ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاپیکی برای تشکر اعضا از همدیگر
زمان کنونی: 05-06-2024, 06:57 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: ast0300
آخرین ارسال: توانا
پاسخ: 328
بازدید: 38788

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیکی برای تشکر اعضا از همدیگر
01-17-2013, 01:00 PM
ارسال: #151
RE: سپاس از پدر انجمن
رنگ در رنگ و به هر رنگ هزارانش طيف .. نغمه در نغمه و هر نغمه به ياد ياران .. قيژك كولي كوك است در اين تنگي عصر ..

بي نهايت درود و سپاس به يار و همراه هميشگي استوره عشق و مهرباني پدر انجمن ميلياردر ها استاد فروتني و عشق كه خالصانه به هر طريقي آماده كمك هستن .خالصانه وقت صرف تك تك ما كردن و هر خواسته ملاقاتي رو بدون هيچ در نظر گرفتن دوري راه مهربانانه و صميمانه پذيرفتن
استاد عشق از شما هم بسيار ممنون از اين حركت بجا و بسيار زيبا .
دست پر مهر هر دو شما اساتيد عشق رو مي بوسم

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: nami , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , حامد , m_grate29 , jahanagahi , cold_fear , maxsoulfly , arsho , sir-mahyar , amiryazdani138 , mir abbas , Delta.H , zoofanoon , mohajer.my , mosafer bedar , ahmad rezaee , مهدی 1 , HadiMahmoodi , Mind , habib tousi
01-17-2013, 01:25 PM
ارسال: #152
استاد عزيز جناب قربانيان سپاس بي پايان مرا بابت تمامي محبتهايت پذيرا باش.
تقاضا دارم با ما باشي تا با راهنمايي و تشويقهايت بسوي موفقيت بيشتر پيش برويم.
10_00410_00410_00410_00410_00410_00410_00410_004

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , Haavin , nami , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , حامد , M3HDI , m_grate29 , jahanagahi , cold_fear , maxsoulfly , arsho , sir-mahyar , amiryazdani138 , mir abbas , Delta.H , zoofanoon , mohajer.my , mosafer bedar , ahmad rezaee , مهدی 1 , HadiMahmoodi , habib tousi , venus2
01-17-2013, 02:02 PM
ارسال: #153
ممنون از جناب نامی عزیز ، بابت این تاپیک
من همیشه در هر موقعیت که باشم ، اول شکرگذار لطف خداوند و بعد سپاسگذار و مدیون دوست و استاد عزیزم آقا هوشنگ گل هستم
افتخار من دوستی چندین ساله با جناب قربانیان هست که همیشه محبت شون شامل بنده شده
زمانی بود که تا پاسی از شب ، مزاحمشون میشدم و درخواست راهنمایی و مشورت داشتم که همیشه با رویی باز من رو روشن میکردند
استاد عزیزم محبت شما همیشه در قلبم هست و زحماتتون رو هیچ وقت از یاد نمیبرم
بابت همه چیز تشکر میکنم
-------------------------------
یکی از نعمت هایی که ما کاربران انجمن داریم ، حضور جناب نامی بزرگوار و جناب قربانیان هست
انشالله که خداوند به شما بزرگواران سلامتی و شادی عنایت کنه
و سایه تون روی سر اعضای انجمن باشه

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: M3HDI , m_grate29 , jahanagahi , cold_fear , Haavin , maxsoulfly , arsho , sir-mahyar , حامد , nami , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , mir abbas , vahid61 , Delta.H , zoofanoon , mohajer.my , mosafer bedar , ahmad rezaee , مهدی 1 , HadiMahmoodi , Mind , habib tousi
01-17-2013, 02:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-17-2013 07:06 PM، توسط zoofanoon.)
ارسال: #154
استاد و سرور گرامي جناب قربانيان ، ما با خواندن تك تك جمله هايت جان مي گيريم ، اصلا ما شمارا هدايتگر بچه هاي انجمن ميدانيم ، كسي كه خالصانه تجارب ارزنده اش را در اختيار اعضاي انجمن مي گذارد و در هر جمله اي كه مي گويد و يا مي نويسد بذر عشق و اميد موج مي زند ، با ما باش ، هر چند كه مي دانم تا زسيدن به سر منرل مقصود با ما خوهيد بود ، خداوند پشت و پناهتان.

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
 تشکر شده توسط: M3HDI , MARYAR , m_grate29 , jahanagahi , cold_fear , Haavin , maxsoulfly , arsho , sir-mahyar , حامد , nami , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , mir abbas , Delta.H , mohajer.my , mosafer bedar , من میلیاردرم , ahmad rezaee , مهدی 1 , HadiMahmoodi , Mind , habib tousi
01-17-2013, 02:15 PM
ارسال: #155
من هم از شما استاد نامی عزیز و آقای قربانیان بزرگوار کمال تشکر رو دارم
دست هر دو عزیز رو میبوسمA00 (66)
 تشکر شده توسط: M3HDI , Haavin , m_grate29 , jahanagahi , maxsoulfly , sir-mahyar , arsho , حامد , nami , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , mir abbas , vahid61 , zoofanoon , mohajer.my , ahmad rezaee , مهدی 1 , HadiMahmoodi
01-17-2013, 02:18 PM
ارسال: #156
شما عزیزان با کوله باری از تجربه که سرد و گرم روزگار را چشیده اید همانند بزرگان خانواده اید

این از لطف این انجمن است که جناب قاصدی - جناب قربانیان - جناب نامی و دیگر عزیزانی که جای پدران ما هستند ، ما رو پشتیبانی می کنن

رسول خدا (صلي الله عليه و آله) : پیر سالخورده در میان قوم و کسان خود مانند پیغمبر الهی در امت خود میباشد.

خداوند یار و یاورتان

و اما این حدیث هم برای تلنگر خودم :
رسول خدا (صلي الله عليه و آله) : خاک بر سرش ، خاک بر سرش ، خاک بر سرش . کسی که پدر و مادرش یا یکی از آن دو پیش او به سن پیری برسند و او به واسطه خدمت به آنها بهشتی نشود . نهج الفصاحه صفحه 349

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: cold_fear , Haavin , m_grate29 , jahanagahi , maxsoulfly , sir-mahyar , arsho , حامد , nami , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , mir abbas , vahid61 , zoofanoon , mohajer.my , mosafer bedar , mohsen515 , ahmad rezaee , مهدی 1 , HadiMahmoodi , habib tousi
01-17-2013, 02:22 PM
ارسال: #157
همه ی دوستان گفتند گفتنی ها را از آقای قربانیان عزیز.
من هم به نوبه خودم از زحمات جناب قربانیان کمال تشکر رو دارم و انشالله که همیشه سالم و تندرست در کنار ما باشند.
استاد قربانیان و نامی عزیز دوستان داریم

و این شعر رو هم تقدیم میکنم به این دو بزرگوار عزیز :

مهر ایزدی بر فراز دستانم بدرقه ی استادی که راه و رسم

درست زیستن را به من آموخت. امروز بهانه ایست

تا بوسه ای نثار دستانت شود و تبریکم را تقدیمت کند .
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Haavin , maxsoulfly , sir-mahyar , arsho , حامد , M3HDI , nami , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , mir abbas , cold_fear , vahid61 , zoofanoon , mohajer.my , mosafer bedar , ahmad rezaee , مهدی 1 , HadiMahmoodi , habib tousi
01-17-2013, 02:24 PM
ارسال: #158
استاد عزیزم ممنونم. سپاسگزارم.
شما عزیزان خوب بلد هستید کی و چه زمانی عزیزان را خوشحال کنید.
امروز صبح با استاد یوسف عزیز در هشتگرد قرار داشتیم و انشالله حرکتی را که مورد نظرش هست انجام خواهد داد. تا الان با هم بودیم. وقتی برگشتم چشمم به این تایپیک افتاد . انرژی مضاعف گرفتم.
من در این سن واقعا نیاز به تشکر از عزیزانم ندارم بلکه هر کاری را بکنم وظیفه خود می دانم.ولی وقتی هم چنین جملاتی را از استاد عزیزم و شما عزیزانم می بینم در هر سنی هم که باشم شاد و شادتر می شوم.
از تک تک شما عزیزانم ممنونم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Haavin , maxsoulfly , sir-mahyar , arsho , mohammadshamosi , سعید محمدی , حامد , M3HDI , nami , مهدی گل محمدی , toofan245 , amiryazdani138 , MARYAR , mir abbas , cold_fear , vahid61 , m_grate29 , zoofanoon , rad86 , P@RSA , mohajer.my , mosafer bedar , ahmad rezaee , مهدی 1 , HadiMahmoodi , habib tousi , Mrs.Seyedi
01-17-2013, 02:34 PM
ارسال: #159
استاد بزرگ همه هستند
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , Haavin , sir-mahyar , حامد , M3HDI , nami , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , mir abbas , m_grate29 , zoofanoon , mohajer.my , HadiMahmoodi , habib tousi
01-17-2013, 02:36 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-17-2013 02:58 PM، توسط sir-mahyar.)
ارسال: #160
استاد قربانیان عزیز من هم از شما تشکر می کنم که واقعا پدرانه و بدون هیچ چشمداشتی تجربیات فوق العاده تون رو در اختیار ما می گذارید

فروتنی شما به حدی است که همیشه در دل ما جا دارید

نمی دونم چطور از شما و استاد نامی تشکر کنم به خدا نمیشه با کلمات گفت

دست بوستون هستم و اردتمند شما

خدایا شکرت

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , حامد , M3HDI , nami , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , mir abbas , Haavin , vahid61 , m_grate29 , zoofanoon , mohajer.my , ahmad rezaee , HadiMahmoodi , habib tousi , Mrs.Seyedi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از دست دادن این سه دلاور(کوهنورد) داغدارمان کرد mardin-b 14 1,719 07-27-2013 11:06 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  امروز اول ماه مصادف است با دوشنبه...از دست ندهید mehrdad062 1 815 06-10-2013 01:04 PM
آخرین ارسال: mallarme
  لطفا برای سلامتی این کوچولو دعا کنید! mohsen k1 9 1,663 05-18-2013 01:55 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
Heart تخته سیاهی برای دعاها و آرزوهای اعضا انجمن در شب آرزوها MARYAR 35 5,034 05-17-2013 02:18 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
  دعا برای سلامتی پدر ومادرها مــجــیــנ 21 4,156 05-03-2013 12:19 AM
آخرین ارسال: shahram......32
  امروز روز اسم گذاشتن برای خودتون هست........... mallarme 12 2,023 04-10-2013 11:30 AM
آخرین ارسال: بابایی
  لحظه شماری برای تحویل سال 1391 خورشیدی اقاي ايـــده 21 3,350 03-20-2012 11:31 AM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS