ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاپیکی برای تشکر اعضا از همدیگر
زمان کنونی: 05-03-2024, 01:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: ast0300
آخرین ارسال: توانا
پاسخ: 328
بازدید: 38671

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیکی برای تشکر اعضا از همدیگر
01-15-2013, 12:57 PM
ارسال: #141
RE: سپاس به عزیزان فعال انجمن
جناب بهنام عزیز behnam67 از شیراز. شروع کننده فروشگاه فروش روسری در شیراز.ایشان عکس و کل مشخصات خود را در انجمن قرار داده است. علاقمند به انجمن و دلسوز. این عزیز برای بیشتر کارهای خود با عزیزان انجمن مشورت کرده است. موفقیت هرچه بیشتر ایشان و همسر گرامیشان (با بهنام جان کار میکنند ) از خداوند متعال خواهانیم. بهنام جان موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: بهنام ذوالفقارزاده , مهدی گل محمدی , maxsoulfly , mir abbas , HadiMahmoodi , sir-mahyar , mohammadshamosi , حامد , صابری , Haavin
01-15-2013, 01:07 PM
ارسال: #142
ممنون استاد قربانیان
باور بفرمایید همیشه و در همه کارهام انرژی مثبتی را که از صدای شما گرفته ام را احساس میکنم. وگرنه من کجا و این کارا کجا!!!
من ایده زیاد دارم ولی سرمایه ندارم؛ واسه ورمی کمپوست هم رفتم ولی متأسفانه بهم گفتند حتما باید زمین مالِ خودت باشه و بنابراین من بکلی از فکرش اومدم بیرون. پناه برخدا.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , mir abbas , maxsoulfly , HadiMahmoodi , sir-mahyar , mohammadshamosi , حامد , صابری , Haavin
01-15-2013, 01:17 PM
ارسال: #143
جناب امیر مرادی فر عزیز از آذربایجان غربی. مقدمت گلباران. کمتر می نویسد و انشالله منتظر نوشته های خوب این عزیز هستیم. علاقمند به انجمن بوده و عکس واقعی خود را در آواتارش قرار داده و نام و نام خانوادگی . در بیشتر بخصها شرکت میکتد.
ممنون امیر جان.موفقتر باشی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mir abbas , maxsoulfly , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , sir-mahyar , mohammadshamosi , habib tousi , nami , صابری , حامد , Haavin , مهدی 1 , HadiMahmoodi , ahmad rezaee
01-15-2013, 02:16 PM
ارسال: #144
hisabba2003 عزیز. مشارکت عالی در بحثها دارد و کاملا منطقی برخورد میکند .
در تایپیک روانشناسی انباشت ثروت پستی دارد که برای من بسیار جالب و با ارزش بود. ما منتظر فعالیتهای هرچه بیشتر این عزیز هستیم.خدا قوت.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , mohammadshamosi , maxsoulfly , habib tousi , مهدی گل محمدی , nami , صابری , حامد , Haavin , مهدی 1 , mir abbas , HadiMahmoodi , M3HDI , goldmen , ahmad rezaee
01-17-2013, 11:37 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-17-2013 01:40 PM، توسط nami.)
ارسال: #145
سپاس از پدر انجمن
با سلام و سپاس

شاید این حسی را که من دارم،خیلی از اعضای سایت نیز داشته باشند.

مثلا ساعت 5 عصر به وقت ایران ،تاپیکی ایجاد میکنم،بعد از چند ساعت که مجددا وارد سایت میشوم و سراغ تاپیکم میروم ،اولین چیزی که چشمانم سراغش را میگیرد کلمه سپاس شده توسط :

jahanagahi به رنگ آبی آسمانی می باشد.

دوستان حتما از بچه های کوچک و خردسال شنیده اند که وقتی با همدیگر در مورد موضوع پدر صحبت میکنند،هر کدام از بچه ها چقدر از قوی بودن پدرشان نسبت به تمام پدرهای دنیا رجزخوانی می کنند.

حتی وقتی سن ادم به 50 سالگی هم میرسد،وقتی مشکلات و درگیریهای کاری از هر طرف فشار وارد میسازد ولی وقتی تلفنی یا حضوری با پدر صحبت میکند و در لحظه ای که پدرش میگوید :
فرزندم غصه هیچ چیزی را نخور،خدا کریمه،همه چیز درست خواهد شد.
چقدر فرزند بزرگ نیرو میگیرد و با همین چند کلام پدر ،باز هم احساس قدرت میگیرد و باز احساس میکند که پشتوانه ای بس قوی دارد.

دوستان دیده اند که وقتی فرزندی در برابر پدر به زمین میخورد،پدر چگونه صبورانه و مقتدرانه خم به ابرو نمی اورد ولی از درون بسیار ناراحت می شود و دستش را سوی فرزندش دراز میکند تا بلندش کند!!!!!!!!!!!
وقتی تاپیکی ایجاد میشود و زیاد استقبال نمی شود و این تاپیک در لابلای تاپیکهای دیگر ،زمین میخورد آنجا میبینی پدر انجمن به هزاران بهانه سعی میکند ان تاپیک را بالا نگه دارد!!!!!!!!!!!!

دوستان دیده اند که این پیر انجمن ولی جوانتر ، باانرژی تر و باهدفتر از همه اعضا،اگر نبودند انگیزه فعالیت اعضا در خوشبینانه ترین شرایط به نصف کاهش می یافت.

پدر بزرگوارم ،صرفا خواستم عرض ادبی داشته باشم و بگویم:

پدرم، آنقدر بی معرفت نشده ام و آنقدر سرم به مال دنیا گرم نشده است که زحماتت را نبینم و دستت را نبوسم.

خداوندا عمری بابرکت ، با سلامت و با آرامش ،برای پدر انجمن عطا فرما که حضورش ،لبخندش،سایه اش نعمتی بس بزرگ برای ماست.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: soltan_sal , toofan245 , حامد , amiryazdani138 , مهدی 1 , mehrdad062 , vahid61 , مهدی گل محمدی , صابری , P@RSA , Haavin , M3HDI , سعید محمدی , کامیار کاظمی , mjdehghani , m_grate29 , mohammadshamosi , MARYAR , jahanagahi , cold_fear , maxsoulfly , sir-mahyar , arsho , iran , manali , مسعود کوچولو , بهداد , mir abbas , seraj , Delta.H , سعید یوسفی , zoofanoon , mohajer.my , mosafer bedar , من میلیاردرم , ahmad rezaee , HadiMahmoodi , Mind , MohamadMJ , 3ObHaN , habib tousi , kave , Mrs.Seyedi , venus2 , Rhodes , Zahra_2015
01-17-2013, 11:50 AM
ارسال: #146
RE: سپاس از پدر انجمن
ما نیز از داشتن استادان و بزرگوارانی مثل شما و استاد قربانیان به خود می بالیم.
فقط کار استاد قربانیان استفاده از دکمه سپاس نیست. بلکه بیشتر مواقع اولین کسی هست که به تاپیک ها پاسخ می دهد

پدر بزرگوارم ،صرفا خواستم عرض ادبی داشته باشم و بگویم:

پدرم، آنقدر بی معرفت نشده ام و آنقدر سرم به مال دنیا گرم نشده است که زحماتت را نبینم و دستت را نبوسم.

خداوندا عمری بابرکت ، با سلامت و با آرامش ،برای پدر انجمن عطا فرما که حضورش ،لبخندش،سایه اش نعمتی بس بزرگ برای ماست.

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: حامد , amiryazdani138 , vahid61 , مهدی گل محمدی , صابری , P@RSA , nami , Haavin , M3HDI , mohammadshamosi , MARYAR , jahanagahi , m_grate29 , cold_fear , maxsoulfly , sir-mahyar , mahdi77 , arsho , mir abbas , Delta.H , zoofanoon , mohajer.my , mosafer bedar , من میلیاردرم , ahmad rezaee , مهدی 1 , HadiMahmoodi , Mind , MohamadMJ , habib tousi , venus2
01-17-2013, 11:51 AM
ارسال: #147
ممنون از آقای نامی عزیز شما بهترینی و همیشه بهترینها را انتخاب می کنید امیدوارم همیشه شما و آقای قربانیان در کنار ما باشید .

موفق باشید12_00210_004

تشکر شده توسط: toofan245 , amiryazdani138 , vahid61 , مهدی گل محمدی , صابری , P@RSA , nami , Haavin , M3HDI , mohammadshamosi , MARYAR , jahanagahi , m_grate29 , cold_fear , maxsoulfly , sir-mahyar , mahdi77 , arsho , mir abbas , Delta.H , zoofanoon , mohajer.my , mosafer bedar , ahmad rezaee , مهدی 1 , HadiMahmoodi , Mind , habib tousi , venus2
01-17-2013, 11:55 AM
ارسال: #148
استاد قربانیان عزیز حضور شما در این انجمن برای ما نعمتی بسیار بزرگ میباشد.

از خداوند منان میخواهم که همیشه به شما و خانوادتان سلامتی و شادی عنایت بفرماید.

همچنین از استاد نامی عزیز که زحمات هیچکس از دیدشان پنهان نمی ماند تشکر و قدردانی میکنم.

و دستان هر دو عزیز را به پاس قدردانی می بوسم.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , vahid61 , مهدی گل محمدی , صابری , P@RSA , nami , Haavin , M3HDI , mohammadshamosi , m_grate29 , jahanagahi , cold_fear , maxsoulfly , sir-mahyar , arsho , mir abbas , Delta.H , zoofanoon , mohajer.my , mosafer bedar , ahmad rezaee , مهدی 1 , HadiMahmoodi , Mind , habib tousi , Mrs.Seyedi , venus2
01-17-2013, 12:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-17-2013 12:25 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #149
پدری مهربان
پدری دلسوز
پدری که در سخت ترین شرایط دست فرزندانش را رها نمیکند
پدری سخت کوش....

بله پدر عزیزمان استاد قربانیان همیشه سایه پر مهرشان دست کم بر سر من حقیر بوده و الان حدودا 2 سال است که همدیگر را میشناسیم و هم دیگر را بارها دیده ایم و من همیشه از نصایح و سخنان گوهر بار استاد قربانیان در تمامی کارها استفاده کرده ام.

و این دور از ادب است که از استادی گرانقدر همچون شما که در مدتی اندک چنان تغییری در زندگی بچه های انجمن و بنده حقیر ایجاد کرده اید ،تشکر و قدردانی نشود.که واقعا در قالب زدن یک دکمه سپاس و نوشته یک متن نمی گنجد.....

دست بوس شما هستم و بر خود میبالم که این افتخار نصیبم شده تا شاگرد استادی همچون شما و استاد قربانیان باشم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: vahid61 , Haavin , M3HDI , nami , mohammadshamosi , حامد , m_grate29 , jahanagahi , cold_fear , maxsoulfly , sir-mahyar , arsho , amiryazdani138 , mir abbas , Delta.H , zoofanoon , mohajer.my , mosafer bedar , ahmad rezaee , مهدی 1 , HadiMahmoodi , Mind , habib tousi , venus2
01-17-2013, 12:25 PM
ارسال: #150
استاد قربانیان عزیز با انرژی شبانه روز وقت خود رو برای پیشرفت ما صرف میکنند و حقیقتا مانند پدری دلسوز همیشه مراقب فرزندانش هست و از هیچ کمکی دریغ نمی کند.استاد دستتان را می بوسم.
شماجناب نامی بزرگوار و استاد قربانیان بزرگترین سرمایه و دلگرمی ما جوانها هستید .

همیشه آنچیزی اتفاق می افتد که منتظرش هستید……
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , Haavin , M3HDI , nami , mohammadshamosi , حامد , m_grate29 , jahanagahi , cold_fear , maxsoulfly , sir-mahyar , arsho , amiryazdani138 , mir abbas , Delta.H , zoofanoon , mohajer.my , mosafer bedar , ahmad rezaee , مهدی 1 , HadiMahmoodi , Mind , habib tousi , Mrs.Seyedi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از دست دادن این سه دلاور(کوهنورد) داغدارمان کرد mardin-b 14 1,716 07-27-2013 11:06 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  امروز اول ماه مصادف است با دوشنبه...از دست ندهید mehrdad062 1 815 06-10-2013 01:04 PM
آخرین ارسال: mallarme
  لطفا برای سلامتی این کوچولو دعا کنید! mohsen k1 9 1,662 05-18-2013 01:55 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
Heart تخته سیاهی برای دعاها و آرزوهای اعضا انجمن در شب آرزوها MARYAR 35 5,009 05-17-2013 02:18 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
  دعا برای سلامتی پدر ومادرها مــجــیــנ 21 4,147 05-03-2013 12:19 AM
آخرین ارسال: shahram......32
  امروز روز اسم گذاشتن برای خودتون هست........... mallarme 12 2,019 04-10-2013 11:30 AM
آخرین ارسال: بابایی
  لحظه شماری برای تحویل سال 1391 خورشیدی اقاي ايـــده 21 3,332 03-20-2012 11:31 AM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS