ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: آیا معتقد هستین زندگی همچنان که دارای زیباییست میتواند همیشه مشکلاتی هم داشته باشد؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

آیا مشکلات همیشه هست؟!
زمان کنونی: 03-29-2024, 06:47 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: پرواز
آخرین ارسال: صدفی
پاسخ: 20
بازدید: 2037

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا مشکلات همیشه هست؟!
11-18-2012, 08:43 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-18-2012 08:46 AM، توسط پرواز.)
ارسال: #1
آیا مشکلات همیشه هست؟!
خیلی ها میگن زندگی همیشه مشکلاتی داره(همونطور که همیشه خوبی ها و زیبایی هایی هم داره)
خیلی ها میگن: یک روز رسد غمی به اندازه ی کوه، یه روز رسد نشاط اندازه ی دشت. افسانه ی زندگی چنین است رفیق، در سایه ی کوه باید از دشت گذشت
بحث من روی این شعره. چقدر قبول دارین؟
آیا واقعا اینطوره یا میشه که هیچ مشکل یا مورد منفی ای نباشه؟

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , jahanagahi , mir abbas
11-18-2012, 09:44 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-18-2012 10:17 AM، توسط goldmen.)
ارسال: #2
RE: آیا مشکلات همیشه هست؟!
اين مبحث تاثير زيادي رو دين واعتقاد انسان ها دارد

خداوند زيبايي ها موقع خلق انسان اعلام كرد كه انسان در زمين شما مورد امتحان قرار ميگيرين تا قدرت ايمان واراده شما رو بسنجم
همه انسان ها مورد ازمايش قرار ميگرند درهرمكان وهرجا وباهر مقامي كه هستند

از حضرت آدم(ع) كه در بهشت جاويدان با مويه بهشتي آزمايش شد تا آخرين انساني كه خلق مي شود
حضرت نوح(ع) با قوم وقبيله اش وفرزندي كه روح پيامبري رو ازخانواده اش گرفت
حضرت موسي(ع) از روزي كه بدنيا آمد كه مجبور بود با فرعون بزرگ بشه وبعد مشكلاتش با فرعون وترويج قوم بني اسرائيل و....
حضرت ابراهيم(ع) با مشكلاتي كه براي خودش وترك كردن زن وبچه اش واز اخر قرباني كردن پسرش براي رضاي خدا
حضرت مسيح(ع) كه با ترويج دين در زمان خودش وبه صليب كشيدنش
صبر حضرت ايوب(ع) را هم كه همه شنيدن
يا حتي حضرت سليمان(ع) كه قدرت وثروت خدايي هم داشت بازم مورد ازمايش خدا قرار گرفت

حضرت محمد(ص) روهم كه ميدانند با اين همه سختي ومشكلات كه براش پيش آمد
يا حتي امامان كه حتي الان درماه حرم كه يكي از سخترين امتحان هارو ميشه برخاندان امامت نازل شده است

همه انسان هاي موفق دربرابر مشكلات ريز ودرشت رفتار هاي متفاوتي ازخودشان نشان ميدهند ولي همه آنان ها با صبر وپشتكار به خوبي وشادي ميرسند اين بستگي به قدرت ايمان ما به خدا دارد

مثلا چند مثال كه واقعا ازشون درس بايد بگيريم
تبعيت شدن حضرت محمد(ص) به شبع ابي طالب اونم به مدت 3 سال
رفتن پيامبر(ص) به يكي از شهرهاي اطراف مكه طوري كه بچه ها با سنگ وخاكستر آتش و مدفوع حيوانات ازش استقبال كردن ولي از اخر دريك باغ يك اهل كتاب كه به اسلام ايمان آورد پيامبر دراوج فروتني ازخدا تشكر كرد كه بخاطر اين همه سختي كه تحمل كردم اين انسان رو به راه راست هدايت كردم برام كافي بود
قضيه عاشورا
قضيه جنگ امام حسن(ع) كه خيلي با عاشورا مقايسه ميكنند
قضيه 25 سال خانه نشيني امام علي(ع) كه بخاطر اسلام از حق واقعيش گذر كرد

حتي همين چند وقت پيش كه مسابقات پاراالمپيك بود همه جهان ديدن انسان هايي كه معلوم بودن وقسمتي از بدنشان دچار مشكل بودن چه شاهكارهايي به خرج دادن دراين مسابقات و بعضي ها حيرت جهان رو در بر داشتن

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: yu3f , jahanagahi , پرواز , mir abbas
11-18-2012, 09:50 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-18-2012 10:22 AM، توسط yu3f.)
ارسال: #3
جناب قدسی عزیز. ب نظرم واژه سخت ترین عذاب! در رابطه با عاشورا چندان مناسب نیست! عذاب مفهوم منفی دارد و برای تادیب هست. ب نظرم سخت ترین امتحان واژه بهتری است :-)

################################################################################​###################################################################

خانم پرواز!
ی مطلبی دیروز تو ی کی از تاپیک ها زده شده بود به اسم آهنگر. فکر می کنم جواب سوالتون با اون مشخص باشه :-) (#نظر_شخصی)

لینک تاپیک آهنگر - کلیک کنید!

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مــجــیــנ , goldmen , پرواز , mir abbas , Delta.H
11-18-2012, 10:18 AM
ارسال: #4
(11-18-2012 09:50 AM)yu3f نوشته شده توسط:  جناب قدسی عزیز. ب نظرم واژه سخت ترین عذاب! در رابطه با عاشورا چندان مناسب نیست! عذاب مفهوم منفی دارد و برای تادیب هست. ب نظرم سخت ترین امتحان واژه بهتری است :-)

################################################################################​###################################################################

خانم پرواز!
ی مطلبی دیروز تو ی کی از تاپیک ها زده شده بود به اسم آهنگر. فکر می کنم جواب سوالتون با اون مشخص باشه :-) (#نظر_شخصی)

اصلاح شد

اره اون مطلب آهنگر مطلب زيبايي بود

تشکر شده توسط: yu3f , پرواز , mir abbas
11-18-2012, 11:18 AM
ارسال: #5
ممنونم آقا یوسف. میرم مطالعه میکنم.
آقای goldmen به موضوع جالبی اشاره کردین. اصلا حواسم به این موضوع نبود.
چند وقته فکرم درگیر این مساله است که آیا باید سعی کرد به سمتی رفت که زندگی فقط رفاه کامل باشه؟ فقط پول و زیبایی های معنوی؟ اما هر چی به این موضوع فکر میکردم میدیدم نمیتونم حتی موفق ترین انسان رو بدون مصایب و درد و رنج هایی در زندگی ببینم.
مدتیه حرکتی برای تعالی زندگیم شروع کردم. البته بیشتر همون بعد رفاه مادی. یا حداقل اینکه از نظر روحی انسان قوی ای باشم. میخواستم با ایجاد این بحث به این برسم که آیا باید ناخوشایندی ها در زندگی رو به صفر برسونم؟
اما فرمایش شما خیلی مهمه. امتحان های الهی...
هنوز هم در کنکاش روی این مساله هستم و فکر میکنم یکی از کلیدی ترین مسایل باشه و ذهنم رو خیلی باز کنه.

"مولانا"
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , yu3f , Delta.H
11-18-2012, 01:05 PM
ارسال: #6

زندگی مشکل است و زندگی کردن حل مشکلات.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , پرواز , Delta.H
11-18-2012, 01:43 PM
ارسال: #7
يك سنگ در اثر تحمل فشار و سختي به يك مجمسه زيبا و چشم نواز تبديل ميشه

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: jahanagahi , پرواز , Delta.H
11-18-2012, 02:14 PM
ارسال: #8
(11-18-2012 11:18 AM)پرواز نوشته شده توسط:  ممنونم آقا یوسف. میرم مطالعه میکنم.
آقای goldmen به موضوع جالبی اشاره کردین. اصلا حواسم به این موضوع نبود.
چند وقته فکرم درگیر این مساله است که آیا باید سعی کرد به سمتی رفت که زندگی فقط رفاه کامل باشه؟ فقط پول و زیبایی های معنوی؟ اما هر چی به این موضوع فکر میکردم میدیدم نمیتونم حتی موفق ترین انسان رو بدون مصایب و درد و رنج هایی در زندگی ببینم.
مدتیه حرکتی برای تعالی زندگیم شروع کردم. البته بیشتر همون بعد رفاه مادی. یا حداقل اینکه از نظر روحی انسان قوی ای باشم. میخواستم با ایجاد این بحث به این برسم که آیا باید ناخوشایندی ها در زندگی رو به صفر برسونم؟
اما فرمایش شما خیلی مهمه. امتحان های الهی...
هنوز هم در کنکاش روی این مساله هستم و فکر میکنم یکی از کلیدی ترین مسایل باشه و ذهنم رو خیلی باز کنه.

يك نكته رو دقيق يادم نيست كدام بزرگواري گفتند ولي فكر كنم اقاي قرائتي فرمودن:
نقل شده از يكي از معصومين(ع)
خدا بنده هاش رو هميشه آزمايش قرار ميده از ازمايش هاي كوچك شروع ميكنه تاآزمايش هاي بزرگ حتي بنده اش چه دركار خيرباشد وچه دركارشر
با هر ازمايش ميخواد ببينه چقدر دراون كار ومسيرش پايبند هست بازچه كار خوب وچه كار شد
هرچي بيشتر خدا انسان رو مورد ازمايش قرار بده يعني بيشتر هواسش بهش هست وپس درنتيجه بيشتر خدا دوستش داره
ديدي بعضي ها توزندگي مشكلي ندارن بدون خدا فراموششون كرده

اگر شب خوابيدي واون روز مورد ازمايش خدا قرار نگرفته بودي بدون اون روز خدا به يادت نبود

تشکر شده توسط: jahanagahi , پرواز , yu3f
11-18-2012, 02:20 PM
ارسال: #9
آیا موفق ترین آدم ها... میلیاردهای خوشبخت... سرخوش ترین آدم ها... اون ها هم در زندگیشون مشکلات پیاپی هست؟! (میخوام بدونم ایده آل بدون مشکلی میشه ساخت؟)

"مولانا"
 تشکر شده توسط: jahanagahi
11-18-2012, 02:37 PM
ارسال: #10
(11-18-2012 02:20 PM)پرواز نوشته شده توسط:  آیا موفق ترین آدم ها... میلیاردهای خوشبخت... سرخوش ترین آدم ها... اون ها هم در زندگیشون مشکلات پیاپی هست؟! (میخوام بدونم ایده آل بدون مشکلی میشه ساخت؟)

انسان بدون مشكل؟
شما چقدر پول ميخواين؟ حد داره؟
چقدر امكانات دنيا ميخواين؟ حد داره؟
حتي بهشت وجهنم هركدوم7 طبقه هستند نه يك طبقه

يكي از فرق هاي انسان با حيوان دراين بي نهايت خواستن هست
ما وقتي به يك چيز ميرسيم قانع نميشيم وبه مقدار بيشتر اون فكر ميكنيم
ما به يك ميليارد موجودي حساب مي رسيم ولي بازميگيم كم هست وبيشتر ميخوايم اين يعني فعاليت بيشتر كار بيشتر تلاش بيشتر درنتيجه مشكلات ودرگيري بيشتر فكري ايده هاي بهتر و....
حتي بيل گيس كه الان مدير ماكروسافت نيست مدير موسسه خيريه خودش هست

انسان وقتي به پايان ميرسه كه مرگ آمده باشه سراغش ايده آل زندگي انسان مرگ هست

تشکر شده توسط: jahanagahi , پرواز , yu3f , فرهاد قربانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS