ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آهنگر و مشکلات پیش رو
زمان کنونی: 04-18-2024, 12:39 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohammadshamosi
آخرین ارسال: پرواز
پاسخ: 5
بازدید: 1335

ارسال پاسخ 
آهنگر و مشکلات پیش رو
05-26-2012, 11:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-27-2012 01:42 AM، توسط mohammadshamosi.)
ارسال: #1
آهنگر و مشکلات پیش رو
[تصویر: 2nuludt.jpg]

آهنگری تصمیم گرفت رضایت خدا را بدست آورد اما با تمام پرهیزگاری و کمک به دیگران مشکلاتش بیشتر می شد.
یکی از دوستانش از وضعیت او مطلع شد گفت: واقعا عجیب است! درست بعد از اینکه تصمیم گرفتی مردی باخدا شوی زندگیت بدتر شده نمی خواهم ایمانت را ضعیف کنم اما با وجود تمام تلاشهایت در مسیر معنوی هیچ چیزبهتر نشده !
آهنگر پاسخ نداد اما روزها به این موضوع فکر میکرد تا بالاخره جوابش را یافت بعدها به دوستش گفت : در این کارگاه فولاد خام برایم می آورند تا از آن شمشیر بسازم . اول فولاد را به اندازه زیاد حرارت می دهم تا سرخ شود بعدسنگینترین پتک را بر می دارم و پشت سرهم بر آن ضربه می زنم تااینکه فولاد شکلی را بگیرد که می خواهم بعد آن را در ظرف آب سرد فرو میکنم تا جاییکه تمام این کارگاه را بخار آب فرا می گیرد فولاد به خاطر این تغییر ناگهانی دما ناله می کند و رنج می برد باید این کار را آنقدر تکرارکنم تا به شمشیر مورد نظرم دست پیدا کنم آهنگر مدتی سکوت کرد سپس ادامه داد ” گاهی فولادی که به دستم می رسد این عملیات را تاب نمی آورد حرارت پتک سنگین و آب سرد تمامش را ترک می اندازد می دانم که این فولاد هرگز شمشیر مناسبی نخواهد شد
آنگاه مکثی کرد و ادامه داد : می دانم که من سختی های زیادی میکشم گاهی به شدت احساس سرما میکنم انگار فولادی باشم که از آبدیده شدن رنج می برد.
اما تنها چیزی که می خواهم این است :
” خدای من از کارت دست نکش تا شکلی را که تو می خواهی به خود گیرم با هر روشی که می پسندی ادامه بده هر مدت که لازم است ادامه بده اما هرگز مرا به کوه فولادهای بی فایده پرتاب نکن.
خداوند تبارک و تعالی در قرآن کریم سوره مبارکه محمد (ص) آیه ۳۱ می فرماید : وَ لَنَبْلُوَنَّکُمْ حَتَّى نَعْلَمَ الْمُجاهِدینَ مِنْکُمْ وَ الصَّابِرینَ و … (ما همه شما را قطعاً می آزمائیم تا معلوم شود مجاهدان واقعى و صابران از میان شما کیانند، و…)

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: P@RSA , MARYAR , mteam , کامیار کاظمی , حامد , میلاد , سعید.کرمی , mosafer bedar , goldmen , yu3f , jahanagahi , ali mohammady , مــجــیــנ , پرواز , mir abbas , Delta.H , venus2 , مهدی گل محمدی
05-26-2012, 11:53 PM
ارسال: #2
RE: آهنگر و مشکلات پیش رو
بسيار بسيار زيبا بودددددددددددددددد
اشك تو چشام جمع شد بشدت تحت تاثير قرار گرفتم

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mohammadshamosi , P@RSA , سعید.کرمی , jahanagahi , مهدی گل محمدی
05-27-2012, 12:29 AM
ارسال: #3
عالی عالی عالی بود

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , سعید.کرمی , jahanagahi , مهدی گل محمدی
11-16-2012, 07:43 PM
ارسال: #4
داستان خوبي بود
ادما قلقلك ميده

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: jahanagahi
11-18-2012, 11:23 AM
ارسال: #5
واقعا زیبا بود ممنونم. اگر اون آیه ی قرآن آخری رو نمی ذاشتین، میخواستم بپرسم چرا باید مقایسه ی بین فولاد و حرارت از یه طرف و انسان و خدا رو از طرف دیگه قبول کنم؟ من همیشه با مثال ها بخصوص تو بحث موفقیت مشکل دارم. هر چیزی رو که نمیشه به چیزی تشبیه کرد.
اما همونطور که عرض کردم آیه های قرآن رو دیگه نمیشه رد کرد...
یه مثال مشابه هم هست. میگن الماس به این زیبایی از حرارت و فشار خیلی خیلی زیاد حاصل میشه...

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور این قفل رو باز کنم؟! rezaeee 2 965 03-05-2015 07:09 PM
آخرین ارسال: vafa_0000
  پیش بینی یورو۲۰۱۲ omid-shamoosi 7 1,638 06-15-2012 09:58 PM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS