ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

برای راه اندازی سایتی مانند ebay کسی هست که راهنمایی کنه؟
زمان کنونی: 05-08-2024, 03:44 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: سعید یوسفی
آخرین ارسال: سعید یوسفی
پاسخ: 19
بازدید: 4357

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای راه اندازی سایتی مانند ebay کسی هست که راهنمایی کنه؟
10-08-2012, 02:40 AM
ارسال: #11
RE: برای راه اندازی سایتی مانند ebay کسی هست که راهنمایی کنه؟
برای تبدیل شدن به برند 1 ایران حداقل به 100 میلیون سرمایه برای شروع کار نیاز است
و دارا بودن پشتوانه 400 500 میلیونی یا اعتبار دولتی در 6 ماهه تا یک ساله دوم
در غیر اینصورت این طرح متاسفانه یا شکست می خورد یا سوددهی مورد انتظار را ندارد
اگه چنین سرمایه ای برای اینکار درنظر گرفته اید. هر موردی یا سوالی هست بفرمایید

در غیر اینصورت این پروژه با سرمایه یکی دو میلیونی هم قابل انجامه ولی می شه یکی مثل بقیه و سودهی مورد انتظار را نخواهد داشت و سرانجامش شکسته
موفق باشید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , m_grate29 , jahanagahi , ahmad rezaee , سعید یوسفی
10-08-2012, 09:43 AM
ارسال: #12
سايت http://www.esam.ir با پشتوانه مالي خوب چند وقتي هست شروع كرده يه نگاهي بندازين بد نيست
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: m_grate29 , سعید یوسفی , jahanagahi
10-08-2012, 04:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-08-2012 04:51 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #13
ممنونم جناب قربانیان، این نظر لطف شماست، ماشالا به این انرژی مثبت شما که همه جا عطر افشانی می کنه.
(10-08-2012 09:43 AM)hotdvd نوشته شده توسط:  سايت http://www.esam.ir با پشتوانه مالي خوب چند وقتي هست شروع كرده يه نگاهي بندازين بد نيست
ممنونم ، این سایت رو قبلا یکی از دوستان معرفی کرده بود.

(10-08-2012 02:40 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  برای تبدیل شدن به برند 1 ایران حداقل به 100 میلیون سرمایه برای شروع کار نیاز است
و دارا بودن پشتوانه 400 500 میلیونی یا اعتبار دولتی در 6 ماهه تا یک ساله دوم
در غیر اینصورت این طرح متاسفانه یا شکست می خورد یا سوددهی مورد انتظار را ندارد
اگه چنین سرمایه ای برای اینکار درنظر گرفته اید. هر موردی یا سوالی هست بفرمایید

در غیر اینصورت این پروژه با سرمایه یکی دو میلیونی هم قابل انجامه ولی می شه یکی مثل بقیه و سودهی مورد انتظار را نخواهد داشت و سرانجامش شکسته
موفق باشید
این میزان سرمایه برای چه امکاناتی هزینه می شود، به عبارت دیگه این میزان رو چطور برآورد کردین، آیا نمی شه با اسکریپتهای آماده شروع کرد که حداقل هزینه های اولیه کم بشن؟ من حداکثر 70 الی 80 میلیون می تونم صرف این پروژه کنم، انهم به تدریج و در صورتی که راه حلی درست و منطقی برای رسیدن به هدفم پیدا کنم.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , jahanagahi
10-09-2012, 08:59 PM
ارسال: #14
(10-08-2012 04:42 PM)434343 نوشته شده توسط:  این میزان سرمایه برای چه امکاناتی هزینه می شود، به عبارت دیگه این میزان رو چطور برآورد کردین، آیا نمی شه با اسکریپتهای آماده شروع کرد که حداقل هزینه های اولیه کم بشن؟ من حداکثر 70 الی 80 میلیون می تونم صرف این پروژه کنم، انهم به تدریج و در صورتی که راه حلی درست و منطقی برای رسیدن به هدفم پیدا کنم.

با درود

نگاه ، زدن سایت هیچ کاری نداره ، اسکریپت و برنامه نویسیش هم کاری نداره
مهم به سوددهی رسوندن سایت و در مسیر صعودی و پیشرفت قراردادن سایت هست

1- یک همچین سایتی در ایران اولا نیاز به یک دفتر کار در مرکز تهران و در آینده در استان های بزرگ دارد. دفتر برای چی ، برای کسب اعتبار ، پشتیبانی تلفنی کاربران ، تیم پشتیبانی برنامه نویسی ، حسابداران و مسئولین حمل و نقل
2- نیاز به کسب تمام مجوز های لازم دارد ، از ارشاد گرفته تا اصناف
3- نیاز به عقد قرارداد با پیک های موتوری و در آینده پیک موتوری اختصاصی در تهران و مراکز استان ها
4- نیاز به قراداد های خاص با اداره پست و در آینده سیستم توزیع اختصاصی
5- قرارداد با تمامی بانکهای موجود و گرفتن درگاه و دراینده پیاده سازی سیستم مالی اختصاصی نظیر زرین پال
6- تبلیغات اینترنتی و شاید تلویزیونی و م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای وسیع و ادامه دار برای کسب اول اعتبار و دهم مشتری !
و ...

در کل بعد از همه اینکارها شما یک سایتی دارید با مشخصات زیر

یک سایتی دارید که همه مردم ایران می شناسنش
یک سایتی دارید که همه مردم ایران بهش اعتماد دارند
یک سایتی دارید که هر شخصی جنس دست دوم بخواد بخره یا بفروشه (هر چیزی از ماشین گرفته تا ... ) اول به سایت شما مراجعه می کنه
یک سایتی دارید هیچ کسی دغدغه کلاهبرداری یا نقل و انتقال پول نداره و کالا و پول به راحتی جابجا می شه
سایتی دارید که پیک شما به صورت اتوماتیک و با کمترین هزینه می ره از شیراز کالا را درب منزل طرف تحویل می گیره و فردا صبح اول وقت درب منزل خریدار تحویل می ده
سایتی دارید که اونقدر اعتبار داره که روزانه ده ها میلیون تراکنش مالی و روزانه صدها میلیون مانده حساب افراد درش هست که خود این مانده حساب ها که همه در حساب بانکی شماست کلی سودش می شه
سایتی دارید که به فروشندگان و خریداران امتیاز می ده
سایتی دارید که به فروشندگان حرفه ای ، فروشگاه اختصاصی کرایه می ده
سایتی دارید که از معتبرترین برندها برای صفحه اول سایت تبلیغات می گیره
سایتی دارید که خودش می تونه اجناس مختلف را در اختیار خریداران قرار بده (اجناسی که خود سایت می فروشه )
و ...

اگر دنبال چنین هدفی هستید همان قدر که اعلام کردم سرمایه نیاز دارد ، که در کار تجاری پولی هم حساب نمی شه ، طرف یک بقالی می خواد بزنه می ره 1 میلیارد مغازه می خره ، 10 میلیون دکور می زنه و 50 تومن 100 تومن جنس می ریزه تو مغازه و انبار

دیگه برای همچین کارهای نوعی که هدفش ملی و کشوری هست همچین سرمایه هایی لازمه لازمه

پرسود باشید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , مــجــیــנ , jahanagahi , سعید یوسفی , ahmad rezaee , Delta.H
10-09-2012, 09:21 PM
ارسال: #15
چه خوب تشریح کردین آقا مهدی، این طرح یک بیزینس کارامد و بلند پروازانه است و یه مدل توصیفی خوب رو ارائه داده، اما این کار مثل همه کارهای دیگه باید قدم به قدم شروع و به تدریج پیشرفت کنه. و تقریبا همه شرکتهای موفق از جمله شرکت امید یار اینطور مسیری رو طی کردن. چیزی که مسلمه یکی از اولین قدمها بالا آوردن سایت هست که هم قوت قلب باشه و هم بهانه ای برای جلو رفتن . و صد البته هزینه ها قدم به قدم و حساب شده باید انجام بشه.و به قول استاد نامی عزیز قدر هزار تومن رو هم تو هزینه کردن باید دونست . یه برنامه هایی برای شروع موثر بازار یابیش دارم که از همون ابتدا درآمدزا باشه
من یه اسکریپت رو به یکی از اسکریپت فروشا گفتم برام دمو کنه. این دمو رو اینجا می تونید ببینید و نظرتون رو بگید.http://ebay.tejaratclik.com
اگرچه ظاهرش خوب نیست اما سریع و ساده است.و البته با چند تا اشکال. یکی هم دانلود کردم که هنوز ندیدم.
لطفا اگه اسکریپت بهتری می شناسید یا شرکت یا دوستی که رو بومی سازیش کار کرده باشه، راهنمایی کنید. دنبال یه php کار حرفه ایی و کار راه انداز هم تو این زمینه هستم. منتظر راهنمایی های ارزشمند شما دوستان عزیز هستم.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی 1 , Delta.H
10-09-2012, 10:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-09-2012 10:05 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #16
آقا مهدی عزیز طرح بسیار زیبائی ارائه دادند که انشالله شما می توانید با برنامه ریزی درست کم کم به آن برسید.
1- اسم سایت
2- خرید دامنه
3- اسکریپت مورد نظر خودت و یا پیشنهاد شده توسط عزیزان انجمن.
4- ثبت در سایت ارشاد.
5- یک نفر همکار وارد به سایت داری و رفع مشکلاتی که ممکن است پیش آید.مثل هک و...
6- مراجعه به بانک پارسیان ویا پاسارگاد , برای اولین حرکت (تمام کارتهای شتاب می توانند 7-از طریق این درگاه فعال باشند.)
8- مراجعه به اداره پست برای عقد قرارداد.
9- قرارداد با یک پیک موتوری محل زندگی خود.
10- قرار دادن یک خط 0912 و یک تلفن ثابت در مرحله شروع و نوشتن آدرسی صحیح از منزل و یا جائی ثابت.
11- یک نفر منشی .می توان از یکی از بستگان کمک گرفت.
12- تبلیغ در تمام سایتهای رایگان مشابه ایستگاه.ومعرفی در انجمنها و ساختن وبلاگهای مختلف و معرفی آن.
شروع خرکت شما خواهد بود.بعد از آن مراحلی را که آقا مهدی عزیز مطرح فرمودند را یکی یکی پیاده نمائید.
فرق انسان موفق و غیر موفق در اینست که انسان موفق شروع میکند و انسان ناموفق هنوز تصمیم راسخ نگرفته است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: سعید یوسفی , m_grate29 , مهدی 1 , Delta.H
10-09-2012, 10:08 PM
ارسال: #17
آقای قربانیان عزیز، از راهنمایی های ارزشمند شما و آقا مهدی عزیز که بسیار زیبا نوشنتد، ممنونم.

تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی 1 , Delta.H
10-09-2012, 10:42 PM
ارسال: #18
دوست عزیز شما اگه میخواید تو اینترنت فعالیت کنید
میتونید روی سایتای بازی انلاین هم تحقیق کنید
میدونید الان درامد بازی تراوین یا ایکاریم چقدر هست
الان تو ایران هم داره جا میفته و طرفدار زیاد داره شرکت های زیادی هم هستن که طراحی بازی انلاین انجام میدن
یکیشون شرکت پارس پیک هست یه سر به موسسه تبلیغاتی صبا بزنید اونجا هم در مورد یکی از کاربردهای بازی انلاین توضیح داده

موقعیتی که هرگز در آن نبوده اید را قضاوت نکنید
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سعید یوسفی , مهدی 1 , Delta.H
10-10-2012, 03:07 PM
ارسال: #19
(10-09-2012 10:42 PM)mohammad.b نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما اگه میخواید تو اینترنت فعالیت کنید
میتونید روی سایتای بازی انلاین هم تحقیق کنید
میدونید الان درامد بازی تراوین یا ایکاریم چقدر هست
الان تو ایران هم داره جا میفته و طرفدار زیاد داره شرکت های زیادی هم هستن که طراحی بازی انلاین انجام میدن
یکیشون شرکت پارس پیک هست یه سر به موسسه تبلیغاتی صبا بزنید اونجا هم در مورد یکی از کاربردهای بازی انلاین توضیح داده
ممنون از پیشنهادتون، حتما تحقیق می کنم.

تشکر شده توسط: jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,825 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,660 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  تعمیرات مبل جایگزینی برای خرید مبل hivadmobl 0 393 03-25-2020 09:02 PM
آخرین ارسال: hivadmobl
  یک ایده برای همه alicg_nesari 14 4,337 06-19-2019 05:54 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 417 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  نظرسنجی برای راه اندازی یه کسب و کار اینترنتی uhanna 4 854 08-22-2018 06:08 PM
آخرین ارسال: majid3960
  راه اندازی کارگاه بسته بندی شالیزار 0 343 05-04-2018 09:19 PM
آخرین ارسال: شالیزار
  کمک فوری برای ایجاد شغل 1368Mohsen 2 848 04-19-2018 03:59 PM
آخرین ارسال: naserm123
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 981 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  راه اندازی بستر تولید پودر میوه در منزل uhanna 0 568 02-04-2018 03:17 AM
آخرین ارسال: uhanna
  من حدود 2 میلیون تومان سرمایه دارم میتونم باش چه کسب و کاری راه بندازم m0hammad 4 1,534 01-28-2018 04:44 AM
آخرین ارسال: selflove
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,131 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 15 3,051 01-14-2018 03:43 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,953 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  راهنمایی برای راه اندازی تولیدی نایلون و نایلکس amir_sky 3 2,931 11-17-2017 01:46 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  درخواست همفکری برای راه اندازی مغازه gh4315 9 5,711 08-23-2017 11:48 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 973 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم jahanagahi 115 33,331 05-18-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: مهندس نرم افزار
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه ای که ماله خودمه alefghaf 1 1,015 01-12-2017 04:01 AM
آخرین ارسال: alefghaf
  ایده ها و راهنمایی های شما برای افتتاح فست فود ! tondar12 22 9,646 11-19-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: alibahiraei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS