سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: برای راه اندازی سایتی مانند ebay کسی هست که راهنمایی کنه؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
قبلا یکی از دوستان به نام اقا مهدی به من در رابطه با سرمایه گذاری پیشنهاد ایجاد سایتی شبیه ebay داده بود. فکر که کردم دیدم ایده بدی نیست . حالا می خواستم اطلاعات بیشتری بدست بیارم.
آیا تو ایران سایتی شبیه ebay داریم ؟ ایا این ایده در ایران جواب میده؟ چطور می تونم با کمترین هزینه چنین سایتی رو شروع کنم؟ از بچه های انجمن کسی هست که بتونه تو راه اندازی اینچنین سایتی کمکم کنه؟ البته بصورت حرفه ای.
شخصا فکر می کنم این سایت در صورت موفقیت می تونه من رو به هدف یک ونیم سالم نزدیک کنه.
درود دوست عزیز
خواستم به اطلاعتون برسونم حدود 1 سال پیش یک سری تحقیقات در این زمینه انجام دادم و طبق نتیجه گیریهام منصرف شدم
اما در مورد نسخه وطنی باید به اطلاعتون برسونم بله و نمونه های وطنی هم دارن کار میکنن که به دو دسته حرفه ای و قارچگونه تقسیم میشن
از موفق ها که با سرممایه بالا شروع به کار کردن میتونم esam.ir رو معرفی کنم
سایت haminaa.com هم که یه جورایی اولی هستش که مربوط به 4 دختر دانشجو هستش که با هیچی شروع کردن و اتفاقا به نظرم موفق ترین هستن
یک سرچ کوتاه هم بزنید انواع و اقسام سایت ها رو میبینید و یک عده هم که کاملا یه چیزی شنیدن و یه کاری کردن
اما با این تفاسیر یه جمله قشنگی خوندم که میگفت هیچ وقت از نام رقباتون نترسین و راست هم گفت و اگر قصد ورود به این بازار رو دارین توصیه میکنم
به شدت رقبا و بیزینس مدلتون رو بررسی کنید و سعی کنید نقطه های تمایز کسب و کارتون رو بیش از پیش بهش توجه کنید
البته راه دور و درازی در پیش دارین اما اگر علاقه مند باشین بسیار لذت بخشه قطعا.
موفق باشید
http://www.esam.ir/Default.aspx یه سری به این سایت بزن . دقیقا کار Ebay رو می کنه
یکی ازمشکلات چنین سایت ها یا فروشگاه های مجازی این هست که بدلیل عدم اعتماد بهم وراحت بودن کلاه برداری بخصوص در کسانی که قبلا چنین فعالیتی داشته اند بسیار کم پیش میاد کسی خرید کنه یا مورد تایید قرار بگیره

مشکل بعدی تو سیستم حمل ونقل ویا پست ایران هست
خدمات پیشتازش سریع هست ولی در وسایل سنگین بسیار بسیار گران می شود هزینه حمل ونقل

این دو تا مشکل رو برنامه دارین براش؟
(10-07-2012 10:31 PM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]یکی ازمشکلات چنین سایت ها یا فروشگاه های مجازی این هست که بدلیل عدم اعتماد بهم وراحت بودن کلاه برداری بخصوص در کسانی که قبلا چنین فعالیتی داشته اند بسیار کم پیش میاد کسی خرید کنه یا مورد تایید قرار بگیره

خدمات پیشتازش سریع هست ولی در وسایل سنگین بسیار بسیار گران می شود هزینه حمل ونقل

سلام

برای مشکل اول - نماد اعتماد الکترونیکی بگیرید

- برای مشکل دوم هم - باربری
(10-07-2012 10:37 PM)M3HDI نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-07-2012 10:31 PM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]یکی ازمشکلات چنین سایت ها یا فروشگاه های مجازی این هست که بدلیل عدم اعتماد بهم وراحت بودن کلاه برداری بخصوص در کسانی که قبلا چنین فعالیتی داشته اند بسیار کم پیش میاد کسی خرید کنه یا مورد تایید قرار بگیره

سلام

برای مشکل اول - نماد اعتماد الکترونیکی بگیرید

- برای مشکل دوم هم - باربری
تا جایی که اطلاع دارم مثل در سایت می شود اجناس دسته دوم هم به فروش رسوند
من جنسم رو عرضه میکنم وعکس های قشنگ ازش میزارم تو سایت برای فروش ولی موقع تحویل ظاهر زیبا داره ولی درونش کلی مشکل
مشتری دیگه سراغ سایت نمیاد
یا مثلا جنس من یک کولر هست برای یک کولر هزینه باربری بازم زیاد می شود

باربری ونماد الکترونیک برای فروشگاه هایی هست که کالاش رو خودمون تولید یا عرضه کنیم چون هم به کیفیت جنس اعتماد کافی داریم وهم برای ارسال میتوانیم درست برنامه ریزی کنیم
ولی چنین فروشگاه هایی که هرکس امکان عرضه محصول خودش رو دارد بحث هزینه ها واعتماد سازی باید بهتر کار شود
از همه دوستان ممنونم، اطلاعات خیلی خوبی بود. بخصوص حرفهای goolmen عزیز که همیشه به نکات ظریفی اشاره می کنند.
(10-07-2012 10:10 PM)kafshduzak نوشته شده توسط: [ -> ]درود دوست عزیز
خواستم به اطلاعتون برسونم حدود 1 سال پیش یک سری تحقیقات در این زمینه انجام دادم و طبق نتیجه گیریهام منصرف شدم
ضمن تشکر از راهنمایتون، می خواستم بدونم چرا منصرف شدین؟ بخاطر هزینه هاش، یا اینکه اعتقاد به موفقیتش نداشتین؟
سلام داداش الان اینترنت داره تو ایران بهتر و بهتر میشه
شما میتونی از همین سایت خارجی الهام بگیری اگه این طرح بد بود این سایت اینقدر پول در نمیورد و اینقدر معروف نمیشد البته اینم بگم سازندش ایرانیه و الانم بین 50 ننفر پولدار جهانه
اما خوب باید همه چیز رو در نظر گرفت مثلا چقدر طول میکشه تا به نتیجه برسه و سود دهی داشته باشه
مشکلاتش چیه/چقدر پول و زمان باید صرف بشه تا این طرح عملی بشه و خیلی چیزای دیگه
من امروز داشتم تو سایت تبلیغاتی صبا سرچ میکردم و تعرفه تبلیغا رو میدیدم میدونی چی برام جالب بود
به نظر تو الان تو اینترنت بیشتر در امد از تبلیغات مال کدوم سایتا هستش
دانلود نرم افزار/دانلود بازی/دانلود فیلم و موزیک/سایتای تفریحی/مجله های انلاین/پرتابل های خبری / سایتای تخصصی
فکر کنم همه تند بگند سایتای دانلود مثل اسان دانلود یا میهن دانلود اما خیر بیشتر درامد از تبلیغات رو سایتای خبری دارند مثلا طبق اماری که موسسه صبا داده بود سایت تابناک در ماه حدود 60 میلیون درامد داره از تبلیغات
خوب فقط اینو گفتم که حواست باشه اگه میخوای خرج کنی درست خرج کن
اگه خواستی هم من یکی دو تا طرح دارم که تو اینترنت هم ازشون نیست {من که ندیدمه} هم سود دهیش خوبه فقط سرمایشو نداشتم
اگه مایل به شراکت بودی بهم پیام بده
با تشکر
(10-08-2012 12:32 AM)mohammad.b نوشته شده توسط: [ -> ]خوب فقط اینو گفتم که حواست باشه اگه میخوای خرج کنی درست خرج کن
اگه خواستی هم من یکی دو تا طرح دارم که تو اینترنت هم ازشون نیست {من که ندیدمه} هم سود دهیش خوبه فقط سرمایشو نداشتم
اگه مایل به شراکت بودی بهم پیام بده
با تشکر
موافقم موفقیت در اینترنت واقعا هوشمندی بالایی نیاز داره،
در مورد کار، من دنبال کاری هستم که گستره و برد اون بالا باشه، و در نهایت به یه کار جدی و تجاری مهم تبدیل بشه، خیلی علاقمندم که ایده هاتون رو هم بدونم و یه پیام خصوصی هم براتون می فرستم،
آقا سعید جان ما حدود چند ساعتی برای شرکت در جلسه استان رشت با هم بودیم. با شناختی که از شما پیدا کردم ایمان دارم که می توانی به خواسته ات برسی. برنامه ریزی و تحقیق و بررسی وشروع کنید.موفق می شوی.آنان هم خواستند و شروع کردند و موفق شدند.متاسفانه ما شروع کننده خوبی هستیم ولی برای به پایان رساندن ایده خسته و زده می شویم و همین فرق افراد موفق با افراد ناموفق است.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع