ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

علم بهتر است یا ثروت؟
زمان کنونی: 05-04-2024, 11:50 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: مهتاب
آخرین ارسال: matarodi
پاسخ: 59
بازدید: 12237

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علم بهتر است یا ثروت؟
10-24-2011, 07:04 PM
ارسال: #21
RE: علم بهتر است یا ثروت؟
ثروت بدون علم به دست نمیاد و علم هم بدون ثروت . من یه مهندس ساختمان می تونستم باشم ولی به خاطر مسایل مالی از وسط دانشگاه رها کردم. ثروت باعث پیشرفت علم میشه . البته پشیمون نیستم اونو از دست دادم یه چیزایی دیگه به دست آوردم .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , jahanagahi , مهدی گل محمدی , سعید.کرمی , pulaki
01-24-2012, 06:01 PM
ارسال: #22
سلام به نظر من داشتن ثروت اولين اولويت زند گي هست بنده دانشجو معماري بودم كه به دليل وضعيت مالي نتوانستم ادامه تحصيل بدهم
با تشكر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , سعید.کرمی , pulaki
01-24-2012, 06:26 PM
ارسال: #23
علم یا ثروتی که انسان را از خدا دور کند به هیچ دردی نمیخورد.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: سعید.کرمی , مسعود کوچولو , pulaki
01-24-2012, 06:31 PM
ارسال: #24
در یکی از مجله های خلاقیت چندین و چند کارشناس گفتن که این بحث خیلی صدمات جدی وارد میکنه.و اصلا موضوع اشتباهه

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
 تشکر شده توسط: arash67 , سعید.کرمی
04-18-2012, 10:01 AM
ارسال: #25
علمی که منجر به پول نشه علم نیست ..
 تشکر شده توسط: سعید.کرمی
04-18-2012, 11:23 AM
ارسال: #26
به نظر من ثروت
چون اگه ثروت باشه ادم میتونه راحت علم کسب کنه و دیگه فکر و خیالی نداره.
ولی اگه یکی شب سر گرسنه بذاره زمین دیگه علم براش هیچ معنی ای نداره و اون فقط فکر یه لقمه نونه...

<تا به چرای زندگی پاسخ نگوییم حرف از چگونه زیستن بیهوده است>Huh
شماره ارتباط با من:09376297236
04-18-2012, 06:21 PM
ارسال: #27
مسلما ثروت بهتره .
وقتی ثروت داشته باشی . همه کار می تونی بکنی . خودت خوب زندگی می کنی . خانوادت خوب زندگی می کنن . می تونی به فامیل و آشنا کمک کنی تا اونا هم خوب زندگی کنن . می تونی بری زیارت . می تونی به دیگران ( مستحقان ) کمک کنی تا اونا هم خوب زندگی کنن .
می تونی یه کار و کاسبی حلال راه بندازی و افراد زیادی از اون نون حلال بدست بیارن و خوب زندگی کنن .
می تونی با پول و استفاده خداپسندانه از اون می تونی کاری کنی که تمام افرادی که میشناسی خوب زندگی کنن .
و ...
ولی با علم :
می تونی بری معلم بشی و منتظر شی سر ماه بهت حقوق بدن .
می تونی مهندس بشی و از خروس خون تا بوق ... کار کنی تا پول بدست بیاری .
می تونی بری عسلویه دو هفته در ماه مثه چی ... کار کنی تا ماهی یکی دو میلیون حقوق بهت بدن .
می تونی دکتر بشی و از صبح بری بیمارستان و مریضا رو مداوا کنی و از عصر تا شب بری مطلب کار کنی تا پول پارو کنی ( فقط جیف که خودت نمی تونی از پولت زیاد استفاده کنی ) .
می تونی پروفسور و دانشمند بشی بعد یه روز صبح خروس خون ترورت کنی شهید شی .
بازم بگم ؟ حالا واقعا علم بهتره یا ثروت ؟
 تشکر شده توسط: omid.movafaghiat
04-18-2012, 07:08 PM
ارسال: #28
(04-18-2012 06:21 PM)369369 نوشته شده توسط:  ولی با علم :
می تونی بری عسلویه دو هفته در ماه مثه چی ... کار کنی تا ماهی یکی دو میلیون حقوق بهت بدن .
می تونی دکتر بشی و از صبح بری بیمارستان و مریضا رو مداوا کنی و از عصر تا شب بری مطلب کار کنی تا پول پارو کنی ( فقط جیف که خودت نمی تونی از پولت زیاد استفاده کنی ) .

اگر دید واقعی شما نسبت به علم این چنین هست باید یک بازنگری اساسی بکنید در علم

میتوانی بشوی فردوسی .حافظ و رودکی وهزاران شاعر دیگر ایران زمین....... وتا سال ها ازت به نیکی یاد کنند

میتوانی بشوی ابو علی سینا و ریس جراحان قلب جهان ....ریس جراحان مغزجهان( دوتاشون اسم هاشون رو فراموش کردم) تا ابد اسم ایران رو سربلند کنی

میشه بشی پروفسور حسابی.... شاگرد انیشتن وتو ایران علم فیزیک نوین رو راه اندازی کنی وبشی پدر فیزیک ایران

میتونی بشی این ادم های گمنامی که هر سال فقط یکبار در مراسم تجلیل از چهره های ماندگار یادی می شود ازش...... ولی بصورت چراغ خاموش اسم ونام ایران رو جهانی میکنند

وهزاران درجه علمی در ایران وجهان..........

علم در بعضی موارد پول وثروت ندارد..... حتی شهرت وافتخار ندارد.....شاید تا پایان عمرت کسی ازت یاد نکنه..... ولی خدمت به بشریت هست.... حتی خداوند عزوجل معلمی را شغل انبیا خوانده اند........

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: pulaki
04-18-2012, 07:14 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-18-2012 07:16 PM، توسط 369369.)
ارسال: #29
(04-18-2012 07:08 PM)goldmen نوشته شده توسط:  
(04-18-2012 06:21 PM)369369 نوشته شده توسط:  ولی با علم :

اگر دید واقعی شما نسبت به علم این چنین هست باید یک بازنگری اساسی بکنید در علم

میتوانی بشوی فردوسی .حافظ و رودکی وهزاران شاعر دیگر ایران زمین....... وتا سال ها ازت به نیکی یاد کنند

میتوانی بشوی ابو علی سینا و ریس جراحان قلب جهان ....ریس جراحان مغزجهان( دوتاشون اسم هاشون رو فراموش کردم) تا ابد اسم ایران رو سربلند کنی

میشه بشی پروفسور حسابی.... شاگرد انیشتن وتو ایران علم فیزیک نوین رو راه اندازی کنی وبشی پدر فیزیک ایران

میتونی بشی این ادم های گمنامی که هر سال فقط یکبار در مراسم تجلیل از چهره های ماندگار یادی می شود ازش...... ولی بصورت چراغ خاموش اسم ونام ایران رو جهانی میکنند

وهزاران درجه علمی در ایران وجهان..........

علم در بعضی موارد پول وثروت ندارد..... حتی شهرت وافتخار ندارد.....شاید تا پایان عمرت کسی ازت یاد نکنه..... ولی خدمت به بشریت هست.... حتی خداوند عزوجل معلمی را شغل انبیا خوانده اند........

وقتی شما از اون آدمهایی هستی که نظر دیگران رو سانسور می کنی و فقط به یه قسمت اون اهمیت میدی بهترین جواب برای شما سکوت هست و بس .
04-18-2012, 07:44 PM
ارسال: #30
من که تا این جا علیم برایم بهتر بوده است و جواب داده است . من الان چندین سال کارم کسب درامد از اینترنت است اول هیچی بلد نبودم یاد گرفتم . و الان رد کار خودم همه چی را بلدم و راحت در خانه می نشینم برای وقت اضافه مثلا روزی 2 ساعت و ماهی حداقل 400 دارم . تازه در این سنم به نظرم خوبه .
من همیشه سعی کردم خودم بیاموزم و بعد یاد بدهم . یعنی خودم بشم تولید کننده علم.
هم علم خوب است هم ثروت
اگر پول داشته باشیم ولی فکر درست اقتصادی نداشته باشیم ممکن است یک شبه ان را به باد بدهیم . ولی بالاخره علم چیزی است که از ان کم نمی شود . و تازه می توان بر ان اضافه کرد .
در ضمن کسانی که می گویند ثروت خوب است . الکی که ادم ثروتمند نمی شود باید یک ذره فکر داشته باشد که همین فکر هم باید ادم علم را داشته باشد . تا بتواند به ثروت برسد.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb ایده هایی برای کسب درآمد از علم مهتاب 66 13,706 04-18-2013 11:05 PM
آخرین ارسال: محمد پارسا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS