ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: طرح توجیهی در چه ضمینه ای قرار داده شود (هر ماه یک طرح به دلیل مشغله کاری)
کامپیوتری و اینترنتی
خدماتی
تولیدی
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
زمان کنونی: 05-05-2024, 11:03 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehran121
آخرین ارسال: Omid.nmz
پاسخ: 148
بازدید: 55398

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امیتازات : 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
08-10-2017, 05:20 PM
ارسال: #131
RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
(08-09-2015 04:14 PM)mehran121 نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز همون طور که در یکی از پست ها قول دادم یک موضوع جدید به اسم آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه شروع کنم

در اینجا شما می توانید در رابطه با شروع هر نوع کسب و کار از من و یا دوستانی که در این زمینه تجربه دارند بپرسید تا ما شما را راهنمایی کنیم تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را داشته باشید
اگر می خواهید تولیدی یا کارخانه راه اندازی کنید و نمی دانید که باید چیکار کنید
خوب سوال کنید تا جواب بدم

دوستان عزیز از این پس شرکت ما تصمیم گرفته است که مشاوره های رایگان خود را در این انجمن به شما ارائه دهد
(البته با اجازه مدیران سایت)

در هر زمینه ای که می خواهید کارآفرین شوید از بنده سوال کنید

A00 (62)

سلام دوستان.
می خواستم در خصوص راه اندازی سایت بازیافت زباله در مناطق شمالی راه نماییم کنید. آیا فکر منطقی هست یا نه؟ و اینکه از کجا شروع کنم؟

وب مهراز :: طراحی و توسعه وب
09120642269
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-25-2017, 11:42 AM
ارسال: #132
(08-07-2017 10:42 AM)hamed.ak نوشته شده توسط:  سلام آقا مهران عزیز
نظرتون در مورد چاپ روی نایلون و نایلکس چیه؟
بازا کارش و آینده این کار چه طوره.
من چاپ سیلک انجام دادم و آشنا هستم به کار.البته به فکر جایگزین کردن سیلک به فلکسو هستم.قیمت دستگاه های مورد نیازش رو هم در اوردم.
خود دستگاه چاپ و برش و پمپ باد و ....
میخواستم نظر شما رو در این مورد بدونم.البته دوستان دیگه هم اگه نظری دارن خوشحال میشم بیان کنند.سپاس

دوست عزیز چاپ نایلکس خیلی عالیه و مورد نیاز هست
در کار تولید نایلکس می تونید نو آوری انجام بدید هم تو تولید نایلکس و هم تو قسمت چاپ محصول
در ضمن بازار چاپ نایلکس و نایلون بسیار رقابتی هست چون با حداقل سرمایه 500 تومن و حتی کمتر میشه شروع به کار کرد از طریق چاپ سیلک ولی همیشه کیفیت برنده اصلی هست
کمترین ضایعات در تولید و چاپ باعث موفقیت میشه

همکاری با استارت آپ ها و ایده های جدید

از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید

https://t.me/aryanaidea
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: hamed.ak , chia1357
08-25-2017, 11:50 AM
ارسال: #133
(08-07-2017 03:18 PM)r2013.samadi نوشته شده توسط:  
(08-09-2015 04:14 PM)mehran121 نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز همون طور که در یکی از پست ها قول دادم یک موضوع جدید به اسم آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه شروع کنم

در اینجا شما می توانید در رابطه با شروع هر نوع کسب و کار از من و یا دوستانی که در این زمینه تجربه دارند بپرسید تا ما شما را راهنمایی کنیم تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را داشته باشید

دوستان عزیز از این پس شرکت ما تصمیم گرفته است که مشاوره های رایگان خود را در این انجمن به شما ارائه دهد
(البته با اجازه مدیران سایت)

در هر زمینه ای که می خواهید کارآفرین شوید از بنده سوال کنید

A00 (62)
سلام دوستان.
برای راه اندازی یک کارخانه بازیافت نیاز به چه مجوز هایی داریم؟ و اینکه کار به صرفه ای هست یا نه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام
برای مجوز به صنایع و معادن مراجعه کنید مجوز رو از اونجا تهیه کنید
بله خیلی با صرفه هست ولی این مهم هست که شما چه چیزی رو می خواید بازیافت کنید مثلا آهن آلات، قراضه آهن، پلاستیک، شیشه، کاغذ، مقوا، برخی مواد شیمیایی و آشغال
که هر کدام بازار مربوط به خودش رو داره و میشه محصول جدیدی رو ساخت ولی کارخانه بازیافت روز به روز لازم تر هست

تشکر شده توسط: chia1357
08-25-2017, 12:04 PM
ارسال: #134
(08-09-2017 02:51 AM)علی سلیمانزاده نوشته شده توسط:  
(08-05-2017 08:45 PM)mehran121 نوشته شده توسط:  
(06-27-2017 11:40 AM)hanames نوشته شده توسط:  باسلام
بنده دوتا طرح داشتم میخواستم اونو راه اندازی کنم اولی راه اندازی یک گیم نت با کنسول هستش دومی هم راه اندازی یک مغازه بستی فروشی که محصولش تو شهرم فعلا کسی سراغش نرفته و یک محصول وارداتی هستش که قرار نمایندگی شو بگیرم حالا فقط برای راه اندازی هیچ سرمایه ای ندارم کمک کنید بهم اولا کدوم بهتره بعدش از چه راهی میتونم وام بگیرم کدوم بانک وام خوبی میده ممنون میشوم

سلام در مورد طرح اول با وجود اینکه در هر خانه ای کامپیوتر ، موبایل و تبلت و یا کنسول های بازی هست ولی کودکان و نوجوانان علاقه ی بیشتر به بازی های گروهی نشون میدن و دوست دارن در کنار هم سن های خود بازی کنند تا لذت ببرند صنعت بازی سازی روز به روز پیش رفته تر و با تکنولوژی جدیدتر به بازار عرضه میشه برای مثال یک جوان 15 ساله در یکی از شهرهای ایران با عینک واقعیت مجازی روزانه 60 تا 100 هزار تومن کسب درآمد می کرد بدون اینکه یک ریال هزینه اجاره مکان و هر چیزی بده در یک پارک یا شهربازی شلوغ کسب و کار خودش رو شروع می کرد هر روز و درآمد خوبی هم داشت
در مورد بستنی هم یک محصول فصلی هست و شما نمی تونید تکیه بر یک محصول فصلی کنید در زمستان هم باید یک محصول برای ارائه داشته باشید در ضمن مردم در حال حاظر بیشتر به سراغ محصولات سالم می روند مثلا شما می تونید با راه اندازی یک مغازه بستنی فروشی چندین نوع بستنی ارائه دهید برای مثال یستنی تهیه شده از شیر گاومیش + بستنی رژیمی و ...
امیدوارم موفق و سربلند باشید

(07-03-2017 02:06 PM)علی سلیمانزاده نوشته شده توسط:  

دوستان عزیز از این پس شرکت

A00 (62)

سلام خسته نباشید
من میخواستم خط برش کاغذ و بسته بندی کاغذA4 در یک فضای کوچیک ۵۰ متری راه اندازی بکنم
اگه میشه بگید رول کاغذ رو از کجا باید تهیه کنم ؟
قیمت یه رول کاغذ A4 چقدر هست؟
از هر رول کاغذ چند بسته کاغذA4 میشه تولید کرد؟
قیمت خط برش کاغذ یا دستگاه برش چقدر هست؟
منتظر پاسخ شما هستم

ببینید دوست عزیز صنعت کاغذ بسیار بزرگ هست و برای برش نیاز به دستگاه بسیار دقیق برش دارید که باید دقت 1 میل را داشته باشد رقبای شما موتلی میلیاردر ها هستن در صنعت چاپ مهم ترین نکته و کلیدی ترین آن برش هست
دستگاه های برش برقی کاغذ از 5 میلیون شروع میشه و بسته به نیاز و کار شما قیمت بالا میره
بعدا شما به یک دستگاه بسته بندی اتوماتیک کاغذ نیاز دارید
و از همه مهم تر باید بتونید کاغذ رو تشخیص بدید انواع کاغذ عبارتند از تحریر ، گلاسه ، شومیز امباس و ... که هر کدام دارای گراماژ های مخطلف می باشند پر مصرف ترین کاغذ تحریر 80 گرم هست که شما در بسته بندی آ4 می بنید که اون هم تراکم های مخطلف داره
کاغذ تحریر 80 گرم اندازه A4 بسته ای از 8000 تومن شروع میشه تا 13000 تومن بسته به نوع جنس همه 80 گرم هستن ولی کیفیت فرق داره

سلام خسته نباشید
ممنون بابت پاسختون
چه عجب یه نفرپاسخ گو بود
هزینه دستگاه هاش در مجموع چقد میشه؟
فعلا قصد دارم ازجای کوچیک شروع کنم اول از همه میخوام کاغذA4 پانصدتای بسته بندی بکنم چون فک میکنم فروشش بیشتر باشه چون ارگان های دولتی ام استفاده میکنن.
اگه قیمت دستگاه هارو بگین.یا اگه بگید ک ازکجا میتونم برا دستگاه قیما بگیرم یا رول کاغذ آچار رو از کجاتهیه کنم خیلی ممنون میشم

دوست عزیز شما باید کاغذ رو به صورت یا رول یا بند خریداری کنید
اندازه هر رول یا بند دقیق آ4 نیست و بزرگتر هست و شما باید برش بدید پس اگر رو به صورت آ4 بود دیگه برش نیازی نبود شما بدید رول رو تو بازار تهران راحت می تونید پیدا کنید
در رابطه با دستگاه هم این سایت http://gdo.ir کمکتون می کنه

تشکر شده توسط: chia1357
08-27-2017, 12:23 AM
ارسال: #135
کسی نمیتونست منو راهنمایی کنه؟
08-27-2017, 12:25 AM
ارسال: #136
(08-09-2017 10:06 PM)reza66 نوشته شده توسط:  با سلام
من مدتیه تو فکر تولید یه نوع اسنک (گرانولا بار، نات بار و انواع دیگه بار) هستم
خط تولیدش حدود صد میلیونه که برای من کمی سنگینه و از طرفی چون اولین باره که میخوام دست به کار تولیدی بزنم، نمیخوام هزینه زیاد کنم، میخواستم تا جایی که امکان داره با دستی کردن تولید و خرید ماشین آلات ضروری تو مرحله اول مثل میکسر و دستگاه بسته بندی و نوآوری تو زمینه بسته بندی و استفاده از ترکیبات سالم وطبیعی محصولمو متمایز کنم.
مشکلی که الان دارم یکی اینه که اولا نمیدونم برای شروع کار و گرفتن مجوز باید از چه طریقی اقدام کنم(رفتم اداره صنایع گفتن برو تو سایت بهین یاب ثبت نام کن) و دوما چجوری به اون ترکیب محصول با قیمت رقابتی برسم
از طرفی من ساکن یزدم و نمیدنم که کار رو همینجا شروع کنم یا تهران مناسب تره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه
08-27-2017, 03:26 PM
ارسال: #137
سلام دوستان
چرا به پست ها جواب نمی دید؟؟؟

وب مهراز :: طراحی و توسعه وب
09120642269
09-17-2017, 08:31 PM
ارسال: #138
سلام دوستان من تازه واردم میشه راهنمایی کنید
10-02-2017, 08:16 PM
ارسال: #139
(08-27-2017 03:26 PM)r2013.samadi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
چرا به پست ها جواب نمی دید؟؟؟

سوالی دارید بنده در خدمتم

10-02-2017, 09:45 PM
ارسال: #140
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز با آرزوی روزهایی پر از موفقیت برای شما عزیزان

یک نظرسنجی گذاشته ام دوستان لطفا شرکت کنید آخر هر ماه در زمینه ی هر بخش که بیشترین رای را آورده باشد طرح توجیهی ارائه میدم
تا با یاری خداوند دوستان از طرح استفاده کرده و به موفقیت برسند

با عرض پوزش به دلیل مشغله های کاری هر ماه یک طرح قرار میشود
و در طول ماه می توانید در مورد طرح بحث کنیم

موفق و سربلند باشید

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه محمد-طاها 27 47,901 11-21-2023 01:56 PM
آخرین ارسال: sharrgh
  سیستم همکاری در فروش فایل یکی از راه های کسب درامد اینترنتی villaroz 0 108 11-09-2023 04:58 PM
آخرین ارسال: villaroz
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 848 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 227 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  راه اندازی خط تولید درب استیل ramanddecor 0 399 09-07-2022 01:55 PM
آخرین ارسال: ramanddecor
  راه اندازی خط تولید مخزن آب idenoavaran 0 163 09-07-2022 12:47 PM
آخرین ارسال: idenoavaran
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 4,995 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی میلیونر بشیم؟ vahidkaronline 0 522 01-16-2022 03:44 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  راه اندازی مغازه استوک فروشی قطعات خودرو و اوراقی ariafilm100 1 5,093 08-30-2021 02:43 PM
آخرین ارسال: Masoodsaati
Thumbs Down راه اندازی کارگاه مواد شوینده علی سلیمانزاده 8 4,528 10-25-2019 12:56 AM
آخرین ارسال: tondar12
  راه اندازی پوشاک زنونه نیمه مجلسی در مشهد پاییز 98 sadeghu7 0 999 10-11-2019 08:44 PM
آخرین ارسال: sadeghu7
  تولیدی لباس بچگانه شایسته بانو 0 839 06-01-2019 02:34 AM
آخرین ارسال: شایسته بانو
  راه اندازی کارگاه کیک پزی یا همون قنادی imanrj 3 8,950 05-27-2019 04:33 PM
آخرین ارسال: mm1398
  راه اندازی مغازه لوازم یدکی موتور سیکلت امیر محمد.. 1 12,872 05-19-2019 02:48 PM
آخرین ارسال: امیر محمد..
  درامدزایی از طریق آموزش بازی های انلاین؟! silence 3 581 02-01-2019 08:30 PM
آخرین ارسال: morteza1
Rainbow خط بازیافت انواع پلاستیک‌ میخوام راه اندازی کنم کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ سعید رحیمی 0 1,786 01-14-2019 07:20 AM
آخرین ارسال: سعید رحیمی
  مشاوره در مورد راه اندازی کارگاه تولید کچبری پیش ساخته arsan51 0 941 01-11-2019 02:15 PM
آخرین ارسال: arsan51
  راه اندازی کارگاه اوراق ماشین و فروشگاه استوک aradfilm100 1 1,791 11-25-2018 09:16 AM
آخرین ارسال: hamedhs_74
  راه انداز پخش پوشک بهداشتی کودک Mehrvjb 2 654 09-04-2018 08:59 PM
آخرین ارسال: trader4shiraz
  با 25 میلیون چه کاری راه بندازم؟؟؟؟ lovely69 2 1,747 08-23-2018 09:40 AM
آخرین ارسال: محمد یوسفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS