ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چه کار فنی یا خدماتی الان بازارش خوبه؟
زمان کنونی: 05-29-2024, 08:30 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Mehdi_danesh2
آخرین ارسال: mojtaba007
پاسخ: 11
بازدید: 4108

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-08-2016, 02:39 PM
ارسال: #1
سلام بار دوم این پستو میذارم متاسفانه کسی جواب نمیده
من کارم طراحی وب و گرافیک هست بیست سال سابقه دارم
دیگه حالم از کامپیوتر بهم میخوره
میخام یه کار جدید یاد بگیرم که درآمدش خوب باشه. اصفهان هستم.
دوستام میگن برو تو کار تعمیر لوازم خونگی
بدمم نمیاد از این کار
لطفا دوستان بهم پیشنهاد بدید چه کاری شروع کنم چه مدت طول می کشه یاد بگیرم و درآمد حدودیش چقدره الان

ممنون میشم دوستانی که خودشون تو اون کار سابقه داشتن بگن از تجربشون
ممنونم ازتون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-08-2016, 04:47 PM
ارسال: #2
RE: چه کار فنی یا خدماتی الان بازارش خوبه؟
(09-08-2016 02:39 PM)Mehdi_danesh2 نوشته شده توسط:  سلام بار دوم این پستو میذارم متاسفانه کسی جواب نمیده من کارم طراحی وب و گرافیک هست بیست سال سابقه دارمدیگه حالم از کامپیوتر بهم میخوره میخام یه کار جدید یاد بگیرم که درآمدش خوب باشه. اصفهان هستم. دوستام میگن برو تو کار تعمیر لوازم خونگی بدمم نمیاد از این کار لطفا دوستان بهم پیشنهاد بدید چه کاری شروع کنم چه مدت طول می کشه یاد بگیرم و درآمد حدودیش چقدره الانممنون میشم دوستانی که خودشون تو اون کار سابقه داشتن بگن از تجربشون ممنونم ازتونسلام بار دوم این پستو میذارم متاسفانه کسی جواب نمیده من کارم طراحی وب و گرافیک هست بیست سال سابقه دارمدیگه حالم از ترکیه کامپیوتر بهم میخوره میخام یه کار جدید یاد بگیرم که درآمدش خوب باشه. اصفهان هستم. دوستام میگنبرو تو کار تعمیر لوازم خونگی بدمم نمیاد از این کار لطفا دوستان بهم پیشنهاد بدید چه کاری شروع کنم چه مدت طول می کشه یاد بگیرم و درآمد حدودیش دبی چقدره الانممنون میشم تور ارزان دوستانی که خودشون تو اون کار سابقه داشتن بگن از تجربشون ممنونم ازتونسلام بار دوم این پستو میذارم متاسفانه کسی جواب نمیده من کارم طراحی وب و گرافیک هست بیست سال سابقه دارمدیگه حالم از کامپیوتر بهم میخوره میخام یه کار جدید یاد بگیرم که درآمدش خوب باشه. اصفهان هستم. دوستام میگن برو تو کار تعمیر لوازم خونگی بدمم نمیاد از این کار لطفا دوستان بهم پیشنهاد بدید بلیط چه کاری شروع کنم چه مدت طول می کشه یاد بگیرم و درآمد حدودیش چقدره الانممنون میشم دوستانی که خودشون تو اون کار سابقه داشتن بگن از تجربشون ممنونم ازتونسلام بار دوم این پستو میذارم متاسفانه کسی جواب نمیده من کارم طراحی وب و گرافیک هست بیست سال سابقه دارمدیگه تور تایلند حالم از کامپیوتر بهم میخوره میخام یه کار جدید یاد بگیرم که درآمدش خوب باشه. اصفهان هستم. دوستام میگنبرو تو کار تعمیر لوازم کیش خونگی بدمم نمیاد از این کار لطفا دوستان بهم پیشنهاد بدید چه کاری شروع کنم چه مدت طول می کشه یاد بگیرم و درآمد حدودیش چقدره الانممنون میشم دوستانی که خودشون تو اون کار سابقه داشتن بگن از تجربشون ممنونم ازتون

سلام
دوست عزیز شغل خودتون بهترین هست
شما اگر تجربه و مهارت داشته باشید به راحتی میتونید از همین تخصص خودتون درامد قابل توجهی داشته باشید
ساده ترین راهش فری لنسری هست

09-09-2016, 01:23 PM
ارسال: #3
مرسی دوست عزیز از جوابتون

من کامل از چمو خم و بازار کار شغل خودم باخبرم اول اینکه وضعیت کار ما هم مثل همه شغلا بد شده بعدشم وقتی شما بیست سال تو یه شغل باشی و نتونی خودتو تامین کنی این فرسودگی شغلی میاره
من بزرگترین لطفی ک بخودم کردم اینه ک دیگه سمت کامپیوتر نمیرم بخدا خیلی اعصابم راحت تره

خوشحال میشم اگه پیشنهادی دیگه بدید. ممنونم
09-10-2016, 02:03 PM
ارسال: #4
(09-09-2016 01:23 PM)Mehdi_danesh2 نوشته شده توسط:  مرسی دوست عزیز از جوابتون من کامل از چمو خم و بازار کار شغل خودم باخبرم اول اینکه وضعیت کار ما هم مثل همه تور تایلند شغلا بدشده بعدشم وقتی شما بیست سال تو یه شغل باشی و نتونی خودتو تامین کنی اینفرسودگی شغلی میاره من بزرگترین لطفی ک بخودم کردم اینه ک دیگه سمت کامپیوتر نمیرم بخدا خیلی اعصابم راحت ترهخوشحال میشم اگه پیشنهادی دیگه تور ترکیه بدید. ممنونممرسی دوست عزیز از جوابتون من کامل از چمو خم و بازار کار شغل خودم باخبرم اول اینکه وضعیت کار ما هم مثل همه شغلا بد شده بعدشم وقتی شما بیست سال تو یه شغل باشی و نتونی تور نوروزی خودتو تامین کنی این فرسودگی شغلی میاره من بزرگترین لطفی ک بخودم کردم اینه ک دیگه سمت کامپیوتر نمیرم بخدا خیلی اعصابم راحت ترهخوشحال میشم اگه پیشنهادی دیگه بدید. ممنونممرسی دوست عزیز آنتالیا از جوابتون من کامل از چمو خم و بازار کار شغل خودم باخبرم اول اینکه وضعیت کار ما هم مثل همه شغلا بدشده بعدشم وقتی شما بیست تور سال تو یه شغل باشی و نتونی خودتو تامین کنی اینفرسودگی شغلی میاره من بزرگترین لطفی ک بخودم کردم اینه ک دیگه سمت کامپیوتر نمیرم بخدا خیلی اعصابم راحت ترهخوشحال میشم اگه پیشنهادی دیگه بدید. ممنونممرسی دوست عزیز از جوابتون من کامل از چمو خم و بازار کار شغل خودم باخبرم اول اینکه وضعیت کار ما هم مثل همه شغلا بد شده بعدشم وقتی شما رزرو هتل بیست سال تو یه شغل باشی و نتونی خودتو تامین کنی این فرسودگی شغلی میاره من بزرگترین لطفی ک بخودم کردم اینه ک دیگه سمت کامپیوتر نمیرم بخدا خیلی اعصابم راحت ترهخوشحال میشم اگه پیشنهادی دیگه بدید. ممنونم

بله دقیقا میدونم چی میگی چون خودم هم در همین کار هستم

ولی شما بهترین جا هستی و با این تجربت اگر زبان هایی مثل php رو کامل اوکی باشی میتونی عالی باشی در کارت

درسته مارکتای ایرانی زیاد جالب نیست اما در مارکت های غیر ایرانی میتونید هرچقدر بخواید درآمد داشته باشید

والا حیفه با این همه تجربه و توانایی برید سمت یه شغل کاذب وقتی میتونی در ماه با حداقل 2 تا پروژه درامند بالای 5 تومن داشته باشی چرا بری سمت کار دیگه

سعی کن از تخصصت درامد داشته باشی

09-10-2016, 02:22 PM
ارسال: #5
ممنونم از توجهتون
سراغ شغلای کاذب نمیخام برم میخام یه فنی یه کاری یاد بگیرم. من قبل این کارم کار سیم پیچی موتور میرفتم اون موقه خوب بود اما این کارم خیلی بد شده بازارش الان خوشمم نمیاد از این کار.
یه مشکلی هم هست با هرکی مشورت میکنی در مورد شغلش میزنه تو ذوقت
من تو کار خودم با این ک خودم خسته شدم اما اگه کسی پایه باشه دقیق میتونم راهنماییش کنم چی بخونه چیکار کنه موفق بشه هیچ وقت نمیگم بده.
09-17-2016, 11:49 AM
ارسال: #6
کسی جواب نمیده. دوستان لطفا کمکم کنید
08-08-2017, 01:21 PM
ارسال: #7
میتونید به شرکت خدمات نظافتی هم فکر کنید.
البته نه به روش های معمول که وجود داره، با استفاده از دستگاه های مکانیزه جدید.
مثلا برای شستشوی کف مجتمع های بزرگ و کارخونه ا از اسکرابر استفاده بشه. یا جاروبرقی صنعتی یا نیمه صنعتی تهیه بشه و باهاش کار نظافت انجام بشه.
حتی برای شستشوی نمای ساختمون های بلند و شیشه ای، میشه از نماشو یا واترجت هم استفاده کرد.
این روش هم درامد بالایی داره، هم اینکه خیلی سریع هزینه تجهیزات درمیاد.
----
البته کارواش هم یه ایده دیگست که من خودم خیلی دوست دارم. حالا یا دستگاه کارواش اتوماتیک، یا کارواش دستی. به همراه جاروبرقی برای داخل ماشین و مبل شو برای شستن صندلی ها، چون در عرض نیم ساعت خشک میشه.

در حال تلاش برای پیشرفت
08-08-2017, 03:36 PM
ارسال: #8
(09-08-2016 02:39 PM)Mehdi_danesh2 نوشته شده توسط:  سلام بار دوم این پستو میذارم متاسفانه کسی جواب نمیده
من کارم طراحی وب و گرافیک هست بیست سال سابقه دارم
دیگه حالم از کامپیوتر بهم میخوره
میخام یه کار جدید یاد بگیرم که درآمدش خوب باشه. اصفهان هستم.
دوستام میگن برو تو کار تعمیر لوازم خونگی
بدمم نمیاد از این کار
لطفا دوستان بهم پیشنهاد بدید چه کاری شروع کنم چه مدت طول می کشه یاد بگیرم و درآمد حدودیش چقدره الان

ممنون میشم دوستانی که خودشون تو اون کار سابقه داشتن بگن از تجربشون
ممنونم ازتون

سلام دوست عزیز.
برق خودرو های سبک و سنگین و یا مکانیکی خودروهای لوکس خصوصا در مناطقی مثل اصفهان که مسافر زیاده، درآمد خوبی داره. آموزششم اگر ذهنتون باز باشه سزیع یاد می گیرید. فروش لوازم یدکی خودرو هم میتونه پیشنهاد بعدی من به شما دوست عزیز باشه.
می تونید با توجه به سابقتون تو کار سابق، برید با آموزشگاه ها صحبت کنید و دانسته هاتون رو آموزش بدید که به عنوان منبع درآمد بعدیتون می تونه باشه.

وب مهراز :: طراحی و توسعه وب
09120642269
08-09-2017, 04:16 PM
ارسال: #9
آرایشگری
یا
تعمیرات موبایل
یا
اجاره خودرو

برای پیشرفت دنیاتو تغییر بده . . . . !!!!!!

اجاره خودرو طباطبایی:09121010822- تخفیف خوب برای دوستان انجمن میلیاردر ها
www_ejarehkhodro_com
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-11-2017, 10:34 PM
ارسال: #10
میتونی نمونه کارای گرافیکت رو خصوصی بفرستی ؟
تلگرام من @a_aligoli
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دفتر چاپ بزنم یا نه؟ ninos 4 2,729 06-28-2018 08:15 PM
آخرین ارسال: simayeshahr
  علاقه تهرانی ها به چه چیزی هستش؟ حسن قجر 0 411 05-22-2018 12:16 AM
آخرین ارسال: حسن قجر
  در مغازه 23 متری چه کاری راه بندازم؟ estarkhi 2 995 04-18-2018 11:58 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
Big Grin راهنمایی برای شروع کار استوک فروشی omider 1 2,187 12-27-2017 11:50 PM
آخرین ارسال: moazzeny54
  راه اندازی دفتر خدمات فنی feriman 12 22,049 11-25-2017 11:58 PM
آخرین ارسال: estarkhi
  ذغال قالبی یا چینی jasemm 1 461 11-03-2017 01:32 PM
آخرین ارسال: Dariushvtn
  راهنمایی جهت معرفی کار به مردم kambiz.sh 2 1,167 04-13-2017 10:27 PM
آخرین ارسال: امیر Amir
  کسب و کار های خدماتی ، واسطه ای؟ محمد یوسفی 4 1,352 10-16-2016 11:10 PM
آخرین ارسال: aaftaab24
  راهنمایی برای شروع کار ahmadreza13 1 1,032 09-06-2016 07:38 PM
آخرین ارسال: ahmadreza13
  راه اندازی یک نان فانتزی یا قنادی!!! f.sht 6 5,560 09-04-2016 01:34 PM
آخرین ارسال: tokyo
Rainbow با 10 میلیون تومان چه کاری میشه کرد؟ alirezaaa 4 15,416 07-26-2016 10:38 AM
آخرین ارسال: علی افشاری
Smile کمکم میکنید برای یه کار جدید Tara.m 11 2,869 04-16-2016 09:56 AM
آخرین ارسال: amir386
  یک کار عملی general-smit 2 767 10-13-2015 10:19 PM
آخرین ارسال: tataloo
  شروع کار حرفه ای من با برنامه نویسی Expert Dic mohammad-alone 0 738 10-30-2014 05:51 PM
آخرین ارسال: mohammad-alone
  مشارکت در کار matarodi 2 944 09-13-2014 08:42 PM
آخرین ارسال: morning star
  ایده برای شروع کار saeedfarnia 7 2,339 05-22-2014 07:06 PM
آخرین ارسال: hamidirche3
  یه کار با درآمد خوب feriman 9 5,258 02-06-2014 12:09 AM
آخرین ارسال: seemorgh
  شروع کار به عنوان حسابدار ، درخواست راهنمایی و کمک از دوستان jujushow 20 6,447 02-03-2014 09:17 PM
آخرین ارسال: ramshad
  راه اندازی کسب و کار در تابستان arsho 6 2,237 07-31-2013 03:05 PM
آخرین ارسال: arsho
  روزنامه کسب و کار اینترنتی و مجازی arsho 14 2,725 07-28-2013 12:28 AM
آخرین ارسال: arsho

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS