سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چه کار فنی یا خدماتی الان بازارش خوبه؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام بار دوم این پستو میذارم متاسفانه کسی جواب نمیده
من کارم طراحی وب و گرافیک هست بیست سال سابقه دارم
دیگه حالم از کامپیوتر بهم میخوره
میخام یه کار جدید یاد بگیرم که درآمدش خوب باشه. اصفهان هستم.
دوستام میگن برو تو کار تعمیر لوازم خونگی
بدمم نمیاد از این کار
لطفا دوستان بهم پیشنهاد بدید چه کاری شروع کنم چه مدت طول می کشه یاد بگیرم و درآمد حدودیش چقدره الان

ممنون میشم دوستانی که خودشون تو اون کار سابقه داشتن بگن از تجربشون
ممنونم ازتون
(09-08-2016 02:39 PM)Mehdi_danesh2 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بار دوم این پستو میذارم متاسفانه کسی جواب نمیده من کارم طراحی وب و گرافیک هست بیست سال سابقه دارمدیگه حالم از کامپیوتر بهم میخوره میخام یه کار جدید یاد بگیرم که درآمدش خوب باشه. اصفهان هستم. دوستام میگن برو تو کار تعمیر لوازم خونگی بدمم نمیاد از این کار لطفا دوستان بهم پیشنهاد بدید چه کاری شروع کنم چه مدت طول می کشه یاد بگیرم و درآمد حدودیش چقدره الانممنون میشم دوستانی که خودشون تو اون کار سابقه داشتن بگن از تجربشون ممنونم ازتونسلام بار دوم این پستو میذارم متاسفانه کسی جواب نمیده من کارم طراحی وب و گرافیک هست بیست سال سابقه دارمدیگه حالم از ترکیه کامپیوتر بهم میخوره میخام یه کار جدید یاد بگیرم که درآمدش خوب باشه. اصفهان هستم. دوستام میگنبرو تو کار تعمیر لوازم خونگی بدمم نمیاد از این کار لطفا دوستان بهم پیشنهاد بدید چه کاری شروع کنم چه مدت طول می کشه یاد بگیرم و درآمد حدودیش دبی چقدره الانممنون میشم تور ارزان دوستانی که خودشون تو اون کار سابقه داشتن بگن از تجربشون ممنونم ازتونسلام بار دوم این پستو میذارم متاسفانه کسی جواب نمیده من کارم طراحی وب و گرافیک هست بیست سال سابقه دارمدیگه حالم از کامپیوتر بهم میخوره میخام یه کار جدید یاد بگیرم که درآمدش خوب باشه. اصفهان هستم. دوستام میگن برو تو کار تعمیر لوازم خونگی بدمم نمیاد از این کار لطفا دوستان بهم پیشنهاد بدید بلیط چه کاری شروع کنم چه مدت طول می کشه یاد بگیرم و درآمد حدودیش چقدره الانممنون میشم دوستانی که خودشون تو اون کار سابقه داشتن بگن از تجربشون ممنونم ازتونسلام بار دوم این پستو میذارم متاسفانه کسی جواب نمیده من کارم طراحی وب و گرافیک هست بیست سال سابقه دارمدیگه تور تایلند حالم از کامپیوتر بهم میخوره میخام یه کار جدید یاد بگیرم که درآمدش خوب باشه. اصفهان هستم. دوستام میگنبرو تو کار تعمیر لوازم کیش خونگی بدمم نمیاد از این کار لطفا دوستان بهم پیشنهاد بدید چه کاری شروع کنم چه مدت طول می کشه یاد بگیرم و درآمد حدودیش چقدره الانممنون میشم دوستانی که خودشون تو اون کار سابقه داشتن بگن از تجربشون ممنونم ازتون

سلام
دوست عزیز شغل خودتون بهترین هست
شما اگر تجربه و مهارت داشته باشید به راحتی میتونید از همین تخصص خودتون درامد قابل توجهی داشته باشید
ساده ترین راهش فری لنسری هست
مرسی دوست عزیز از جوابتون

من کامل از چمو خم و بازار کار شغل خودم باخبرم اول اینکه وضعیت کار ما هم مثل همه شغلا بد شده بعدشم وقتی شما بیست سال تو یه شغل باشی و نتونی خودتو تامین کنی این فرسودگی شغلی میاره
من بزرگترین لطفی ک بخودم کردم اینه ک دیگه سمت کامپیوتر نمیرم بخدا خیلی اعصابم راحت تره

خوشحال میشم اگه پیشنهادی دیگه بدید. ممنونم
(09-09-2016 01:23 PM)Mehdi_danesh2 نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی دوست عزیز از جوابتون من کامل از چمو خم و بازار کار شغل خودم باخبرم اول اینکه وضعیت کار ما هم مثل همه تور تایلند شغلا بدشده بعدشم وقتی شما بیست سال تو یه شغل باشی و نتونی خودتو تامین کنی اینفرسودگی شغلی میاره من بزرگترین لطفی ک بخودم کردم اینه ک دیگه سمت کامپیوتر نمیرم بخدا خیلی اعصابم راحت ترهخوشحال میشم اگه پیشنهادی دیگه تور ترکیه بدید. ممنونممرسی دوست عزیز از جوابتون من کامل از چمو خم و بازار کار شغل خودم باخبرم اول اینکه وضعیت کار ما هم مثل همه شغلا بد شده بعدشم وقتی شما بیست سال تو یه شغل باشی و نتونی تور نوروزی خودتو تامین کنی این فرسودگی شغلی میاره من بزرگترین لطفی ک بخودم کردم اینه ک دیگه سمت کامپیوتر نمیرم بخدا خیلی اعصابم راحت ترهخوشحال میشم اگه پیشنهادی دیگه بدید. ممنونممرسی دوست عزیز آنتالیا از جوابتون من کامل از چمو خم و بازار کار شغل خودم باخبرم اول اینکه وضعیت کار ما هم مثل همه شغلا بدشده بعدشم وقتی شما بیست تور سال تو یه شغل باشی و نتونی خودتو تامین کنی اینفرسودگی شغلی میاره من بزرگترین لطفی ک بخودم کردم اینه ک دیگه سمت کامپیوتر نمیرم بخدا خیلی اعصابم راحت ترهخوشحال میشم اگه پیشنهادی دیگه بدید. ممنونممرسی دوست عزیز از جوابتون من کامل از چمو خم و بازار کار شغل خودم باخبرم اول اینکه وضعیت کار ما هم مثل همه شغلا بد شده بعدشم وقتی شما رزرو هتل بیست سال تو یه شغل باشی و نتونی خودتو تامین کنی این فرسودگی شغلی میاره من بزرگترین لطفی ک بخودم کردم اینه ک دیگه سمت کامپیوتر نمیرم بخدا خیلی اعصابم راحت ترهخوشحال میشم اگه پیشنهادی دیگه بدید. ممنونم

بله دقیقا میدونم چی میگی چون خودم هم در همین کار هستم

ولی شما بهترین جا هستی و با این تجربت اگر زبان هایی مثل php رو کامل اوکی باشی میتونی عالی باشی در کارت

درسته مارکتای ایرانی زیاد جالب نیست اما در مارکت های غیر ایرانی میتونید هرچقدر بخواید درآمد داشته باشید

والا حیفه با این همه تجربه و توانایی برید سمت یه شغل کاذب وقتی میتونی در ماه با حداقل 2 تا پروژه درامند بالای 5 تومن داشته باشی چرا بری سمت کار دیگه

سعی کن از تخصصت درامد داشته باشی
ممنونم از توجهتون
سراغ شغلای کاذب نمیخام برم میخام یه فنی یه کاری یاد بگیرم. من قبل این کارم کار سیم پیچی موتور میرفتم اون موقه خوب بود اما این کارم خیلی بد شده بازارش الان خوشمم نمیاد از این کار.
یه مشکلی هم هست با هرکی مشورت میکنی در مورد شغلش میزنه تو ذوقت
من تو کار خودم با این ک خودم خسته شدم اما اگه کسی پایه باشه دقیق میتونم راهنماییش کنم چی بخونه چیکار کنه موفق بشه هیچ وقت نمیگم بده.
کسی جواب نمیده. دوستان لطفا کمکم کنید
میتونید به شرکت خدمات نظافتی هم فکر کنید.
البته نه به روش های معمول که وجود داره، با استفاده از دستگاه های مکانیزه جدید.
مثلا برای شستشوی کف مجتمع های بزرگ و کارخونه ا از اسکرابر استفاده بشه. یا جاروبرقی صنعتی یا نیمه صنعتی تهیه بشه و باهاش کار نظافت انجام بشه.
حتی برای شستشوی نمای ساختمون های بلند و شیشه ای، میشه از نماشو یا واترجت هم استفاده کرد.
این روش هم درامد بالایی داره، هم اینکه خیلی سریع هزینه تجهیزات درمیاد.
----
البته کارواش هم یه ایده دیگست که من خودم خیلی دوست دارم. حالا یا دستگاه کارواش اتوماتیک، یا کارواش دستی. به همراه جاروبرقی برای داخل ماشین و مبل شو برای شستن صندلی ها، چون در عرض نیم ساعت خشک میشه.
(09-08-2016 02:39 PM)Mehdi_danesh2 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بار دوم این پستو میذارم متاسفانه کسی جواب نمیده
من کارم طراحی وب و گرافیک هست بیست سال سابقه دارم
دیگه حالم از کامپیوتر بهم میخوره
میخام یه کار جدید یاد بگیرم که درآمدش خوب باشه. اصفهان هستم.
دوستام میگن برو تو کار تعمیر لوازم خونگی
بدمم نمیاد از این کار
لطفا دوستان بهم پیشنهاد بدید چه کاری شروع کنم چه مدت طول می کشه یاد بگیرم و درآمد حدودیش چقدره الان

ممنون میشم دوستانی که خودشون تو اون کار سابقه داشتن بگن از تجربشون
ممنونم ازتون

سلام دوست عزیز.
برق خودرو های سبک و سنگین و یا مکانیکی خودروهای لوکس خصوصا در مناطقی مثل اصفهان که مسافر زیاده، درآمد خوبی داره. آموزششم اگر ذهنتون باز باشه سزیع یاد می گیرید. فروش لوازم یدکی خودرو هم میتونه پیشنهاد بعدی من به شما دوست عزیز باشه.
می تونید با توجه به سابقتون تو کار سابق، برید با آموزشگاه ها صحبت کنید و دانسته هاتون رو آموزش بدید که به عنوان منبع درآمد بعدیتون می تونه باشه.
آرایشگری
یا
تعمیرات موبایل
یا
اجاره خودرو
میتونی نمونه کارای گرافیکت رو خصوصی بفرستی ؟
تلگرام من @a_aligoli
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع