ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تمام آگهی های دعوت به همکاری
زمان کنونی: 06-20-2024, 05:02 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: SHAHROKH
آخرین ارسال: vahidnikooee
پاسخ: 226
بازدید: 40059

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تمام آگهی های دعوت به همکاری
06-22-2015, 10:43 AM
ارسال: #161
RE: ساخت بازی و اپلیکیشن موبایل با ایده های درآمد زا
چک میل
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 0625
06-23-2015, 10:57 AM
ارسال: #162
شریک خانوم برای راه اندازی آتلیه
با سلام خدمت همه دوستان
قصد راه اندازی آتلیه تخصصی کودک رو دارم در شرق تهران
به یک همکار و شریک خانوم نیاز دارم که هم علاقمند به کار آتلیه باشه و هم سرمایه جهت اینکار داشته باشه
در صورتی که عکاسی هم بلد نباشه، خودم آموزش فشرده و کاربردی رو براش انجام میدم
شماره تماس: 09128983084
لطفا در تلگرام پیام بدید. بنده خودم تماس می گیرم
مهدی عسگری
 تشکر شده توسط: 0625
07-04-2015, 02:31 PM
ارسال: #163
بازاریابی وفروش رطب دشستان (بوشهر)
با سلام. در استان بوشهر کمکم داریم به فصل رطب(خرما) نزدیک میشیم از انجا که من خودم در زمینه فروش رطب وخرما فعالیت دارم وخودم باغدار هستم وظیفه خودم دیدم که به دوستان انجمن اطلاع رسانی کنم تا اگر کسی خواست در این زمینه وارد شود باهم همکاری کنیم

09172710981احمد کشاورزی
07-04-2015, 03:01 PM
ارسال: #164
RE: تمام آگهی های دعوت به همکاری
سلام من یزدی هستم - کارم گویندگی هست - یکسال و خوردی هم گویندگی رادیوی شهرم بودم - اومدم بیرون - الان خصوصی و شخصی کار میکنم -
ضبطهای سانترال
ضبطهای پروژه ها
اجراهای زنده
صدا گذاریهای نرم افزارها

مایل هستم به همکاری
نمونه صدامو توی واتس اپ میتونم بفرستم براتون
09132583844
07-04-2015, 04:38 PM
ارسال: #165
فروش کودهای ارگانیک
دوستان در زمینه فروش کودهای اسید هیومیک و فولویک اسید اگر کسی نیاز داشت من میتونم این کود رو با بالا ترین کیفیت در اختیارتون بزارم

این کود در دو نوع مایع و و به صورت خاک موجود هست .ما خودمون این کود رو روی درختان پسته و انار استفاده کردیم و بازدهی بسیار عالی داره برای استفاده در زمینهایی که آب شور دارند و یا خود زمین شور هست بسیار عالی و باعث بهره وری تولید و کیفیت بیشتر میشه

خوبه آدم تو زندگیش به حامی داشته باشه که با حرفاش بهش دلگرمی بده
07-04-2015, 04:40 PM
ارسال: #166
RE: فروش کودهای ارگانیک
تأثیر هیومیک اسید بر رشد ریشه چنان واضح و شگرف است که در مواردی حجم ریشه را تا چند برابر افزایش می‌دهد. چنانکه همه می‌دانیم گیاهی که ریشه‌های وسیعتر و قویتر دارد سالمتر و مقاومتر نیز خواهد بود. تقویت ریشه‌زایی با مکانیسم‌های متعددی مرتبط است. اولاً اصلاح ساختار فیزیکی خاک فضای مناسبتری را برای نفوذ ریشه ایجاد می‌کند. ثانیاً هیومیک اسید با افزایش نفوذپذیری سلول‌های ریشه به جذب بهتر موادغذایی و توسعه بیشتر گیاه کمک می‌نماید. از اینها گذشته ثابت شده است که هیومیک اسید با تولید بیشتر اسیدهای نوکلئیک و اسیدهای آمینه تکثیر سلولی را در کل گیاه و بخصوص در ریشه‌ها افزایش می‌دهد.

فت کیفیت محصولات کشاورزی واقعیتی است که همه به آن معترفند و آزمون‌های متعدد آن را اثبات کرده است. در اینجا نیز هیومیک اسید با مکانیسم‌های متعددی به جذب بهتر مواد معدنی و بهبود کیفیت محصول کمک می‌کند.
غالب مواد معدنی نظیر اکسیدها، کربنات‌ها و سولفیدها برای گیاه قابل جذب نیستند و سولفات‌ها هم قابلیت جذب محدودی دارند. نقش هیومیک اسید خاک از یک طرف انحلال و جذب عناصر نامحلول از خاک و از طرف دیگر حفظ و نگهداری این عناصر در خود و انتقال آن در زمان مناسب به ریشه گیاه است. به این عمل تبادل کاتیونی نیز گفته می‌شود.
هیومیک اسید با بهبود تولید قند، پروتئین و ویتامین در گیاه و نیز تأثیر مثبتی که بر جنبه‌های مختلف فتوسنتز دارد نیز محتوای غذایی محصولات کشاورزی را افزایش می‌دهد.
هیومیک اسید سبب تقویت دیواره سلولی می‌شود. با این مکانیسم نفوذپذیری محصولات نسبت به قارچ‌های‌فاسد کننده در همه موارد اعم از غلات، میوه‌جات و سبزیجات کمتر شده و خاصیت انبارداری افزایش می‌یاب

07-04-2015, 04:41 PM
ارسال: #167
RE: فروش کودهای ارگانیک
اسید هومیك می تواند بطور مستقیم اثرات مثبتی بر رشد گیاه بگذارد. رشد قسمت هوایی و ریشه گیاه توسط اسید هومیك تحریك می شود ولی اثر آن بر روی ریشه برجسته تر است، حجم ریشه را افزایش داده و باعث اثربخشی سیستم ریشه شده كه احتمالاٌ دلیل افزایش محصول می باشد.

اسید هومیك جذب نیتروژن، پتاسیم، كلسیم، منیزیم و فسفر را توسط گیاه افزایش می دهد. كاربرد اسید هومیك كلروز گیاهان را بهبود می بخشد كه احتمالاٌ نتیجه ای است از توانایی اسید هومیك برای نگهداری آهن خاك به فرمی كه قابل جذب و سوخت و ساز باشد. این پدیده می تواند در خاكهای قلیایی و آهكی مؤثر باشد كه معمولاٌ كمبود آهن قابل جذب و مواد آلی را دارند.

كاربرد اسید هیومیك در پرتقال باعث افزایش تعداد میوه در درخت و بالاترین عملكرد محصول شده است. همچنین خصوصیات فیزیكی میوه (وزن، اندازه، ارتفاع و قطر میوه) و كیفی میوه (درصد مواد جامد محلول، درصد اسیدیته ، نسبت مواد جامد محلول به اسیدیته و درصد وزن آب میوه ) با كاربرد اسید هیومیك افزایش پیدا كرد.

07-04-2015, 05:18 PM
ارسال: #168
افرادی که محصولات عمده دارند بخوانند
سلام و خسته نباشید خدمت میلیادرهای حال و آینده
عزیزان بنده قصد خرید اجناس جدید برای رونق کسب و کار خودم دارم
در حال حاضر یک فروشگاه دارم اما نیاز به جنس های جدید و شیک دارم که علاوه بر فروش اون ها در فروشگاه حقیقی در فروشگاه اینترنتی و مجازی هم به فروش برسونم.

دوستانی که اجناس شیک با قیمت مناسب دارند لطفا پیام بدن
شرایط کاری خودتون هم بیان کنید.

فداااا
07-06-2015, 06:53 PM
ارسال: #169
RE: احتیاج به سرمایه گذاری
دوستان توضیحاتی را به ایمیل بنده ارسال کنید مایل به همکری و سرمایه گذاری هستم

sfa0731(@)yahoo.com
07-07-2015, 07:53 AM
ارسال: #170
RE: افرادی که محصولات عمده دارند بخوانند
(07-04-2015 05:18 PM)mohamadvadi نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید خدمت میلیادرهای حال و آینده
عزیزان بنده قصد خرید اجناس جدید برای رونق کسب و کار خودم دارم
در حال حاضر یک فروشگاه دارم اما نیاز به جنس های جدید و شیک دارم که علاوه بر فروش اون ها در فروشگاه حقیقی در فروشگاه اینترنتی و مجازی هم به فروش برسونم.

دوستانی که اجناس شیک با قیمت مناسب دارند لطفا پیام بدن
شرایط کاری خودتون هم بیان کنید.

فداااا

سلام من میتونم محصولات با کیفیت عالی آرایشی بهداشتی چایی و در زمینه سلامت بدن رو تامین کنم09156246183
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video کمک و هم فکری و راهنمایی درمورد ارائه کالا یا خدمات به دارندگان ماشین سنگین مهندس روح الله زاهد 1 674 07-09-2017 08:19 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  پیشنهاد همکاری فوق العاده meisam-92 14 5,505 10-04-2016 11:28 PM
آخرین ارسال: mohammad.b
  راهنمایی در مورد خرید لباس زیر به صورت عمده bmw27 4 1,460 04-20-2016 09:11 AM
آخرین ارسال: aligoli
  به یکی از اعضای سایت که با طراحی وب سایت و phpآشناست نیاز دارم Kaseb 3 520 01-09-2016 10:29 PM
آخرین ارسال: هورداد
  نیاز به مشاوره در مورد خرید دستگاه چاپ abolfazl1358 0 991 11-01-2014 04:11 PM
آخرین ارسال: abolfazl1358
  من هم به صورت رسمی و جدی شروع کرم مهندس روح الله زاهد 8 1,860 06-03-2014 06:11 PM
آخرین ارسال: زرین خیز
  همکاری خدمات کامپیوتر-کافی نت مرتضی-تهران 12 2,889 05-17-2014 06:07 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  بازاری به نام «خودروهای اجاره‌ای» karafarin 4 1,397 01-25-2014 08:43 PM
آخرین ارسال: karafarin
  قلیان ۲۰۰ هزار تومانی در کافه های تهران! karafarin 0 600 12-27-2013 05:23 PM
آخرین ارسال: karafarin
Question مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی mehran121 5 1,825 12-08-2013 12:21 AM
آخرین ارسال: انضباط
  نیاز به راهنمایی noyan 1 1,216 04-27-2013 04:32 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS