ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پیشنهاد همکاری فوق العاده
زمان کنونی: 03-29-2024, 01:12 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: meisam-92
آخرین ارسال: mohammad.b
پاسخ: 15
بازدید: 5312

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-14-2013, 12:30 PM
ارسال: #1
سلام ما تو شهرمون خوراکی خوشمزه ای داریم که هر غریبه ای که می خوره عاشقش می شه و مشتری ثابت . یک سری از اشخاص تو دامغان این محصول رو تولید و به تهران می فرستن و فروش خوبی هم دارن یعنی کامل هر چی تولید دارن می فروشن حالا اگه کسی تو تهران پیش نهادی داره می تونه مطرح کنه....... مثلا تولید از ما بازاریابی تهران از شما.........

تا اوجایی که من می دونم تهران بازار خوبی داره هرچی هم که تولید بشه بازارش هست تو همین دامغان نزدیک 10 کارگاه برای مصرف داخل شهر فعال و 2 کارگاه برای بیرون شهر.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , 0625 , jahanagahi , tondar12 , mir abbas , habib tousi , blacknight19 , فرهاد قربانی , Andisheh , farshid1371 , minoo , mortizmortiz , mohsen k1 , ناصر صادقی , Delta.H , نرگس فیاض , successfulman , hamid.h
04-14-2013, 12:35 PM
ارسال: #2
RE: پیشنهاد همکاری فوق العاده
آقا میثم بگو اون محصول چی هست تا ما هم بتونیم نظر بدیم.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 0625 , mir abbas , habib tousi , blacknight19 , meisam-92 , farshid1371 , minoo , ناصر صادقی , نرگس فیاض , successfulman , hamid.h
04-14-2013, 12:41 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-14-2013 12:43 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #3
لطفا در رابطه با موضوع اگر ممکن است توضیحات کاملی را مرقوم فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 0625 , mir abbas , blacknight19 , سیدمهدی هاشمی , فرهاد قربانی , meisam-92 , farshid1371 , minoo , mohsen k1 , ناصر صادقی , successfulman , hamid.h
04-14-2013, 01:01 PM
ارسال: #4
دوست عزیز جنستون چی هست و ایا بصورت سنتی عرضه میشه یا با نام و برندهای خاص ؟
اطلاعات کامل را لطفا بیان کنید تا دوستان اعلام امادگی کنند.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: 0625 , habib tousi , blacknight19 , سیدمهدی هاشمی , فرهاد قربانی , meisam-92 , farshid1371 , ناصر صادقی , successfulman , hamid.h
04-14-2013, 01:31 PM
ارسال: #5
تصاویری از محصول ارائه دهید
 تشکر شده توسط: blacknight19 , سیدمهدی هاشمی , فرهاد قربانی , meisam-92 , farshid1371 , 0625 , mir abbas , ناصر صادقی , successfulman , hamid.h
04-14-2013, 07:40 PM
ارسال: #6
سلام اسمش "نون دادچه" است. برند خاصی نداره تو دامغان. از ارد گندم درست ویشه یک خوراکی گرد به اندازه کف دست با قطر کم. تو بسته های 10 تایی بسته بندی می شه و به فروش می رسه . تو دامغان دیگه گنجایش نداره دروغ نگم حدود 10 کارگاه فعال هست که تولید دارن به صورت محدود به تهران فرستاده می شه اما استقبال ازش خیلی بالاست. از نقاط ضعف این محصول می شه گفت که تولید کننده هاش به فکر بسته بندی درستی نیستن و تو بسته بندی پلاستیکی عرضه می شه.
در مورد نحوه تولید هم هم می شه به صورت سنتی تو خونه در ست بشه هم تو کارگاه با فر های بزرگ که الان 6 از کارگاه ها این طوری و تجهیزات دارن و حرفه ای تر تولید می کنن.
درست کردن این محصول خودش یک کار حرفه ای که به نظر من از این 10 تا کارگاه 2 تاش خوب و با کیفیت تولید می کنن .
پیشنهاد من اینه که برای شروع من با یکی از این کارگاه ها صحبت کنم و برای شما بفرستم اگر بازار هدف خوبی براش بود می شه این کار رو ادامه داد و در کنارش مقدمات احداث کارگاه رو زد از مزایای دامغان اینه که محل کارگاه با هزینه کم و اشپز هم با هزینه کم فراهم کرد و این رو هم در نظر بگیرید که این محصول قیمت تمام شده پایینی داره .
فقط مسائلی که هست این هاست:
شیوه حمل به تهران برای شروع چون حجم کم
بسته بندی بهتر مثلا با مقوا
بازاریابی
 تشکر شده توسط: farshid1371 , minoo , 0625 , abnilboy , Andisheh , blacknight19 , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , mortizmortiz , یک همراه سبز , ali zobeid , zhosseini81 , ناصر صادقی , نرگس فیاض , hamid.h
06-26-2013, 04:01 PM
ارسال: #7
امکان داره به شهرهای دیگه هم فرستاده بشه یا خیر؟
 تشکر شده توسط: 0625 , ناصر صادقی , blacknight19 , mir abbas , نرگس فیاض
06-27-2013, 12:31 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-27-2013 12:31 PM، توسط ناصر صادقی.)
ارسال: #8
میشه یک عکس از این خوراکی تو سایت قرار بدید.
الان بازارش تو تهران چطوره

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: 0625 , blacknight19 , mir abbas , نرگس فیاض
06-28-2013, 05:33 PM
ارسال: #9
(04-14-2013 12:30 PM)meisam-92 نوشته شده توسط:  سلام ما تو شهرمون خوراکی خوشمزه ای داریم که هر غریبه ای که می خوره عاشقش می شه و مشتری ثابت . یک سری از اشخاص تو دامغان این محصول رو تولید و به تهران می فرستن و فروش خوبی هم دارن یعنی کامل هر چی تولید دارن می فروشن حالا اگه کسی تو تهران پیش نهادی داره می تونه مطرح کنه....... مثلا تولید از ما بازاریابی تهران از شما.........

تا اوجایی که من می دونم تهران بازار خوبی داره هرچی هم که تولید بشه بازارش هست تو همین دامغان زدیک 10 کارگاه برای مصرف داخل شهر فعال و 2 کارگاه برای بیرون شهر.

سلام اقا میثم نام این محصول شما چیست بنده در کرمان هستم وشرکت خدماتی دارم ودر کلیه زمینه ها میخوام فعالیت کنم واین محصول شما را بازاریابی کنم شماره تماس 09379268936و09133985240سیدجوادموسویان
 تشکر شده توسط: mir abbas , 0625 , نرگس فیاض
06-28-2013, 05:43 PM
ارسال: #10
(04-14-2013 12:41 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  لطفا در رابطه با موضوع اگر ممکن است توضیحات کاملی را مرقوم فرمائید.

استاد بزرگ سلام بنده شرکت خدماتی فرهنگی ورزشی ستارگان اینده کویر باشماره ثبت 9544را دارم ارشد مدیریت شهری دارم وضمنا دارای روابط عمومی بالا در ارتباط با کارهایی که شرکتم میتواند در این سه موضوعی که پیشوند شرکت هست چه کارهایی میتوانم انجام بدهم ضمنا من میتوانم نمایندگی فعال شما در کرمان واستان کرمان باشم واینکه از همه عزیزان میخواهم که در ارتباط با اینکه بتوان بهترین خدمت را ارائه نمود وسود کسب نمود مرا راهنمایی کنند ایمیل بندهJmoosaviyan@yahoo.comوشماره تماس09379268936میباشد وهمچنین میتوانم نمایندگی محصولات دوستانم درسایت میلیاردرهای آینده را نیز در کرمان داشته باشم ارادتمند شما سیدجوادموسویان مردموفق قرن21
 تشکر شده توسط: mir abbas , 0625 , فرهاد قربانی , نرگس فیاض
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد ایده خوابگاهی فوری مهندس روح الله زاهد 6 985 10-17-2018 03:32 PM
آخرین ارسال: Danial.J1
  تمام آگهی های دعوت به همکاری SHAHROKH 225 38,148 02-26-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: vahidnikooee
  ارایه پیشنهاد جهت ارتقاع خدمات کامپیوتری peyman.fc 1 516 06-18-2015 01:49 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  همکاری خدمات کامپیوتر-کافی نت مرتضی-تهران 12 2,781 05-17-2014 06:07 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  پیشنهاد کار واقعی با 20 میلیون dvdghe 26 6,174 02-19-2014 12:28 PM
آخرین ارسال: dvdghe
  لطفا پیشنهاد دهید ! arman110 8 1,739 12-29-2013 11:28 PM
آخرین ارسال: arman110

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS