ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پولدار شدن سریع از راه بازار یابی شبکه ای،توهم با واقعیت؟!!
زمان کنونی: 06-17-2024, 09:03 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: ali mohammady
آخرین ارسال: samran.raman
پاسخ: 39
بازدید: 9460

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پولدار شدن سریع از راه بازار یابی شبکه ای،توهم با واقعیت؟!!
05-27-2015, 07:27 PM
ارسال: #11
RE: پولدار شدن سریع از راه بازار یابی شبکه ای،توهم با واقعیت؟!!
دوستان مفهوم دقیق بازاریابی شبکه ای تو یه جمله یعنی چی ؟ من که متوجه نشدم

دستاورد های پیشین زندگی ما مهم نیستند چون سرنوشت پیش روی ماست
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-27-2015, 08:19 PM
ارسال: #12
(05-27-2015 06:29 PM)davaran نوشته شده توسط:  
(05-27-2015 05:36 PM)Miad-Q نوشته شده توسط:  ما که داریم درمیاریم .هیچ مشکلیم نداره. لطفا در مورد چیزی که اطلاعات کامل ندارید اضهار نظر نکنید .
دوستمون میگن یه نفر تو اتوبوس بهم پیشنهاد داد ولی من نرفتم چون وعده ی الکی میدن با اعداد.
جالبه شما از کجا میدونید وعده های الکیه؟کار کردید؟
نتورک کاملا قانونیه.
(((دوستان دقت داشته باشید که این شرکت ها به شما وعده می دهند که در مدت 2تا 5 سال میتوانی به درامد ماهانه 120000000تومان در ماه برسید در حالی که فعالیت این شرکت ها از سال 90 در ایران قانونی شده است و هنوز قدمت 5 ساله ندارد و نمیتوان در مورد آن اظهار نظر کرد)))
خودتون دارید میگید قانونیه.بعدهم خودتون میگید در مدت 2تا5 سال یعنی ممکنه تو سال اول به این درآمد برسید یا دوم یا سوم یا...
اگه نمیتوان اظهار نظر کرد پس شما با چه اطلاعاتی اینهمه اظهار نظر کردید؟؟!!؟

این همان افتی است که در بازاریابی شبکه ای در در ایران است .. شستشوی مغزی که سبب تعصب بسیار می شود.
راهتان را بروید و به هدفتان چشم بدوزید... قطعا شما بهترین نیستید ولی سعی کنید برای خودتان عالی باشید ..

خب فکر میکنم هر عقل سالمی رو هدفاش تعصب داره.خدارو شکر که دارم جواب تلاشامو میگیرم و هدفام خیلیاشون تیک خوردن.
ببخشید شستشوی مغزی ؟منظورتون چیه؟
05-27-2015, 09:32 PM
ارسال: #13
به نظر من بستگی به نحوه کار شرکت داره
الان یه عده از دوستام دارن با یکی از همین شرکت ها کارمیکنن و در طول دوران دانشجویی حدود 3 میلیون ضرر دادن
چرا ؟ چون شرکت اونها رو وادار میکنه هر ماه مثلا 300 تومن خرید کنن. حالا اینکه شما میتونی بفروشی یا نه دیگه به شرکت ربطی نداره!
05-28-2015, 12:53 PM
ارسال: #14
دوست عزیز من دوازده سال پیش اینکارو شروع کردم با کوئست بعدش وست ویژن-آسونت-آمگا حدود 5 سال حدود 500 نفر هم زیر مجموعه داشتم
دارم بهت میگم اینا همش بازیه حالا شما برو سراغش
سیستم فروشی که بر مبنای زیر مجموعه و درختی و یا در اصطلاح هرمی باشه مشکل داره و جلو نمیره
همیشه اون کسی که در راس کاره سود میکنه و لولهای پایین فقط ضرر میدن
این تاپیک امیدوارم هیچوقت پاک نشه تا چهار سال بعد ببینم یه نفر بیاد بگه من میلیاردر شدم از راه !

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: MARYAR , blacknight19 , ali mohammady , business_nuts , Amiraliamirali
05-30-2015, 01:37 AM
ارسال: #15
بازاريابي شبكه اي
با سلام و خسته نباشيد
من موسوي هستم ٣٠ ساله،ميخواستم ببينم از دوستان حاضر در گروه كسي اشنايي با
بازاريابي شبكه اي داره يا نه!!
منتظره جوابهاتون هستم
05-30-2015, 08:20 PM
ارسال: #16
این همه نظر پس گذاشته شده یعنی همش الکی بوده!
05-30-2015, 08:31 PM
ارسال: #17
من تجربیات فراوانی دارم .. میتوانم الان یکی رو متقاعد کنم که صددرصد بره بازاریابی شبکه ای کار کنه و می توانم جوری با لیدری حرف بزنم که بی خیال تیم و کارش بشه ... سالها کار بازیابی کنارش مطالعه جدی در این زمینه مطالب زیادی بهم یاد داد .. همش رو توی دو سه جمله میگم که گفته اند عاقل را یک اشارت کافیست.

اول اینکه شروع کنید و اموزش های فروش و تیم سازی رو به خوبی فرا بگیرید و طبق اموزش راهبر تیمتان کار کنید و سعی کنید خبره بشود و افرادی مثل خودتان بسازید. (تکثیر موثر)
سعی کنی مفهوم شبکه را درک کنید
بعد از یک الی دو سال با تجربیات کسب شده سیستم خودتان را راه بیندازید
06-10-2015, 05:51 PM
ارسال: #18
درود دوستان...
من خودم حدود یک سال توی 3 شرکت مختلف کار کردم...
همینطور که دوستان گفتند اصل بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ یک سیستم فوق العاده قوی و سود رسان و سازنده اقتصاد کشور است،اما اگر توجه کنید گفتم"اصل نتورک"،چون در ایران متاسفانه اونطور که باید مطابق با استاندارد جهانی پیش نمیرن(گران فروشی،خرید اجباری و ...) و من خودم به شخصه شرکتی رو تا بحال ندیدم که به اصل نتورک عمل کنه به خاطر همین هر چندوقت یک بار شاهد تعلیق این چنین شرکت ها هستیم...
خوشبختانه دولت و وزارت بازرگانی نظارت خوبی روی بازاریابی شبکه ای دارند که تعلیق شدن شرکت ها اونو اثبات میکنه،اما چه فایده که بسیار شاهد بودیم که سیستم هایی به سرعت پیشرفت کرده و گسترش پیدا کردن(به اصطلاح نتورکی سازمان حبابی) اما در مقابل به سرعت هم زمین خورند...
بازاریابی شبکه ای الان مخالفان زیادی داره به همون دلایل غیرقانونی کار کردنشون در گذشته و از همه مهمتر اینکه هنوز فرهنگسازی نشده و صنعت نوپایی محصوب میشه...
امیدواریم تا چند ساله آینده شاهد سیستم واقعی بازاریابی شبکه ای باشیم.
01-14-2016, 10:21 PM
ارسال: #19
(05-27-2015 08:19 PM)Miad-Q نوشته شده توسط:  
(05-27-2015 06:29 PM)davaran نوشته شده توسط:  
(05-27-2015 05:36 PM)Miad-Q نوشته شده توسط:  ما که داریم درمیاریم .هیچ مشکلیم نداره. لطفا در مورد چیزی که اطلاعات کامل ندارید اضهار نظر نکنید .
دوستمون میگن یه نفر تو اتوبوس بهم پیشنهاد داد ولی من نرفتم چون وعده ی الکی میدن با اعداد.
جالبه شما از کجا میدونید وعده های الکیه؟کار کردید؟
نتورک کاملا قانونیه.
(((دوستان دقت داشته باشید که این شرکت ها به شما وعده می دهند که در مدت 2تا 5 سال میتوانی به درامد ماهانه 120000000تومان در ماه برسید در حالی که فعالیت این شرکت ها از سال 90 در ایران قانونی شده است و هنوز قدمت 5 ساله ندارد و نمیتوان در مورد آن اظهار نظر کرد)))
خودتون دارید میگید قانونیه.بعدهم خودتون میگید در مدت 2تا5 سال یعنی ممکنه تو سال اول به این درآمد برسید یا دوم یا سوم یا...
اگه نمیتوان اظهار نظر کرد پس شما با چه اطلاعاتی اینهمه اظهار نظر کردید؟؟!!؟

این همان افتی است که در بازاریابی شبکه ای در در ایران است .. شستشوی مغزی که سبب تعصب بسیار می شود.
راهتان را بروید و به هدفتان چشم بدوزید... قطعا شما بهترین نیستید ولی سعی کنید برای خودتان عالی باشید ..

خب فکر میکنم هر عقل سالمی رو هدفاش تعصب داره.خدارو شکر که دارم جواب تلاشامو میگیرم و هدفام خیلیاشون تیک خوردن.
ببخشید شستشوی مغزی ؟منظورتون چیه؟
01-14-2016, 10:46 PM
ارسال: #20
(05-28-2015 12:53 PM)soshiant نوشته شده توسط:  دوست عزیز من دوازده سال پیش اینکارو شروع کردم با کوئست بعدش وست ویژن-آسونت-آمگا حدود 5 سال حدود 500 نفر هم زیر مجموعه داشتم
دارم بهت میگم اینا همش بازیه حالا شما برو سراغش
سیستم فروشی که بر مبنای زیر مجموعه و درختی و یا در اصطلاح هرمی باشه مشکل داره و جلو نمیره
همیشه اون کسی که در راس کاره سود میکنه و لولهای پایین فقط ضرر میدن
این تاپیک امیدوارم هیچوقت پاک نشه تا چهار سال بعد ببینم یه نفر بیاد بگه من میلیاردر شدم از راه !
سلام دوستان
منم, نظر این دوستمون رو تأیید میکنم.
از موقعی که شرکتهای هرمی تشکیل شد و کلاهبرداری ها صورت گرفت, و به اطلاع مردم رسید که نحوه ی این شرکت ها بصورت زیرمجموعه ای و هرمی انجام میشه و سود کلان رو اون نفر اول و معاونان میبرن, دیگه مردم گول این شرکتهای بازاریابی که دقیقا" نحوه کارشون فتوکپی شرکتهای گلدکوئیست هس, رو نمیخورن..
چندتا دوستانم منو دعوت به این بازاریابی رو کردند اما خودم میدونستم همشون وقت تلف کردنه و کلاهبردار هستند, وارد این شرکتهایی که آخر عاقبت نداره نشدم و هیچ کسی رو هم توصیه نمیکنم حتی برای تجربه به سمت این شرکتا نروید دوستان عزیز!
اگه کسی با این شرکتها و بازاریابی شبکه ای پولدار میشد که ملت دیگه درس و دانشگاه رو ول میکردن.. و اینقدر بیکار نداشتیم!!
تمام سودها رو اون کسی که وارد کننده اجناس و همچنین سردسته این شرکت ها هست سود میکند.
خودم کاملا" به این شرکتا مسلطم و میدونم هیچ سودی نداره جز سرخوردگی و ناامیدی...
مسافرکشی کنید بیشتر درآمد خواهید داشت.
شاد باشید.

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی خط تولید کارتن سازی daykatpack 0 186 09-03-2022 01:32 PM
آخرین ارسال: daykatpack
  کسب درآمد از فروش محصولات هیدرولیک mrsamadi 0 268 03-07-2022 03:36 PM
آخرین ارسال: mrsamadi
  راه کسب درآمد در ایران با دستگاه چاپ elham2020 0 222 01-16-2022 01:11 PM
آخرین ارسال: elham2020
  کسی تجربه پرورش و تکثیر گربه پرشین یا طوطی داره؟ لطفا بیاین یه همفکری با هم داشته Mehdi_danesh2 0 398 09-27-2020 04:37 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  چطوری با ۴۵۰ میلیون سرمایه کسب درآمد کنم lvlahyar 4 3,469 06-21-2020 08:14 AM
آخرین ارسال: Amiriran
  شروع با 200 میلیون تومان _m_ 19 14,189 06-21-2020 08:11 AM
آخرین ارسال: Amiriran
  کسب در امد از طریق تعمیرات درب و پنجره mahlakashi 0 284 05-21-2020 12:30 PM
آخرین ارسال: mahlakashi
Exclamation مشورت بسیار مهم ! چه سایتی و برای چه یوزرهایی راه اندازی کنم ؟ Ariya 0 372 02-14-2020 09:34 PM
آخرین ارسال: Ariya
  خرید کالا از بازارچه های مرزی maziar samiee 20 8,946 08-30-2019 12:42 PM
آخرین ارسال: پرهام غزنوی
  فرصت سرمایه گذاری در بازار کردستان عراق eh.krd 74 17,287 01-25-2019 11:08 PM
آخرین ارسال: jamshad
  با 50 میلیون چه کاری میتونم راه اندازی کنم Bahram200 3 3,372 11-09-2018 12:18 AM
آخرین ارسال: irandac
  راهنمایی درباره واردات پوشاک از ترکیه mehrdad.soltani 42 65,868 11-07-2018 12:41 AM
آخرین ارسال: itshamid
  ایجاد کسب و کار با سرمایه 60-70 میلیون pedram68 15 81,790 06-20-2018 03:35 PM
آخرین ارسال: dr_pooya
  قرارداد با ارگان های دولتی hesaab 1 336 05-05-2018 11:24 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
Information راه اندازه کارگاه کارتن سازی mehrdad.soltani 11 29,022 05-04-2018 01:05 AM
آخرین ارسال: خانم.۷۰
  با ۵ میلیون تومن چه کاری انجام بدم سود خوب بگیرم؟ MagiMan 4 4,061 04-19-2018 10:06 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  همکاری وبسایت آموزشی با فروشگاه کتاب درسی و کمک درسی MajidJ 0 325 04-13-2018 07:05 PM
آخرین ارسال: MajidJ
  چرا از وب سایت ساز ها استفاده نکنیم؟ sitedar 0 371 03-25-2018 01:14 PM
آخرین ارسال: sitedar
  ****ایده و نظرات برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه ۳۰‌میلیون ***** sa13 2 2,836 03-12-2018 11:42 PM
آخرین ارسال: trader4shiraz
  با این ترفندها، سئو و ترافیک وب سایت خود را ارتقاء دهید sitedar 0 367 02-06-2018 12:43 PM
آخرین ارسال: sitedar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS