ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

انواع دلالی با ۵ میلیون تومن؟
زمان کنونی: 04-25-2024, 06:55 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: محمد یوسفی
آخرین ارسال: arash.alirezaei
پاسخ: 13
بازدید: 86981

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-10-2016, 11:06 PM
ارسال: #1
میخوام یه لیست از انواع دلالی که با سرمایه ۵ میلیون تومن بشه انجام داد رو به دست بیارم و یکی رو که بهتر بتونم انجام بدم رو انتخاب کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-11-2016, 01:35 AM
ارسال: #2
RE: انواع دلالی با ۵ میلیون تومن؟
موتور. اگر موتورسازی هم بلد باشی میشه موتور بخری بفروشی. نمونه ماشینشو تو آشناهامون انجام میده. مکانیکه. ماشین دست دو می خره. نونوارش میکنه بیشتر می فروشه.
 تشکر شده توسط: محمد یوسفی
05-11-2016, 08:39 AM
ارسال: #3
سلام خسته نباشید
بهترین کار دلالی که سود عالی داره
خرید چایی ایرانی و برنج ایرانی هستش
چایی ایرانی از 1هزارتومن هستش تا 28 هزارتومن که شما راحت میتونید 2 برابر بفرئشید
برنج هم از 8تا 10شروع میشه که میتونید 13 بفروشید
05-11-2016, 08:39 AM
ارسال: #4
سلام
یه موضوع هم قبلا ایجاد کرده بودی برای بازرگان شدن
یه زمینه رو انتخاب کن مثلا پوشاک یا صنایع دستی یا لوازم خودرو یا ...
بعد کم کم وارد بازارش شو
مثلا می خوای بری تو بازار پیچ و مهره؛
اول کلا بازارش رو تو ایران مطالعه کن و تولیدکننده ها و واردکننده ها و صادرکننده هارو پیدا کن
عمده فروشاش رو پیدا کن و چند روز و چند هفته برو تو بازارش فقط قدم بزن و نگاه کن.
بعد با مبلغ کمی از پولت چند عدد پیچ و مهره و از عمده فروش بخر و ببر به خرده فروش بفروش. اصلا به فکر سود و ضرر مالی نباش. فقط بخر و بفروش.
همین طوری کم کم مقدار خریدتو بالا ببر و فروشتو سودده تر کن؛ هدفت همین باشه. این طوری همه ی سوراخ ها و فوت و فن های بازار و اطلاعات مورد نیازت رو به دست میاری.
سپس حجم بالا خرید و فروش کن. اصلا هم نیاز به دفتر و ... نداری. می تونی برای عمده فروش ها و تولیدکننده ها هم ویزیتوری کنی؛ شاید برای شروع این طوری بهتر باشه، بستگی داره.
تا این جا شاید همین دلالی باشه که منظورته.
برای بازرگانی؛
بازرگانی داخلی داریم که داخل مرزهای کشور منظور هست. بازرگانی بین الملل داریم که شامل صادرات و وارداته.
بازرگانی داخلی خوبه، صادرات خوبه، واردات هم خوبه اما لطفا حاضر به وارد کردن هر چیزی نشو.
بازرگانی داخلی؛ محصولات تولیدکننده هارو پخش می کنی در سراسر کشور یا چند استان و به طور کلی منطقه ی جغرافیایی از کشور. اگر تو کار پیچ و مهره بودی، بازرگانی داخلی پیچ و مهره انجام بده.
سپس برو تو کار صادرات؛ ببین پیچ و مهره رو کجاها می تونی صادر کنی؛ کجا توجیه داره و کجا فروش داره. قدم به قدم و با مشاوره و تحقیق، صادرات رو آغاز کن.

نمی شه برای همه یک نسخه نوشت، اما این راه، یه کلیتی شاید تو ذهنت ایجاد کنه.
با این سرمایه ای که داری می تونی کم کم همین راه رو پیش بگیری.
من خودم می خوام تولیدکننده ی پوشاک بشم و الان با واسطه گری روسری، آغاز کردم. سرمایه م هم کمتر از سرمایه شماست. چند روزه می رم تو عمده فروشای بازار پوشاک، فقط قدم می زدم تا یه دید کلی ای از بازارش به دست آوردم. با بعضی هاشون صحبت و مشورت کردم. و کم کم دارم می خرم که عرضه کنم تا صمن افزایش سرمایه م، با بازار این کار، اصطلاحات و انواع جنس و کالا و خدمات مربوطه، آشنا شم.

کدوم شهری؟
و اگر زمینه ای رو علاقه مند هستی بگو

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: mahdi6940 , محمد یوسفی , bazarganbnd , Fery Farrokhzad , tetra
05-11-2016, 11:12 AM
ارسال: #5
(05-11-2016 08:39 AM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  سلام
یه موضوع هم قبلا ایجاد کرده بودی برای بازرگان شدن
یه زمینه رو انتخاب کن مثلا پوشاک یا صنایع دستی یا لوازم خودرو یا ...
بعد کم کم وارد بازارش شو
مثلا می خوای بری تو بازار پیچ و مهره؛
اول کلا بازارش رو تو ایران مطالعه کن و تولیدکننده ها و واردکننده ها و صادرکننده هارو پیدا کن
عمده فروشاش رو پیدا کن و چند روز و چند هفته برو تو بازارش فقط قدم بزن و نگاه کن.
بعد با مبلغ کمی از پولت چند عدد پیچ و مهره و از عمده فروش بخر و ببر به خرده فروش بفروش. اصلا به فکر سود و ضرر مالی نباش. فقط بخر و بفروش.
همین طوری کم کم مقدار خریدتو بالا ببر و فروشتو سودده تر کن؛ هدفت همین باشه. این طوری همه ی سوراخ ها و فوت و فن های بازار و اطلاعات مورد نیازت رو به دست میاری.
سپس حجم بالا خرید و فروش کن. اصلا هم نیاز به دفتر و ... نداری. می تونی برای عمده فروش ها و تولیدکننده ها هم ویزیتوری کنی؛ شاید برای شروع این طوری بهتر باشه، بستگی داره.
تا این جا شاید همین دلالی باشه که منظورته.
برای بازرگانی؛
بازرگانی داخلی داریم که داخل مرزهای کشور منظور هست. بازرگانی بین الملل داریم که شامل صادرات و وارداته.
بازرگانی داخلی خوبه، صادرات خوبه، واردات هم خوبه اما لطفا حاضر به وارد کردن هر چیزی نشو.
بازرگانی داخلی؛ محصولات تولیدکننده هارو پخش می کنی در سراسر کشور یا چند استان و به طور کلی منطقه ی جغرافیایی از کشور. اگر تو کار پیچ و مهره بودی، بازرگانی داخلی پیچ و مهره انجام بده.
سپس برو تو کار صادرات؛ ببین پیچ و مهره رو کجاها می تونی صادر کنی؛ کجا توجیه داره و کجا فروش داره. قدم به قدم و با مشاوره و تحقیق، صادرات رو آغاز کن.

نمی شه برای همه یک نسخه نوشت، اما این راه، یه کلیتی شاید تو ذهنت ایجاد کنه.
با این سرمایه ای که داری می تونی کم کم همین راه رو پیش بگیری.
من خودم می خوام تولیدکننده ی پوشاک بشم و الان با واسطه گری روسری، آغاز کردم. سرمایه م هم کمتر از سرمایه شماست. چند روزه می رم تو عمده فروشای بازار پوشاک، فقط قدم می زدم تا یه دید کلی ای از بازارش به دست آوردم. با بعضی هاشون صحبت و مشورت کردم. و کم کم دارم می خرم که عرضه کنم تا صمن افزایش سرمایه م، با بازار این کار، اصطلاحات و انواع جنس و کالا و خدمات مربوطه، آشنا شم.

کدوم شهری؟
و اگر زمینه ای رو علاقه مند هستی بگو

بسیار عالی بود
میشه زمینه کاری که سود دهی خوبی داره رو معرقی کنید؟ قطعا یکی از اونا پوشاک هستش که شما انتخاب کردید.
و اینکه عمده فروشان و واردکنندگان رو از کجا میشه پیدا کرد؟ تهران و شهرستان
ممنون
05-11-2016, 01:32 PM
ارسال: #6
ممنون بابت پاسخ دوستان.
ساکن لرستانم.
به صنف خاصی علاقه ندارم.
صنفی که بازار سیاه نداشته باشه که آسونتر بشه کار کرد به نظرم بهتر باشه.
یه کار بهم پیشنهاد دادن ولی به موضوع این تاپیک ربطی نداره،ممنون میشم در این مورد هم نظرتون رو بیان کنید.
یه شرکت ثبت کنیم و تعمیرات ماشین های اداری ،نصب دوربین مداربسته رو انجام بدیم.به اینصورت که من سرمایه گذار باشم،برای شروع ۲ میلیون تومن و یکی از دوستام به عنوان تعمیرکار و شریک سوم از خودش مغازه کافی نت داره و نیاز به دادن کرایه مغازه نیست.
تنها چیزی که برای انجام دادن این کار دو دلم کرده اینه که یکی از دوستام که تعمیرکاره عشق دروغ گفتن داره ولی توی این ۱۲ سال که دوستیم ندیدم سر کسی کلاه بزاره.
به نظرتون این کارو انجام بدم یا نه؟
05-11-2016, 01:48 PM
ارسال: #7
(05-11-2016 11:12 AM)mahdi6940 نوشته شده توسط:  میشه زمینه کاری که سود دهی خوبی داره رو معرقی کنید؟ قطعا یکی از اونا پوشاک هستش که شما انتخاب کردید.
و اینکه عمده فروشان و واردکنندگان رو از کجا میشه پیدا کرد؟ تهران و شهرستان
ممنون

خودتون باید انتخاب کنید
باید علاقه داشته باشید
وارد هر زمینه ای که بشید کلی اصطلاحات و ... رو باید بشناسید
و فقط اگر علاقه داشته باشید پیگیر می شید و یاد می گیرید و پیشرفت می کنید.
مثلا زمین و ملک پول و سودش خوبه، اما من علاقه ندارم بهش؛ اگر میلیاردر هم شدم، وارد اون زمینه نمی شم چون می دونم توش پیشرفت نمی کنم.
و هر زمینه ای هم که وارد بشید، فعالان اون زمینه، تیپ شخصیتی خاصی دارند که باید بتونید باهاشون کار کنید؛ مثلا تیپ شخصیتی فعالان فرهنگی با تیپ شخصیتی رستوران و فست فود و غذای آماده فرق می کنه.
بهترین کار اینه که وارد عرصه ای بشید که بهش علاقه دارید، اون موقع پول به دست میارید و بیشتر هم می شه.
تولیدی ها و عمده فروش های هر صنف معمولا در قسمتی از شهر فعال هستند. می تونید از خرده فروش های همون صنف بپرسید یا جستجو کنید در اینترنت.

hemmat110.com
05-11-2016, 01:53 PM
ارسال: #8
(05-11-2016 01:32 PM)محمد یوسفی نوشته شده توسط:  ممنون بابت پاسخ دوستان.
ساکن لرستانم.
به صنف خاصی علاقه ندارم.
صنفی که بازار سیاه نداشته باشه که آسونتر بشه کار کرد به نظرم بهتر باشه.
یه کار بهم پیشنهاد دادن ولی به موضوع این تاپیک ربطی نداره،ممنون میشم در این مورد هم نظرتون رو بیان کنید.
یه شرکت ثبت کنیم و تعمیرات ماشین های اداری ،نصب دوربین مداربسته رو انجام بدیم.به اینصورت که من سرمایه گذار باشم،برای شروع ۲ میلیون تومن و یکی از دوستام به عنوان تعمیرکار و شریک سوم از خودش مغازه کافی نت داره و نیاز به دادن کرایه مغازه نیست.
تنها چیزی که برای انجام دادن این کار دو دلم کرده اینه که یکی از دوستام که تعمیرکاره عشق دروغ گفتن داره ولی توی این ۱۲ سال که دوستیم ندیدم سر کسی کلاه بزاره.
به نظرتون این کارو انجام بدم یا نه؟
اول از همه دوستتو ارشاد کن که خودشو اصلاح کنه!
دوم باهاش شریک نشو به نظر من.

توی هر بازاری، بازارسیاه هست، کلاه بردار هست، فساد، ارزان فروشی، احتکار و ... هست. مهم اینه که مهارت داشته باشی و بشناسی بازارو تا از این بلایا در امان نگهداری خودتو.
در مورد پیشهادی که بهت شده نمی تونم نظری بدم.
اما برای ورود به هر بازاری، ببین واقعا علاقه داشته باشی و استعدادشم باید داشته باشی.
شاید من کار دفتری دوست داشته باشم، بهم یه اتاق شیک بدن و ماهانه چند میلیون و ساعت کاری هم آزاد باشه و خلاصه ایده آلِ ایده آل؛ اما کارم حسابداری باشه و من ریاضیم ضعیف باشه و نتونم چند ضرب ساده انجام بدم. من علاقه داشتم، اما استعدادشو نداشتم.
یا محصولی بفروشم که خودم دوستش نداشته باشم و مطمئنا فروشنده ی خوبی نیستم براش؛ چون قبولش ندارم.
پس علاقه و استعداد رو در نظر بگیرید.

hemmat110.com
05-11-2016, 03:47 PM
ارسال: #9
یه سری ها میرن توی گاراژ های ضایعاتی پلاستیک های یک دست و خوب رو میخرن میفروشن به آسیابی ها یا خودشون آسیاب میکنند

حالا اگر بخوای بدونی پلاستیک خوب چیه باید بری دنبالش و یاد بگیری خواستی پخ بده راهنماییت کنم برای یادگیری البته
05-11-2016, 05:19 PM
ارسال: #10
(05-11-2016 03:47 PM)saadati نوشته شده توسط:  یه سری ها میرن توی گاراژ های ضایعاتی پلاستیک های یک دست و خوب رو میخرن میفروشن به آسیابی ها یا خودشون آسیاب میکنند

حالا اگر بخوای بدونی پلاستیک خوب چیه باید بری دنبالش و یاد بگیری خواستی پخ بده راهنماییت کنم برای یادگیری البته

سلام
می شه بیشتر توضیح بدید؟
چه پلاستیک هایی؟ و در مورد آسیاب پلاستیک توضیح بدید؛ از مراحل بازیافته؟ چرا آسیاب می شه؟ و بعدش به کجا فروخته می شه؟

hemmat110.com
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  20 تومن سرمایه دارم باهاش چی کار کنم؟ programmer1 18 6,710 05-25-2023 07:31 PM
آخرین ارسال: samfaqihy
  دعوت به بازاریابی پاره وقت - 1 میلیون تومن azim 10 5,063 04-25-2022 07:24 AM
آخرین ارسال: Donya_khodadadeh
  راه کسب درآمد در ایران با دستگاه چاپ elham2020 0 198 01-16-2022 01:11 PM
آخرین ارسال: elham2020
  کسی تجربه پرورش و تکثیر گربه پرشین یا طوطی داره؟ لطفا بیاین یه همفکری با هم داشته Mehdi_danesh2 0 376 09-27-2020 04:37 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  چطوری با ۴۵۰ میلیون سرمایه کسب درآمد کنم lvlahyar 4 3,436 06-21-2020 08:14 AM
آخرین ارسال: Amiriran
  شروع با 200 میلیون تومان _m_ 19 14,073 06-21-2020 08:11 AM
  1 میلیون سرمایه = ماهی 3 میلیون در آمد somesarah018 28 26,453 06-21-2020 08:03 AM
  با 50 میلیون چه کاری میتونم راه اندازی کنم Bahram200 3 3,330 11-09-2018 12:18 AM
آخرین ارسال: irandac
  ایجاد کسب و کار با سرمایه 60-70 میلیون pedram68 15 81,444 06-20-2018 03:35 PM
آخرین ارسال: dr_pooya
  قرارداد با ارگان های دولتی hesaab 1 280 05-05-2018 11:24 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  با ۵ میلیون تومن چه کاری انجام بدم سود خوب بگیرم؟ MagiMan 4 3,911 04-19-2018 10:06 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  همکاری وبسایت آموزشی با فروشگاه کتاب درسی و کمک درسی MajidJ 0 270 04-13-2018 07:05 PM
آخرین ارسال: MajidJ
  ****ایده و نظرات برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه ۳۰‌میلیون ***** sa13 2 2,705 03-12-2018 11:42 PM
آخرین ارسال: trader4shiraz
  با این ترفندها، سئو و ترافیک وب سایت خود را ارتقاء دهید sitedar 0 312 02-06-2018 12:43 PM
آخرین ارسال: sitedar
  شما 15 تومن پول داشته باشید چی می کنید ؟ somesarah018 43 13,570 12-25-2017 02:11 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  40 تومن دارم چکاری در این بازار انجام بدم بهتره؟ کمک فوری jagvar300 2 2,343 12-25-2017 02:10 AM
  چطور میشه درآمد ماهیانه یک میلیون تومان با سرمایه 5 میلیون تومان بدست آورد؟ jamalshahla 18 17,795 12-25-2017 02:03 AM
Photo کسب درآمد با 3 میلیون تومان؟ pinkdreammss 7 4,643 12-25-2017 02:01 AM
  با یک میلیارد تومن چه میشود کرد؟ ali007 9 22,499 12-15-2017 07:15 PM
آخرین ارسال: meysam23
  با 10 تومن چه شغلی ؟ فلافلی ؟ pedram9 0 2,043 12-07-2017 01:41 PM
آخرین ارسال: pedram9

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS