ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سرمایه گذاری در پدیده
زمان کنونی: 04-25-2024, 09:38 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: top-banner
آخرین ارسال: bibak@zah
پاسخ: 134
بازدید: 18002

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرمایه گذاری در پدیده
01-05-2015, 10:14 PM
ارسال: #81
RE: سرمایه گذاری در پدیده
مدیرعامل پدیده شاندیز:من ایرانم، فرار نکردم

فرجام: محسن پهلوان مقدم در خصوص حرف و حدیث های رسانه ای درباره پروژه پدیده شاندیز در گفتگوی اختصاصی به خبرنگار فرجام گفت: اخیرا بداخلاقی های رسانه ای پیرامون فعالیت شرکت پدیده ی شاندیز انجام شده که منجر به تخریب افکار عمومی شده است.

وی در ادامه گفت: پروژه پدیده شاندیز در زیربنایی بالغ بر 50 هکتار زمین و با مجوزهای قانونی شروع به فعالیت کرده است ولی وزارت جهاد خصوصا آقای افشار مدعی است پدیده مجوز تغییر کاربری ندارد، لذا پیرو چندین بار شکایت جهاد از پدیده در دادگاه حکم به رد دعوی جهاد صادر شده که قطعی میباشد و جهاد محکوم شده است.

مدیرعامل شرکت پدیده ی شاندیز با بیان اینکه ریشه ی این بداخلاقی های رسانه ای و سیاه نمایی های کنونی در خصوص فعالیت این شرکت به دلیل محکوم شدن وزارت جهاد می باشد در ادامه افزود: در این 50 هکتار زمین، 1 میلیون و 110 هزار متر زیربنا ساختیم و برخی از پروژه ها هم افتتاح شده است.

پهلوان در خصوص دروغ بودن ادعای مجوز نداشتن این پروژه در سال 88، تأکید کرد: پروژه پدیده شاندیز در سال 90 کلنگ خورد و دو تن از معاونان رئیس جمهور و استاندار خراسان و چندین نماینده مجلس در این مراسم حضور داشتند.

وی گفت: رستورانی که با عنوان پدیده در شاندیز بود در سال 83 مجوز گرفت و از این پروژه پدیده مجزاست.

مدیر عامل شرکت پدیده در خصوص کارآفرینی این شرکت تأکید کرد: شرکت پدیده شرکت کوچکی نیست و هم اکنون بیش از 50 پروژه در دست احداث دارد که بیش از 30 هزار نفر در پروژه های مختلف این شرکت مشغول کار هستند؛ این درحالی است در حالی که بیشتر شرکت ها در کشور حال تعدیل نیرو هستند.

پهلوان در خصوص پلمب برخی از دفاتر این شرکت توضیح داد: در شهر مشهد به دلیل رکود بازار مسکن،بنگاه ها خرید و فروش سهام پدیده و دیگر شرکت ها را انجام می دادند که کار غیر قانونی بود. ما خواستار پلمپ دفاتر غیر مجاز خرید و فروش سهام پدیده بودیم.

وی درباره اعتراض و بداخلاقی های رسانه در خصوص پروژه های پدیده گفت: زمانی که فضا مسموم شود؛ بقیه نیز این راه را ادامه می دهند؛ مثلاً دیروز در سایت ها نوشته اند که من 4 هزار میلیارد کلاهبرداری و فرار کرده و در سوئیس سرمایه گذاری کردم. من الان در دفترم هستم و با شما مصاحبه می کنم؛

مدیر عامل شرکت پدیده با طرح سوالی گفت: چگونه می شود شرکتی با این گستردگی فعالیت اقتصادی بتواند بدون مجوز اقدام به فروش سهام خود در بانک های کشور کند؟

محسن پهلوان مقدم در خاتمه گفت : ما فقط سربازان ولایت بوده ، هستیم و خواهیم بود و پدیده شاندیز زاییده و بوجود آمده همین نظام فکری است و ما با تلاش در راستای اقتصاد مقاومتی فرزند خلف خود را بزرگ خواهیم کرد.

منبع: http://javanonline.ir/fa/news/695897
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MultiMoney , مهدی 1
01-06-2015, 09:59 AM
ارسال: #82
مدیر‌عامل شرکت سرمایه‌گذاری «پدیده‌شاندیز» از برگزاری جلسه با دادستان کل کشور خبر داد و گفت این جلسه به‌منظور بررسی مباحث مطرح‌شده در ارتباط با فعالیت این شرکت در روزهای اخیر برگزار شد.
به گزارش مرکز خبری اقتصاد ایران(اکوسنتر)، محسن پهلوان‌مقدم در گفتگو با خبرنگار شهرآرا، در تشریح جزئیات این جلسه اظهار کرد: در این جلسه ضمن ارائه مدارک و اطلاعات شرکت پدیده شاندیز، دادستان کل کشور را در‌جریان فعالیت‌های این شرکت قرار دادم.
وی افزود: حجت‌الاسلام رئیسی در این جلسه دستوراتی دادند که در آینده اجرایی خواهد شد.
مدیر‌عامل شرکت سرمایه‌گذاری «پدیده شاندیز» تصریح کرد: دادستان کل کشور در این جلسه تاکید کرد که بنای قوه قضائیه بر این نیست که مشکلی برای سهام‌داران «پدیده» ایجاد شود؛ البته چند کار اداری باید انجام گیرد، که به‌زودی انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه خرید‌و‌فروش سهام شرکت پدیده شاندیز همچنان ادامه دارد و از این نظر مشکلی وجود ندارد، مدعی شد: خرید‌و‌فروش سهام به‌شکل قانونی و رسمی در‌حال انجام است؛ اما در مشهد به‌دلیل رکود بازار مسکن، بنگاه‌ها خرید‌و‌فروش سهام پدیده و دیگر‌شرکت‌ها را انجام می‌دادند که کاری غیر‌قانونی بود و پلمب شدند.
پهلوان‌مقدم همچنین در واکنش به اظهارات روز گذشته معاون‌اول قوه قضائیه مبنی‌بر اینکه «افراد مختلفی اعم‌از دست‌اندرکاران، سهام‌داران و کسانی که در ایجاد این مسائل دخالت داشته‌اند و مدیران مختلف، تحت تعقیب قرار گرفته‌اند»، ابراز کرد: به‌هیچ‌عنوان قرار نیست کسی بازداشت شود؛ متخلفان باید بازداشت شوند، نه ما که تخلفی مرتکب نشده‌ایم.
وی خاطرنشان کرد: پروژه شهر رویایی پدیده‌شاندیز در زیربنایی بیش‌از ٥٠هکتار زمین به‌وسعت یک‌میلیون‌و‌١١٠‌هزار متر و با مجوزهای قانونی درحال اجراست.
مدیر‌عامل شرکت سرمایه‌گذاری «پدیده‌شاندیز» ادامه داد: در‌حالی‌که بیشتر شرکت‌ها در کشور در‌حال تعدیل نیرو هستند، بیش‌از ٣٠هزار نفر در ٥٠ پروژه در‌حال‌احداث مشغول کار هستند.
گفتنی است‌ به‌گزارش روابط‌عمومی گروه شرکت‌های پدیده، بنا‌به درخواست‌های مکرر سهام‌داران این شرکت، جلسه پرسش‌و‌پاسخ با حضور سهام‌داران و مدیرعامل شرکت پدیده شاندیز، امروز برگزار می‌شود.

زندگي بافتن يک قاليست
نه همان نقش و نگاري که خودت ميخواهي
نقشه را اوست که تعيين کرده
نقشه را خوب ببين
نکند آخر کار قالي زندگي ات را نخرند

تشکر شده توسط: مهدی 1 , MultiMoney
01-06-2015, 10:09 AM
ارسال: #83
میرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی معتقد است خطری متوجه سرمایه‌های مردم نیست و پروژه‌های پدیده شاندیز تعطیل نمی‌شود.

زندگي بافتن يک قاليست
نقشه را خوب ببين

تشکر شده توسط: MultiMoney , مهدی 1
01-06-2015, 01:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-07-2015 11:15 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #84
دوستان مطلب را بد برداشت نکنند ، هیچ وقت ما نگفتیم پدیده بد هست ، گفتیم به این قیمت ها نمی ارزه ،

یک مثال ساده می زنم ،
شما برید یک زمین کشاورزی بخرید متری 50 هزار تومان ، بعد بیایید با رانت تغییر کار بری بدید و بعد ساختمان تجاری و مسکونی توش بسازید نهایت هزینه ساخت با پروانه متری یک میلیون
سپس بیایید و با تبلیغات فراوان و حمایت اینجا و اونجا بگید هر متر 20 تا 30 میلیون می ارزه . سپس بر اساس همان متری 20 تا 30 میلیون زمان پایان پروژه الان از مردم پول بگیرید .

هر زمان هم مشکلی پیش اومد ، مشکلی نیست ، پروژه ها با یک دهم یا صدم !! سرمایه های جمع شده از مردم تمام می شه و تحویل سهام دارها می شه یا باید صبر کنند تا فروش بره و سهم خودشون را بگیرن. ولی درد و مشکل اینجاست ، شاید بالای 95 درصد سهام دارها اصلا این املاکی که داره ساخته می شه را نیاز ندارن و صرفا سهام خریدن برای اینکه گرون بشه و بعد بفروشند. حالا کی و کی این املاک را باید بخره ، یا با این قیمت های نجومی سهام ، کدوم بخت برگشته ای باید بیاد و جایگزین سهام داره قبلی بشه تا سهام دار قبلی با سود خارج بشه الله اعلم

در کل همانطور که صدها بار در این انجمن به دوستان پیشنهاد دادیم وارد این پروژه نشن و دندان طمع را بکشن ، الان هم پیشنهاد می کنم اگر می تونید خارج بشین درنگ نکنید. با سود یا ضرر در اسرع وقت اصل سرمایتون را نجات بدید

از جناب مولتی مانی ! هم که سنگ تمام گذاشتن سپاسگذارم ، امیدوارم این ماه اضافه حقوق خوبی از رئساشون بگیرن دی:، بالاخره شرکت چند ده میلیاردی پدیده ، می تونه 100 تا کارمند استخدام کنه که توی نت در حمایت از پدیده مطلب بنویسند ، پس فریب نخورید .

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی
01-06-2015, 02:03 PM
ارسال: #85
(01-06-2015 01:57 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  دوستان مطلب را بد برداشت نکنند ، هیچ وقت ما نگفتیم پدیده بد هست ، گفتیم به این قیمت ها نمی ارزه ،

یک مثال ساده می زنم ،
شما برید یک زمین کشاورزی بخرید متری 50 هزار تومان ، بعد بیایید با رانت تغییر کار بری بدید و بعد ساختمان تجاری و مسکونی توش بسازید نهایت هزینه ساخت با پروانه متری یک میلیون
سپس بیایید و با تبلیغات فراوان و حمایت اینجا و اونجا بگید هر متر 20 تا 30 میلیون می ارزه . سپس بر اساس همان متری 20 تا 30 میلیون زمان پایان پروژه الان از مردم پول بگیرید .

هر زمان هم مشکلی پیش اومد ، مشکلی نیست ، پروژه ها با یک دهم یا صدم !! سرمایه های جمع شده از مردم تمام می شه و تحویل سهام دارها می شه یا باید صبر کنند تا فروش بره و سهم خودشون را بگیرن. ولی درد و مشکل اینجاست ، شاید بالای 95 درصد سهام دارها اصلا این املاکی که داره ساخته می شه را نیاز ندارن و صرفا سهام خریدن برای اینکه گرون بشه و بعد بفروشند. حالا کی و کی این املاک را باید بخره ، یا با این قیمت های نجومی سهام کدوم بخت برگشته ای باید بیاد و جایگزین سهام داره قبلی بشه تا سهام دار قبلی با سود خارج بشه الله اعلم

در کل همانطور که صدها بار در این انجمن به دوستان پیشنهاد دادیم وارد این پروژه نشن و دندان طمع را بکشن ، الان هم پیشنهاد می کنم اگر می تونید خارج بشین درنگ نکنید. با سود یا ضرر در اسرع وقت اصل سرمایتون را نجات بدید

از جناب مولتی مانی ! هم که سنگ تمام گذاشتن سپاسگذارم ، امیدوارم این ماه اضافه حقوق خوبی از رئساشون بگیرن دی:، بالاخره شرکت چند ده میلیاردی پدیده ، می تونه 100 تا کارمند استخدام کنه که توی نت در حمایت از پدیده مطلب بنویسند ، پس فریب نخورید .

جواب تهمتتون با خدا !
بنده مهندس عمران و كارمند يكي از ادارات دولتي هستم.
گفتني ها گفته شده.ما 120 هزار نفر سهامدار هستيم.هر كي خواست به ما اضافه و هر كي خواست جدا ميشه.به قول حاج پهلوان هر كي رفت بايد جور ترسش رو بكشه !

ورود شاخص بورس به كانال 67 هزار هم تسليت !
 تشکر شده توسط: marchmaria , wolf32
01-06-2015, 02:48 PM
ارسال: #86
پخش زنده مراسم سوال و جواب پديده شانديز در شهر رويايي شانديز :
هم اكنون !

http://31.25.89.111/boursbazan
 تشکر شده توسط: marchmaria
01-06-2015, 11:47 PM
ارسال: #87
آقا همش 90,000,000,000,000 تومان تخلف كرده شانديز ميدوني يعني چقدر يعني اگر ما يك خودرو مازراتي 1,800,000,000تومان در نظر بگيريم با اين پول ميشه همش 50,000 دستگاه مازراتي خريد و اگر طول هر مازراتي در نظر بگيريم كه تقريبا 5متر هست ميشه 250 كيلومترهمش فاصله اتوبان تهران قم رو در نظر بگيريد 125 كيلومتر يعني شما در دو طرف اتوبان خودرو مازراتي پارك كنيد همش انقدر تخلف شده البته به فكر پرايد نباشيد اونم حساب شده اگر قيمت پرايد 20,000,000 تومان باشد با اين پول ميشود 4,500,000دستگاه پرايد خريد اگر طول تقريبي پرايد 4 متر در نظر بگيريم ميشود 18,000كيلومتر همش فاصله هوايي ايران تا أمريكا تقريبا 9,000 كيلومتر يعني در مسير هوايي ايران تا امريكا در دو طرف پرايد چيد همش انقدر كلاهبرداري شده همششششششششششششش

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , ebrahim.ev
01-07-2015, 01:08 AM
ارسال: #88
سلام به همه دوستان
امروز در شاندیز در جلسه پرسش و پاسخ همه حرف ها زده شد و اقای پهلوان تقریبا همه ابهامات رو برطرف کردن نمیدونم بعضی ها نگران چی هستن !
فقط یه نکته دیگه
داشتم پست های کاربران رو میخوندم چشمم به امضای کاربر marchmaria خورد . با کمال احترام این شعر از سروده های زیبا و معروف سهراب هست نه از سخنان دکترشریعتی!!

M.P Rest In Peace ...
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MultiMoney , marchmaria , wolf32
01-07-2015, 07:28 AM
ارسال: #89
(01-06-2015 11:47 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  آقا همش 90,000,000,000,000 تومان تخلف كرده شانديز ميدوني يعني چقدر يعني اگر ما يك خودرو مازراتي 1,800,000,000تومان در نظر بگيريم با اين پول ميشه همش 50,000 دستگاه مازراتي خريد و اگر طول هر مازراتي در نظر بگيريم كه تقريبا 5متر هست ميشه 250 كيلومترهمش فاصله اتوبان تهران قم رو در نظر بگيريد 125 كيلومتر يعني شما در دو طرف اتوبان خودرو مازراتي پارك كنيد همش انقدر تخلف شده البته به فكر پرايد نباشيد اونم حساب شده اگر قيمت پرايد 20,000,000 تومان باشد با اين پول ميشود 4,500,000دستگاه پرايد خريد اگر طول تقريبي پرايد 4 متر در نظر بگيريم ميشود 18,000كيلومتر همش فاصله هوايي ايران تا أمريكا تقريبا 9,000 كيلومتر يعني در مسير هوايي ايران تا امريكا در دو طرف پرايد چيد همش انقدر كلاهبرداري شده همششششششششششششش

سلام خانم معاون !
ميبينم كه به جز شايعات سايت ها ، شايعات و ا تساپ و وايبر رو هم اينجا كپي ميكنين !

لينك : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931008000782

خانم معاون يكم مطالعه بفرمايين.شما معاون سايتي هستين كه يكي از برترين سايت هاي كارآفريني ايرانه ! اين رقم اصلا مال پديده شانديز نيست و از ذهن خلاق ايرانيان عزيز تراوش كرده كه همچنين متني تنظيم و جهت كپي كردن شما تو شبكه هاي اجتماعي پخش كنند.

خانم معاون ديروز قرار شد در تاريخ 24-11-93 ميزان 10 درصد به سهام سهامداراي پديده به صورت هديه اضافه بشه.اگه تا الان پديده اي نشدين الان ديگه وقتشه يك كم ضررهاي بورس رو جبران بفرماييد.
قبول دارم وضع ماليتون خداروشكر خوبه كه با اين همه ضرر روزانه بورس همچنان ازش دفاع ميكنيد ولي اين فرصت براي شما يك فرصت طلايي محسوب ميشه.
 تشکر شده توسط: marchmaria , wolf32
01-07-2015, 09:09 AM
ارسال: #90

مدیر عامل شرکت پدیده شاندیز ضمن استقبال از ورود قوه قضائیه به ماجرای پدیده شاندیز
گفت: من اینجا با قاطعیت اعلام می کنم که به رای دستگاه قضا و سایر دوایر دولتی تمکین می کنم.
به گزارش مرکز خبری اقتصاد ایران(اکوسنتر)، محسن پهلوان مقدم در جمع بیش از 1500 نفر از سهامداران پدیده، ضمن سلام و درود به مقام معظم رهبری و مردم ایران گفت: ما همیشه از درون و ذاتمان ایرانی، انقلابی و بسیجی بوده ایم و عده ای دائم در صدد آزار ما هستند.
وی افزود: ما امروز آمده ایم تا در جمع شما مردم از این بگوییم ما در عمل هم بسیجی هستیم.
مدیرعامل پدیده گفت: متاسفانه برخی در این مدت ما را کافر نامیدند و برخی گفتند 94 هزار میلیارد پول مردم را برد یم و ما امروز آمده ایم تا مستقیما حرف دلمان را به مردم بزنیم.
وی در ادامه ضمن تقدیر از قوه قضائیه گفت: خدا را شاکریم که قوه قضائیه وارد ماجرا شد و قصد دارد مدارک قانونی مارا مورد بررسی قرار دهد که ما نیز اسناد و مدارکمان را تحویل داده ایم.
پهلوان تاکید کرد: اصلا فکر نکنید قوه قضاییه با ما برخورد قهری داشته است اصلا اینگونه نبوده است.
وی با بیان اینکه ما به قوه قضاییه تمکین کامل داریم، در خصوص اعطای سهام جایزه به سهامداران گفت: ما وسط دو موضوع گیر کردیم. از یک طرف به سهامداران در مجمع عمومی قول داده بودم قیمت سهام افزایش خواهد داشت. از یکسو باید به حرف دادستان تکمین می کردیم لذا از سهام خودم و برخی افراد در هیات مدیره به سهامداران جایزه دادم. نه قیمت را افزایش دادم و نه حرف دادستان را زمین گذاشتم.
وی تاکید کرد: من قرار نیست به سهامداران بدقول شوم لذا از سهام خودم به آنها دادم تا نگویند پهلوان بیمعرفتی کرد.
وی با بیان اینکه بحث تغییر کاربری مربوط به اختلاف بین شهرداری و جهادکشاورزی است، اذعان داشت: مدارک داریم که در بحث تغییر کاربری ما تمام هزینه های مربوطه را بر اساس رای دادگاه به شهرداری داده ایم. یادم نمی رود در جلسه دادگاه نماینده دادگستری به شهرداری و جهادکشاورزی گفت شما بروید بحثهایتان را با هم حل کنید بعد یک کدام بیایید از آقای پهلوان پول بگیرید. که بعدا بر اساس رای دادگاه ما جریمه تغییر کاربری را به شهرداری دادیم.
پهلوان در پاسخ به سوالی درباره بدهیهای این مجموعه، قسم یاد کرد که پدیده به هیچ مجموعه دولتی بدهکار نیست. او تاکید کرد: هر اداره ای که یک ریال از مجموعه پدیده طلبکار است اعلام کند تا ما پرداخت کنیم. تا الان هیچ کس به ما اعلام نکرده بدهی دارید. فقط سایتها مطالبی می نویسند که واقعیت ندارند.
وی ادامه داد: من معتقدم هزار دوست کم است و یک دشمن زیاد، لذا دنبال دشمن سازی برای خودمان نیستیم اما واقعیت اینست که اینروزها انقدر دروغ درباره پدیده نوشتند که مجبور شدیم اعلام کنیم ازین به بعد مجبوریم از کسانی که دروغ می نویسند شکایت کنیم.
وی درباره تبدیل شرکت پدیده از سهامی خاص به سهامی عام گفت: تبدیل شدن به سهامی عام و ورود به بورس چند مرحله دارد که اولین آن تشکیل و رای مجمع عمومی است و ما برای این امر نیاز به رای شما سهامداران داریم.
پهلوان خاطرنشان کرد: من الان هم اعلام می کنم در صورت تصویب سهامداران، پدیده به بورس خواهد رفت و همینجا به همه شما اعلام می کنم در صورت رفتن به بورس از همه سهامداران و سرمایه شان حمایت خواهیم کرد.
وی تاکید کرد: الان هم اعلام می کنم که سهامداران محترم آماده باشند که شرکت به بورس ورود پیدا خواهد کرد. اما واقعیت اینست که این امر کاری زمانبر است.
وی تمام داشته های پدیده را متعلق به مردم دانست و گفت: ما تاکی باید نفت بفروشیم. باید به فکر کسب درآمد از گردشگری باشیم و در این مسیر جذب توریست خارجی در اولویت کاری ماست.
مدیرعامل شرکت پدیده درباره داراییهای شرکت گفت: ما 50 هکتار در شاندیز زمین داریم متری 5میلیون حداقل قیمت بگدارید ببینید پول کامل سهامدارها را شامل می شود. ما 200 هزار متر زمین تجاری در شاندیز داریم همین را قیمت بگذارید ببینید چقدر می شود.
وی تاکید کرد: آنهایی که آرزوی فرار پهلوان از کشور را دارند، آن را به گور خواهند برد.

زندگي بافتن يک قاليست
نقشه را خوب ببين

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در کارتون چه نوع حروم و حلالی میتونید بکنید ولی اینکار را نمیکنید mir abbas 20 4,727 06-18-2019 06:21 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  در کافی نت ها مراقب این قطعه باشید + عکس کامیار کاظمی 9 4,096 02-19-2015 08:27 PM
آخرین ارسال: a162
  هشدار بانک ملی در خصوص شيوه جديد کلاهبرداری مــجــیــנ 6 2,231 05-11-2014 03:42 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  عبرت نامه انجمن در مستند شوک شبکه سه! کامیار کاظمی 31 4,512 12-30-2013 11:02 PM
آخرین ارسال: alma
  فساد اقتصادي در قالب كارآفريني کامیار کاظمی 0 649 09-07-2013 08:37 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  7 روش مرسوم‌ كلاهبرداری اینترنتی در ایران karafarin 0 1,240 04-18-2013 02:06 PM
آخرین ارسال: karafarin
  عملیات عجیب و بی سابقه دزدان در فرودگاه بروکسل Delta.H 1 806 02-21-2013 06:12 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  آموزش بانک‌زنی در قرن بیست‌ویک با پنج گام ساده! mallarme 0 1,271 12-09-2012 02:58 PM
آخرین ارسال: mallarme
  بند انگشت انسان در بسته همبرگر در قم!(تصاویر +۱6) کامیار کاظمی 8 1,792 10-21-2012 12:45 PM
آخرین ارسال: mehrdad062
  کارگاه تولید دلار تقلبی در چین+عکس tondar12 2 1,063 10-16-2012 07:02 PM
آخرین ارسال: سعید محمدی
  یک ماجرای عجیب در مشهد کامیار کاظمی 21 5,113 07-18-2012 12:36 AM
آخرین ارسال: aliakaj
  دستگیری لیدر اصلی یک شرکت هرمی در ایران کامیار کاظمی 1 1,309 01-26-2012 12:44 AM
آخرین ارسال: Alireza_Kh
  کسب درآمد از طریق دریافت اس ام اس در ایران poolsazi 1 9,332 07-27-2011 08:15 PM
Heart کسب درآمد در سایت بانك شارژ viphyip 1 2,151 05-19-2011 04:57 PM
  پرداخت های اینترنتی کلاهبردار در ایران کامیار کاظمی 0 1,245 01-23-2011 03:48 PM
  دو برابر کردن پول در ظرف چند دقیقه nima58 7 13,388 01-17-2011 04:16 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS