ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

عبرت نامه انجمن در مستند شوک شبکه سه!
زمان کنونی: 04-19-2024, 07:45 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: alma
پاسخ: 32
بازدید: 4482

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-04-2013, 10:26 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-05-2013 12:11 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
سلام دوستان عزیزم

مدتی بود میزان بازدید و ثبت نام از انجمن بسیار افزایش یافته بود .(عدو شود سبب خیر!)

اما داستان چه بوده است:

امروز یکی از دوستان خبر داد که در برنامه مستند شوک شبکه 3 و با موضوع "ش/ر/رط ب/ن/د/ی در فوتبال" نامی از انجمن ما برده شده است اما متاسفانه مجری ... تلویزیون با جستجوی عبارت "ش/ر/رط ب/ن/د/ی فوتبال" در گوگل در سومین نتیجه به یکی از تاپیک های انجمن که اتفاقا در بخش عبرت نامه نیز قرار دارد رسیده است اما آنقدر هول بوده است که برنامه مستند خود را داغ کند که بدون اشاره به محتویات تاپیک که در آن دوستان در جواب برخی ارسال های اسپم و خلاف قوانین اعضای تازه وارد، این نوع کسب درآمد را حرام دانسته اند، انجمن ما را سایتی برای ش/ر/رط ب/ن/د/ی فوتبال معرفی کرده است!!!!

فکر میکنم حداقل در مبارزه با این نوع کسب درآمد های بی ارزش و خلاف قوانین کشور بسیار تلاش کرده ایم اما ...

نمیدانیم به این رفتار رسانه ملی، بخندیم یا گریه کنیم، که این چنین رفتار شتابزده برای جذب مخاطب تا چه حد برای این افراد نادان ارزشمند است (فکر میکنم مناسب است این رفتار یک رسانه و برنامه سازان آن را نیز در بخش عبرت نامه سایت معرفی کنیم ...) اما ای کاش این عزیزان که ماشااله ادعای مسلمانی شان هم گوش عالم را کر کرده است با مراجعه به گزارش یکساله سایت ما، کمی از تلاش سه ساله اعضایی میگفتند که نتیجه آن حداقل ایجاد حس باور و کارآفرینی و کسب درآمد حلال برای جوانان و عزیزانی از این وطن شده است!

فقط میتوان به حال این افراد تاسف خورد که چه راحت با رفتار نابخردانه خود سعی در تیره کرده تلاش صادقانه هزاران ساعت اعضا داشته اند، کاش کمی انصاف داشتیم ...

اما خدا را شکر، خداوند و اعضای خوب این خانواده همیشه در کنار هم هستند و همیشه از این آزمایشات عالی و سربلند بیرون آمده و خواهیم آمد (مانند آن داستان کذایی روزنامه آسیا و جوابیه ما).
ان شاالله ما اعتراض خود را به این رفتار تولیدکنندگان و مدیران شبکه اعلام خواهیم کرد.

تاپیک های انجمن:

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=6808
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=290

دیدن برنامه شوک آنلاین (دقیقه های 1 تا 3):
http://arshnews.ir/vdccxmqo.2bq108laa2.html
http://da-news.ir/go/?id=31469

شاید بد نباشد بگویم همیشه این گونه نبوده که تلاش های اعضا دیده نشود! برای مثال چند روز قبل، از طرف دفتر مرکزی ماد ایران (ال جی) دعوت شدیم تا جهت معرفی ایده های خوب اعضای انجمن به آنها، همکاری داشته باشیم تا این گروه برتر در ایران، بر روی ایده های اعضا سرمایه گذاری کند ...

پیروز باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohsen k1 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mjdehghani , iranboy , rad86 , MARYAR , Delta.H , safari-cht , mir abbas , sir-mahyar , Busaba , hamid1231366 , mohammadshamosi , s_a , habib tousi , Fela.Want , bitumen , tondar12 , alireza091111 , somayeee , vahidz , ناصر صادقی , zoofanoon , iran , دهدار , dara , بابایی , مرضیه عباسی , حمید رضا غ , hamid.h , مهدی 1 , alirezaaa , zahra_r , Ali 59 , کاردان , parsa_star
07-04-2013, 10:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-05-2013 01:40 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #2
RE: عبرت نامه انجمن در مستند شوک شبکه سه!
ای کاش تهیه کننده و مجری شوک در رابطه با سرچ در حستجوگرها کمی آموزش می دیدند.
در رابطه با هر مطلبی
که جستجو میکنید می توانید سایت و یا ویلاگی را ببینید. بنظر شما این موضوع نشان دهنده حرکت سایت و یا ... در رابطه با آن مطلب است؟
ایمان دارم اینان با کلیک بر روی لینک انجمن چنان عرق شرمساری می ریختند که ما هم دلمان به حال آنان می سوخت و این توهین را فراموش می کردیم و تصمیم میگرفتیم که در این دنیا و آن دنیا آنان را ببخشیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , mjdehghani , iranboy , MARYAR , mohsen k1 , Delta.H , safari-cht , mir abbas , sir-mahyar , mohammadshamosi , s_a , habib tousi , Fela.Want , bitumen , alireza091111 , somayeee , ناصر صادقی , zoofanoon , dara , حمید رضا غ , parsa_star
07-04-2013, 11:02 PM
ارسال: #3
یعنی انقدر بدون مطالعه یه کاری انجام می دن .
حالا این یه نمونه خیلی کوچیک بوده . تو همین صدا و سیما سرمایه مردم و مملکت در ابعاد خیلی وسیع صرف سیاهنمایی در زمینه های ... می شه

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , MARYAR , mir abbas , sir-mahyar , habib tousi , Fela.Want , کامیار کاظمی , somayeee , ناصر صادقی , zoofanoon
07-04-2013, 11:05 PM
ارسال: #4
من واقعا متاسفم و نمیدونم که چی باید بگم...

به قول آقای دهقانی این تو بُعد کوچیک هستش

واقعا که ...حداقل میومدند یه چرخی تو تاپیکا میزدن..

فقط من نمیدونم ما کجا شرطی بندی کردیم که اینا اینطوری برخورد میکنن...

منتظر میمونیم تا خودشون بیان جواب قانع کننده ای به ما بدن..

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: mjdehghani , iranboy , jahanagahi , mohsen k1 , MARYAR , mir abbas , sir-mahyar , habib tousi , Fela.Want , کامیار کاظمی , somayeee , ناصر صادقی , zoofanoon , حمید رضا غ , zahra_r
07-04-2013, 11:09 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-04-2013 11:11 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #5
بله .
از اونجایی که موضوع برنامه با حرفه قبلی من در ارتباط بود من به شدت از ابتدا برنامه شوک رو دنبال کردم .
به جرئت یکی از کم خاصیت ترین و بی محتوا ترین برنامه هایی بود که میشد در این زمینه ساخت ضمن اینکه فوق العاده بی روح و مصنوعی ساخته شده بود .

به هر حال اگه به یک حرفه ای مثل من پیشنهاد ساخت برنامه رو میدادند 10_003 مستندش خیلی صدا میکرد ضمن اینکه اونقدر سواد داشتم که بدونم قبل از خوندن اسم یه انجمن لااقل یه سر بزنم ببینم محتواش چیه .

انشا اله که دیگه تکرار نشه 10_004
 تشکر شده توسط: mjdehghani , iranboy , jahanagahi , mir abbas , sir-mahyar , habib tousi , Fela.Want , کامیار کاظمی , somayeee , ناصر صادقی , zoofanoon , dara
07-04-2013, 11:13 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-05-2013 01:02 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #6
برای رسیدن به موفقیت و اهداف نیاز است که اهداف خود را بنویسیم. مطالعه کنیم. بررسی کنیم. تحقیق کنیم و جملات تاکیدی را تکرار کنیم و در نهایت ایمان و باور داشته باشیم که موفقیت را بدست می آوریم. تلاش میکنیم و حرکت را شروع میکنیم. از راه شگفت خدا به اهدافمان می رسیم.
راههای اشتغال و کارآفرینی بصورت مجازی و حقیقی را به هم آموزش می دهیم و....
نمونه کوچکی بود از بحثهای انجمن.
فعالیتهای هرمی ممنوع است.
ش/ر/رط ب/ن/د/ی ممنوع است.

یعنی اصلا نه مدیریت و نه عزیزان انجمن اعتقادی بر اینگونه فعالیتها ندارند.
امیدوارم شهامت داشته باشید و در همان برنامه عذرخواهی خود را به سمع و نظر بینند گان عزیز برسانید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mjdehghani , مهدی گل محمدی , mohsen k1 , MARYAR , sir-mahyar , habib tousi , Fela.Want , کامیار کاظمی , somayeee , ناصر صادقی , zoofanoon , mir abbas , dara , بابایی , مرضیه عباسی , حمید رضا غ , alirezaaa
07-04-2013, 11:33 PM
ارسال: #7
من از فردا صبح از طریق یکی از دوستان این مسئله رو پیگیری میکنم

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , sir-mahyar , habib tousi , Fela.Want , کامیار کاظمی , somayeee , ناصر صادقی , zoofanoon , mir abbas , hamid.h
07-05-2013, 12:38 AM
ارسال: #8
جالب بود واسم وقتی امروز یکی از دانشجوهام بهم این مطلب را گفت که : استاد برنامه شوک سایتتون را نشون داد واقعا برای پول در آوردن زدید تو کار ش/ر/رط ب/ن/د/ی ورزشی؟؟؟
خوب این تحلیل که فقط بیان گوگل و سرچ کنن و صفحه نتایج را نمایش بدهند کار بسیار اشتباهیه!!!! باید حداقل دو تا ص از اون سایت را باز کنن و بعد در مورد این که اون سایت به ش/ر/رط ب/ن/د/ی مشغوله یا خیر بپردازن

متاسفانه خصلت غجله و شتاب زدگی در قشاوت و تصمیم گیری مردم ایران در همه اقشار موج می زنه، و همینطور در تلویزیون هم این اتفاق می افته و باز یه فرد به عنوان تحلیل گر خیلی زود فقط با یه سرچ به این نتیجه می رسه که ما سایت ش/ر/رط ب/ن/د/ی فوتبال هستیم.

واقعا جای بسی تاسف داره، بیاید لاقل ما اینگونه نباشیم و انقدر عجولانه قضاوت نکنیم.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: mohsen k1 , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , jahanagahi , sir-mahyar , habib tousi , Fela.Want , کامیار کاظمی , somayeee , ناصر صادقی , 48barati , zoofanoon , mir abbas , دهدار , بابایی , مرضیه عباسی
07-05-2013, 01:21 AM
ارسال: #9
فقط میتونم بگم متاسفم

متاسفم که یه مشت بی سواد شدن مجری و کارشناس تلویزیونی

و دارن سرمایه ملت رو خرج اشتباهات این افراد میکنن

خودشون و اشتباهاتشون از هر شوکی شوک تره

واقعا که...

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , habib tousi , مهدی گل محمدی , Fela.Want , کامیار کاظمی , mohsen k1 , somayeee , ناصر صادقی , zoofanoon , mir abbas
07-05-2013, 02:35 AM
ارسال: #10
واقعا متاسف شدم
جدا یعنی یه مستند قبل از ضبط یه دفعه سرچ نمیکنن ببینن چی میخوان نشون مردم بدن ؟

پیشنهاد میکنم از این به بعد کلا همچین تاپیک هایی که توی انجمن ایجاد میشه از بیخ و بن پاک کنن تا این اتفاقا پیش نیافته.

خداییش یه عمر آدم از این و اون و کپی کردناشون از انجمن و چرت گفتناشون عذاب میکشیدیم حالا تلویزیونم حمله کرد.

این یعنی قدرت. بیاین که پرچم بالاست Big Grin

خدا رو شکر هرکی این مستند رو دیده و دنبالش کرده متوجه شده مشکل از فرومه یا صدا و سیما.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: jahanagahi , habib tousi , Fela.Want , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , mohsen k1 , somayeee , ناصر صادقی , zoofanoon , sir-mahyar , mir abbas , حمید رضا غ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در کارتون چه نوع حروم و حلالی میتونید بکنید ولی اینکار را نمیکنید mir abbas 20 4,714 06-18-2019 06:21 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  اخطار: دزدی کانال دراپ شاپینگ با نام انجمن کامیار کاظمی 2 4,218 12-28-2018 07:03 PM
آخرین ارسال: Globyte
  کلاهبرداری شبکه م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای از... hs6467 3 2,506 10-29-2015 10:53 AM
آخرین ارسال: adel28
  در کافی نت ها مراقب این قطعه باشید + عکس کامیار کاظمی 9 4,090 02-19-2015 08:27 PM
آخرین ارسال: a162
  سرمایه گذاری در پدیده top-banner 133 17,954 02-17-2015 12:40 AM
آخرین ارسال: bibak@zah
  هشدار بانک ملی در خصوص شيوه جديد کلاهبرداری مــجــیــנ 6 2,226 05-11-2014 03:42 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  فساد اقتصادي در قالب كارآفريني کامیار کاظمی 0 644 09-07-2013 08:37 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  7 روش مرسوم‌ كلاهبرداری اینترنتی در ایران karafarin 0 1,238 04-18-2013 02:06 PM
آخرین ارسال: karafarin
  عملیات عجیب و بی سابقه دزدان در فرودگاه بروکسل Delta.H 1 805 02-21-2013 06:12 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  آموزش بانک‌زنی در قرن بیست‌ویک با پنج گام ساده! mallarme 0 1,262 12-09-2012 02:58 PM
آخرین ارسال: mallarme
  بند انگشت انسان در بسته همبرگر در قم!(تصاویر +۱6) کامیار کاظمی 8 1,782 10-21-2012 12:45 PM
آخرین ارسال: mehrdad062
  کارگاه تولید دلار تقلبی در چین+عکس tondar12 2 1,055 10-16-2012 07:02 PM
آخرین ارسال: سعید محمدی
  یک ماجرای عجیب در مشهد کامیار کاظمی 21 5,104 07-18-2012 12:36 AM
آخرین ارسال: aliakaj
  دستگیری لیدر اصلی یک شرکت هرمی در ایران کامیار کاظمی 1 1,304 01-26-2012 12:44 AM
آخرین ارسال: Alireza_Kh
  سه هزارمیلیارد تومان یعنی... کامیار کاظمی 6 1,867 11-22-2011 11:30 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  کسب درآمد از طریق دریافت اس ام اس در ایران poolsazi 1 9,330 07-27-2011 08:15 PM
Heart کسب درآمد در سایت بانك شارژ viphyip 1 2,149 05-19-2011 04:57 PM
  پرداخت های اینترنتی کلاهبردار در ایران کامیار کاظمی 0 1,244 01-23-2011 03:48 PM
  دو برابر کردن پول در ظرف چند دقیقه nima58 7 13,386 01-17-2011 04:16 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS