ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بچه هایی که در کار چاپ هستند لطفا راهنمایی کنید
زمان کنونی: 05-20-2024, 03:40 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: weblox
آخرین ارسال: weblox
پاسخ: 10
بازدید: 1362

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-23-2014, 11:56 PM
ارسال: #1
سلام دوستان

یه سوالی برام مطرح هست.قیمت مجلاتی که کیفیت چاپ خوبی دارند و ورقه های براق نمی دونم بهشون گلاسه می گویند انگار با صفحات زیاد چند هزار توامان الان بیشتر نیست.
واقعا هزینه چاپ و سود این مجلات با این قیمت ها در میاد؟
من قصد دارم مجله تبلیغاتی برای کار خودم درست کنم بصورت ماهانه در تیراژ 300 تا حدودا.قیمت چاپ را چطور پیدا کنم؟ به کدام چاپ خانه ها میشه مراجعه کرد؟
این چاپ ها هم با دستگاه های چاپ آفست هست؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: bayani , Elixir
08-24-2014, 12:54 AM
ارسال: #2
RE: بچه هایی که در کار چاپ هستند لطفا راهنمایی کنید
درود بر شما دوست عزیز
یک قانون هست در صنایع مختلف که با بالا رفتن تیراژ قیمت ها سیر نزولی طی میکنند یا به قولی سر شکن میشوند.
البته بسته به نوع کاغذ ،گرم ،نوع چاپ،قطع چاپ، تونالیته رنگی و ترکیب رنگ و در انتها شیت بندی قیمتها تفاوت چشمگیری دارند.
برای تبلیغات و ارائه کار خودتون حداقل تیراژ در چاپ افست 1000 عدد هست که صرفه اقتصادی برای هر دو طرف مشتری و چاپخانه دارد.
معمولا کاتالوگ ها از 2 ، 5 ، و 10 هزار به بالا سفارش داده میشن.
شما ابتدا باید به یک مرکز طراحی و چاپ تشریف ببرید اونجا طرح رو براتون با توجه به سلیقه شما اجرا کنند
بعد فایل رو بهتون تحویل بدن که معمولا این مراکز خودشون چاپ رو هم انجام میدن.
در انتها کاتالوگ هاتون آماده ارائه میشن.
در ارتباط با محل سکونتتون چاپخانه های مختلفی وجود دارند،سفارش دادن طراحی و چاپ به صورت آنلاین و غیر حضوری نیز امکان پذیر هست.
موفق باشید

به نور نگاه کن ! سایه ها پشت سرت خواهند بود.
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , Elixir , weblox
08-24-2014, 01:29 AM
ارسال: #3
سلام
با تایید صحبتهای جناب بیانی باید بگم تیراژ 300تا یعنی چاپ دیجیتال که در شهرهای مختلف و تیپ چاپخانه ها و کیفیتشون قیمتها بسیار متفاوتن
مثلا چاپخونه ی پیک برتر که یکی از با کیفیت ترین و گرونترین چاپخونه های تیراژ بالای تهرانه زیر 5000تا سفارش نمیگیره
ولی شما میتونید چاپخونه ی دیجیتال برید و تعداد زیر 1000سفارش بدید و خیلی سریعتر هم تحویل بگیرید ولی قیمت هر کتابچه براتون بیشتر از افست هست - تفاوت این قیمت انقدی هست که بعضی ها بنا بر ضرورت 1000تا چاپ افست سفارش میدن و نهایت 400-500 تاش میره آشغالی و بقیه مصرف میشه

بنده چون چند ماهی میشه که بعلت بچه داری به چاپخونه سر نزدم نمیتونم قیمت روز رو براتون محاسبه کنم چون قیمت کاغذ و جوهر ورزانه متغیره
ولی میتونید از چاپخونه هایی که تو سایت یا روزنامه نیازمندیهای همشهری هستند 1 استعلام قیمت بگیرید تا حدودی دستتون باشه که فی چنده

کار، روز رو کوتاه میکنه، عمر رو دراز
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , bayani , Elixir , weblox
08-24-2014, 09:49 AM
ارسال: #4
قیمت اون مجله دو سه هزار تومانی چندین برابر تموم می شه که هزینه های این مابتفاوت از تبلیغات تامین می شه

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: Elixir , MARYAR , weblox
08-24-2014, 02:05 PM
ارسال: #5
ممنون از دوستان.من می خواهم بصورت ماهانه مجله تبلیغاتی منتشری کنم در تعداد بین 300 تا 500 عدد و در حدود بین 20 تا 50 برگ.
تک برگ نیست که بخواهم 1000 تا بگیریم.مثلا اگر 300 تا 20 برگی حساب کنیم میشه 6000 برگ که بصورت دو رو هست. بیشترش هم خوب عکس هست.
شما چه چاپ خانه ای را پیشنهاد می کنید؟ من شهرستان هستم.
08-24-2014, 04:52 PM
ارسال: #6
ببینید تعداد ورقها روی هم مهم نیت
چون برای هر صفحه جداگانه فیلم و زینک تهیه میشه و هر دستگاه افست وقتی با 1 فیلم و زینک روشن میشه حداقل 1000دور میچرخه ( این میشه 1 صفحه ی شما ) بعد فیلم و زینک صفحه ی بعدی رو میزارن
اون 6000تایی که شما میگید تو خرید کاغذ و سلفون کشی تاثیر داره نه روی چ و صحافی

اگر خودتون بخواهید مستقیما این کارو انجام بدید ماههای اول ماههای ضرر شماست چون نه نظارت چاپ میدونید نه طراحی نه صرفه جویی و محاسبه ی قیمت چاپ ( که 1 فرموله مهم و طولانی هست) و ممکنه چاپخونه ها سود زیادی از کار شما بخورند.

تفکرتون رو بر کار آسان و سود فراوون نگذارین تازه پس از فرایند چاپ کسانی که آگهی دادنند تا 1 هفته تماس و غر و اعتراض دارند.

پس اول حسابی آموزش ببینید و اطلاعات جمع کنید بعد سراغ این کار برید.

تشکر شده توسط: weblox , bayani
08-24-2014, 05:24 PM
ارسال: #7
(08-24-2014 04:52 PM)tan-graphic نوشته شده توسط:  ببینید تعداد ورقها روی هم مهم نیت
چون برای هر صفحه جداگانه فیلم و زینک تهیه میشه و هر دستگاه افست وقتی با 1 فیلم و زینک روشن میشه حداقل 1000دور میچرخه ( این میشه 1 صفحه ی شما ) بعد فیلم و زینک صفحه ی بعدی رو میزارن
اون 6000تایی که شما میگید تو خرید کاغذ و سلفون کشی تاثیر داره نه روی چ و صحافی

اگر خودتون بخواهید مستقیما این کارو انجام بدید ماههای اول ماههای ضرر شماست چون نه نظارت چاپ میدونید نه طراحی نه صرفه جویی و محاسبه ی قیمت چاپ ( که 1 فرموله مهم و طولانی هست) و ممکنه چاپخونه ها سود زیادی از کار شما بخورند.

تفکرتون رو بر کار آسان و سود فراوون نگذارین تازه پس از فرایند چاپ کسانی که آگهی دادنند تا 1 هفته تماس و غر و اعتراض دارند.

پس اول حسابی آموزش ببینید و اطلاعات جمع کنید بعد سراغ این کار برید.

ممنون از شما
چطور می تونم اطلاعاتم را در زمینه چاپ بالا ببرم؟ مثلا در زمینه کاغذ.بنظر شما به چه نوع کاغذی نیاز است؟با چه گرمی؟
طراحی برای چاپ به چه گونه هست؟ خروجی چه فایلی باید باشه و چه نکاتی باید توش رعایت بشه؟
اگر بطور کلی عکس باشه آیا هزینه چاپ تفاوت خواهد کرد؟
هزینه دوخت چقدر است؟ آیا برای مثلا 20 تا 30 برگ مناسب هست یا همان منگنه استفاده بشود بهتر است؟
سوالات زیادی در این زمینه ها دارم.Blush
08-25-2014, 01:37 AM
ارسال: #8
سایت عفراوی برید و از کتابهاش استفاده کنید 2تا کتاب برای ناظرین چاپ داره که جلد نارنجی کلی از ابهامات و فرمولهای چاپ رو براتون روشن میکنه
کتابهای دیگه ای هم هست ولی بنظرم این کتاب برای شما که تخصص چاپ ندارین عامیانه توضیح داده
اگر تهران هستین هم میتونید تو دوره فشرده نظارت فنی چاپ موسسه کیش مهر شرکت کنید که بازدید از چاپخونه و کلاسهای عملیش کمکتون میکنه

هزینه ی چاپ به تعداد رنگ در صفحه بستگی داره برای صحافی هم معمولا زیر 15 برگ (60 صفحه) اگر کاغذ نازک باشه منگنه یا دوخت میخوره و در برگهای بالاتر ته چسب یا دوخت و چسب میشه

سوالهای طراحی قلقهای کاریه که زیادن اگر بتونید کلاس برید و با اساتید در تعامل باشید سوالات حین کار را زود پاسخ یابی کنید از ضررها کم کم دور میشید

تشکر شده توسط: weblox , شوییچی
08-25-2014, 11:46 PM
ارسال: #9
(08-25-2014 01:37 AM)tan-graphic نوشته شده توسط:  سایت عفراوی برید و از کتابهاش استفاده کنید 2تا کتاب برای ناظرین چاپ داره که جلد نارنجی کلی از ابهامات و فرمولهای چاپ رو براتون روشن میکنه
کتابهای دیگه ای هم هست ولی بنظرم این کتاب برای شما که تخصص چاپ ندارین عامیانه توضیح داده
اگر تهران هستین هم میتونید تو دوره فشرده نظارت فنی چاپ موسسه کیش مهر شرکت کنید که بازدید از چاپخونه و کلاسهای عملیش کمکتون میکنه

هزینه ی چاپ به تعداد رنگ در صفحه بستگی داره برای صحافی هم معمولا زیر 15 برگ (60 صفحه) اگر کاغذ نازک باشه منگنه یا دوخت میخوره و در برگهای بالاتر ته چسب یا دوخت و چسب میشه

سوالهای طراحی قلقهای کاریه که زیادن اگر بتونید کلاس برید و با اساتید در تعامل باشید سوالات حین کار را زود پاسخ یابی کنید از ضررها کم کم دور میشید

جالب فکر نمی کردم کتاب در این زمینه منتشر شده باشه.
یکی از دوستان هم یه قیمت داد بهم البته از جزئیات مطلع نیستم اما 24 صفحه که دو برگش جلد هست در چاپش حدود 2 تومان در میاد.
بهتر هست ابتدا ایدم را برای دوستان مطرح کنم بعد اگر مناسب بود برگردم سراغ مسائل مربوط به چاپ در این تاپیک.
متشکر از شما
08-26-2014, 11:04 PM
ارسال: #10
دوستان در این تاپیک ایده ام را مطرح کردم.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=12009
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نرم افزار ارسال انبوه تلگرام (کسایی که واردن بیان) alirezakhaki 1 439 01-08-2016 11:56 PM
آخرین ارسال: Divar
  راه اندازی چاپ تیراژ بالا در منزل ehsanservat 10 3,475 11-20-2015 08:11 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  راه اندازی خدمات فنی و چاپ mohan21 0 556 10-28-2015 12:14 AM
آخرین ارسال: mohan21
  راهنمایی در ساخت تابلو ال ای دی بهنام ذوالفقارزاده 16 4,836 08-12-2015 08:03 PM
آخرین ارسال: hosein.seidabadi
  راه اندازی کارگاه چاپ مهدی گل محمدی 17 6,425 06-19-2015 11:24 AM
آخرین ارسال: reza.rs
Smile دستگاه چاپ بنر top-banner 2 630 04-21-2015 03:15 AM
آخرین ارسال: top-banner
  کمک در خرید نایلکس درجه 2 و 3 مهندس روح الله زاهد 9 2,113 12-06-2014 05:53 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  خلاقیت در بسته بندی و تبلیغات (تصویری) Delta.H 46 10,698 09-06-2014 11:36 PM
آخرین ارسال: tan-graphic
  کمک در بازاریابی و کار چاپ سیلک مهندس روح الله زاهد 2 988 01-24-2014 05:32 PM
آخرین ارسال: انضباط
  لوگوي ايران اير زيباترين نماد در صنعت هواپيمايي دنيا محسن قلي زاده 0 619 11-20-2013 12:19 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  اطلاعاتی درباره چاپ لیبل سی دی karaj 3 832 10-15-2013 12:00 PM
آخرین ارسال: karaj
  کمک در مورد تبلیغات محیطی toofan245 5 1,877 04-13-2013 08:35 PM
آخرین ارسال: babak bp
  بهترین سایتها و بهترین روشها برای تبلیغ دادن کدوما هستند. سعید یوسفی 9 1,692 03-08-2013 01:39 AM
آخرین ارسال: mir abbas
  لوگوی پپسی در آسمان خاورمیانه روی کره ی ماه کامیار کاظمی 16 3,243 06-07-2012 11:21 PM
آخرین ارسال: R i c h M a n
  کمک در مورد کار seraj 9 2,000 05-07-2012 03:41 PM
آخرین ارسال: mteam
  همه را ویروسی کنید! mteam 7 1,559 05-03-2012 03:46 PM
آخرین ارسال: صدفی
  هفت اشتباه جبران ناپذیر در طراحی تبلیغات mteam 0 1,083 04-23-2012 08:38 AM
آخرین ارسال: mteam
  تبليغات در محل خريد aaftaab24 6 1,793 01-05-2012 12:44 AM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS