ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ضایعات و بازیافت
زمان کنونی: 05-04-2024, 08:58 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: mehdi_mz_64
آخرین ارسال: theboy
پاسخ: 27
بازدید: 3921

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضایعات و بازیافت
04-06-2014, 01:02 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-06-2014 01:05 AM، توسط mehdi_mz_64.)
ارسال: #1
ضایعات و بازیافت
سلام به همه اساتید

مدت زیادی هست که مطالب مفید سایت رو میخونم و استفاده میکنم.انواع راه ها و مشاغل تا حدودی معرفی شدن.

اما در مقوله بازیافت مطالب چندانی به چشم نمیخوره.تو این تاپیک از کلیه دوستان میخام هرکس تو کار ضایعات و یا

بازیافته و یا هر اطلاعاتی داره مختصری بنویسه.

10_004Heart
من خودم مدتی هست که تو فکر ضایعات آهن به صورت شرکت در مزایدات شرکتی برای خرید آهن قراضه هستم.کسب میتونه تو این موضوع کمک کنه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ali1371 , MARYAR , alirezaaa , rasoul.es1989 , آرش 1 , mostafa ghobadi
04-08-2014, 12:19 AM
ارسال: #2
RE: ضایعات و بازیافت
متاسفانه اطلاعاتی ندارم ولی کار فایده داری هست هم برای طبیعت و جلو گیری از الودگی محیط و هم سود اوری برای شخص داره .
امیدوارم موفق بشید

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
 تشکر شده توسط: mehdi_mz_64 , rasoul.es1989 , آرش 1 , mostafa ghobadi
04-08-2014, 07:25 AM
ارسال: #3
سلام ودرود بر شما
بنده یه مدت میخاستم برم و دنبال این کار رو بگیرم ولی به دلایلی نشد
ولی بگم که کاری فوق العاده فوق العاده سود آور هست و عالی .

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
 تشکر شده توسط: mehdi_mz_64 , rasoul.es1989 , mostafa ghobadi
04-08-2014, 09:54 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-08-2014 10:26 AM، توسط انضباط.)
ارسال: #4
سلام دوستان،
من مدتی در کار بازیافت پلاستیک و نایلون مشاور بودم،
بازیافت پلاستیک ( فکر کنم کل مواد بازیافتی) نیاز به سرمایه در گردش زیادی داره،
متاسفانه خیلی ها مثل همکار خود من با این فکر که این صنعت بازده خیلی خوبی داره اما با مدیریت نامناسب دارایی خود نتونست اونو جمع و جور کنه و علیرغم هشدارهای من، تو چاله بزرگی افتاد که خیلی پشیمون شد.
پیشنهادم اینه که اگر خواستین دنبال هر نوع بازیافتی برین ابتدا مراحل جموع آوری و تعداد دستهایی که در کارند رو بشناسین، از کل سرمایه ای که دارن حداکثر 25% اوانو دستگاه خرید کنن و مابقی سرمایه رو برای گردش سرمایه قرار بدن. و سعی کنن محصولی تکمیل شده تولید کنن و نیاز به مرحله دیگری برای رسیدن به دست مشتری نداشته باشن.
حتما از اول مشتری هاشون برای خرید مواد اولیه و برای فروش محصول نهایی مشخص باشه.

با سپاس

دنیا همان چیزی را به ما عطا می کند که
ما باور داشته باشیم لایق آنیم و می توانیم داشته باشیم.
 تشکر شده توسط: hamid.h , mehdi_mz_64 , tondar12 , mirza01 , rasoul.es1989 , آرش 1 , mostafa ghobadi
04-09-2014, 12:15 AM
ارسال: #5
(04-08-2014 09:54 AM)saeed269 نوشته شده توسط:  سلام دوستان،
متاسفانه خیلی ها مثل همکار خود من با این فکر که این صنعت بازده خیلی خوبی داره اما با مدیریت نامناسب دارایی خود نتونست اونو جمع و جور کنه و علیرغم هشدارهای من، تو چاله بزرگی افتاد که خیلی پشیمون شد.
پیشنهادم اینه که اگر خواستین دنبال هر نوع بازیافتی برین ابتدا مراحل جموع آوری و تعداد دستهایی که در کارند رو بشناسین، از کل سرمایه ای که دارن حداکثر 25% اوانو دستگاه خرید کنن و مابقی سرمایه رو برای گردش سرمایه قرار بدن. و سعی کنن محصولی تکمیل شده تولید کنن و نیاز به مرحله دیگری برای رسیدن به دست مشتری نداشته باشن.

با سپاس

ممنون از راهنماییتون.به احتمال زیا برم تو بخش ضایعات آهن که محصول نهایی خاصی نداره و خوراک کوره و ذوب آهن هست
راجع به آهن اطلاعاتی دارید؟
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , آرش 1 , mostafa ghobadi
04-09-2014, 07:14 AM
ارسال: #6
Smile RE: ضایعات و بازیافت
(04-09-2014 12:15 AM)mehdi_mz_64 نوشته شده توسط:  
(04-08-2014 09:54 AM)saeed269 نوشته شده توسط:  سلام دوستان،

با سپاس

ممنون از راهنماییتون.به احتمال زیا برم تو بخش ضایعات آهن که محصول نهایی خاصی نداره و خوراک کوره و ذوب آهن هست
راجع به آهن اطلاعاتی دارید؟

سلام دوست عزیز،
خیر متاسفانه اطلاعی ندارم،
اما حتما قبل از اقدام تحقیقات خودتون رو در مورد هزینه جمع آوری، نوع جمع آوری (خودتون یا خرید از ضایعاتی ها) و مشتری فروش تون و زمانیکه پولتون تو این چرخه می خوابه رو حتما بررسی میدانی دقیق بفرمایین.
موفق باشین.

دنیا همان چیزی را به ما عطا می کند که
ما باور داشته باشیم لایق آنیم و می توانیم داشته باشیم.
 تشکر شده توسط: mehdi_mz_64 , rasoul.es1989 , آرش 1 , mostafa ghobadi
04-15-2014, 01:06 AM
ارسال: #7
قیمت خرید آهن قراضع حدودا چنده؟
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , آرش 1 , mostafa ghobadi
04-15-2014, 01:24 AM
ارسال: #8
قيمت دائماً در حال تغييره ، شما كه ميخواي وارد اين كار بشي بهتره يه مدت حداقل قيمتها رو جمع اوري كني تا حدود بازار دستت باشه ، من اخرين بار ٩٥٠ و ١٠٠٠ تومن فروختم ، چند ماه پيش ....

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: آرش 1 , mehdi_mz_64 , mostafa ghobadi
04-15-2014, 05:00 PM
ارسال: #9
(04-15-2014 01:24 AM)rasoul.es1989 نوشته شده توسط:  قيمت دائماً در حال تغييره ، شما كه ميخواي وارد اين كار بشي بهتره يه مدت حداقل قيمتها رو جمع اوري كني تا حدود بازار دستت باشه ، من اخرين بار ٩٥٠ و ١٠٠٠ تومن فروختم ، چند ماه پيش ....

در حال حاضر شدیدا درگیر کارهای شرکتم...
حدود قیمت خرید چند هست؟
10_004
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , mostafa ghobadi
04-15-2014, 06:34 PM
ارسال: #10
گفتم كه اخرين بار دلال از من خريد ٩٥٠ ، البته برش كاري و حمل نقل با خودش بود ..... اگر تيكه هاي بزرگ رو خودمون برشكاري و قسمت بندي ميكرديم كيلويي ١٠٠ تومن بيشتر ميخريد ...مس هم كيلو ٢٠٠٠٠ تومن فروختم .....

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: mehdi_mz_64 , mostafa ghobadi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی کار ضایعات علی حسینی 15 32,196 11-29-2018 05:25 AM
آخرین ارسال: arg74
  راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل spoofoy 1 1,109 08-16-2018 01:16 AM
آخرین ارسال: nimagholizadeh
  بازیافت بطری های پلت یا کارتن؟ کدوم یکی بازیافتش راحتتر و پر سودتره mahdi.m 5 1,284 10-14-2014 05:31 PM
آخرین ارسال: saadati
  مشاوره در مورد خرید و فروش ضایعات Donya Dide 7 4,393 10-13-2014 10:12 PM
آخرین ارسال: ty1371
  بازیافت radcontrol 5 1,022 04-20-2014 12:18 AM
آخرین ارسال: moele

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS