ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سوال و جواب های تاپیک سیستم سازی
زمان کنونی: 05-03-2024, 01:10 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: ahmad rezaee
پاسخ: 51
بازدید: 7271

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-11-2013, 12:29 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-22-2013 02:35 AM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #1
دوستان تو این تاپیک میتونید کلیه سوال و جواب هاتون در مورد بحث سیستم سازی بپرسید . تاپیک سیستم سازی یکم شلوغ شده بود و با توجه به مهم بودن موضوع ، بهتره که سوالات و مباحث حاشیه ای اینجا مطرح بشه . در زیر میتونید لینک تاپیک اصلی رو ببینید .

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , Fela.Want , مهدی 1 , Delta.H , MARYAR , ناصر صادقی , sir-mahyar , jahanagahi , mardin-b , مرتضی الهی , نرگس فیاض , successfulman , mostafa ghobadi , yousefi66 , Saeed4711
10-18-2013, 08:22 PM
ارسال: #2
RE: آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری
سلام
آیا نسخه pdf‏ کتاب پدر پولدار، پدر بی پول وجود دارد؟ اگه هست، لطفا لینک دانلود را اینجا قرار دهید تا کاربران استفاده کنند!
با سپاس
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mahdi5e , نرگس فیاض , alma , Fela.Want , successfulman , mostafa ghobadi , Saeed4711
10-18-2013, 08:33 PM
ارسال: #3
(10-18-2013 08:22 PM)vivan نوشته شده توسط:  سلام
آیا نسخه pdf‏ کتاب پدر پولدار، پدر بی پول وجود دارد؟ اگه هست، لطفا لینک دانلود را اینجا قرار دهید تا کاربران استفاده کنند!
با سپاس

نسخه pdf‏ :
http://gheytasi.persiangig.com/Hozourfat...f/download

Be Original
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , vivan , mahdi5e , نرگس فیاض , iranboy , alma , Divar , Fela.Want , jahanagahi , successfulman , mostafa ghobadi , Saeed4711 , ali.s9169
10-18-2013, 11:43 PM
ارسال: #4
(10-18-2013 08:33 PM)ir_tanis نوشته شده توسط:  
(10-18-2013 08:22 PM)vivan نوشته شده توسط:  سلام
با سپاس

نسخه pdf‏ :
http://gheytasi.persiangig.com/Hozourfat...f/download

سبحان جان عالی بود و کلی استفاده کردم چیز یاد گرفتم

دوست عزیزم این خلاصه ی کتابه و تا جایی که من گشتم فقط همین خلاصه تو نت هست

بهترین کار اینه که این کتاب رو برین از کتاب فروشی بخرین

کتابش خیلی عالیه و خوندنش هم بسیار عالی

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , Elixir , yu3f , ahmad rezaee , نرگس فیاض , iranboy , hamid.h , alma , Fela.Want , jahanagahi , successfulman , mostafa ghobadi
10-19-2013, 05:05 PM
ارسال: #5
[quote='3ObHaN' pid='112237' dateline='1382107353']
[b]من با قسمتی از صحبت های مهیار موافق ولی با اون قسمت که میگم اکثرا کار رو با کارمندی و خویش فرمایی شروع کردند کاملا مخالفم !
البته خویش فرمایی رو میشه نسبتا تحمل کرد اما به شرطی که خصوصیات خویش فرما ها رو نداشته باشید و دانش و هوش مالی داشته باشید .

رابرت کیوساکی در کتاب پدر پولدار و پدر بی پول میگه :

پس انداز ماهیانه پول کار منطقی و عاقلانه ای به نظر میرسد ، اما این یک طرف قضیه است و اکثرا این روش را قبول دارند . اما پس انداز پول انسان را از دنیای واقعی دور می سازد و موقعیت های منحصر به فرد برای پولدار شدن را از او میگیرد و بدین ترتیب از دیگران عقب می افتد .

یکی از روش های جمع اوری پول برای سرمایه گذاری شروع کار از خویش فرمایی یا شغل هستش اما تنها راه نیست .
بهترین راه اینه که حتی پول اولیه سرمایه گذاری رو با سرمایه گذاری بدست بیاریم .

یه سری بزنیم به بچگی های وارن بافت .

اقای وارن بافت ، وقتی 14 ساله بود و داشت سرمایه اولیه زندگی خودش رو می ساخت شروع به روزنامه فروشی کرد . اما بعد از مدتی شروع به طراحی سیستمی کرد تا بتونه سهم کل بازار رو به دست بگیره . اون می رفت خودش اشتراک میگرفت و سایر بچه ها روزنامه ها رو پخش میکردند .

وارن بافت کارش رو با کارمندی شروع کرد عایا ؟
وارن بافت کارش رو با خویش فرمایی شروع کرد عایا ؟

جواب خیر است .

آقا سبحان عزیز
جناب وارن بافت که خودش روزنامه چاپ نمی کرده !
ایشون وظیفه پخش و توزیع روزنامه رو داشته و از یک مقام بالاتر حقوق دریافت می کرده! یا حداقل از افرادی که اشتراک میخواستن پولی دریافت کرده .درسته ؟
پس ایشون هم ابتدا برای جمع آوری سرمایه اولیه کمی هم کارمندی یا خویش فرمایی کرده.البته درسته ایشون در ذهنش اهداف بزرگ دیگه ای داشته که بعدا اینکارو رها میکنه و ثروتمند میشه ولی اولش رو اینجوووری شروع کرده دیگه...

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , yu3f , alma , سیدمهدی هاشمی , Divar , 3ObHaN , successfulman , mostafa ghobadi , Fela.Want , مرتضی-تهران
10-19-2013, 05:13 PM
ارسال: #6
نه دیگه اگه خودش روزنامه چاپ میکردند که بهشون نمی گفتیم سرمایه گذار ، میگفتیم کارآفرین یا صاحب کسب و کار .
ایشون یک سیستم پولسازی درست کرده بودند . اونم در سن 14 سالگی ، زمانی که اکثر ما به فکر بازی گوشی های کودکی بودیم .

همونجور که ما توی کار افرینی نیاز به خلاقیت داریم ، توی سرمایه گذاری نیاز به طراحی سیستم های پولسازی داریم .
آقای وارن بافت از کسی پول نمی گرفتند و کارمند نبودند، حقوقی هم دریافت نمی کردند .
در سن 14 سالگی ، با پولی که از خرید و فروش سهام در 11 سالگی بدست اورده بودند ، شروع به خرید روزنامه و سپس پخش اون از طریق یک سیستم ساده پولسازی کردند . درسته سیستم ایشون خیلی ساده بود ( یک بار اشتراک بده ، یک بار قرارداد خرید جنس ببند و یک بار شخصی را برای پخش استخدام کن ، از ان به بعد ان فرد بدون وجود شما جنس را تحویل گرفته و تحویل میدهد . ) ، اما در اون سن فقط کسی میتونه یک سیستم مالی طراحی کنه که مثل یک سرمایه گذار فکر کنه .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: ahmad rezaee , goldmen , yu3f , hamid.h , Elixir , seraj , sir-mahyar , alma , مهدی گل محمدی , Divar , Fela.Want , jahanagahi , successfulman , mostafa ghobadi
10-19-2013, 11:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-19-2013 11:58 PM، توسط mjdehghani.)
ارسال: #7
اعتماد ، مساله ایی که توی ترسیم این الگوریتم خیلی حایز اهمیته . اینو چه جوری ی باید حل کرد ؟
چطور میشه به کسی که قراره کاری رو بهش محول کنی اطمینان کرد که کار رو درست انجام بده و قصد دور زدن نداره . تا بشه خروجی این چارت که سود دهی هست رو تضمین کرد

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , alma , yu3f , Elixir , goldmen , jahanagahi , Fela.Want , نرگس فیاض , successfulman , mostafa ghobadi
10-19-2013, 11:58 PM
ارسال: #8
(10-19-2013 11:46 PM)mjdehghani نوشته شده توسط:  اعتماد ، مساله ایی که توی ترسیم این الگوریتم و مساله خیلی حایز اهمیته . اینو چه جوری ی باید حل کرد ؟
چطور میشه به کسی که قراره کاری رو بهش محول کنی اطمینان کرد که کار رو درست انجام بده و قصد دور زدن نداره . تا بشه خروجی این چارت که سود دهی هست رو تضمین کرد

البته آقای هقانی ، مهمترین زیر بنای کسب وکار در سیستم سازی ، سیستم انسانی است که خیلی تبحر بالایی نیاز دارد تا بتوان هم افراد بسیار متخصص ، با ویژگیهای عالی را به جای جای سیستم و زیر سیستم ها تزریق کرد و هم اعتمادی در بین همه لایه های سازمان بوجود اورد .

البته من اصول سیستماتیک فعالیت را در ادامه می گویم و انشاءالله در جای خودش بیشتر روی این مقوله بحث خواهیم کرد ، اما بهر حال ، انتخاب درست با بررسی و کسب تضمین های لازم و نظارت درست می تواند خیلی از مشکلات را حل کند ، با اینکه من معتقد به ایجاد اعتماد از درون خود صاحب کارفرما به بین کارمندان هستم .
من کتاب اعتماد هوشمندانه ، اثر استفان کاوی را برای مطالعه پیش نهاد می کنم .
به این قسمت توجه کنید اینجــــــــــــــا

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , سیدمهدی هاشمی , hamid.h , مهدی گل محمدی , alma , yu3f , sir-mahyar , Elixir , goldmen , jahanagahi , Fela.Want , نرگس فیاض , successfulman , مینو. , mostafa ghobadi , yousefi66
10-20-2013, 12:40 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-20-2013 12:42 AM، توسط hamid.h.)
ارسال: #9
(10-19-2013 11:58 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  
(10-19-2013 11:46 PM)mjdehghani نوشته شده توسط:  اعتماد ، مساله ایی که توی ترسیم این الگوریتم و مساله خیلی حایز اهمیته . اینو چه جوری ی باید حل کرد ؟

البته آقای هقانی ، مهمترین زیر بنای کسب وکار در سیستم سازی ، سیستم انسانی است که خیلی تبحر بالایی نیاز دارد تا بتوان هم افراد بسیار متخصص ، با ویژگیهای عالی را به جای جای سیستم و زیر سیستم ها تزریق کرد و هم اعتمادی در بین همه لایه های سازمان بوجود اورد .

البته من اصول سیستماتیک فعالیت را در ادامه می گویم و انشاءالله در جای خودش بیشتر روی این مقوله بحث خواهیم کرد ، اما بهر حال ، انتخاب درست با بررسی و کسب تضمین های لازم و نظارت درست می تواند خیلی از مشکلات را حل کند ، با اینکه من معتقد به ایجاد اعتماد از درون خود صاحب کارفرما به بین کارمندان هستم .

جناب آقای رضایی مگر قرار نیست خودمان حضوری نداشته باشیم پس چطور نظارت درست را یکی از عوامل موفقیت در سیستم سازی و محول کردن امور شرکت به کارمندان می دانید ؟
البته بنده گمان میکنم علاوه بر انتخاب درست و کسب تضمین های لازم که مراحل مقدماتی استخدام کارمندان در هر کاری ست بایستی کارمندان را در سود شرکت حتی به مقدار کم سهیم کرد تا انگیزه ایجاد شود ...
البته بنده این مورد را امتحان نکردم و خوشحال می شوم نظرات شمارو در این مورد بدونم.

بنظر شما شرکتهایی مثل مایکروسافت و بخصوص اپل چگونه در کارمندان خود انگیزه ایجاد کرده اند که آنها تا این اندازه باعث شکوفایی اقتصادی شرکتشان شده اند ؟

در ضمن جناب رضایی عزیز خیلی مشتاقم درباره اون فامیلتون و کسب و کارشون و صد البته نحوه سیستم سازیشون بیشتر بدونیم.البته اگر صلاح میدونید... ممنون

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: alma , yu3f , بابایی , Elixir , goldmen , Divar , نرگس فیاض , successfulman , mostafa ghobadi , Fela.Want
10-20-2013, 12:44 PM
ارسال: #10
(10-20-2013 12:40 AM)hamid.h نوشته شده توسط:  
(10-19-2013 11:58 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  

جناب آقای رضایی مگر قرار نیست خودمان حضوری نداشته باشیم پس چطور نظارت درست را یکی از عوامل موفقیت در سیستم سازی و محول کردن امور شرکت به کارمندان می دانید ؟
البته بنده گمان میکنم علاوه بر انتخاب درست و کسب تضمین های لازم که مراحل مقدماتی استخدام کارمندان در هر کاری ست بایستی کارمندان را در سود شرکت حتی به مقدار کم سهیم کرد تا انگیزه ایجاد شود ...
البته بنده این مورد را امتحان نکردم و خوشحال می شوم نظرات شمارو در این مورد بدونم.

بنظر شما شرکتهایی مثل مایکروسافت و بخصوص اپل چگونه در کارمندان خود انگیزه ایجاد کرده اند که آنها تا این اندازه باعث شکوفایی اقتصادی شرکتشان شده اند ؟

در ضمن جناب رضایی عزیز خیلی مشتاقم درباره اون فامیلتون و کسب و کارشون و صد البته نحوه سیستم سازیشون بیشتر بدونیم.البته اگر صلاح میدونید... ممنون

fببینید ، منظور ما از عدم حضور اینست که در قسمت اجرایی امور دخالتی نداشته باشیم و منظور از نظارت هم ، نظارت همزمان در محل نیست .
شما می توانید از امکانات بیشمار نظارتی که عصر و دنیای اطلاعات در اختیار شما قرار داده استفاده کنید .

مثالی خیلی ساده می زنم :
شما فرزندی دارید که در خانه به اینترنت علاقمند است و شما نمی توانید که همیشه او را زیر نظر بگیرید ، برای اینکه بتوانید او را در زمانی که حضور ندارید بررسی کنید و ببینید در چه سایت هایی رفت و آمد دارد ، چکار می کنید .
برنامه نرم افزاری نصب می کنید که تمام رفتار های او را گزارش می دهد .

شما می خواهید محیط کارخانه و کارمندانتان را از کشور دیگری مشاهده کنید خب دوربین های مدار بسته با قابلیت مشاهد از طریق نت به راحتی فراهم است ، آیا شما در این حالت در محل کارتان حضور دارید ؟

و به همین طریق برنامه ها و یا امکانان دیگر سخت افزاری و یا انسانی می توانید در محل کارتان تعبیه کنید . شما بهتر می دانید که حتی کار خداوند بدون نظارت نیست و او همیشه حی و حاضر ناظر اعمال ماست .

به هر حال در طراحی سیستم بنا به نوع فعالیت ، شما باید تشخیص دهید که از چه نوع نظارتی استفاده کنید .( نظارت جزء لاینفک سیستم های کاری است که می توانید آنرا به افراد دیگر بسپارید )

در باره فامیلمون هم چشم ، توضیح خواهم داد که چگونه به رشد سریع رسیدند .

بچه ها خوب پیش می رفتید ، همش من دارم صحبت می کنم ، بفرمایید ، استفاده می کنیم ......35

بچه ها مثالی از یک سیستم سازمانی پیشرفته و یا برندهای سیستماتیک بزنید و یا کاری رو پیشنهاد کنید ، تا از زاویه سیستم سازی بررسی اش کنیم ،
مثلاً سوپری :
چطوری سیستمی درست کنیم که بشود 100 سوپر مشابه آن ایجاد کرد ، بطوری که همه شان بدون دخالت ما به فروش برسند . آیا می شود ؟

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , Elixir , yu3f , hamid.h , seraj , مهدی گل محمدی , iranboy , goldmen , Divar , sir-mahyar , نرگس فیاض , successfulman , mostafa ghobadi , Fela.Want , koruosh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری 3ObHaN 106 26,043 06-26-2017 03:12 AM
آخرین ارسال: maryam_f123
  #کارافرینی به سبک ایرانی#برای بچه های انجمن ebrahim.ev 1 657 09-10-2015 11:03 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  نظریه های یک جادوگر ( کنترل قانون جذب ) حمید سیدی زاده 68 14,125 09-16-2014 06:23 PM
آخرین ارسال: rezafery
Bug چالش سطل یخ و فرصت های کارآفرینی و بازاریابی bayani 0 725 08-24-2014 12:42 PM
آخرین ارسال: bayani
  شکست‌های میلیون دلاری karafarin 0 569 08-11-2014 05:54 PM
آخرین ارسال: karafarin
  فروش پیراهن‌های یک میلیون و 500هزار تومانی در تهران! karafarin 0 593 01-27-2014 11:41 PM
آخرین ارسال: karafarin
  تجمیع سرمایه بین میلیاردر های آینده ایران ninos 6 1,499 05-28-2013 10:27 PM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  مغایرت های زمان ما secret62 0 414 04-08-2013 11:49 PM
آخرین ارسال: secret62
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,282 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS