ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اولین ریسک جدی
زمان کنونی: 07-07-2024, 03:46 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: habib tousi
آخرین ارسال: habib tousi
پاسخ: 22
بازدید: 3681

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین ریسک جدی
01-26-2013, 10:38 PM
ارسال: #21
RE: اولین ریسک جدی
(01-26-2013 09:31 PM)صدفی نوشته شده توسط:  دقیقا پول بهره ای پول بهره ایه مال غزیبه و آشنا هم نداره با این پول سرمایه گذاری نکن دوستم
آبجی خانم؟ میگم اون دیگه تموم شد.داداش وام گرفته حالا وامشو من گرفتم اقساط شو هم خودم پرداخت میکنم

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: maxsoulfly
01-26-2013, 11:00 PM
ارسال: #22
RE: اولین ریسک جدی
(01-26-2013 09:02 PM)faramarzeparsi نوشته شده توسط:  درود
دوست عزيز يك موضوعي را ميخواهم بگم كه مطمئنا اكثر دوستان يا مخالفت مي كنند يا سكوت اما من به عنوان يك دوست مجازي اين را به شما ميگم
برخلاف نظر دوستان به نظر من اصلا ايشان را در سود و زيان شريك نكن وقتي كه براي حساب و كتاب و مشكلات بعدي ... ميگذاري ارزشش از سودي كه مي خواهي ببري بيشتر است.
اين همه افراد از بانكها دارند وام ميگيرند پس همه نزول خوار و نزول بده هستند!؟ اين همه افراد در اقتصاد هاي پيشرفته دنيا با بانك و وام دارند كار مي كنند پس بايد همه ورشكست بشوند!؟
كدام بانك در ايران قوانين شرعي مضاربه يا مشاركت يا مضارعه را رعايت مي كند!؟
فقط فرقش اينه كه در دنيا نرخ بهره 4 الي 5 درصد است در ايران نرخ كارمزد!! 15 الي 25
مساله نفس عمل هست نه اسم آن
خيلي ها نزول بده و بد نام هستند و خيلي ها سلف خر و خوش نام اما واقعيت اينه كه ...
در هر حال رقمي كه شما به اخوي مي دين تقريبا برابر با نرخي است كه بانكها دارند با 6ماه سپرده گذاري و هزار منت به افراد وام مي دهند.
داداش بخدا اصلا بحث این چیزا نیس نمیدونم چرا دوستان به این سمت کشیدنش.من و داداشم یه خونواده ایم و جدای از هم نیستیم و دخلو خرج با هم هستش.تازه قرار شد تا سال 93 پول پیشم باشم.من از دوستان خواهش میکنم و تقاضا دارم به من در خصوص خرید اجناس کمک کنند و وسایلی که مورد نیاز و پر فروش
مثلا آقای مهدی 1 بسیار زیبا جواب دادند

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , من میلیاردرم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اولین مصاحبه شغلی mohsen_gh1991 7 1,061 02-20-2014 05:34 PM
آخرین ارسال: mnoosh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS