ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( تخصصی )
زمان کنونی: 06-02-2024, 01:18 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 30
بازدید: 9952

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 3.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( تخصصی )
05-05-2013, 01:26 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-05-2013 02:25 PM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #11
RE: کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( رایگـــــــــــان )
.
.
روز دهم : پول برای چه کسانی کار می کند ؟

دیشب به دنیای امن و بهشت ثروتمندان وارد شدیم و فهمیدیم که این خانه ، محل تجمع اکثر ثروتمندان است .

اغلب کار آفرینان - شاغلین - و حتی کارمندان می توانند برای یافتن زندگی امن به این نقاط وارد شوند ولی با آموزش و ذهن باز .

نکته : هیچگاه فکر نکیند که این منطقه عاری از ریسک و خطر است ،
افرادی که سرزده به این منطقه وارد می شوند ، سریع تر از افراد دیگر ورشکست می شوند .
در حقیقت خطر ورشکستگی ، در این خانه مانند خانه های دیگر وجود دارد .

پس تفاوت و ارزش این خانه ( س ) در چیست ؟

تفاوت خانه سرمایه گذاری با خانه های دیگر این است که با فعالیتی اصولی و دقیق طی مدت کوتاهی
می توانید برای همیشه از کار کردن دست بکشید و پول برایتان کار کند .

این والاترین ارزشی است که ریسک های حساب شده در اختیار شما قرار می دهد ، پول بنده و غلام شما می شود و نه شما بنده پول که برای بدست آوردنش یک عمر بدوید و به آن نرسید .

مثالی از سرمایه گذاری افراد ( کا ) :

[تصویر: sdmpeflh80kvtc453vfz.png]

دوستی دارم استخدام فروشگاهی با درآمد ماهیانه 600 هزار تومان با کاری تمام وقت از صبح ساعت 8 تا عصر ساعت 8 .

کار تمام وقت این شخص اجازه ورود به عرصه مشاغل( ش) و یا خانه ( ب) را به ایشان نمی داد .
این شخص با کم کردن هزینه های اولیه و با دریافت وام ازدواج و سپرده گذاری در موسسه قرض الحسنه ،
وامی 36 ماهه و با در صد سود 2% ماهیانه دریافت کرد و در منطقه ای ارزان خانه ای به مبلغ 16 میلیون تومان به شرایط خریداری کرد .

این دوست پس از مرمت منزل به میزان 3 میلیون بعد از مدتی منزل را به قیمت 26 میلیون تومان فروخت
و توانست در منطقه ای دیگر ملک دیگری را خریداری کند . الان ارزش سرمایه گذاری ملکی او در مدت کوتاهی به 300 میلیون تومان می رسد .

مزیت فعالیت در خانه ( س):

1- جایگاه های سود آور سرمایه گذاری بسیار زیاد است .

2- تولد نقاط سرمایه گذاری جدید یک منطقه ویژه و بکر ایجاد می کند که می توانید با اطلاعات بالا زودتر به این نقاط وارد شوید .( مانند سرمایه گذاری در صنعت جدید IT)

3- سرمایه در گردش بسیار بالا موجب سود آوری تصاعدی و قدرت بالای شما می شود.

4- جنس کار و نوع فعالیت و افراد فعال در این خانه بسیار نشاط آور و فرح بخش اند .
و فعالیت اندک = درآمد طولانی است

5- آزادی مالی از مهمترین دستاوردهای این خانه است .

معایب :

1- هرگز نباید با تمام سرمایه تان در این قسمت وارد شوید .
به گفته استاد نامی همیشه با 30 درصد سرمایه در این نقاط فعالیت کنید .

2- امکان از دست دادن سرمایه به دلیل نا آگاهی و عدم رعایت اصول سرمایه گذاری های مختلف وجود دارد.

3- شما ممکن است در برهه ای از زمان سودی از سرمایه گذاری تان کسب نکنید ، پس در این ناحیه باید برنامه ریزی بلند مدت داشته باشید .

4- به دلیل تنوع سرمایه گذاری اگر در قسمتی مانند سرمایه گذاری در بورس مهارت دارید ، دچار غرور کاذب نشوید و در دیگر مناطق سرمایه گذاری ابتدا آموزش ببینید و طبق اصول پیش ببروید .

البته مطالب تکمیلی در قسمت شروع کسب و کار در هر کدام از این خانه ها عرض خواهد شد .

دوستان میلیاردر عزیز در طی دو پست آتی ، قسمت اول آشنایی با چهار خانه مالی کسب و کار به اتمام می رسد
و پس از آن به نحوه شروع کسب و کار در خانه های مالی خواهیم پرداخت . تا اینجای مطالب اگر قصور و کوتاهی
در بیان مطالب بوده باید عفو بفرمایید که آشنایی با طریقه برگزاری چنین کلاسهایی را ندارم .

[تصویر: tdrxut29n1rhpuoqpq40.png]
اگر سوالی در زمینه کلاس و مطالب داشتید در این قسمت مطرح بفرمایید

وقت تمام ثروتمندان آینده ایران به خیر

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , mallarme , jahanagahi , yu3f , mamad60 , mehrdad062 , MohamadMJ , MARYAR , Andisheh , GreatNavid , ali zobeid , sir-mahyar , shahram77 , seraj , mortizmortiz , suzi , tondar12 , مهدی گل محمدی , rad86 , s_a , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , 3ObHaN , مــجــیــנ , hamed65 , nilofarbaniasad , safire mehrabani , nafis , Mrs.Seyedi , maral 777 , mir abbas , javamoh , Delta.H , mohammadshamosi , بيلا بالا , mercedes62 , sabaeng , habib tousi , mahdi5e , javanmard433 , ورجاوند , ارکین , نرگس فیاض , iranboy , hamid.h , آيدين , حسین فتحی , koruosh , sinap , rezawh , raha 56 , AFSHAR29 , رنسانس فکر
05-06-2013, 10:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-25-2013 07:51 AM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #12
.
.
[i]شب همگی دوستان عزیزم بخیر :

صحبت بر سر این بود که آیا روال ارائه مطالب مورد استفاده دوستان می باشد .
با نظر خواهی که انجام گرفت دوستان به همین روال ارائه مطالب نظر مثبت داشتند .

روز یازدهم : وقتی بزرگ شدید ، می خواهید چکاره شوید ؟

پس از ده شب مطالعه خانه های فعالیت به طور خلاصه به موارد زیر رسیدیم :

1- نظرات و گفته های افراد ربع کا : "من به دنبال کار ​​امن و ایمن، با حقوق و مزایای عالی هستم."

2-افراد ربع (ش ) : «نرخ کار 4 هزار تومان برای هر ساعت است.""هیچ کس نمی تواند آن را بهتر از من انجام دهد."

3-افراد ربع ( ب) : "من به دنبال برای یک رئیس جدید برای راه اندازی کمپانی خودم هستم ."
"چرا باید من آن را خودم انجام دهم، وقتی می توانم کسی که آنرا بهتر انجام می دهد ، استخدام کنم؟ .

4- افراد ربع (س) : "آیا جریان وجوه نقد بر اساس نرخ بازده داخلی و یا نرخ بازده خالص است؟"
"خطر مرا نمی ترساند. اگر اعداد صحیح باشد ، من آن را خواهم گرفت. "

شما با استفاده از دیالوگهایی که هر فرد رد و بدل می کند می توانید بفهمید در کدام خانه قرار دارد .

خاطره واقعی : یادم می آید در مقاطع مختلفی والدین من به من توصیه می کردند که :
احمد جان خودت بهتر از هر کس دیگری می دانی که ما سرمایه اولیه لازم برای شروع کار
در بازار برای تو را نداریم پس خوب درس بخوان تا در جایی خوب با حقوق بالا استخدام
شوی .اینطوری آینده ات تامین می شود .

البته روال زندگی من اینگونه نشد و من تحصیلات خود را برای استخدام تکمیل نکردم ،
گرچه اگر شانس با من یار بود !! الان یا در صدا و سیما استخدام بودم و یا در شرکتهای تولیدی .البته آرزوی کودکی من خلبانی بود ..

نتیجه : اولیای من امن ترین و بهترین شیوه کار را استخدام در جای خوب بوسیله تحصیلات عالیه می دانستند ،
و گرد آوری سرمایه برای شروع فعالیت در بازار را سخت و ریسک آور و پر از مشکل می دانستند ،
البته به دلایلی که در قسمت های قبلی گفتیم آنها حق هم داشتند .

اما حالا می فهمم و این نکته بسیار مهم را به فرزندانم خواهم گفت که چگونه و در کجا فعالیت کنند .

توصیه من به فرزندانم : به مدرسه بروید و تحصیلات عالی کسب کنید سپس با استفاده از آموخته های خود
کسب و کار خود را راه اندازی کنید و سپس به یک سرمایه گذار موفق تبدیل شوید .

تمرکز بیش از حد بسیاری از مردم فقط در سمت چپ از ربع سمت (کا)-(ش) چهارخانه مالی است،

"آنچه من تحقیق کرده ام اینست که ما در حال تمرکز بر این ربع ها از سن بسیار جوانی آموزش داده شده ایم.

تحقیق کنید می بینید که چگونه بچه ها به این سوال پاسخ میدهند، " وقتی بزرگ شدی چکاره می خواهی بشوی ؟
" آتشنشان ، دندانپزشک، دکتر، معلم - خلبان .

این پاسخ های معمولی مستقیما در سمت چپ از ربع چهارخانه مالی قرار می گیرند .
اگر شما مثل اکثر مردم هستید، شما در (کا) یا ربع (ش) هستید.

حالا دوران کودکی خود را بیاد بیاورید و به سوالاتی که در این مورد می شنیدی دوباره
جواب دهید و حالا ببینید آیا به همان نتایج رسیده اید یا نه ؟ چند درصد ما در کودکی جواب
داده ایم : من می خواهم پولم را صرف خرید آپارتمان و زمین کنم و یا با پولم می خواهم
کار بزرگی راه اندازی کنم ؟

یک واقعیت ساده :اکنون که شما در حال مطالعه این کلاس هستید ، به این معنی است
که شما در نظر دارید تا به یک (کار آفرین) یا (سرمایه گذار) تبدیل شوید . شما در حال
آماده شدن برای حرکت رو به جلو و ریشه ای برای یک بار برای همیشه وحرکت فراتر از
امنیت شغلی و به سوی آزادی مالی هستید.

پس روال طبیعی اغلب ایرانیان بدین گونه است که پس از تحصیلات در یکی از خانه های
سمت چپ مشغول به فعالیت برای امنیت شغلی می شوند و امنیت مالی کسب نمی
کنند .

مدرسه ================= استخدام -کارمندی و شروع شغلی پر مخاطره

سوال : چگونه می توانیم امنیت مالی داشته باشیم :

اول : وارد کلاسهای آموزشی دو خانه سمت راست ( کار آفرینی ) و ( سرمایه گذاری)
شوید . و هر جایی توانستید از آموزهای حتی رایگان این دوخانه استفاده کنید .

آموزش حسابداری - آموزش سرمایه گذاری در سهام - آموزش سرمایه گذاری در بورس- ملک و...-
آموزش مدیریت - آشنایی با بانک - مبادلات خارجی - و مطالعه پیوسته شرایط بازار و
بسیار اطلاعات دیگر که به عنوان قدرتی در دستان شما قرار می گیرند تا به بهترین شیوه فعالیتهای خود را سود آورکنید
حتی اگر شما پول زیادی نداشته باشید ، بوسیله این آموزه ها شما احساس قدرت بیشتری خواهید داشت .

دوم : اگر شما به دنبال راهی برای امنیت مالی هستید، پاهای خود را بر روی هر دو طرف چپ و راست از چهار خانه مالی بکارید.
به عنوان مثال، از ربع ( کا رمندی)، فقط به جای واریز پول خود به حساب بازنشستگی و امیدواری برای شروعی عالی ،
شما باید IQ مالی خود را افزایش بدهید و بیاموزید که به یک سرمایه گذار واقعی تبدیل شوید. در آن صورت، مسیر خود را ، باز خواهید شناخت .

بسیاری از مردم تا پایان عمر در همان خانه های سمت چپ فعالیت خود را ادامه می دهند و تمام امیدشان به روزهای بازنشستگی است .

آنها باد گرفته اند تا برای خود کار کنند ، ساعتی مزد بگیر باشند مانند افراد در ربع ( کارمندی ).

نتیجه: ببخشید که این نکته را عنوان می کنم ولی مانند موش صحرایی بر روی چهار چرخ، آنها در حال دویدن و دویدن هستند اما هیچ جا نمی رسند ،آنها در تلاش خود برای حرکت به سمت راست از نمودار متوقف شده اند .

مانند شکل زیر : [تصویر: rat-race.gif]

امیدوارم این نکته ها تلنگری به همه ما باشد تا از این چرخه دورانی فرار کنیم و به سمت رفاه و آزادی مالی قدم برداریم .

تا شب بعد و آخرین جلسه کلاس ، بدرود و خدانگهدار

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: mallarme , MARYAR , suzi , sir-mahyar , tondar12 , مهدی گل محمدی , GreatNavid , shahram77 , mamad60 , rad86 , MohamadMJ , seraj , s_a , yu3f , Andisheh , کامیار کاظمی , mortizmortiz , فرهاد قربانی , mehrdad062 , مــجــیــנ , motafaker77 , hamed65 , matarodi , safire mehrabani , ali zobeid , nafis , Mrs.Seyedi , maral 777 , mir abbas , madar , javamoh , jahanagahi , Delta.H , mohammadshamosi , بيلا بالا , sabaeng , habib tousi , javanmard433 , ورجاوند , نرگس فیاض , fazelgh , hamid.h , آيدين , حسین فتحی , alirezabh , sinap , rezawh , AFSHAR29 , رنسانس فکر , کاظم کاظمی
05-08-2013, 11:26 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-08-2013 11:26 AM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #13
سلام دوستان روز بخیر

تذکر جدی معلم : از حدود 50 نفری که در ابتدای کلاس ثبت نام کرده اند ، تاکنون تنها 16 نفر در آخرین مطالب کلاس حضور یافته اند . 35

مطالب را انشاءالله مطالعه فرمایید تا در صورت مفید بودن برای قسمت دوم کلاس آماده شویم . البته مرور تصویری کلاس و امتحان نیز داریم .

تشکر شده توسط: mallarme , tondar12 , s_a , مهدی گل محمدی , mehrdad062 , مــجــیــנ , yu3f , GreatNavid , safire mehrabani , ali mohammady , ali zobeid , nafis , Mrs.Seyedi , seraj , Andisheh , sir-mahyar , mortizmortiz , shahram77 , alireza091111 , mir abbas , javamoh , jahanagahi , کامیار کاظمی , Delta.H , mohammadshamosi , بيلا بالا , jiljil , mercedes62 , sabaeng , habib tousi , mahdi5e , javanmard433 , نرگس فیاض , فرهاد قربانی , جوادي , fazelgh , hamid.h , آيدين , mobil3d2 , حسین فتحی , koruosh , sinap , raha 56 , AFSHAR29 , رنسانس فکر , رضا علیزاده
05-08-2013, 05:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-09-2013 12:09 AM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #14
[b].

روز دوازدهم : آخرین جلسه مرحله اول (آشنایی با انواع کسب و کار ):

راه رسیدن به آزادی مالی چیست ؟

دوستان انجمن میلیاردرهای ایران عزیز : به آخرین روز بخش اول کلاس رسیدیم .

در مدت 11 جلسه قبل مطالبی را آموختیم که زیر بنا و شالوده تمامی فعالیت های ما را تشکیل می دهد .
شما با مطالعه و شرکت در این جلسات می توانید از این به بعد با درک درستی از جایگاه فعلی خود و مسیر
پیشرفت فعالیتهایتان و نیازهای هر قسمت ، در آینده ای نزدیک فعالیتهایتان را سامان دهید .

مطالب این سلسله از کلاس از نظریه های بزرگترین استاد موفقیت عملی و سرمایه گذاری ( رابرت کیوساکی ) انتخاب شد .
و در میانه کلاسها با استفاده از تجربیات شخصی دوستان سعی شد بصورت ساده این مطالب بیان گردد.

در ادامه سری جدید کلاس که به روش شروع کسب و کار و گسترش آن اختصاص خواهد یافت
از نظریه های دیگر استادان علم تجارت و سرمایه گذاری استفاده خواهد شد .

کلاس آخر و بسیار مهم شروع شد . عزیزم توجه کنید !!

سوال : راه رسیدن به آزادی مالی چیست ؟

شاید بسیاری از روزها با خود اندیشیده اید که واقعاً راه و روش ثروتمندی چگونه است و چگونه افراد باانجام فعالیتی خاص ثروتمند می شوند .

رمز و راز ثروتمندان چیست ؟ و چرا با اینکه بعضی از افراد تلاش بیشتری دارند ثروتمند نمی شوند ؟

جواب : می بینم همگی نشسته اید تا این لقمه بسیار خوشمزه را که آماده کرده ام ، در دهان مبارکتان قرار دهم .
من استاد بخیلی نیستم فقط اگر این لقمه را خواستید ، یک شرط دارد ، " قـــــــــول بدهیـــــــــد تا آخر لقمه را نوش جان کنید و اگر دیدید بعضی از جاهای این لقمه به مزاج شما سازگار نیست ، آنرا دور نیاندازید .

رمز و راز در تدوین استراتژی و انجام تمامی فعالیت هایتان به شکل زیر می باشد :

[تصویر: 05yo8ho6newlvdyofdzy.jpg]

مطمئن ترین راه رسیدن به آزادی مالی و زندگی آرام و رویایی در این رمز و راز نهفته است .
هزاران ساعت حرفهای پیچیده را بشنوید و بخواهید آنها را تجزیه و تحلیل کنید، بازهم به این راه ختم خواهد شد .

سوال :شاید با خودتان بگویید چرا باید از مسیر کسب و کار بزرگ ( ب) به خانه ( س) برسیم ؟

جواب : شما ترجیح می دهید یک سرمایه گذار باشید ، سپس یک صاحب کسب و کار، درست است؟

پاسخ من: اگر شما مقدار زیادی از پول، هوش مالی، و وقت آزاد دارید، پس با تمام معنی مستقیما به ربع(سرمایه گذاری ) وارد شوید .

اما اگر اینگونه نیست ، من این راه را پیشنهاد می کنم،که مطمئن تر است. دو دلیل خوبی برای ورود به ربع ( ب) در ابتدا وجود دارد:

1- با موفقیت در ربع (ب)، شما شانس بیشتری برای توسعه قدرتمندانه در ربع (س) خواهید داشت.

پس همه سرمایه گذاران ،به سرمایه گذاری در کسب و کار هایشان می پردازند. هنگامی که شما تجربه های زیادی در ربع (ب)به
دست می آورید، شما بهتر است در ربع(س) ،موقعیت هایی را در کسب و کارتان شناسایی کنید که فرصت های
سرمایه گذاری خوبی هستند.یعنی در نقاط قابل سرمایه گذاری کسب و کارتان شروع به سرمایه گذاری کنید ،
چون آگاهی و قدرت عمل بیشتری از مناطق سرمایه گذاری دیگر دارید و زودتر به بهره وری می رسید .

در کلاس بعدی راجع به این نکته صحبت ها و مثال های کاملی ارائه خواهد شد .

2- اگر شما یک کسب و کار ی دارید که رو به صعود و در حال اجرای خود به خودی است
و نیاز به نگهداری کودکانه ندارد، پس شما به ربع (س)با دو پیش نیاز وارد شوید:

1. وقت آزاد به شکار فرصت های خوب بروید

2. جریان وجوه نقد را برای حمایت از فراز و نشیب های سرمایه گذاری در اختیار بگیرید .

مسیر گردش مالی کسب و کارتان را به مکانهای سرمایه گذاری هدایت کنید و از این روش سود قابل ملاحضه ای بدست آورید .

( درباره این مطلب هم در کلاس بعدی صحبت خواهد شد ).

بسیاری از ثروتمندان فوق العاده با دنبال کردن این مسیرها به جایگاه های استثنایی رسیده اند .
آیا شما هم می توانید؟ بله، اگر شما به اندازه کافی به دانش، تجربه، و عزم و اراده مجهز شده باشید.

مثال واقعی : سرمایه گذاری یک عمده فروش میوه و سبزیجات

پدر بزرگ دوستم ملکی را برای اولادش به ارث گذاشته بود که سالها خالی بود و آنها بعد از مرگ مادرشان تصمیم به فروش گرفته بودند .

فردی که در میدان میوه و تره بار کسب و کار داشت برای خرید اعلام آمادگی کرد . او از 400 میلیون پول زمین ،
120 میلیون را به عنوان بیعانه پرداخت تا وارثین برای آماده کردن سند اقدام کنند . این فروش زمانی اتفاق افتاد
که ملک در اول سال 1391 بسیار راکد بود . اما پس از فروش زمین ، با طولانی شدن پروسه آماده کردن سند
بخاطر خیلی از مشکلات اداری ، و افزایش دو برابری قیمت ها ، ارزش زمین به 750 میلیون تومان رسید در عرض 3 ماه .

در حالی که این فرد با 120 میلیون صاحب سودی چندین برابری شده بود ، معامله انجام یافته بود و جالب اینکه این فرد بعد از 12 ماه که روند اداری طول کشید ، مبلغ فوق را پرداخت .

این مثال بود از هدایت منابع گردش مالی به سمت سرمایه گذاری در نقاط عالی سود ده .

البته شیوه های سرمایه گذاری بسیار متنوع است و شاخه های آن نیز بسیار ، با اینحال اگر ذهنیت شما راجع به این راه و روش
آماده شده است و خواهان یادگیری بیشتر انجام این امور هستید ، کلاسهای بعدی ما را از دست ندهید .

خب دوستان انجمنی من خسته نباشید ، کلاس ما تمام شد ،

امیدوارم این نکته ها را ملکه ذهنمان کنیم و در آینده ای نزدیک به یک کار آفرین و سرمایه گذار عالی تبدیل شویم .

ارادتمنـــــد همگی دوستان ( احمد رضایی )

.

[/b]

تشکر شده توسط: Mrs.Seyedi , mehrdad062 , GreatNavid , seraj , 3ObHaN , goldmen , suzi , mallarme , s_a , ali zobeid , tondar12 , Andisheh , rad86 , sir-mahyar , mortizmortiz , shahram77 , MohamadMJ , hamed65 , محمد پارسا , mosafere55 , مهدی گل محمدی , مسعود کوچولو , nafis , Mohammad Sh , nilofarbaniasad , mir abbas , yu3f , bahador , madar , iranboy , javamoh , MARYAR , safire mehrabani , jahanagahi , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , Delta.H , mohammadshamosi , بيلا بالا , mercedes62 , sabaeng , mahdi5e , javanmard433 , ورجاوند , motafaker77 , hamid.h , آيدين , حسین فتحی , koruosh , sinap , AFSHAR29 , رنسانس فکر , کاظم کاظمی , nira
05-11-2013, 11:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-12-2013 03:39 PM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #15
[b]
دوره دروس کسب و کار

شب همگی دوستان عزیزم خوش

چند شبی از آخرین جلسه کلاس گذشته است و معلم Sleepy در حال فعالیت بر روی ایجاد سیستمی گروهی بود که در زمانهای آینده ماحصل ایجاد سیستماتیک کار را برایتان توضیح خواهد داد .

تقریباً 1500 بازدید از کلاس داشتیم که امیدوارم هر کدام از ما 1500 قدم به سوی آزادی مالی نزدیکتر شده باشیم .

در ادامه تا زمان امتحان به دوره کردن دورس می پردازیم .

یک معلم هم می تواند ثروتمند باشد :

هر وقت می شنوم که معلمان از نداشتن حقوق گله می کنند ، دلم برایشان می سوزد .
جالب اینجاست که آنها محصول برنامه ریزی سیستم خودشان هستند . آنها از زاویه دید یک کارمند
به معلم بودن می نگرند و تنها ارزش خالصانه و مثل شمع آب شدن را در ذهن خود تصور می کنند
و به حقوقی کم قانع می شوند و هر گز به شغل معلمی به دید یک کار آفرین و یا سرمایه گذار نگاه نمی کنند .

ما در جلسات قبل عنوان کردیم که نوع شغل و مهارت برای ثروتمندی مهم نیست بلکه نگرش و حرکت به سمت راست چهارخانه مالی مهم است .

تمرین : خب حالا شما معلم عزیزی که این مطالب را می خوانی ، لطفاً به حرفه تان نگاه کنید
و راه های جهش به خانه (ب) کسب و کار بزرگ را از روی الگوهای موجود در جامعه و یا ایده های نو آورانه خودتان پیدا کنید .

من یک مثال کوچک می زنم و شما ادامه آنرا بنویسید :

بنیاد قلم چی : که توسط یک معلم زحمتکش به درجات بالای کسب و کار سیستماتیک رسید .

تمرین گروهی : خواهشی از همکلاسی های عزیز دارم و آن اینکه دوستان اکنون در هر فعالیت که هستید این نکات را انجام دهید :

1- نام

2- نوع فعالیت

3- محل قرار گیری در چهارخانه مالی

4- آیا دوست دارید به کدام خانه مالی جهش کنید .

5- ایده های گسترش فعالیت خود را برای جهش به مکان مورد نظر بنویسید.

خواهشی که از دوستان دارم اینست که فعالانه در این تمرین دخیل شوند و برای یکبار واقعاً این تمرین را در تاپیک سوالات من راجع به کلاس آموزشی کسب و کار برای دوستان ارائه دهند .

برای شروع هم من خودم اولین داوطلب می شوم امیدوارم نقایص طرح و ایده های خود را برای گسترش کسب و کارم ارائه دهید . متشکر و ممنون .

شب بر دوستان خوش .

تشکر شده توسط: mir abbas , mallarme , yu3f , bahador , sir-mahyar , GreatNavid , rad86 , seraj , tondar12 , s_a , madar , iranboy , javamoh , alireza091111 , mehrdad062 , safire mehrabani , nafis , jahanagahi , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , Delta.H , mohammadshamosi , suzi , بيلا بالا , sabaeng , Mrs.Seyedi , mahdi5e , javanmard433 , ali zobeid , MohamadMJ , hamid.h , آيدين , حسین فتحی , koruosh , sinap , AFSHAR29 , رنسانس فکر , کاظم کاظمی
05-12-2013, 06:51 PM
ارسال: #16
.
مرور دروس کلاس :

پول یک ماده مخدر است

این مطلبی است که من از کتاب کسب ثروت به روش پدر پولدار برایتان به جهت همترازی با مطالب کلاس بیان می کنم :

پدر پولدارم همیشه به من و مایک می گفت :" پول یک ماده مخدر است "

دلیل اصلی اینکه وقتی ما پیش او کار می کردیم به ما پولی نمی داد این بود که هر گز نمی خواست ما
به کار کردن برای پول اعتیاد پیدا کنیم . او می گفت :" اگر به پول معتاد شوید آن گاه ترک این اعتیاد برایتان مشکل خواهد بود .

او پول را یک ماده مخدر می نامید . زیرا کسانی را دیده بود که وقتی پول داشتند احساس خوشحالی می کردند
و وقتی نداشتند غمگین و بی حوصله بودند . درست مثل یک معتاد که وقتی هروئین تزریق می کند حالتی شعف آمیز
به او دست می دهد و وقتی از آن محروم می ماند ، بی حوصله و خشمگین است .

اغلب می گفت : " مراقب قدرت اعتیاد آور پول باش . وقتی به دریافت آن عادت کنی ، این عادت تو را به نحوه دریافت آن وابسته می کند ".

طور دیگری این قسمت را شرح می دهم : اگر به عنوان یک کارمند پول دریافت کنی ، آنگاه به این روش پول درآوردن عادت می کنی .
اگر به ایجاد پول به وسیله خود اشتغالی عادت کنی ، عدم بدست آوردن پول از این طریق برایت مشکل خواهد شد و اگر به
یارانه های دولتی عادت کنی ، شکستن آن الگو هم برایت سخت خواهد بود
.

(( سخت ترین بخش در مورد حرکت از سمت چپ چهارخانه مالی به سمت راست ، اتصالی است که به
روش پول درآوردن خود داشته ای . این امر بیش از شکستن یک عادت است ، زیرا باید یک اعتیاد را از بین ببری ))

به همین دلیل است که او به من و مایک تاکید می کرد که هرگز برای پول کار نکنیم ، و اصرار داشت که ما ایجاد سیستم های خود را به منزله راهی برای کسب پول در نظر بگیریم .

نکته بسیار آموزنده ای بود که من خیلی نکته ها از این مطلب برداشت کردم .

در حقیقت یاد گرفتم تا زمانی که به روش های پول درآوردن در هرقسمت عادت کنیم ، خروج از آن خانه و جهش به خانه های دیگر بسیار مشکل خواهد بود .

و اغلب افراد به این دلیل در ورود به سمت راست چهارخانه مالی موفق نمی شوند که به همان روش قدیمی
کارمندی و یا پول درآوردن از طریق شغل عادت کرده اند و وقتی می خواهند از طریق مدیریت و یا سرمایه گذاری
(که به هوش مالی و مدیریت انسانی وابسته است ) کسب ثروت کنند ، باز ناخود آگاه به خانه اول بر می گردند.

پس ما باید در هر حالتی از فعالیت هستیم هم ذهن خود را به روش های کسب ثروت خانه های دیگر آماده کنیم و هم پول درآوردن از طریق بخش های دیگر را امتحان کنیم .

خیلی نکته های عملی است که باید به ذهن های خواب رفته عزیزمان تزریق کنیم .

نکته های مالی و آموزش های IQ مالی که در هیچ مدرسه ای تدریس نمی شوند و همه
تحصیلات ما در جروه هایی خلاصه شده است که در تنگناهای مالی هیچ حاصلی ندارد .

امیدوارم شما هم مانند خود من و آقای سیدی زاده و دیگر دوستانی که بسیار دقیق مطالب را پیگیری می کنند و شب
تا صبح برای موشکافی و مرور این جملات وقت می گذارند ، با تمرین و نت برداری به عمق مطالب پی ببرید .

از همراهی و مصاحبت با دوستان مشتاق و فهیم به خود می بالم و امیدوارم که مسیر درست را طی کنیم و به سعادت و آزادی مالی برسیم .

وقت میلیاردرهای شادم بخیر .

تشکر شده توسط: rad86 , alireza091111 , mortizmortiz , mallarme , MARYAR , mosafer bedar , GreatNavid , mehrdad062 , sir-mahyar , seraj , safire mehrabani , nafis , مهدی گل محمدی , jahanagahi , کامیار کاظمی , yu3f , Delta.H , mohammadshamosi , suzi , بيلا بالا , sabaeng , Mrs.Seyedi , s_a , esie20 , mahdi5e , javanmard433 , ورجاوند , motafaker77 , MohamadMJ , ara6 , iranboy , hamid.h , amirE5Ey , آيدين , حسین فتحی , alirezabh , koruosh , sinap , MHM , rezawh , AFSHAR29 , رنسانس فکر , کاظم کاظمی , Iraj_27
05-14-2013, 12:42 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-15-2013 12:45 AM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #17
RE: کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( تخصصی )
[b]
نکته های غافلگیر کننده :

در ادامه مرور مطالب به نکته های تفکر بر انگیز در باره 4 خانه مالی می پردازیم .

آرام آرام ذهنمان را در گیر مطالب می کنیم ، تا در ناخود آگاه ذهنمان این مطالب جایگزین ذهنیت های احیاناً اشتباهمان شوند .

به نوشته های عکس توجه کنید :

[تصویر: w15yluyhnim77awpyy1o.jpg]

http://shop.unc-co.ir/
در دو جمله فوق ترس اولین و مهمترین عامل شکست و باخت و مانع پیشرفت است .

همه ما از کودکی با ترس رشد کرده ایم .

مثلاً پدر می گوید " اگر درس نخوانی اخراج می شوی "
اگر در کار بورس سرمایه گذاری کنی ، ضرر می کنی "
اگر کارخانه بزنی ورشکست می شوی "
اگر استخدام نشوی ، از حقوق بازنشستگی دوران پیری خبری نیست "

ابن ترس همیشه همراه ما است حتی در زمان تغییر وضعیت از موقعیت های کاری .

کارمند می گوید :
نکند اگر خودم را بازخرید کردم ، حیران و بی پناه شوم و نتوانم کاری را برای خودم دست و پا کنم .

صاحب خانه مشاغل می گوبد " همه آدمهای کله گنده می توانند 200 ، 300 نفر را اداره کنند و از آنها کار بکشند ، من نمی توانم کارخانه دار باشم

فرد صاحب کسب و کار بزرگ گاهی می گوید
" سرمایه گذاری ریسک دارد من یاد گرفته ام با نیروی کاری و مدیریت پرسنل هایم ، پول درآورم .

سرمایه گذار ناشی می گوید " باید پولهای خود را به شرکتهای سرمایه گذار بدهم ، شاید من خودم ضرر های زیادی بکنم .

واقعیت اینست که ما ایرانیها زیاد به دنیای تجارت بین الملل و ریسک های حساب شده آشنا نیستسم .

هنوز وضعیت بازار و بده و بستانهایمان ذهنیت قدیمی دارد ،و حتماً باید پول را بینیم تا جنسمان را به طرف مقابل بدهیم .

ترس از ریسک و باخت باعث می شود که تجارت الکترونیک ما شکل نگیرد ، چون می ترسیم با فرستادن جنس ، پولمان را ندهند .

ترس داریم سیستم درستی از کسب و کار راه اندازی کنیم ، چون ممکن است پرسنل به اداره کار شکایت کنند .

و ترس داریم از اینکه در سرمایه گذاری ها ورشکست شویم ، پس صورت مسئله را پاک می کنیم و محکم سر جایمان می نشینیم ، مبادا خطی روی بدنمان بیفتد .

پس شما کارمند عزیز
شما مغازه دار گرامی
شما کار آفرین محترم
شما سرمایه دار گرانقدر

اگر ترس از تغییر در زوایای پنهان شما لانه کرده ، اگر به امنیت مالی بیشتر از آزادی مالی اهمیت می دهی
اگر می ترسی مبادا با حرکت از وضعیت فعلیت خانواده ات سرگردان شوند !

باید بگویم ، خیلی باهم کار داریم ، هنوز باید سر کلاس اول دبستان به صحبت های معلم خوب گوش کنیم و درسهای آنرا از نو بنویسیم .

غلط :بابا نان داد ؟

درست :من نان را می توانم بدست آورم !

غلط : مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد .
درست : مزد آن گرفت جان برادر که فکر کرد !

پس می پرسی آقای معلم چکار کنیم ؟

جواب :از تغییر نترسیم ، موفقیت پشت پنجره تغییر حساب شده است .

- موقعیت خود را بشناسیم

- جایی که می خواهیم به آنجا برویم را مشخص کنیم

- آنچه در این تغییر و جابجایی نیاز است ، با خود برداریم

_ بدون ترس و با توکل بخدا حرکت کنیم .

انشاءالله در دور جدید کلاسها که برگزار خواهد شد ، با تمام زوایا پنهان و آشکار شروع کسب و کار و عوامل شکست در آن آشنا خواهیم شد و آنها را خواهیم شناخت .

خیلی دوستتان دارم و آرزوی بهترین موفقیتها را برای شما دوستان نترسم دارم .

شب همگی خوش و تا شبی دیگر خدانگهــــــــدار

.[/b]

تشکر شده توسط: ali zobeid , مسعود کوچولو , ir_tanis , مهدی گل محمدی , mamad60 , jahanagahi , کامیار کاظمی , yu3f , Delta.H , rad86 , mortizmortiz , mohammadshamosi , seraj , nafis , alireza091111 , mehrdad062 , suzi , sir-mahyar , sabaeng , Mrs.Seyedi , s_a , esie20 , zoofanoon , javanmard433 , ورجاوند , motafaker77 , محمد پارسا , safire mehrabani , MohamadMJ , نرگس فیاض , ara6 , iranboy , hamid.h , آيدين , حسین فتحی , koruosh , sinap , rezawh , AFSHAR29 , رنسانس فکر , کاظم کاظمی , رضا علیزاده
05-20-2013, 10:21 PM
ارسال: #18
سلام اقای رضایی
تمام مطالب را خواندم تا 4 صبح طول کشید بسیار شیرین و عالی-بدون اغراق کتابهای انتونی رابینز را زیاد میخوندم ولی حرفهای شما شیرینی خاصی داشت امید که کلاسها ی سری جدیدتان بیشتر بصورت کارگاه عملی باشد

هزاران درود بر شما
 تشکر شده توسط: MARYAR , zoofanoon , mamad60 , ahmad rezaee , sabaeng , seraj , alireza091111 , mahdi5e , sir-mahyar , jahanagahi , nafis , نرگس فیاض , جوادي , iranboy , hamid.h , حسین فتحی , koruosh , sinap , رنسانس فکر , کاظم کاظمی
05-21-2013, 12:20 PM
ارسال: #19
سلام آقای رضایی پس کلاسای بعدیتون کی شروع میشه؟؟؟

ما مشتاقانه منتظریم...

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
 تشکر شده توسط: MARYAR , mahdi5e , mosafer bedar , ahmad rezaee , seraj , sir-mahyar , ali zobeid , mortizmortiz , jahanagahi , ورجاوند , نرگس فیاض , hamid.h , sinap , رنسانس فکر , کاظم کاظمی
05-23-2013, 08:21 AM
ارسال: #20
درود
واقعا دست شما درد نکنه من کتابهای زیادی درباره ثروت ، موفقیت و .... مطالعه کرده ام اما واقعا این مطالب از همه آنها سرتر و بههتر بود.
متشکرم 10_004
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , jahanagahi , نرگس فیاض , iranboy , hamid.h , koruosh , sinap , AFSHAR29 , رنسانس فکر , کاظم کاظمی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن لوگو بر روی تیشرت mohammadshamosi 1 1,691 06-18-2022 03:31 PM
آخرین ارسال: hasandavood
  کسب درآمد از طریق وردپرس saeed74 0 218 05-24-2022 10:38 AM
آخرین ارسال: saeed74
  آموزش زبان انگلیسی 118file 1 494 02-09-2022 01:06 PM
آخرین ارسال: Publishers
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,718 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  ماهان تیموری (مقالات کسب و کار) mahanteymouri 179 9,857 07-16-2019 09:06 PM
آخرین ارسال: کامران طاها
  اخبار بورس + آموزش azim 1,196 197,294 10-31-2018 03:05 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار hidi 25 8,518 10-10-2018 02:26 PM
آخرین ارسال: sasannikoo
  :: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه shirazi021 81 27,939 05-15-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: اميررضا محمدى
  اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما amir2244 1 502 07-27-2017 11:27 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  دانلود رایگان آموزش مت پینتینگ در فتوشاپ (Matte Painting) – ایجاد تصاویر خلاقانه saeed74 0 898 01-11-2017 10:18 PM
  تکنیک های ساده برای پس انداز و کسب امنیت مالی mrghafoory 1 1,232 10-28-2016 11:31 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
  سئو سایت و کسب و کار اینترنتی aliadd 0 609 09-14-2016 01:03 PM
آخرین ارسال: aliadd
  آموزش دکوراسیون اتاق های کوچک ahmad77 0 767 09-08-2016 10:18 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس (آموزش ووکامرس) saeed74 2 904 09-08-2016 10:13 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش سئو وردپرس saeed74 0 799 09-08-2016 01:24 PM
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,327 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030
  اموزش ساخت صابون های طرح دار | کار در خانه mrghafoory 7 12,530 04-07-2016 11:31 AM
آخرین ارسال: avicenna
  شش دلیل کم بودن میزان فروش کسب و کار اینترنتی fekreabi 2 1,098 12-02-2015 02:36 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  دانلود کتاب های آموزش کسب و کار اینترنتی fekreabi 6 1,948 11-29-2015 09:03 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  RE:کلاس شروع کسب و کار کوچک ( تخصصی ) ahmad rezaee 20 5,383 10-09-2015 10:30 AM
آخرین ارسال: mardin-b

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS