ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تو پارکینگ چیکار میتونم انجام بدم؟!
زمان کنونی: 06-02-2024, 03:09 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: tondar12
آخرین ارسال: _shahrokh1204_
پاسخ: 39
بازدید: 9338

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تو پارکینگ چیکار میتونم انجام بدم؟!
08-04-2012, 11:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-05-2012 12:37 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #11
RE: تو پارکینگ چیکار میتونم انجام بدم؟!
شما
1- چقدر سرمایه برای این کار در نظر گرفتید
2- سنتون چقدره
3- چه مقدار می تونید وقت بزارید
4- آیا در صورت باز بودن درب (مغازه شدن ) مشکلی با شهرداری و اهالی محل ندارید
5- آیا از خانواده ، اقوام یا دوستان کسی کمک شما هست
6- دیدتون به این کار چند ساله است
7- موقعیت پارکینگ چطوریه (شمالی ، جنوبی ) چند ساعت در روز نور طبیعی دارید ، آیا افتاب رو هست یا خیر و وضعیت دیوارها و کف
8- تجربیاتی هم در زمینه کارهای مختلف دارید

فکر کنم با دونستن این موارد بهتر بشه کمک و راهنمایی کرد .
موفق باشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: tondar12 , مــجــیــנ , ناصر صادقی , amiryazdani138
08-05-2012, 12:14 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-05-2012 12:18 AM، توسط tondar12.)
ارسال: #12
(08-04-2012 11:47 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  شما
1- چقدر سرمایه برای این کار در نظر گرفتید
2- سنتون چقدره
3- چه مقدار می تونید وقت بزارید
4- آیا در صورت باز بودن درب (مغازه شدن ) مشکلی با شهرداری و اهالی محل ندارید
5- آیا از خانواده ، اقوام یا دوستان کسی کمک شما هست
6- دیدتون به این کار چند ساله است
7- موقعیت پارکینگ چطوریه (شمالی ، جنوبی ) چند در روز نور طبیعی دارید ، آیا افتاب رو هست یا خیر و وضعیت دیوارها و کف
8- تجربیاتی هم در زمینه کارهای مختلف دارید

فکر کنم با دونستن این موارد بهتر بشه کمک و راهنمایی کرد .
موفق باشید
ممنون!
در مورد سرمایه دارم فعلا دارم امکان سنجی می کنم ولی من یه عادتم اینه که حتی اگر هیچی هم نداشته باشم باز هم می تونم کاری رو که میخوام انجام بدم!!! حالا در ادامه می گم!
من حدود 20 سال
مشکلی از لحاظ وقت نیست ! تمام وقت می تونم طبیعتا
با شهر داری نه ولی با اهالی محل چرا!!Exclamation
یکی از دوستان هست !! یعنی یه چند باری گفته بیا یه کاری بکنیم!
دلم می خواد یه طوری باشه که بشه بعد از یه مدتی توسعه اش داد!
یه در روبه غرب باز میشه به طرف خیابون یه در هم تو کوجه باز میشه به طرف شمال،هیچ گونه نوری نفوذ نمی کنه چون پنجره نداره!کفش موزائیکه ،دیوارش هم کائوچو(سیستم سوپرپانل!)
من یه زمانی گیم نت داشتم (یعنی با دست خالی راهش انداختم!!!)
کارهای دیگه هم مثل تورلیدر،گارسونی،آشپزی ،کارهای عمرانی و پیمانکاری،کارهای آموزشی و فرهنگی،باغداری نخیلات،کارهای کامپیوتری (الیته نه تخصصی!)،پرورش قارچ هم انجام دادم یه بار!!!
همینا !!فعلا یادم نمیاد!
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , مــجــیــנ , ناصر صادقی , amiryazdani138
08-05-2012, 12:39 AM
ارسال: #13
لطفا سوال 5 و 6 را هم پاسخ بدید و دوم اینکه بفرمایید چرا یکی از همون کارهایی که قبلا تجربه کردید را انجام نمی دهید
آیا به دنبال هدف یا شغل یا درامد خاصی می گردید
 تشکر شده توسط: tondar12 , مــجــیــנ , ناصر صادقی
08-05-2012, 01:00 AM
ارسال: #14
(08-05-2012 12:39 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  لطفا سوال 5 و 6 را هم پاسخ بدید و دوم اینکه بفرمایید چرا یکی از همون کارهایی که قبلا تجربه کردید را انجام نمی دهید
آیا به دنبال هدف یا شغل یا درامد خاصی می گردید

گفتم که:
یکی از دوستان هست !! یعنی یه چند باری گفته بیا یه کاری بکنیم!
دلم می خواد یه طوری باشه که بشه بعد از یه مدتی توسعه اش داد!

اما اینکه چرا همون کارهای قبلی رو انجام نمی دم ! خیلی دلیل میشه براش برشمرد! من خیلی از این کارها رو تو شهر خودم انجام ندادم !! یعنی جاش تو شهر خودم نیست!! و بعضی از چیزا هم حالت اشباع پیدا کرده!و خیلی موارد ریز و درشت دیگه!

راستش رو بخواید دلم می خواد کاری کنم که در کنار اینکه درآمد داشته باشم خدمت واقعی هم به مردم و جامعه ام ارائه داده باشم!! تو همین چند وقته اخیر چندین کار دلالی با سودهای کلان(در یکی از موارد حتی تا هزار درصد!!!!)هم بهم پیشنهاد شده اما خب به دلیل عدم علاقه انجامش ندادم!!

ممنون از توجه شما!
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , ناصر صادقی
08-05-2012, 01:33 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-05-2012 01:41 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #15
والا با توجه به شرایط شما من پیشنهاد منسجمی نمی تونم به شما بدم چون علایق و توانایی های شما مشخص نیست و انتظار خاصی هم از کار ندارید.

اما چند پیشنهاد برای شما دارم
1- کار تولیدی تریکو ، تولیدات شما می شه زیرپوش مردانه ، شورت ، شلوار ورزشی ، با اینکه نمونه های چینی زیادی به صورت قاچاق وارد می شن ولی نمونه های با کیفیت ایران هنوز خریدار خودشون را دارن ، سرمایه زیادی نمی خواد ، چند تا چرخ ، قیچی برقی و خودتون و یکی دو تا دوزنده خانم یا آقا
محاسن برای شما ، قابل توسعه ، بدون سر و صدا و بو و .. ، در مغازه بقلی می تونید کار بسته بندی و جین کردن را انجام بدید ، یادگیریش خیلی سریعه ، سودش هم خوبه ، فروشش هم معمولا نقدی یا چک نزدیک هست

2- همون پرورش قارچ
محاسن برای شما : تجربه قبلی ، سرمایه کم ، بدون نیاز به نور ، بدون سر و صدا ، همچینی می تونید در مغازه بقلی به صورت تازه عرضه کنید (تک محصولی فقط قارچ ) معمولا شغل های تخصصی و خاص خیلی زود کارشون می گیره ، شما اگر فقط قارچ عرضه کنید برای همه عجیه که چطور برای این بنده خدا می صرفه که فقط قارچ بفروشه ، برای خاص و تخصصی کردن بیشتر شغلتون می تونید قارچ صدفی هم در مقیاس کم تولید کنید (خریداری به اون صورت نداره) و همچنین با ابتکار خودتون دستگاهی برای خرد کردن اتوماتیک قارچ خریداری یا تولید کنید و بعد از کشیدن قارچ برای مشتری به صورت رایگان براشون خرد کنید ، ترشی قارچ ، پودر قارچ ، مربای قارچ ، قارچ خشک و ... می تونه دکور مغازه شما را تکمیل کنه و اونجا را تخصصی تر کنه
تبلیغات شما هم می تونه سی دی های آموزش تهیه غذاهای مختلف با قارچ با بسته بندی شکیل و ارزان و اهدای رایگان اون به مشتریان و توزیع در محل باشه
با افزایش تولید می توانید با پیتزا فروشی ها و اسنکی های نزدیکتون قراراداد ببندید و قارچ مورد نیاز اونها را تامین کنید .

موفق باشید / مهدی

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: حامد , tondar12 , مــجــیــנ , mosafer bedar , ناصر صادقی , amiryazdani138 , Mahboob
08-05-2012, 03:43 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-05-2012 03:51 AM، توسط tondar12.)
ارسال: #16
(08-05-2012 01:33 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  والا با توجه به شرایط شما من پیشنهاد منسجمی نمی تونم به شما بدم چون علایق و توانایی های شما مشخص نیست و انتظار خاصی هم از کار ندارید.

1- کار تولیدی تریکو ، تولیدات شما می شه زیرپوش مردانه ، شورت ، شلوار ورزشی ، با اینکه نمونه های چینی زیادی به صورت قاچاق وارد می شن ولی نمونه های با کیفیت ایران هنوز خریدار خودشون را دارن ، سرمایه زیادی نمی خواد ، چند تا چرخ ، قیچی برقی و خودتون و یکی دو تا دوزنده خانم یا آقا
محاسن برای شما ، قابل توسعه ، بدون سر و صدا و بو و .. ، در مغازه بقلی می تونید کار بسته بندی و جین کردن را انجام بدید ، یادگیریش خیلی سریعه ، سودش هم خوبه ، فروشش هم معمولا نقدی یا چک نزدیک هست

2- همون پرورش قارچ
محاسن برای شما : تجربه قبلی ، سرمایه کم ، بدون نیاز به نور ، بدون سر و صدا ، همچینی می تونید در مغازه بقلی به صورت تازه عرضه کنید (تک محصولی فقط قارچ ) معمولا شغل های تخصصی و خاص خیلی زود کارشون می گیره ، شما اگر فقط قارچ عرضه کنید برای همه عجیه که چطور برای این بنده خدا می صرفه که فقط قارچ بفروشه ، برای خاص و تخصصی کردن بیشتر شغلتون می تونید قارچ صدفی هم در مقیاس کم تولید کنید (خریداری به اون صورت نداره) و همچنین با ابتکار خودتون دستگاهی برای خرد کردن اتوماتیک قارچ خریداری یا تولید کنید و بعد از کشیدن قارچ برای مشتری به صورت رایگان براشون خرد کنید ، ترشی قارچ ، پودر قارچ ، مربای قارچ ، قارچ خشک و ... می تونه دکور مغازه شما را تکمیل کنه و اونجا را تخصصی تر کنه
تبلیغات شما هم می تونه سی دی های آموزش تهیه غذاهای مختلف با قارچ با بسته بندی شکیل و ارزان و اهدای رایگان اون به مشتریان و توزیع در محل باشه
با افزایش تولید می توانید با پیتزا فروشی ها و اسنکی های نزدیکتون قراراداد ببندید و قارچ مورد نیاز اونها را تامین کنید .

موفق باشید / مهدی

بسیار بسیار ممنون از لطف شما و نظرات ارزندتون! انشالله از نظراتتون استفاده می کنم!
اما نکته ای که حالا درباره مورد دوم وجود داره اینه که : من قبلا روی پرورش قارچ تحقیق کردم و اون مکان مناسب با پرورش هست ولی مشکل اصلی خود منطقه ماست که به دلیل گرمای هوا در حداقل 6 ماه از سال باعث میشه که ما فقط بتونیم تو 6 ماه باقیمانده این کار رو انجام بدیم که این توجیه اقتصادیش رو کم می کنه!!یعنی اگه بخوایم تو 6 ماه گرم سال هم تولید کنیم باید وسیله خنک کننده داشته باشیم که از لحاظ هزینه برق و غیره اش نمیصرفه!!

ولی در مورد تریکو من انشالله روش تحقیق می کنم!

نظر دوستان در مورد پرورش زالو ،ماهیان زینتی و امثالهم چیه؟!!!5_004
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , مهدی 1 , ناصر صادقی
08-05-2012, 10:40 AM
ارسال: #17
(08-05-2012 03:43 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  
(08-05-2012 01:33 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  والا با توجه به شرایط شما من پیشنهاد منسجمی نمی تونم به شما بدم چون علایق و توانایی های شما مشخص نیست و انتظار خاصی هم از کار ندارید.

2- همون پرورش قارچ

موفق باشید / مهدی

بسیار بسیار ممنون از لطف شما و نظرات ارزندتون! انشالله از نظراتتون استفاده می کنم!
اما نکته ای که حالا درباره مورد دوم وجود داره اینه که : من قبلا روی پرورش قارچ تحقیق کردم و اون مکان مناسب با پرورش هست ولی مشکل اصلی خود منطقه ماست که به دلیل گرمای هوا در حداقل 6 ماه از سال باعث میشه که ما فقط بتونیم تو 6 ماه باقیمانده این کار رو انجام بدیم که این توجیه اقتصادیش رو کم می کنه!!یعنی اگه بخوایم تو 6 ماه گرم سال هم تولید کنیم باید وسیله خنک کننده داشته باشیم که از لحاظ هزینه برق و غیره اش نمیصرفه!!

ولی در مورد تریکو من انشالله روش تحقیق می کنم!

نظر دوستان در مورد پرورش زالو ،ماهیان زینتی و امثالهم چیه؟!!!5_004

خواهش می کنم
کی گفته استفاده از وسایل خنک کننده نمی صرفه
شما با یک عایق بندی درست (هزینه زیادی هم نداره ، نایلون زیرش هم فوم یا پشم شیشه) که همه دیوار و سقف و درب ها را پوشونده باشه و یک کولر آبی هم رطوبت محل را تامین می کنید و هم دما را می یارید پایین ،
ضمنا برق شما خونگی هست و هزینه چندانی از این بابت ندارید ، به دلیل آفتاب رو نبودن هم باز چند درجه ای به طور طبیعی از سایر محیط ها دماتون پایین تره.

چون فضاتون کوچیکه در بدترین حالت یک کولر گازی هم اضافه می کنید که نهایت برق مصرفی اش می شه ماهی 50 هزار تومان که در کار تولیدی این هزینه ها اصلا حساب نمی شه

موفق باشید

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: tondar12 , ناصر صادقی , Delta.H , artnus.s
08-05-2012, 12:42 PM
ارسال: #18
از لحاظ عایق بودن اونجا کاملا عایقه چون با یه لایه کلفت از فوم روکش شده(همون سیستم سوپرپانل)!

امامشکل اینه که کولر آبی تو منطقه ما جواب نمی ده!!شما که خودت جنوبی هستی!!
کولر گازی هم باعث از بین رفتن رطوبت میشه! یعنی رطوبت رو جذب میکنه!

کسی از دوستان درمورد خط آخر پست قبلی نظری نداشت؟
 تشکر شده توسط: مهدی 1
08-05-2012, 12:55 PM
ارسال: #19
نظر نظر شماست ، ولی بیخودی کار را دارید برای خودتون دارید سخت می کنید ، نشدی وجود نداره
من براتون تضمینی دمای اون سالن را می یارم پایین با رطوبت 70 درصد ، خوبه

مگه کولر گازی چقدر رطوبت هوا را می گیره !! یک مه پاش که بزاری کولر کازی از پس 10 درصد رطوبت تولید شده توسط مه پاش هم بر نمی یاد .

موارد آخر هم تخصص می خواد و مهمتر از تخصص مشتریان بسیار بسیار خاص که من تجربه ای درش ندارم سایر دوستان راهنماییتون می کنند

موفق باشید.

.
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , tondar12 , Delta.H , amiryazdani138
08-05-2012, 01:19 PM
ارسال: #20
ممنون جناب مهدی ! الان دیگه قانع شدم D:

اگه بخوام بهش بپردازم فک کنم بتونم محصول خوبی به دست بیارم!

البته این به معنای بسته شدن این تاپیک نیستا !! دوستان دیگه اگر نظر یا ایده ای دارن من با جان و دل می پذیرم!
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , Delta.H
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه مرتضی داداشیان 25 5,442 03-25-2018 07:18 PM
آخرین ارسال: mttm
  انجام کلیه خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی frankpiters 0 794 09-10-2015 05:41 PM
آخرین ارسال: frankpiters
  با 3 میلیون چه کاری میشه انجام داد ؟ 369369 38 17,506 06-22-2015 04:41 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  با 70 میلیون توی بندرعباس چیکار میشه کرد؟ king_siavash 6 2,134 04-19-2015 07:14 PM
آخرین ارسال: ham_missyou
  با 65 متر کارگاه و 20 میلیون تومان چکارایی میتونم انجام بدم؟ hamidreza0000 2 1,885 11-29-2014 10:23 PM
آخرین ارسال: hamidreza0000
  چه کارهایی میشه توی کارگاه انجام داد؟ artan22 11 2,907 05-22-2014 08:02 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  یک شرکت تو خیابان جمهوری داشته باشید چه کار می کنید. borzoo2 4 1,268 12-20-2013 11:46 PM
آخرین ارسال: rasoul.es1989
  یه غرفه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره amir_sky 25 6,098 11-21-2013 10:35 AM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS