سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تو پارکینگ چیکار میتونم انجام بدم؟!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلام دوستان
امیدوارم که حال همه تون خوب باش!

تو خونه جدیدی که ساختیم یه پارکینگ بزرگ هم در نظر گرفتیم که تقریبا 65 تا 70 متره ! به علاوه یه مغازه 20 متری هم بغلش !
به نظرتون تو این پارکینگ چیکار میشه انجام داد؟! با چقدر سرمایه!؟
کار کیترینگ غذا
دفتر پیک موتوری
پرورش قارچ یا آلوئه ورا
کارگاه تولیدی مثل تولیدی لباس. تولیدی لوستر.تولیدی لوازم تزئینی منزل
خانم صدفی ممنون!
نکته مبهم فقط نحوه پرورش آلوئه ورا توی پارکینگه! اگه میشد بیشتر توضیح بدید ممنون میشم!!

یه نکته رو اضافه کنم ! من تو یه شهر کوچیک تو استان بوشهر زندگی می کنم ! شهر من حدودا 50 هزار تا جمعیت داره!

البته در آینده جای پیشرفت خوبی داره چون صنایع نفت و گاز احداث میشه!

گفتم دوستان این نکته رو هم در محاسباتشون لحاظ کنن!
منظور من این بود که چطور میشه آلوئه رو تو پارکینگ تولیدش کرد!!
وگرنه الان تو منطقه ما زیاد کشت میشه! البته تو زمین کشاورزی!
دوستان منتظر نظرات شما هستم!

هیج رشته ی خاصی مد نظر نیست!یعنی خدمات، تولید،کشاورزی و.... رو میشه در نظر گرفت!
سلام tondar12
وقتتون به خیر
میشه بفرمایید شما در کدوم شهرستان هستید؟
سوال من درمورد آلوئه ورا هست که در منطقه شما کشت میشه.
ممنون میشم بفرمایید
(08-02-2012 03:49 PM)behnam67 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام tondar12
وقتتون به خیر
میشه بفرمایید شما در کدوم شهرستان هستید؟
سوال من درمورد آلوئه ورا هست که در منطقه شما کشت میشه.
ممنون میشم بفرمایید

من تو شهرستان دشتی زندگی می کنم! (خورموج)
چه سوالی بفرمایید!
خودم به کاشت آلوئه علاقه دارم اما مشکل اصلیش دیر محصول دادنشه که حداقل باید یه دوسالی صبر کرد اگه اشتباه نکنم!
البته گفتم اینجا زیاد کاشتن!
چقدر سرمایه میخواین بزارین؟
بستگی داره اگه دارین برین تو کار بسته بندی خشکبار و یا ترجیحا خرما که تو استانتون بومی هست.
البته تولید و بسته بندی هر نوع مواد غذائی نیاز به مجوز بهداشت و سازمانهای مربوطه داره ولی چیزی که خانم صدفی گفتن پرورش آلوئه ورا،قارچ یا تولید پوشاک نیاز به مجوز خاصی نداره موفق تر باشید.
(08-03-2012 04:26 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]چقدر سرمایه میخواین بزارین؟
بستگی داره اگه دارین برین تو کار بسته بندی خشکبار و یا ترجیحا خرما که تو استانتون بومی هست.
البته تولید و بسته بندی هر نوع مواد غذائی نیاز به مجوز بهداشت و سازمانهای مربوطه داره ولی چیزی که خانم صدفی گفتن پرورش آلوئه ورا،قارچ یا تولید پوشاک نیاز به مجوز خاصی نداره موفق تر باشید.

ممنون!
بحث خرما یه خرده پیچیده است! مشکلاتی مثل نحوه انبار کردن خرمای خام،مسایل مجوز و بهداشت،بحث بازاریابی و ... وجود داره البته اینا هیچکدوم غیر قابل حل نیست اما تو یه جایی مثل پارکینگ نمیشه تمام اینا رو فراهم کرد!

به نظر من مشکل اصلی اکثر (نه همه)بحث فروش و بازاریابی محصوله!! یعنی اگه من مطمئن بودم فلان چیز رو اگه تولید کنم فروخته میشه لحظه ای درنگ نمی کردم!
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع