ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

كليدهاي موفقيت
زمان کنونی: 05-08-2024, 07:39 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
پاسخ:
بازدید: 2751

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كليدهاي موفقيت
03-17-2012, 11:06 AM
ارسال: #8
RE: كليدهاي موفقيت
جلسه ششم

اشکال مختلف عبارات تاکیدی مثبت

همانطور که در جلسات گذشته گفتیم ، یکی از نکات مهم در عبارات تاکیدی این است که جملات باید به زبان خود ما بیان شوند ، جملات را باید طوری انتخاب و تنظیم کنیم که به ما انگیزه بدهد. مثالی که در جلسه چهارم در خصوص ازدواج زدیم را به خاطر بیاورید.

4 شکل مهم عبارات تاکیدی مثبت :

1- شفاهی و فردی :
در این روش جمله ای را با سلیقه ی خود و با رعایت شرایطی که در جلسات گذشته گفتیم ، تنظیم کرده و آن را خودمان برای خودمان به صورت شفاهی تکرار می کنیم تا وارد ضمیر ناخودآگاه ما شود.

2- شفاهی و غیر فردی :
در این روش از فرد دیگری هم کمک می گیریم ، این فرد می تواند خواهر یا برادر ، پدر یا مادر ، همسر و یا دوست باشد. بدین صورت که ما جملات تاکیدی مثبت را تکرار کرده و فرد مقابل ، تایید می کند.

3- آواز و شعر :
شعر و آواز و جملات ریتم دار ، در برانگیخته شدن انگیزه های برخی افراد نقش بسیار مهمی ایفا می کنند ، آواز و شعر به بعضی واقعا انگیزه می دهد ، اگر از این دست افراد هستید ، جملات تاکیدی خود را به صورت ریتمیک و با زبان ساده تکرار کنید.

4- کتبی :
می توانیم عبارات مثبت را روی کاغذ آورده و آن را در جایی که زیاد میبینیم – مثلا در اتاق – نصب کنیم ، البته باید توجه کرد چنانچه در اطراف ما افراد منفی حضور دارند که با دیدن جملات به تمسخر و دلسرد کردن شما می پردازند ، بهتر است از نوشتن و در جای عمومی قرار دادن ان خودداری کنید.

یکی از نکاتی که باید در هنگام تکرار جملات تاکیدی مثبت بدان توجه کرد ، "انتظار" است.
قانونی وجود دارد که می گوید :
" انتظار بیشتر از خود و دیگران داشتن ، به شدت بر بهبود عملکرد تاثیر دارد."
ما باید انتظارمان از خود و دیگران را بالا ببریم ، البته فراموش نکنیم که انتظار با توقع کاملا متفاوت است.
اجازه بدهید مثالی واقعی بزنیم :
"دوستی برایم تعریف می کرد : ما در یک آپارتمان زندگی می کنیم ، صاحب آپارتمان ، پیرزنی بسیار بداخلاق است که در طبقه ی اول می نشیند و روزی نیست که به ساکنان و مستاجرانش روی تند نشان ندهد و کلا هیچ کس از نیش و کنایه هایش در امان نیست.

یک روز من تصمیم گرفتم در مورد برخورد این پیرزن با خودم عبارات تاکیدی بکار ببرم و همزمان قانون انتظار را نیز در این مورد رعایت کنم ، بدین ترتیب ، ابتدا از صبح مدام با خودم تکرار می کردم به لطف خدا امروز خانم صاحبخانه با من به خوبی رفتار می کند ، همزمان ، انتظار خود را نیز بالا بردم ، یعنی انتظار داشتم با من خوب برخورد کند ، به طوری که واقعا به یقین رسیدم که امروز پیرزن همسایه بر خلاف همیشه که به نحوی گیر میداد ، با من بسیار خوب برخورد خواهد کرد.

نتیجه شگفت انگیز بود !

وقتی وارد آپارتمان شدم پیرزن صاحبخانه لبخندی به من زد و گفت : چطوری پسرم ؟ خسته نباشی !"

باز هم تاکید می کنیم که انتظار با توقع متفاوت است.

اگر ما همزمان با عبارات تاکیدی مثبت ، انتظار را نیز از خودمان بالا ببریم ، گام مهمی برای رسیدن به خواسته هایمان برداشته ایم.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: P@RSA , fateh1082 , Fateme-S , mahdi5e
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: كليدهاي موفقيت - اقاي ايـــده - 03-17-2012 11:06 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  2 تكنيك موفقيت بيلا بالا 0 707 11-25-2012 02:07 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  موفقيت از نگاه آنتوني رابينز بيلا بالا 0 709 11-17-2012 02:28 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  انگيزه موفقيت در كودكان بيلا بالا 2 661 11-11-2012 09:18 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  21 رمز موفقيت sabzimorad 3 1,180 05-07-2012 02:35 PM
آخرین ارسال: مهتاب
  سماجت و موفقيت صدفی 0 961 04-05-2012 01:17 AM
آخرین ارسال: صدفی
  چهار كليد موفقيت شغلي صدفی 0 772 04-05-2012 01:16 AM
  خود را براي موفقيت برنامه ريزي نماييد صدفی 0 801 04-05-2012 01:12 AM
  برخی از راههاي رسيدن به موفقيت koroshparsi 0 824 02-29-2012 08:50 PM
آخرین ارسال: koroshparsi
  SUCCESS آهنرباي جذب موفقيت در درون شماست اقاي ايـــده 0 896 02-29-2012 04:43 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  موفق باشيد به روش آقاي موفقيت koroshparsi 0 1,090 02-05-2012 02:16 PM
آخرین ارسال: koroshparsi
  قانون موفقيت برایان تریسی MARYAR 3 1,030 02-02-2012 01:09 AM
آخرین ارسال: MARYAR
Rainbow راز موفقيت محمد رضا تورانی 2 911 01-04-2012 04:19 PM
آخرین ارسال: مصطفي

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS