ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بررسی کتاب معجزه ( راندابرن )
زمان کنونی: 06-15-2024, 10:21 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بهداد
آخرین ارسال: بهداد
پاسخ:
بازدید: 25959

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی کتاب معجزه ( راندابرن )
01-17-2013, 01:48 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-17-2013 06:57 PM، توسط mohajer.my.)
ارسال: #19
RE: بررسی کتاب معجزه ( راندابرن )
درود بر دوستان عزیزم
بخاطر اینکه سلامت و تندرستی یکی از موهبت های بزرگ هستش که خدا به ما عطا کرده من تمرین روز شانزدهم رو تا اونجا که شد خلاصه نکردم و اکثر قسمت های تمرین رو منعکس کردم

سپاس از اینکه همراه هستید

روز شانزدهم
شگفتی و اعجاز در تندرستی

(( اعجاز برخلاف طبیعت نیست، اما صرفاً با آنچه در مورد طبیعت می دانیم، تناقض دارد.))
سنت آگوستین ( 430-354 )
عالم الهیات و اسقف

ما باید بیشتر وقت ها احساس کنیم که سالم، پر انرژی و سرشار از شادی هستیم، چون همه ی اینها حق طبیعی ما از بدو تولد است.حقیقت امر این است که عده ی زیادی از مردم غالباً چنین احساسی ندارند.
شکرگزاری یکی از سریع ترین روش هایی است که برای برخورداری معجزه آسا از سلامت کامل جسمانی و روانی سراغ دارم.اگر معتقدی که شکرگزاری در سلامت و جسم تو اعجاز نمی آفریند، پس هزاران داستان رخداد معجزه را در وب سایت [b]راز
بخوان.
تحقیقات بی شماری نشان داده است که قدرت معجزه آسای شکرگزاری جریان طبیعی سلامت جسمانی و روانی را افزایش می دهد و به جسم کمک می کند که سریع تر تندرست شود.در ضمن، قدرت شگفت انگیز شکرگزاری توأم با مراقبت جسمانی و تغذیه ی خوب و هر نوع امداد پزشکی که دنبال کردنش را انتخاب کنی، کارایی دارد.
وقتی دچار بیماری هستی، قابل درک است که در مورد آن احساسی منفی داشته باشی، مانند نگرانی، درماندگی یا ترس. اما احساس منفی در مورد بیماری، سلامتت را به تو برنمی گرداند. در واقع تأثیر متضاد دارد و حتی سلامت را کمتر می کند.[/b]
(( هرکس شکرگزاری نکند، نعمت هایی که دارد از او پس گرفته می شود.))

(( هر کس خدارا شکر کند، نعمات بیشتری به او داده می شود و از وفور نعمت برخوردار خواهد شد.))

احتمال دارد هم اکنون بیمار یا ناخوش باشی یا کلی درد بکشی، اما حالا که این جملات را می خوانی، در حال دریافت موهبت سلامت هستی. شکرگزاری در زمان بیماری یا درد، خیلی دشوار است؛ اما حتی ذره ای شکرگزاری کمک می کند که جریان معجزه آسای سلامت جسمانی زیاد شود.
تمرین امروز، شگفتی و اعجاز در تندرستی، طوری تنظیم شده است که میزان سلامت و شادی تو به گونه ای چشمگیر افزایش یابد. قرار است با اقدامی سه جانبه، نتایج بهبود سلامت را تسریع کنیم.
مرحله اول: سلامتی که در گذشته از آن بهره مند بودی
در مورد سلامت کامل دوران کودکی، نوجوانی و بزرگسالی ات فکر کن. دورانی را در نظر بیاور که احساس می کردی پر از انرژی هستی و شاد بودی. سه دوره ی جداگانه را زمانی که احساس می کردی کاملاً بر همه چیز مسلط هستی، به یاد بیاور و عبارت اعجاز آفرین [b]خدایا شکرت را بگو و شکرگزاری صادقانه را برای آن ایام احساس کن. اگر به عقب برگردی و به لحظات مهم زندگی ات نگاه کنی، می توانی به راحتی سه دوره ی متفاوت را به خاطر بیاوری.[/b]
مرحله ی دوم: سلامتی که هم اکنون از آن بهره مندی

راجع به سلامتی که همین امروز از آن بهره مندی فکر کن و برای تک تک اندام ها، دستگاه ها و حواس جسمانی ات که فعلاً در بدنت عالی کار می کنند، حال و هوای شکرگزاری را احساس کن. به دست ها، پاها، چشم ها، گوش ها، کبد، کلیه، مغز، یا قلبت توجه کن. پنج عملکرد بدنت را که عالی هستند، انتخاب کن و برای هر کدامشان تک به تک، عبارت اعجاز آفرین [b]خدایا شکرت را بگو.[/b]
مرحله سوم: سلامتی که دلت می خواهد به دست بیاوری

برای تمرین معجزه آسای امروز، یک مورد را که دلت می خواهد در جسمت بهتر شود، انتخاب کن. اما باید از قدرت معجزه آسای شکرگزاری برای آن استفاده کنی. در مورد وضعیت مطلوب قسمتی که دلت می خواهد بهبود یابد، فکر کن. وقتی برای وضعیت مطلوب آنچه می خواهی شکرگزاری کنی، آن حالت دلخواه را به دست می آوری.

یک دقیقه وقت صرف کن و خودت را در حالت مطلوب جسمانی که دلت می خواهد، در نظر بیاور. در حالی که جسم خودت را آن طور که دلت می خواهد در ذهنت می بینی، خدارا طوری شکر کن که انگار آنچه را می خواستی به دست آورده ای.
هرچه را می خواهی بهتر کنی، اول خودت را در آن حالت مطلوب مجسم کن و خدا را بابت آن وضعیت مطلوب، طوری که انگار آن را هم اکنون به دست آورده ای، شکر کن.
(( نیروهای طبیعی موجود در درون ما، شفادهندگان واقعی بیماری ها هستند. ))
بقراط ( 370-460 ق.م )
حکیم یونانی ملقب به پدر علم پزشکی
موثرترین روش برای تضمین تندرستی، به غیر از توجه و مراقبت جسمانی، ادامه دادن به شکرگزاری برای تندرستی است.
نتیجه :
خدایا شکرت که از زمانی که خودم را شناختم هیچگونه بیماری و یا حادثه ای برایم اتفاق پیش نیامده است، ولی قسمتی از گفته های کتاب برایم خیلی جالب بود و آن اینکه اگر کسی بیمار شود،نه تنها راجع به بیماری اش خیلی حرف می زند،بلکه در مورد آن تحقیق هم می کند تا اطلاعاتی در مورد آن جمع آوری کند.به عبارتی دیگر، او تمام توجه خود را بر بیماری اش متمرکز می کند.به هرحال، قانون جذب بیان می کند که ما نمی توانیم صرفاً با تمرکز بر مشکلی ،آن را برطرف کنیم چون تمرکز بر مشکل آن را بدتر می کند.در عوض، باید عکس این کار را انجام دهیم و حواسمان را بر وضعیتی مطلوب برای آن قسمتی از بدنمان که ناسالم است، متمرکز کنیم.دقیقاً زمانی که من گهگاهی دچار سرماخوردگی می شوم برای خلاصی از این بیماری خودم رو مشغول کاری می کنم و اصلاً به بیماری توجهی نمی کنم و بعد از چند ساعت آثاری از بیماری در خودم نمی بینم و این مسئله تا امروز برایم نامفهوم بود که چرا با بی توجهی به بیماری، سلامتی را می توان به دست آورد؟!
اما حالا با مطالعه این کتاب به عمق قدرت شکرگزاری رسیدم که با بی توجهی به بیماری و استفاده از قدرت شکر گزاری می شود طوری زندگی کرد که کوچک ترین بیماری و حادثه ای برای انسان شکرگزار به وجود نیاید.برای سلامت روح و جسم خود از خدای بزرگ شکرگزارم و از این که هیچوقت بیماری به سختی دچار نشده ام شکرگزارم

یزدان نصرتی از کرمانشاه
تماس با من:09197224599
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , حامد , manali , mallarme , maxsoulfly , mir abbas , بهداد , Delta.H , درناز , dara , madar , successman , خانم میلیاردر , makok , mahdi5e , koruosh
موضوع بسته شده است 

پیام های داخل این موضوع
RE: بررسی کتاب معجزه ( راندابرن ) - mohajer.my - 01-17-2013 01:48 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی 8 فروشگاه کتاب زبان buplisher123 0 261 03-16-2022 01:05 PM
آخرین ارسال: buplisher123
  خلاصه کتاب تجسم خلاق. شاکتی گواین jahanagahi 3 11,174 12-11-2016 12:56 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راهنمایی در خصوص ترجمه کتاب abdolhossein 4 1,528 12-09-2016 10:49 AM
  کتاب علم ثروتمند شدن jahanagahi 103 37,764 12-07-2016 09:33 PM
  کتاب "مقدمه ای بر نگارش خلاق" choshop 2 1,039 03-19-2015 08:21 PM
آخرین ارسال: choshop
  خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید keshavarz 0 1,819 03-18-2015 09:18 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  کتاب آموزش کسب درامد به روش CN3 mr.seo 4 2,222 01-08-2015 04:32 PM
آخرین ارسال: مهدی میرزائی
Video کتاب من omid.movafaghiat 4 1,497 12-08-2014 03:05 PM
Photo Pdf کتاب سرگذشت مشهور ترین میلیاردر های جهان omid.movafaghiat 0 3,209 11-29-2014 11:04 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat
  خلاصه کتاب تسلی بخشی های فلسفه اثر الن دو باتن karafarin 2 5,827 06-24-2014 11:09 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  چه کسی کتاب حکایت دولت و فرزانگی رو خونده؟نظرش در مورد این کتاب چیه؟ ملیاردرسی ساله 5 2,184 05-04-2014 05:31 PM
آخرین ارسال: amir137580
  دانلود کتاب صوتی :لطفا گوسفند نباشید jahanagahi 5 6,598 01-26-2014 01:25 PM
آخرین ارسال: iren
  معرفی یک کتاب مفید برای تقویت روابط عمومی ( بسیار کاربردی) odise 8 24,036 09-18-2013 12:43 PM
آخرین ارسال: odise
  دانلود مجموعه کتاب های روانشناسی و موفقیت با فرمت PDF alicpu 12 7,490 08-06-2013 05:14 AM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI
  چکیده از کتاب این کارو نکن این کارو بکن mallarme 9 6,184 07-22-2013 05:53 AM
آخرین ارسال: Elixir
  کتاب زندگی به روش 80/20 MARYAR 0 3,655 05-04-2013 09:48 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  خلاصه ای از کتاب راز موفقیت در کسب و کار..... mallarme 3 3,187 04-16-2013 06:38 PM
آخرین ارسال: habib1400
  دانلود کتاب منازل الاخره مخصوص میلیارد های اینده ایران alicpu 5 2,309 01-22-2013 12:15 AM
آخرین ارسال: soltan_sal
  دانلودِ کتاب - آنتونی رابینز - PDF فایل Peanut 4 8,055 12-26-2012 04:48 AM
آخرین ارسال: Peanut
  کتاب جادوی موفقیت بيلا بالا 1 1,205 12-10-2012 10:16 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS