ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
زمان کنونی: 06-20-2024, 07:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان
نویسنده: mahanteymouri
آخرین ارسال: کامران طاها
پاسخ:
بازدید: 10132

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
08-04-2017, 12:16 AM
ارسال: #36
RE: ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
راز جمعه سیاه در کسب و کار
سلام به تو دوست عزیزم. امیدوارم هرجای ایران و جهان که هستی حالت عالی و پر از انرژی باشی. دوستان من خدا را شکر میکنم که ماهه دوم از دوره هوش مالی را تحویل عزیزان دادیم. شاید برای شما سوال پیش بیاید که در ماه دوم در مورد چه موضوعی صحبت کردیم. ماهه دوم شامل ۱۳ فایل آموزشی بود که یکی از آنها پرسش و پاسخ بود و در مورد این موضوع صحبت کردیم که یک مدیر چگونه میتواند باعث رشد بیزینس خود شود و راهکارهایی که یک مدیر بتواند درامد خود را افزایش دهد.
کارفرما شدن

در مورد این موضوع صحبت کردم که کارمندان چگونه میتوانند کم کم کار خود را کنار بگذارند و تبدیل به خویشفرما و سپس کارفرما شوند. کارمندان خیلی راحت میتوانند از اطلاعات ارائه شده استفاده کنند و به جایی که دوست دارند برسند. و در مورد این موضوع هم صحبت کردم که اگه بیزینس ندارید چگونه میتوانید بیزینس خود را راه اندازی کنید و همچنین چندین ایده را نیز ارائه کردیم. البته فایل های اموزشی دیگری هم بود که به آن اشاره نمیکنم. خدا راشکر که توانستیم این کار را به بهترین شکل انجام دهیم.
جمعه سیاه چیست؟

امروز میخواهم در مورد یک مطلب بسیار مهم با شما صحبت کنم. ارزش این مطلب بسیار زیاد است و اگر شما بتوانید در زندگی خود ان را درک کرده و در قسمتهای مختلف از آن استفاده کنید نتایج عالی برای شما به همراه خواهد داشت. یک جمله هست که من همیشه در ذهنم آن را تکرار میکنم و آن این است که “زندگی که ارزیابی نشود ارزش ادامه دادن ندارد” ببینید زندگی که بررسی نشود بی ارزش بوده و تبدیل به روزمرگی خواهد شد.

زندگی که ارزیابی نشود چه فایده ای دارد؟ پس همیشه سعی کنید در قسمتهای مختلف زندگی خود بررسی کنید که در کجا قرار دارید و میخواهید به کجا برسید. من امروز میخواهم در مورد چند مورد زندگی خودتان را بررسی کنید. یکی در مورد موضوع کسب و کار است و دیگری موضوعی است که میخواهم در مورد آن صحبت کنم و ان مخالفان پیشرفت شما هستند.
افزایش فروش

دوستان جمعه ای هست به نام جمعه سیاه که روز تعطیلی نیست اما اکثر شرکتها در بسیاری از کشورها این روز را تعطیل میکنند. جمعه سیاه روز بعد از شکرگذاری است که آخرین جمعه نوامبر محسوب میشود. جمعه سیاه برای خرید کریسمس است. در این روز تمامی بیزینسها تخفیف هایی را در نظر میگیرند. بیشتر از ۹۵% از بیزینسها این تخفیفات را در نظر میگیرند. در آن روز بیزینسها بالاترین فروش را تجربه میکنند. گفته میشود که ا ینقدر مشتری بیزینس ها در آن روز زیاد است که از ساعت ۳-۴ صبح مغازه ها را باز میکنند. یکی از راه هایی که شما میتوانید باعث افزایش فروش خود شوید تخفیف دادن به مشتریان است.
به مشتریان خود تخفیف بدهید

ما هم در ایران همچین روزهایی را داریم مانند شنبه بازار، یکشنبه بازارف دوشنبه بازار و … اما در جمعه سیاه خیلی حرفه ای تر عمل یشود. سعی کنید در کسب و کار خود سالیانه جمعه سیاه داشته باشید. میتوانید ۵ تا ۳ روز جمعه سیاه داشته باشید. تخفیف بدهید تا کسانی که نمیتوانند از خدمات شما استفاده کنند هم بتوانند از این خدمات استفاده کنند. جالب اینجست افرادی که این مورد را در بیزینس خود رعایت میکنند نسبت به دیگران حداقل ۳ تا برابر درامدشان بیشتر است. به فکر این باشید که در چه روزهایی میتوانید تخفیف دهید.

راز جمعه سیاه در کسب و کار کسب و کار
جذب مشتری

باید رسانه های تبلیغاتی داشته باشید. من در جلسه دوم در مورد رسانه های تبلیغاتی نیز صبت کردم که چطور رسانه داشته باشیم و چطور تبلیغات کنیم . دو نوع مدیریت وجود دارد. که این را هم باز درمورد تئوری عنکبوت و شیر در دوره هوش مالی جلسه دوم در موردش صحبت کردم. یک نوع ازمدیران شبیه عنکبوت هستند تاری را در اطراف خود ایجاد میکنند تا مشتری درون ان گیر بیافتد و بتوانند چیزی را به او بفروشند. یک سری از مدیران مانند شیر هستند. به دنبال مشتری میروند و با تبلیغات مشتری را جذب میکنند . این دو مدیر دو نوع نتیجه میگیرند. غالباً مدیرانی که مانند شیرها عمل میکنند تا ده برابر در کارشان نتیجه بهتری خواهند گفت. رسانه های تبلیغاتی خود را زیاد کنید.

ایجاد انگیزه در کسب و کار، جمعه سیاه جمعه سیاه در کسب و کار راز جمعه سیاه
تبلیغات موثر

گالری در اینستاگرام ویژه خانم ها وجود دارد که در خیابان فاطمی قراردارد. هر زمانی که این گالری تخفیفاتی را در نظر میگیرد. مغازه ۲۰۰ متری آن جا برای سوزن انداختن هم ندارد. چرا که ۳۰۰ هزار نفر در یکی از رسانه های تبلیغاتیش به نام اینستاگام عضو بوده و از تبلیغات در اینستاگرام لستفاده میکند. من یک بار به طور اتفاقی این بیزینس را بررسی کردم و یکی از محصولات آن را در جای دیگری نیز دیدم. این محصول در گالری مذکور با قیمت ۱۸۰ هزار تومان به فروش میرسید آن هم با تخفیف اما من این محصول را در جایی دیگر با قیمت ۱۴۰ هزار تومان دیدم.

خیلی از وقت ها تخفیفات فیک هستند اما باز هم باعث فروش خواهند شد. به این نکته هوش مالی دقت کنید شما با استفاده از تخفیف میتوانید درامد خود را بیشتر کنید. در مورد خریدهای خود نیز دقت کنید. تخفیف عامل اصلی نیست که بتواند محرک شما برای خرید باشد. باید احساسای خرید نکنید. شما باید جمعه سیاه داشته باشید. به این موضوع فکر کنید که در کار شما چگونه میتوان تخفیف داد و تبلیغ کرد.

افزایش درامد در کسب و کار، افزایش رشد در کسب و کار ؛انگیزه در کسب و کار
مخالفان پیشرفت شما کیستند؟

مورد بعدی که میخوام به شما بگویم و باید ان را بررسی کنید. من اسم ان را مخالفان پیشرفت شما گذاشته ام. این افراد چه کسانی هستند؟ این افراد کسانی هستند که از عملکرد شما برای رسیدن به موفقیت مالی جلوگیری میکنند. این افراد غالباً از نزدیکان شما هستند که با گفتن عباراتی مانند نرو، نکن و نمیشه جلوی عملکرد شما را سد می کنند. حال این سوال پیش میآید که اقای تیموری با این افراد باید چکار کنیم؟ احتمالاً چنین افرادی در زندگی شما هم وجود داشته اند پس این موضوع را درک میکنید. بهترین راهکار این است که در ذهن این افراد نفوذ کنید.

برای مثال اگر میخواهید از کار خود خارج شوید نیازی نیست به همسر خود بگویید که من میخواهم استعفا بدهم و کسب و کار جدید را راه بیاندازم. چرا که ممکن است با شما مخالفت کند چون امنیت و وضعیت فعلی خود را دوست دارد. شما باید به همسر خود بگویید چقدر خوب بود اگر ماشین بهتر و یا یک ویلا داشتیم که جمعه ها به مسافرت میرفتیم. و چقد خوب بود که میتوانستیم شرایط بهتری را برای فرزندمان فراهم کنیم و من میتوانستم چیزهای بهتری برای تو بخرم. در این حالت همسر شما خودش از شما میخواهد که برای رسیدن به چنین شرایطی کاری را انجام دهید. پس با مخالفان پیشرفت خود اینگونه برخورد کنید.

آموزش کسب و کار اینترنتی استراتژی کسب و کار چیست
نقش اموزش برای رسیدن به اهداف

تا جایی که میتوانید به صورت خنثی در ذهن آنها نفوذ کنید. پس این موضوع را بررسی کنید تا بتوانید مخالفان پیشرفت خود را پیدا کرده و در ذهن انها نفوذ کنید. دوستان عنصری با نام کاتالیزور وجود دارد که کارش این است که در واکنش شرکت نمیکند اما سرعت آن را افزایش میدهد. به نظر من اموزش در زندگی انسان حکم کاتالیزور را دارد. برای مثال اگر میخواهی ارتباطت با همسرت بهتر بشود باید اموزش ببینید. با اموزش سریعتر میتوانید به هدف خود برسید. برای مثال هوش مالی در زندگی مالی شما حکم کاتالیزور را دارد.

به شما کمک میکند که درامد خود را افزایش دالده ، پول خود را حفظ کنید و خیلی سریع پول خود را رشد بدهید. هوش مالی به شما کمک میکند که خیلی سریع شرایط مالی خود را بار ها و بارها از شرایط فعلی بهتر کنید. به این موضوع خیلی فکر کردم. هوش مالی در زندگی افراد حکم کاتالیزور را دارد و به انها کمک میکند که خیلی سریعتر به موفقیت مالی برسند. تا زمانی که بر روی خودتان سرمایه گذاری نکنید و یاد نگیرید نمیتوانید بهترین رفتار را داشته باشید. تا جایی که میتوانید بر روی خودتان سرمایه گذاری کنید و یاد بگیرید.

6 گام طلائی برای شروع کسب و کار آموزش رایگان کسب و کار
نتیجه گیری

شما جزء افراد خاصی هستید که این مطلب را میبینید. چرا که خیلی از افراد اصولا اعتقاد ندارند که میتوانند به موفقت برسند پس شما که به این موضوع اعتقاد دارید و به این مطلب توجه میکنید خیلی سریعتر این کار را انجام دهید. امیدوارم از این مطلب لذت ببرید.من به این موضوع فکر میکنم که چگونه اطلاعات را ارائه بدهم که افراد خیلی سریع ان را درک کرده و به ان عمل کنند. این مطلب را برای عزیزان خود بفرستید و به انها نیز کمک کنید.من یر روی این مطلب کار زیادی انجام داده ام تا بتوانید به نتیجه برسید. مطمعن باشید ایده های که از این مطلب به ذهن شما می آید میتواند خیلی کمک کننده باشد. شاد و پیروز و سربلند باشید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: ماهان تیموری (مقالات کسب و کار) - mahanteymouri - 08-04-2017 12:16 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از طریق وردپرس saeed74 0 226 05-24-2022 10:38 AM
آخرین ارسال: saeed74
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,859 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار hidi 25 8,542 10-10-2018 02:26 PM
آخرین ارسال: sasannikoo
  اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما amir2244 1 512 07-27-2017 11:27 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  تکنیک های ساده برای پس انداز و کسب امنیت مالی mrghafoory 1 1,244 10-28-2016 11:31 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
  سئو سایت و کسب و کار اینترنتی aliadd 0 628 09-14-2016 01:03 PM
آخرین ارسال: aliadd
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,334 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030
  اموزش ساخت صابون های طرح دار | کار در خانه mrghafoory 7 12,541 04-07-2016 11:31 AM
آخرین ارسال: avicenna
  شش دلیل کم بودن میزان فروش کسب و کار اینترنتی fekreabi 2 1,105 12-02-2015 02:36 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  دانلود کتاب های آموزش کسب و کار اینترنتی fekreabi 6 1,949 11-29-2015 09:03 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  RE:کلاس شروع کسب و کار کوچک ( تخصصی ) ahmad rezaee 20 5,461 10-09-2015 10:30 AM
آخرین ارسال: mardin-b
  در زمینه کسب درامد از طریق وبلاگ یا وب سایت کمک کنید farham92 10 1,966 09-11-2015 01:09 PM
آخرین ارسال: reza.rs2
  آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining مهدی 1 145 52,758 07-04-2015 07:00 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  چگونه کسب و کار خود را دگرگون کنید؟ karafarin 0 806 08-26-2014 06:43 PM
آخرین ارسال: karafarin
  دانلود رایگان کتاب کسب و کار موفق hidi 2 1,104 08-22-2014 01:21 PM
آخرین ارسال: hidi
  کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( تخصصی ) ahmad rezaee 29 9,976 06-09-2014 12:05 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار ahmad rezaee 54 9,729 10-20-2013 10:19 PM
آخرین ارسال: bashla
  7 روش کاهش فشار عصبی در محیط کار mrghafoory 0 502 07-02-2013 11:26 PM
آخرین ارسال: mrghafoory
  شراکت در کسب و کار mir abbas 19 4,258 05-06-2013 10:19 AM
آخرین ارسال: mir abbas
  راهنمای سریع و آسان برای درک امور مالی کسب و کارها karafarin 2 1,057 03-15-2013 07:51 PM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS