ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
زمان کنونی: 06-09-2024, 04:48 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahanteymouri
آخرین ارسال: کامران طاها
پاسخ:
بازدید: 10001

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
07-26-2017, 09:46 PM
ارسال: #24
RE: ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
معرفی بهترین راه های درآمدزایی
سلام دوستان عزیز امروز میخوام بهترین راه های درآمدزایی رو بهتون معرفی کنم. این راههای درآمدزایی که در اختیارتون میگذارم هم مخصوص کسانی است که کار ندارند و به دنبال کار میگردند و هم مخصوص مدیرانی است که مجموعه ای را مدیریت میکنند و کسب و کار خودشون رو دارند.
مهارت کسب در آمد

خیلی از افراد این سوال را از من میپرسند که آقای تیموری ما بیکار هستیم باید چکار کنیم؟ در رنج سنی بین ۱۶ تا ۳۰ این سوال را بیشتر از من میپرسند. من به این موضوع فکر کردم که اگر من واقعاً در جایگاه این افراد بودم چه کاری انجام میدادم. تصمیمی که من با توجه به دانشی که دارم در سال ۹۶ در کشور ایران این بود که میرفتم و به مدت دو سه ماه زمان میگذاشتم و در طول روز ۱۷ -۱۸ ساعت کار میکردم تا یک مهارت خوب و به روز را به دست بیاورم.

برای مثال برنامه نویسی اندروید و یا برنامه نویسی IOS. که الان درامدهای خوبی دارند. در حال حاضر اگر کسی برنامه نویسی اندروید بلد باشد به راحتی میتواند در ماه درآمدی بین ۵-۱۰ میلیون داشته باشد و اگر کسی برنامه نویسی IOS بلد باشد میتواند در بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون کسب در آمد کند.
هدف

من تصمیم میگرفتم و میرفتم مهارتم را افزایش میدادم و اگر هنوز تفکر قدیمی خود را داشتم چه تصمیمی میگرفتم؟ من در سن ۱۴-۱۵ سالگی یک مدت بیکار شدم. در آن زمان در قم زندگی میکردم به پاساژ الزهرا رفتم و به یک موبایل فروشی گفتم که میخواهم اینجا به صورت رایگان کار کنم. ماه اول را رایگان کار کردم.

از ماه دوم گفتم که من پورسانت میگیرم و از آنجایی که با تلاش کار میکردم و با دقت کارها و رفتار صاحب مغازه با مشتریان را میدیدم کار را از او یاد گرفتم. هدف من هم همین بود که یک ماه رایگان کار کنم و کار را یاد بگیرم. صاحب مغازه با گرفتن پورسانت موافقت کرد و من توانستم در ماه دوم یک موتورسیکلت بخرم. این موضوع باعث افزایش اعتماد به نفس من شد و بعد از یکی دو ماه من به تهران امدم.
یادگیری مهارت

پس یا به دنبال یادگیری مهارتی باشید و یا حتی اگر شده برای چند ماه به جایی بروید و کار یاد بگیرید. بیکاری یک نوع مرض و بیماری است پس بیکار نمانید. نباید این مشکل را به گردن دولت، جامعه و یا پدر و مادر بیاندازید. شاید اینها نقش داشته باشند اما در نهایت تو مسئول هستی. مسئولیت زندگی خودت را قبول کن و یکی از این دو کار رانجام بده.

پدرم همیشه میگفت حتی اگر میخواهی کارگر یا کارمند هم باشی کارگر یک ادم پولدار و موفق باش. اگر میخواهی بروی و جایی کار یاد بگیری به شرکت و کسب و کاری برو که پولساز و موفق باشند نه اینکه به جایی برای کار بروی که طرف خودش درآمد مناسبی ندارد چه برسد که بخواهد به تو سود بدهد. ولی توصیه من به شما این است که اگر بیکار هستید به دنبال یادگیری مهارت بروید حتی اگر لازم باشد که ۱۷-۱۸ ساعت در طول روز زمان صرف کنید.
هوش مالی

دوستان در دوره هوش مالی و در ماه دوم یک قسمت خیلی جذاب داشتیم. به نام هرم مازلو شاید شما هم نام هرم نیازهای مازلو را شنیده باشید. در سن ۱۷-۱۸ سالگی با یک کارآفرینی صحبت میکردم و به او گفتم که من خیلی دوست دارم پولدار شوم چه کاری باید انجام دهم؟ او پاسخ داد که کار سختی نیست سعی کن نیاز مردم ر برطرف کنی.

من پرسیدم یعنی چی؟ جواب داد فرض کن تهران ۱۰ میلیون جمعیت دارد و ۵ میلیون از انها هر کدام به تو ۱۰۰۰ تومن سود برسانند. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ من یک لحظه فیسم تغییر کرد و جواب دادم میشه ۵ میلیارد تومان و از اون شب من در این فکربودم که چطور میتوانم یکی از نیازهای مردم را برطرف کنم. که پیک کتاب یکی از نیازهای آن زمان را برای مردم برطرف کرد. و من ثروتمند شدم.
شروع کسب و کار جدید

اگر دوست دارید که راه های درآمدزایی را بدانید و درآمد زایی کنید و یک کسب و کار جدید را راه بیاندازید . از نیازهای مردم استفاده کنید. ببینید چه خدمتی میتوانید به مردم کنید و یا چه کالا وخدماتی به درد مردم میخورد. مردم حاضرند به شما پول بدهند برای مثال نیازهای هرم مازلو شامل نیازهای فییولوژیک، امنیت، اجتماعیف احترام و خودشکوفایی است. که بدین ترتیب از پایین به بالا میرود. نیازهای که در قسمت پایین هرم قرار میگرند نیازهای اساسی مردم هستند که پول زیادی در آنها وجود دارد. البته نیازهای قسمتهای بالایی هرم نیز گاهاً میتواند بسیار سوداور باشد. برای مثال نیازهای فیزیولوژیک عبارت است از خوراک، پوشاک و سلامتی.
ایده خوب برای شروع

من در مورد هرم مازلو در دوره های هوش مالی بیشتر از ۳۰-۴۰ ایده داده ام. بعضی از ایده هایی را که داده ام تنها ۳-۴ نفر در ایران آن را انجام داده اند و برخی از این ایده ها را هنوز کسی در ایران راه اندازی نکرده است. الان میخواهم یک ایده به شما بدهم که در دوره ها نیز آن را نگفتم چرا که دیروز با توجه به مطالعاتی که داشتم و ترجمه برخی از مقالات خاص که از انها استفاده میکنم میخواهم این ایده را به شما بگوییم.

ببینید دوستان در ایران سیستم پزشکی چگونه کار میکند؟ من میخواهم در مورد نیازهای فیزیولوژیک یک کار به شما معرفی کنم که در ایران کسی ان را انجام نداده و به صورت یک ایده است. در ایران سیستم پزشکی بدین صورت است که انسانها بعد از مریض شدن به پزشک میروند و درمان میشوند و پولی در این بین رد و بدل میشود.
زیر ساخت های مناسب کسب و کار

در کشورهای پیشرفته بدین صورت است که کشورهایی که زیرساخت مناسبی دارند اعتقادشان بر این است هزینه پیشگیری بسیار کمتر از درمان است. پس یک بودجه دولتی را برای پیشگیری درنظر میگیرند وبرای مثال میگویند که مردم میتوانند به صوت ماهیانه برای چکاپ مراجعه کنید. و دکتر توصیه هایی را برای سلامتی به آنها ارائه کند.

بدون شک در کشور ایران افراد زیادی هستند که مانند من حاضرند سالیانه مبلعی مثلا ۱-۲ میلیون تومان بپردازند که کسی به صورت ماهیانه آنها را چکاپ کند. چرا که به صورت معمول افراد تا مریض نشوند پیش دکتر نمیروند و حتی زمانی سیگار را ترک میکنند که به انها بگویید در صورت کشیدن سیگار خواهند مرد. و برخی نیز به دلیلی مشغله وقت نمیکنند که به این مسئله بپردازند. پس شما مشتریان احتمالی زیادی خواهید داشت.
راه اندازی

می میتوانم به شما بگویم که همه افرادی که ماشینهای لوکس سوار میشوند میتوانند مشتریان احتمالی شما باشند. اینچنین افرادی حاضرند که سالیانه چند میلیون هزینه کنند تا شما مراقب سلامتی انها باشید و از مریضیهای احتمالی پیشگیری کنید. پس به این موضوع دقت کنید که شما میتوانید چنین شرکتی را راه اندازی کنید. افرادی مانند من که اگر بخواهم بروم و آزمایشی را بدهم برای چکاپ کامل باید ۴۰۰-۵۰۰ تومان هزینه کنم.

اگر شرکتی راه اندازی شود که یک سری از تجهیزات و وسایل را خریداری کند. اگر شما بتوانید روزانه از ۳۰۰-۴۰۰ نفر آزمایش بگیرید هزینه آزمایش برای شما بیشتر از ۴۰-۵۰ هزار تومان نخواهد شد. افراد حاضرند سالیانه چند میلیون هزینه کنند که شما از آنها هرچند مدت یکبار آزمایشاتی بگیرید و توصیه هایی را در مورد سلامتی به آنها بکنید.
تقویت هوش مالی

اگر میخواهید درامد خوبی داشته باشید بر طبق نیازهای مردم بیزینس خود را راه اندازی کنید. برای مثال خوراک یکی از نیازهای اصلی است و به همین خاطر است که در کل جهان در این بخش پول زیادی وجود دارد. برندهای بزرگی مثل کوکا و پپسی مربوط به بخش خوراکیها هستند که جزء نیازهای فیزیولوژیک محسوب میشوند. اگر شما بر روی نیازها تمرکز کنید در واقع دارید هوش مالی خود را تقویت میکنید. دوست دارم به مدیران یک نکته را بگویم به نظر من مدیران شرکتها و مدیران سازمانها مالک شرکتهای خودشان نیستند. این فروشندگان هستند که مالک شرکتها و سازمانها میباشند.
تشکیل تیم فروش خوب

اگر شما مدیری هستید که تیم فروش خوبی ندارید. فرقی نمیکند که کار شما چه چیزی باشد حتی اگر در اطراف حرم امام رضا یک مغازه کوچک داشته باشید اما فروشنده خوبی نداشته باشید کسب و کار شما به درد نخواهد خورد. فروشنده خوب یک ارزش است پس اگر شما یک مدیر هستید یک تیم فروش قوی تشکیل داده و فروشندگان خوبی را پرورش دهید. به فروشندگان خوب حقوق های خوبی بدهید، من فروشنده ای را میشناسم که ماهانه بین ۱۰-۱۵ میلیون تومان درامد دارد.

آموزش هوش مالی ایده ایده پولساز ایده خوب ایده موثر
مهارت فروش و بازاریابی

اگر شما شخصی هستید که مهارت خاصی ندارید بهتر است مهارت فروش و بازاریابی را یاد بگیرید. فروش خیلی زیبا است و اگر کسی از بازاریابی و فروش بدش می آید به این دلیلی است که آن را به خوبی و به صورت اصولی یاد نگرفته است. در مورد فروش این نکته را باید بگویم که دولتهای ما اسمهای مختلفی را مانند دولت تدبیر و یا دولت امید و یا دولت انتظار انتخاب میکنند.

اگر دولتی اسم خودش را دولت فروش بگذارد و هزینه کمی برای آموزش مردم کشور در نظر گرفته شود که فروش و ارتباط بین المللی و فروش در خارج از کشور را یاد بگیرند. ما منابع زیادی داریم که میتوانیم به خیل از کشورها بفروشیم. من در آینده در این ارتباط صحبت میکنم و حتی به کشورهای دیگر میروم و از آنجا برای شما کلیپ ضبط میکنم. مطمعن باشید فروش غوغا خواهد کرد.

بهبود هوش مالی بهترین راه های درآمدزایی تست هوش مالی چالش هوش مالی
تاثیر شبکه های اجتماعی

مورد دیگری که باید بگویم این است که چند روز پیش به کافه ای رفته بودم و آقایی که خیلی به من محبت داشت و من ازش ممنونم در حین صحبت به من گفت که استاد من وقتی کتاب میخوانم یا ویدئو میبینم یاد نمیگیرم. من پرسیدم چرا؟ وقتی دلایلش را دیدم فهمیدم که این مسئله طبیعی است. دوستان اگر کتابی میخوانید و ان را حس نمیکنید و یا ویدئویی میبینید یا در کلاسی شرکت میکنید و آن را درک نمیکنید.

نیاز است که ان را چند بار تکرار کنید. من به شما توصیه میکنم تا الان من هر چنتا ویدئو در مورد هوش مالی در جاهای مختلف مانند کانال، سایت و اینستاگرام قرار دادم چند بار دیگر ببینید. من محصولی درست کردم با نام گفتگو با میلیونرها این محصول را بالای ۱۰-۱۵ بار تماماً گوش دادم که هر کدوم حدود ۲۰ ترک است. هرموقع که ان را گوش میدادم بیشتر درک میکردم و بیشتر یاد میگرفتم.

راه های درآمدزایی شروع کسب و کار جدید کسب وکار و هوش مالی
شناخت اسطوره ها

شما خودت را با ابن سینا مقایسه کن. ابن سینا کتاب ارسطو را با نام ما بعد الطبیعه را ۴۰ بار میخواند اما درک نمیکند. ما از ابن سینا که هوشمان بالاتر نیست. تکرار برای یادگیری یک چیز طبیعی است و همین کلیپو اینقدر ببینید که باورتان بشود و ان را درک کنید. من بهت قول میدم که اگر یک سال به راهکارهایی که بهت گفتم عمل کنی نتیجه ای که در زندگی خواهی گرفت فوق العاده است. هر کلیپ را ۱۰۰ بار ببین تا باورت بشود و ان را درک کنید. بعد از ان میتوانید به ان عمل کنید و نتیجه حاصل خواهد شد.

معرفی بهترین راه های درآمدزایی هدف هوش مالی یادگیری یادگیری مهارت
نتیجه گیری

همین الان ازت میخواهم که این مطلب را برای دوستان خود که بیکار یا مدیر هستند و یا کسی که فکر میکنید ان را درک میکنند و میخواهید به انها کمک کنید بفرستید. قانون جهان این است که از هردست بدهید از همان دست پس خواهید گرفت. اگر شما در مورد دیگران کار خیر کنید، به انها محبت کنید و به آنها یاد بدهید. این خیر برای شما بر خواهد گشت. امیدوارم که این قانون را به خوبی اجرا کنید. امیدوارم هرجا که هستید شاد و پیروز و سربلند باشید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: ماهان تیموری (مقالات کسب و کار) - mahanteymouri - 07-26-2017 09:46 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از طریق وردپرس saeed74 0 222 05-24-2022 10:38 AM
آخرین ارسال: saeed74
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,734 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار hidi 25 8,533 10-10-2018 02:26 PM
آخرین ارسال: sasannikoo
  اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما amir2244 1 502 07-27-2017 11:27 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  تکنیک های ساده برای پس انداز و کسب امنیت مالی mrghafoory 1 1,239 10-28-2016 11:31 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
  سئو سایت و کسب و کار اینترنتی aliadd 0 611 09-14-2016 01:03 PM
آخرین ارسال: aliadd
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,327 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030
  اموزش ساخت صابون های طرح دار | کار در خانه mrghafoory 7 12,538 04-07-2016 11:31 AM
آخرین ارسال: avicenna
  شش دلیل کم بودن میزان فروش کسب و کار اینترنتی fekreabi 2 1,104 12-02-2015 02:36 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  دانلود کتاب های آموزش کسب و کار اینترنتی fekreabi 6 1,949 11-29-2015 09:03 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  RE:کلاس شروع کسب و کار کوچک ( تخصصی ) ahmad rezaee 20 5,406 10-09-2015 10:30 AM
آخرین ارسال: mardin-b
  در زمینه کسب درامد از طریق وبلاگ یا وب سایت کمک کنید farham92 10 1,892 09-11-2015 01:09 PM
آخرین ارسال: reza.rs2
  آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining مهدی 1 145 51,711 07-04-2015 07:00 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  چگونه کسب و کار خود را دگرگون کنید؟ karafarin 0 795 08-26-2014 06:43 PM
آخرین ارسال: karafarin
  دانلود رایگان کتاب کسب و کار موفق hidi 2 1,102 08-22-2014 01:21 PM
آخرین ارسال: hidi
  کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( تخصصی ) ahmad rezaee 29 9,966 06-09-2014 12:05 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار ahmad rezaee 54 9,718 10-20-2013 10:19 PM
آخرین ارسال: bashla
  7 روش کاهش فشار عصبی در محیط کار mrghafoory 0 497 07-02-2013 11:26 PM
آخرین ارسال: mrghafoory
  شراکت در کسب و کار mir abbas 19 4,250 05-06-2013 10:19 AM
آخرین ارسال: mir abbas
  راهنمای سریع و آسان برای درک امور مالی کسب و کارها karafarin 2 1,056 03-15-2013 07:51 PM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS