ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شروع کاری بزرگ با کمک و راهنمایی دوستان
زمان کنونی: 05-23-2024, 03:55 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mir abbas
آخرین ارسال: kafsabizarin
پاسخ: 35
بازدید: 6588

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع کاری بزرگ با کمک و راهنمایی دوستان
01-29-2013, 01:06 AM
ارسال: #11
RE: شروع کاری بزرگ با کمک و راهنمایی دوستان
(01-28-2013 07:34 PM)Haavin نوشته شده توسط:  بي نهايت تبريك بابت شروع فعاليتتتون
به نظرم اگه بسته هاي بزرگي هم شامل زعفران زرشك و يا هر چند محصولي رو به شكل package با بسته بندي جالب و قيمت تمام شده كمتر هم تو ليست محصولاتتون باشه استقبال ميشه يا حتي بسته هايي از زعفران ناب براي هديه با èchantillon (اشانتيون)بگذارين عاليه
lمتشکرم.هدفم در وحله اول فقط زعفران هست ودر مراحل بعدی انواع دمنوشهای گیاهی و بعد.... البته بعد از جا افتادن، بله بسته های اشانتیون هم مد نظرم هست جهت خریدهای بالا ،متشکرم از راهنماییتون.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , sir-mahyar , Haavin , jahanagahi , successman , Delta.H , ahmad rezaee , حامد , من میلیاردرم , habib tousi , Mind , arsho , ناصر صادقی , 0625
01-29-2013, 01:15 AM
ارسال: #12
(01-28-2013 08:54 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  بنده از موافقان سرسخت کارهای تخصصی هستم ،
بسیار عالیست ، باید با دید بلند مدت بهش نگاه کنید ( 2 3 ساله )
یک سال اول هم احتمالا سود که نداره هیچ ، ضرر هم می شه ولی مطمئن باشید در آینده جواب خوبی می گیرید.
ضرر هم که می گم صرف بابت هزینه پست هست ، چون قاعدتا باید به نرخی عرضه کنید که جمعا با هزینه پست از نرخ عرضه شده در سراسر کشور گرانتر نشه و در همون حدود باشه

آرزوی موفقیت
ضمنا اگر دو زبانه کار کنید ، می توانید با گرفتن یک مرچنت فروش جهانی هم داشته باشید و به صورت گیفت برای مشتریانتان صادر کنید.
برنامه ای که مدنظرم هست تا یک سال کار کردن روی برند و شناساندن سایت و انتظار سود در یکی دو سال هم ندارم .در مورد دو زبانه بودن سایت هم اشاره خوبی فرمودید که از ضروریات میباشد حتی چند زبانه.
تشکر میکنم از راهنماییتون

تشکر شده توسط: sir-mahyar , Haavin , jahanagahi , فرهاد قربانی , successman , Delta.H , ahmad rezaee , حامد , من میلیاردرم , habib tousi , Mind , arsho , nami , ناصر صادقی , سعید یوسفی
01-29-2013, 01:20 AM
ارسال: #13
(01-28-2013 09:25 PM)434343 نوشته شده توسط:  با توجه به قیمت بالای زعفران هزینه پست قابل توجیه است. حالا چرا فقط زعفران، شما که تو کار خشکبار هستید، برندهای معروف اجیل رو هم می تونی عرضه کنی.
با مطالعه سرگذشت سایتهای فروش معتبر به این نتیجه رسیدم که روی یک جنس خاص فعالیت متمرکز بشه موفقیتش بیشتره و به مرور میشود جنسهای دیگری در همین راستا عرضه کرد .درصد سود زعفران خیلی خوبه که باعث میشه هزینه های پستی رو هم حل کنه.
متشکرم

تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , sir-mahyar , successman , Delta.H , ahmad rezaee , vahid61 , حامد , من میلیاردرم , habib tousi , Mind , arsho , nami , ناصر صادقی , سعید یوسفی
01-29-2013, 01:29 AM
ارسال: #14
(01-28-2013 09:39 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:   میرعباس عزیز شما که گروه برتر رو دارید،چه غم دارید؟ در اینتر نت من به شما قول نمیدم.ولی در بازار همه جوره در خدمتم. .شما میخواید برند خودتون جا بیندازید. من اینکار رو انجام میدم. برند شما رو با برند های دیگه تو بازار پخش میکنم. بعد از مدتی کم کم برند های تو بازار رو از لیست کالاهام حذف میکنم. و مشتری من هم تا اون موقع با برند شما اشنا شده است و چون منو میشناسه ،راحت حرف منو قبول میکنه. و به اینصورت برند شما جایگزین برندهای دیگه در سوپر مارکتها و غیره.. میشه. شاد باشید
متشکرم اقای قربانی با وجود شما غمی نمیمونه روتون حساب ویژه ای باز کردم.
گذشته از فروش زعفران در بازار هدفم ساختن سایت معتبریست که یک پکیج کامل از تمام زعفرانهای موجود در ایران رو عرضه کنه ،مهم برای من ساخت یک سایت هست که برند بشه مثل امازون و فقط هدف من فروش زعفران با برند خودم نیست بلکه به عنوان پیشنهاد به مشتریهای خریدار دیگر زعفرانها ارائه خواهد شد.
تصور کنید یک عمده فروشی که در مقیاس جهانی فقط زعفران پخش میکنه اونم هر برندی که مد نظر خریدار هست در اینصورت دیگر نیاز به تعریف و تمجید از یک زعفران نیست.

متشکرم از راهنماییتون

تشکر شده توسط: successman , jahanagahi , sir-mahyar , فرهاد قربانی , Delta.H , ahmad rezaee , vahid61 , حامد , من میلیاردرم , ali_hoseini , habib tousi , Mind , arsho , nami , ناصر صادقی , سعید یوسفی
01-29-2013, 01:33 AM
ارسال: #15
خيلي جالبه...

اين ايده رو من داشتم ولي خوب تو ذهنم....

ايده اي خوبه كه رو زبون بياد ..

تبريك ميگم به شما .

با سرمايه هاي اندكتان آينده مالي خود را تضمين كنيد .

راه موفقيت

همیشه راه بهتری هست

[/align]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , mir abbas , حامد , jahanagahi , من میلیاردرم , habib tousi , Mind , arsho , ناصر صادقی , 0625
01-29-2013, 12:10 PM
ارسال: #16
به نام خدا
سلام دوست من
اول که تاپیک رو خوندم اومدم یه نه بنویسم ( با توجه به نکاتی که از ورود دوستان به دنیای وب و وبمستری میشناختم ) ولی بعد دیدم انتظار درآمد سریع ندارید گفتم خدارو شکر پس بزار بنویسم توضیحات رو.

اصولا توی این گرونی بازار دیگه گذشت دوران مارک معروف و معروفتر و خیلی از مردم متوسط جنس ارزون میخوان ولی بهتر از بقیه ( بهترین ارزون ) و مخصولا چیزایی که قیمت بالایی دارن توی نت کمتر خرید و فروش میشن اونم چیز قابل لمسی مثل زعفران. زعفران همونطور که خودت اطلاع داری خیلی راحت میشه با عکس و تصویرش مردم رو گول زد چون خیلی راحت میشه گل رنگ رو پودرش کرد و ازش یه البوم عکس گرفت که ملت کف کنن این زعفران کجا بوده تا حالا.
همچنین زعفران رو مردم ما یاد گرفتن هر موقع میرن مشهد یه بسته کوچیکشو بگیرن. و یا یه موقع که مهمون قراره بیاد و مثلا خیلی مهمه بپرن سوپری سر کوچه یه بسته بگیرن. کسی رو نداریم یا من نمیشناسم زعفران انقدر براش واجب باشه که یک هفته قبل توی اینترنت سفارش بده تا تحویلش بدن.
مگر اینکه خدمات خاصی داشته باشه. مثلا ارزونتر از بقیه باشه. مثلا نسبت به قیمتش کیفیت بالایی داشته باشه. مثلا سنگین تر از بقیه باشه ولی به قیمت بقیه و این موارد که اونطوری خانمها بین خودشون دهن به دهن میچرخه و برای همدیگه میخرن و ...

این به این معنی نیست که نمیشه. اتفاقا حوضه ای تخصصی هستش که خیلیم خوبه ولی در طولانی مدت. منظور شما همچین سایتی ایجاد میکنی بعد میای توی بسته بندیهای زعفران خودت هم آدرس سایت رو میزنی اول کار مشتریهای خودت یاد میگیرن که میتونن اینترنتی خرید کنن. و کی این سایت کارش میگیره ؟ وقتی مردم کاملا فرهنگ خرید از اینترنت رو بدست آوردن و اطمینان کردن که اون موقع شما سابقه داری در این زمینه و نیازی به تبلیغات خاصی نداری چون قدمت و اعتبارت بالاتر از بقیه خواهد بود.

ولی خب بد نیست میگم اگر امید کسب درآمد از سایت نداری فعلا که بعد پشیمون بشی حتما همچین سایتی بزن.
موفق باشی

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: mir abbas , حامد , jahanagahi , من میلیاردرم , ahmad rezaee , habib tousi , Mind , ali zobeid , nami , ناصر صادقی
01-29-2013, 12:44 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-29-2013 12:45 PM، توسط mir abbas.)
ارسال: #17
[size=medium] کی این سایت کارش میگیره ؟ وقتی مردم کاملا فرهنگ خرید از اینترنت رو بدست آوردن و اطمینان کردن که اون موقع شما سابقه داری در این زمینه و نیازی به تبلیغات خاصی نداری چون قدمت و اعتبارت بالاتر از بقیه خواهد بود[/size].
هدف اصلی این کار من این پاراگراف اخر مطلبتون بود .سپاسگذارم از راهنماییهای ارزنده تون و درخواست دارم جهت هر چه بهتر ارائه کردن ان در اینترنت اگر پیشنهادی دارید مطرح بفرمایید.

تشکر شده توسط: MohamadMJ , alicpu , حامد , jahanagahi , من میلیاردرم , sir-mahyar , ahmad rezaee , habib tousi , Mind , successman , nami , ناصر صادقی
01-29-2013, 12:45 PM
ارسال: #18
میر عبس عزیز . همه دوستان نظراتشان را دادند و البته تخصصی تر می توانم بگم محمد جان گفته . حالا بنده نیز چندین نکته را اضافه خواهم کرد . بنده اول حرفم اینه شما بیا یک سایت بسیار عالی بزن . با یک نام دامین که مربوط به زعفران میشه
دات کامش و دات ای ارش را بگیر. و قالب اختصاصی و غیره را بزن . و لوگو مخصوص به خودت را درست بکن .
م یک دسته بندی خوب . مثلا اگر در 10 استان زعفران کشت می شود . اسم ده استان را بنویس . و بعد زیر مجموعه درست بکن برایشان .
که مثلا این استان 5 نوع زعفران دارد . نام زعفران ها را بنویس. خاصصیت هر کدام را بنویس.
ویژگی های هر کدام را بنویس .
پس این شد از زدن سایت و چگونگی کار کردن در ان .
بعد بیا انواع زعفران ها را با قیمت و چند گرم هستند را بگذار . طوری باشد . که رقابتی باشد .
یعنی فردی که سفارش می دهد . بالاخره حدود یک هفته ای طول می کشد جنس برسد دست خودش .
حداقل این قدری صبر می کند . یک جنس مرغوب و خوب و با قیمت خوب برسد دستش .
ولی بنده نظرم این است شما سایت را بزن . روی سایت این کار ها را بکن .
ولی یفعلا روی سایت تبیلغات انجام نده . بلکه بیا جنست را در بازار پخش بکن . و در زیر هر بسته زعفرانت یک کارت چاپ بکن . و ادرس سایت را قشنگ در بیار .
و بنویس در سایت انواع زعفران ها در استان های مختلف هست . این گونه بعد از سه ماه حداقل بازدید کننده ثابت می گیری . در ضمن بنویس در همان کارت کسانی که مثلا بالای این قدر جنس بخرند . این قدر تخفیف بهشان می دهم .
اگر کسی بالای 10 بار خرید بکند این قدر تخفیف می دهم .
و در اخر هر ماه قرعه کشی بگذار برای خریداران . و جوایز خوبی به انها بده .
در اخر وقتی اول سایت را زدی و تمام جوانب کار را اجرا کردی . و جنست را نیز در بازار پخش کردی و بازدید کننده ثابت گرفتی
اون موقع زمان تبیلغات حداقل یک میلیونی در اینترنت هست .
تا کاربران اینترنتی نیز بیایند به سایت تو .
تازه در همین جا می توانی کنار سایتت نیز یک پورتال طراحی بکنی . که اخبار روز و مطالب خواندنی را بگذاری
که افرادی می ایند . اگر زعفران نخریدند .
مطالب را بخوانند . و این گونه بازدید کننده سایتت زیاد می شود . و می توانی تبیلغات بنری بگیری.
یا تبیلغات شرکت های که در زمینه زعفران هستند . بگویی بنر ثابت را این قدر می دهم ماهانه اجاره .
یا یک گروپ هم در کنار سایتت بزنی . و اعضا را جمع بکنی . و هر روز مطالب خوب در مورد زعفران بفرستی .
هر یک ماه در اون گروپ جایزه بدهی . خلاصه کار زیاد می شود کرد .
فعلا این ها را نوشتم . چون لازم بود . بقیه موارد فعلا لازم نیست .
امیدوارم تواسته باشم بهت کمک کرده باشم .
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , mir abbas , حامد , jahanagahi , من میلیاردرم , sir-mahyar , ahmad rezaee , habib tousi , Mrs.Seyedi , Mind , successman , arsho , ali zobeid , nami , ناصر صادقی
01-29-2013, 12:47 PM
ارسال: #19
اگر قصد دارید فقط محصولات رو بزارید و فقط به قصد فروش میتونید از فروشگاه سازها استفاده کنید.

اگرم قصد دارید طولانی مدت کار کنید. به نظرم با وردپرس بالا بیارید سایت رو. بخشی برای محصولات باشه و یه بخش توضیحات و مزایا و تخیص و کلا مطالبی در مورد زعفران بزارین تا سایت آپدیت میمونه و طبیعتا رتبه بالا و بالاتر بره.

همچنین بخشی برای سفارشات عمده در نظر بگیرید و کارت ویزیتی برای جا انداختن سایت بین مغازه ها و دوستان و آشنایان برای گرفتن سفارشات مخصوصا عمده.
سایت اینطوری شناسایی میشه و کم کم میشه سایز سایز ها و قیمت ها رو اضافه کرد.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: mir abbas , حامد , alicpu , jahanagahi , من میلیاردرم , ahmad rezaee , Mind , successman , arsho , ناصر صادقی , mahdi5e
01-29-2013, 12:58 PM
ارسال: #20
متشکرم جناب نیکوییALICPU
واقعا بصورت تخصصی به سوالاتی که در ذهنم بود پاسخ دادید.در مراحل پیشرفت کار حتما بنده را از نظرات و پیشنهادات خوبتون بی نصیب نکنید.امیدوارم بتوانم جبران کنم.
پیروز و سرافراز باشید

تشکر شده توسط: alicpu , jahanagahi , من میلیاردرم , sir-mahyar , ahmad rezaee , Mind , successman , arsho , ناصر صادقی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده eedy 10 8,822 12-20-2021 08:54 PM
آخرین ارسال: Ali fa
  نهال کاری و کشت گیاه آپارتمانی naaser7 1 583 08-30-2015 09:57 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  كاره پاره وقت با درآمد مناسب edison_9891 0 689 03-06-2015 11:02 PM
آخرین ارسال: edison_9891
  درخواست ایده برای کسب و کار با سرمایه محدود yasweb 6 1,775 12-07-2014 01:09 AM
آخرین ارسال: pooya 90
  کالاهایی که با ضایعات پلاستیکی تولید میشن eedy 1 1,839 08-18-2013 05:33 PM
آخرین ارسال: zhosseini81
  توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین ( تاک )-لطفا همه دوستان شرکت کنند r_ghn 5 1,547 09-17-2012 12:44 PM
آخرین ارسال: r_ghn

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS