ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درد دل با موضوع محرم
زمان کنونی: 04-30-2024, 01:06 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MohamadMJ
آخرین ارسال: ahmad rezaee
پاسخ: 19
بازدید: 2347

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد دل با موضوع محرم
11-20-2012, 12:35 PM
ارسال: #11
RE: درد دل با موضوع محرم
(11-20-2012 11:08 AM)mahdi77 نوشته شده توسط:  سلام به آقا یوسف عزیز و دیگر دوستان

چرا اینقدر به مراسم های عزادری امام حسین با بدبینی نگاه می کنید؟چرا نیمه خالی لیوانو می بینید؟حالا اگه یک عده ای توی یک مجلسی کارهایی می کنن که به نظر من و شما و بزرگان درست نیست ،ما که نباید همه را با یک چوب بزنیم.من خودم بک بچه هیئتی هستم و الحمدالله توی یک هیئتی بزرگ شدم از سال 74 تا الان که به جرأت می تونم بگم خیلی چیزهایی که در زندگی دارم از این هیئت است.از همه نظر ،نه که بخوام غلو کنم.میانگین سنی اعضای این هیئت 26سال به بالا است.جمعیت ثابت در مراسم های عادی آن 50-60نفر می باشد که 3نفر انها دکترا دارند و 10تا 12 نفرشان هم کارشناسی ارشد در رشته های مختلف و بقیه اکثراً دانشجو هستند و یا تو کار آزاد مشغول هستند مثلا یکی دوتاشون تو صادرات و واردات مشغولند و...
الحمدالله همگی بچه ها، موفق و سالم هستن و بعضی شون هم زن و بچه دارن
این بچه هیئتی ها هم به زندگی شون می رسن و هم چندتایی شون یک بچه یتیمو تحت پوشش دارن و یک طرحی در هر ماه برای افراد فقیر که در سطح منطقه شناسایی شدن دارن که بهشون ارزاق می رسونن.
توی هیئت هم گریه می کنن و هم سینه می زنن برای مظلومیت امام حسین و ...
از این هیئت ها کم نداریم دوستان پس لطفاً همه را به یک چشم نگاه نکنیم و برای سینه زنها و گریه کنان اهل بیت احترام قائل باشیم و بدونیم که گر یه برای امام حسین دل را جلا می دهد و آدم را آدم تر!
دوستتون دارم-یا علی10_004

سلام داداشم
اصلا اینطوری نیست خدایی نکرده سوء تفاهم پیش نیاد. من حرفمو راحت و عمومی زدم تا منظور کلی رو برسونم.
خودمم بچه هیئتیم. خیلی از دوستام بچه هیئتی هستن. میشناسمشون.

دوستان همگی توجه کنید.
1. موضوع تاپیک نوشتم درد دل و حرف دلمه. پس ممکنه کسی قبولش نکنه چون حرف دلمو زدم
2. من نگفتم عزاداری بده که. من خودم 23 ساله مشکی پوش و عزادار امام حسین هستم.
3. من دارم چیزایی رو میگم که ارزش این روزها و ارزش اونشهادت رو داره روز به روز کم میکنه. امام حسین شهید نشد که کل مسلمان ها لباس یکدست بپوشن یا بزنن خودشونو نابود کنن. یا مثلا از این مسجد به اون مسجد بدون برا خوراکی. اصلا داریم از هدف اصلیش دور میشیم. البته منظور از این کلی گفتن اینه که خیلیها اینطوری شدن. نه اینکه همه اینطورین و هیچکس عزادار واقعی نیست.

از نظر من عزادار واقعی اونیه که حداقل یکی از صفات امام حسین رو دنبال کرده چه بسا تاسوعا عاشورا گوشه خونه نشسته. نه کسی که به قولی
12 ماه سالو همه مدل خوردنی و کشیدنی مصرف میکنه
به ناموس مردم بد نگاه میکنه و تجاوز میکنه
کلا هرکایر از دستش بر میاد میکنه.
بعد محرم مشکی میپوشه میگه من اعتقاد دارم
خب مرد شوره این اعتقادتو ببرن که امام حسین و خاندانش انقدر مظلومانه به شهادت رسید تا امثال این آدمارو 2 روز آدم نگه داره.

هنوزم هستن اونایی که برای خود نمایی توی این ایام کارایی میکنن که واقعا من شخصا شرمنده میشم پیش این شهدا.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mahdi77 , مــجــیــנ , jahanagahi , Haavin , Alireza_Kh
11-20-2012, 12:41 PM
ارسال: #12
من هرچی مطالب دوستان رو میخونم بازم نمیدونم اینو چطوری بگم پس دوباره تکرار میکنم

دوستان. عزیزان. من بحثم کلیه. نه اینکه بگم هیئت و این حرفا مشکل داره. خودم شخصا بچه هیئتی هستم. تمام دوستان و رفقام هیئت میرن. اصلا در مورد هیئت و این حرفا من چیزی نگفتم.
سینه زدن و گریه و غم و اندوه نمیگم بده و کاملا نهی بشه. ولی لباس بکن و بکش خودتو جلو بچه مردم این مشکل داره.

اگر طوری حرف زدم که دوستی فکر کرده بی احترامی بهش شده واقعا معزرت میخوام. اصلا منظور این نبود. من کسی نیستم که بتونم عزادار امام حسین و تشخصی بدم و در موردش قضاوت کنم. خودم 1000 جای کارم میلنگه. ولی درد دلی بود از من تا حدی که میفهمم و سرم میشه.

بازم ممنون از دوستان. منتظر نظرات بقیه هم هستیم

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: yu3f , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , jahanagahi , Haavin , mohammadshamosi , ahmad rezaee
11-20-2012, 12:44 PM
ارسال: #13
(11-20-2012 12:35 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  
(11-20-2012 11:08 AM)mahdi77 نوشته شده توسط:  سلام به آقا یوسف عزیز و دیگر دوستان

چرا اینقدر به مراسم های عزادری امام حسین با بدبینی نگاه می کنید؟چرا نیمه خالی لیوانو می بینید؟حالا اگه یک عده ای توی یک مجلسی کارهایی می کنن که به نظر من و شما و بزرگان درست نیست ،ما که نباید همه را با یک چوب بزنیم.من خودم بک بچه هیئتی هستم و الحمدالله توی یک هیئتی بزرگ شدم از سال 74 تا الان که به جرأت می تونم بگم خیلی چیزهایی که در زندگی دارم از این هیئت است.از همه نظر ،نه که بخوام غلو کنم.میانگین سنی اعضای این هیئت 26سال به بالا است.جمعیت ثابت در مراسم های عادی آن 50-60نفر می باشد که 3نفر انها دکترا دارند و 10تا 12 نفرشان هم کارشناسی ارشد در رشته های مختلف و بقیه اکثراً دانشجو هستند و یا تو کار آزاد مشغول هستند مثلا یکی دوتاشون تو صادرات و واردات مشغولند و...
الحمدالله همگی بچه ها، موفق و سالم هستن و بعضی شون هم زن و بچه دارن
این بچه هیئتی ها هم به زندگی شون می رسن و هم چندتایی شون یک بچه یتیمو تحت پوشش دارن و یک طرحی در هر ماه برای افراد فقیر که در سطح منطقه شناسایی شدن دارن که بهشون ارزاق می رسونن.
توی هیئت هم گریه می کنن و هم سینه می زنن برای مظلومیت امام حسین و ...
از این هیئت ها کم نداریم دوستان پس لطفاً همه را به یک چشم نگاه نکنیم و برای سینه زنها و گریه کنان اهل بیت احترام قائل باشیم و بدونیم که گر یه برای امام حسین دل را جلا می دهد و آدم را آدم تر!
دوستتون دارم-یا علی10_004

سلام داداشم
اصلا اینطوری نیست خدایی نکرده سوء تفاهم پیش نیاد. من حرفمو راحت و عمومی زدم تا منظور کلی رو برسونم.
خودمم بچه هیئتیم. خیلی از دوستام بچه هیئتی هستن. میشناسمشون.

دوستان همگی توجه کنید.
1. موضوع تاپیک نوشتم درد دل و حرف دلمه. پس ممکنه کسی قبولش نکنه چون حرف دلمو زدم
2. من نگفتم عزاداری بده که. من خودم 23 ساله مشکی پوش و عزادار امام حسین هستم.
3. من دارم چیزایی رو میگم که ارزش این روزها و ارزش اونشهادت رو داره روز به روز کم میکنه. امام حسین شهید نشد که کل مسلمان ها لباس یکدست بپوشن یا بزنن خودشونو نابود کنن. یا مثلا از این مسجد به اون مسجد بدون برا خوراکی. اصلا داریم از هدف اصلیش دور میشیم. البته منظور از این کلی گفتن اینه که خیلیها اینطوری شدن. نه اینکه همه اینطورین و هیچکس عزادار واقعی نیست.

از نظر من عزادار واقعی اونیه که حداقل یکی از صفات امام حسین رو دنبال کرده چه بسا تاسوعا عاشورا گوشه خونه نشسته. نه کسی که به قولی
خب مرد شوره این اعتقادتو ببرن که امام حسین و خاندانش انقدر مظلومانه به شهادت رسید تا امثال این آدمارو 2 روز آدم نگه داره.

هنوزم هستن اونایی که برای خود نمایی توی این ایام کارایی میکنن که واقعا من شخصا شرمنده میشم پیش این شهدا.
از خدا می خواهیم جزء عزاداران و رهروان صدیق حضرت اباعبدالله باشیم.انشاءالله

امسال سالی هست که به امید خدا حتماً به دوتا از آرزو هام می رسم.5_004
 تشکر شده توسط: yu3f , MohamadMJ , مــجــیــנ , jahanagahi , Haavin , mohammadshamosi , ahmad rezaee
11-20-2012, 12:51 PM
ارسال: #14
(11-20-2012 12:35 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  از نظر من عزادار واقعی اونیه که حداقل یکی از صفات امام حسین رو دنبال کرده چه بسا تاسوعا عاشورا گوشه خونه نشسته. نه کسی که به قولی

از دست تو محمد. هی آدم می خواد هیچی نگه نمیزاری ک Yosef.gif
اتفاقا اگه واقعا اون ۲ روز کاری نمیکنه خیلی خوبه. از این داستان ها زیاده. کسایی ک مشروب خور و لاط و بی سروپا بودن و مردم از دستشون عاصی بودن اما ب این مراسما اعتقاد داشتند! خیلی هاشون ب درجات خیلی بالا رسیدند! ما ک هیچی نیستیم در مقابل اون ها.

در رابطه با نظر دادن راجع ب دیگران رونوشت میدم همه عزیزان رو به داستان حضرت موسی و بدترین موجود که حتی از اینکه بگه اون سگه .... ابا کرد و خدا هم همین جواب ک خودش ممکنه باشه رو ازش قبول کرد! :-)

در این ایام التماس دعا داریم از همه عزیزان :-)

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: mahdi77 , MohamadMJ , مــجــیــנ , jahanagahi , Haavin , ahmad rezaee
11-20-2012, 03:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-26-2012 01:17 AM، توسط nami.)
ارسال: #15
با سلام و سپاس
 تشکر شده توسط: yu3f , مــجــیــנ , حامد , کامیار کاظمی , jahanagahi , m_grate29 , M3HDI , P@RSA , MohamadMJ , mahdi77 , Haavin , mohammadshamosi
11-20-2012, 04:54 PM
ارسال: #16
عالی :

و از تو آموختیم که برای رسیدن به هدف باید شهامت ، شجاعت و عمل داشته باشیم نه صرفا حرف و ...

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , حامد , nami , P@RSA , مــجــیــנ , MohamadMJ , mahdi77 , Haavin , mohammadshamosi , ahmad rezaee
11-24-2012, 02:35 PM
ارسال: #17
حسین را منتظرانش کشتند ...........

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , nami
11-24-2012, 04:15 PM
ارسال: #18
(11-20-2012 03:53 PM)nami نوشته شده توسط:  با سلام و سپاس

روزی یک بزرگی شعری برایم خواند که فقط بصورت جسته گریحته این مظنون یادم موند:

فرق (یا)حسین،با،(با)حسین ،یک نقطه هست ، اما این کجا و آن کجا؟

امیدورام با حسین باشیم و اهدافشان را که دنبال داشتند را بدانیم و در حال عمل کنیم.

کل ارض کربلا،کل یوم عاشورا

بر همه دوستان، این ایام پرعبرت که ننگی بر دامن بشریت بخاطر جهل و کشتن حقیقت زمان به جای گذاشتند تسلیت باد.
مولایم حسین:با تو عهد میبندیم که بیش از این، راهت و هدفت مظلوم نماند.
مولایم حسین:خواهی دید که این جوانان و ما پیران چه طوفانی بپا خواهیم کرد.
اراده کرده ایم با توکل بر خدا و گفتن نام پدر بزرگوارت علی که چنان باشیم که باید باشیم.
مولایم حسین:ادب و وفا را از برادر بزرگوارت ابوالفضل یاد گرفته ایم که وقتی با دوستی عهد میبندیم با تمام وجودمان وتا آخرین رمق ،روی عهدمان باشیم.

مولایم حسین:میخواهیم دنیا را فتح کنیم و با این کارمان ،قدرتمان را برای کارهای نیکو افزایش دهیم.

و از تو آموختیم که برای رسیدن به هدف باید شهامت ، شجاعت و عمل داشته باشیم نه صرفا حرف و ...

عالیست جناب نامی
ای کاش من نوعی که دم از حسین میزنم ، یک چشمه از معرفت حسین و خاندان حسین را در عمق وجودم احساس میکردم و سعی میکردم که عمل کنم.
این خاندان کم بزرگواری و کرم ندارند!
در این روزهای پربرکت التماس دعا از دوستان دارم

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M3HDI , P@RSA , ahmad rezaee , nami , مــجــیــנ
11-24-2012, 05:14 PM
ارسال: #19
در باب اهلبیت همیشه بزرگان و حتی پیامبر فرموده اند عارف به حق ایشان باشیم ، یعنی چه ؟ یعنی اینکه معرفت و شناخت واقعی نسبت به ائمه اطهار و خصوصاً امام حسین (ع ) پیدا کنیم که این معرفت ، ادب نیز به همراه می آورد .

در طرز رفتار عارفان و مراجع و بزرگان دقیق شوید خواهید دید با چه ادبی و چه خضوعی و بدون کوچکترین اسائه ادبی تعزیه داری می کردند و مقتل می خواندند . در مجالسی که آنها بر پا می کنند همیشه مکتب و ادبستان و کلاس شناخت بوده است تا کلاس آواز .

من به شخصه به جهت اینکه پدرم از مداحان اهل بیت بوده و بنا به بسیاری از نا ملایمتی ها و خارج شدن بسیاری از جرگه ادب و متانت ، دیگر فقط برای دل خودش نوحه می خواند ، از کودکی در مجالس عزاداری امام حسین آنهم در میان آذری زبانان که در عزاداری امام حسین شهره اند ، افتخار پا مجلس و کفش جفت کن عزاداران بوده ام .

در آن زمانها در مجالس ، رسم ها بود که الان بسیار کمرنگ شده است ، اول اینکه جای بزرگان و روضه خوانها ی قدیمی محفوظ و مشخص بود ، در این مراسم ادب بسیار بالا بود و بزرگان و پیر غلامان احترامی ویژه داشتند ، کسی از مداحان تازه وارد بی اذن نمی خواند و در محضر آنها تنها درس پس میداد ، اولین چیزی که می آموختند ، خضوع و خشوع و احترام به ساحت ائمه اطهار بود .

فخری به داشتن صدای زیبا نبود و تمام اهمیت در بیان معرفت امام بود . چه بسیار دردمندانی که در این مجالس شفا گرفتند و چه بسیار حوائجی که با توسل اجابت شد و چه کمکهایی که بی ریا و بی دریغ برآورده می شد .

اکنون تنها افسوسی بر جاست که صوت خوشاهنگ مداحی لرزه بر جان نمی اندازد و هر جایی تکیه ای بر پاست که تنها صدای ظبط شده ای فریاد می زند (( حسه - حسه - حسه - حسه .....................................))

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: nami , mohammadshamosi , مــجــیــנ , M3HDI , MohamadMJ , mahdi77 , yu3f
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 406 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  خرید روسری و شال و جوراب با قیمت مناسب بهنام ذوالفقارزاده 14 6,979 05-06-2018 11:11 AM
آخرین ارسال: qjob
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,111 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 15 3,017 01-14-2018 03:43 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,934 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  با 20 میلیون سرمایه چه کاری را پیشنهاد میکنید؟ shokrgozar 3 1,120 05-13-2017 09:14 PM
آخرین ارسال: rad86
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,271 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  نيازمند سرمايه براي ايده اي با سود بالا ghghafoori 0 555 12-08-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: ghghafoori
  کاری سودآور با ایده ای جدید dara 6 5,896 11-02-2016 10:45 PM
آخرین ارسال: کژال
  راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان IvIohammaD 10 6,333 10-23-2016 01:02 AM
آخرین ارسال: masoud_69
  نحوه آشنایی دوستان با انجمن مهدی گل محمدی 106 25,659 09-04-2016 09:34 AM
آخرین ارسال: omid868
  با 5 ميليون سرمايه چيكار ميشه كرد؟ smsyaran 6 1,604 06-03-2016 11:10 PM
آخرین ارسال: raminnimar
  چگونه میتوان 6 میلیون تومان شغلی با کلاس و درامد بالا ایجاد نمود!!؟؟!!؟؟ محسن قنبری 3 1,451 02-13-2016 03:10 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  اشنایی با تمامی استانها(محصولات.تولید.صادرات...) حامد 10 2,928 11-20-2015 09:02 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  راهنمایی در رابطه با شروع مشاغل خانگی Skp 1 1,150 02-20-2015 09:05 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  توجه-- توجه-- مسابقه بزرگ ایده (با جوایز طلایی) MARYAR 10 5,063 11-25-2014 07:14 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  سخنی برآمده از دل با جوانان عزیز nami 24 4,666 08-04-2014 07:27 PM
آخرین ارسال: مسعود کوچولو
  چگونه با 1000 تومان سرمایه گذاری، 40.000 تومان سودآوری ایجاد کنیم! m-jalalvand 7 3,515 05-25-2014 06:24 PM
آخرین ارسال: yusefjahan
  خداحافظي با سال 1392 اقاي ايـــده 8 1,313 03-24-2014 12:37 PM
آخرین ارسال: صدفی
Lightbulb ...::: یک دقیقه با قرآن :::... MohamadMJ 15 6,697 01-12-2014 04:58 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS