ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هنوز شروع نکردم
زمان کنونی: 07-08-2024, 05:35 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kiarash64
آخرین ارسال: madar
پاسخ: 4
بازدید: 1115

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هنوز شروع نکردم
09-01-2012, 12:28 PM
ارسال: #1
هنوز شروع نکردم
سلام به همگی دوستان،
من چند سالی میشه که دنبال مباحث کارآفرینی و کسب و کار هستم . خیلی طرحهاتو ذهنم داشتم و دنبالشم رفتم حتی برا یه سری هاشونم طرح تجاری نوشتم . حتی برا پیگیری و مطمئن شدن در زمینه اون کار تا خود هرکدوم از ادارات و وزارت خونه های مرتبطش رفتم .ولی هنوز نتونستم کاری کنم . کارایی که دنبالش بودم از مرغداری گرفته تا گاوداری و دامداری و کشاورزی و.... که از هر کدوم از اینها به دلایلی منصرف شدم . دلیل انصرافم یا دست تنها بودن تو کار بوده یا اینکه ریسک بالایی داشته یا نبود سرمایه کافی. واقعا خسته شدم از زندگی کارمندی و اینکه جایی استخدام باشم .احساس می کنم تواناییهام بیشتر از این هست و همین طور داره زمان از دست میره . آدمی هستم که اگه نسبت به کار و درامد اون تا حدودی مطمئن باشم پیگیر هستم .دست بردارش نیستم تا به نتیجه برسونم ولی از اونجاییکه اکثر طرحهام بزرگ بوده و منابع مالی زیادی می خواسته تلاشم بی نتیجه مونده. حالا از شما دوستان عزیز میخوام که منو راهنمایی کنید که تو چه زمینه ای کار کنم بهتره؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: kafshduzak , m_grate29 , amiryazdani138 , ali zobeid , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee
09-01-2012, 03:43 PM
ارسال: #2
RE: هنوز شروع نکردم
دوست عزیز : من هم تقریباً وضعیت تو رادارم.
کسانی مثل ما که در خودتوانایی های بزرگی می بینیم اغلب دوست داریم جا پای افراد موفق بگذاریم . کارهایی پرسود را مد تظر داریم که اغلب نه تنها با یک نفر بلکه با جند نفر هم نمیشود انجامش داد .
واقعاً شاید به درستی و واقع بینانه با مسائل برخورد نمی کنیم .من خودم جند وقتی است که دارم ریز نکات راههای موفقیت را مطالعه می کنم و مشتاق رسیدن به آن هستم . اما الان بعد از گذشت مدتی می بینم از اهدافم بسیار فاصله دارم .
نه اینکه نشسته باشم و فقط رویا پردازی کنم نه !
اما واقعیت گاهی با آنجه ما تصور می کنیم جور در نمی آید . خوب جاره جیست ؟
من فکر می کنم صرف خواستن و داشتن ایده و هدف ملاک نیست .مهم دانستن داشته ها - هدایت امکانات و ابزار به سوی هدف و حرکت بر مبنای آنست .
واقعیت اینست که شما آنجه از گفته هایتان بر می آید مثل خود من هنوز به یک هدف نهایی نرسیده اید و دائماً از این هدف به آن هدف دیگر می پرید . این یعنی اتلاف زمان و گیج شدن در میان انبوهی از آمال و هدر رفتن انرژی .

من خودم تصمیم گرفته ام روی یک هذف عالی تمرکز کنم و با علم به اینکه واقعاً جه امکاناتی دارم ( اعم از مالی - انسانی - تخصص کاری ) یک گوشه کار را شروع کنم و آرام آرام توسعه دهم .
عیبی ندارد من ظرف 10 سال به هدفم برسم ولی بهتر است واقعآ برسم نه اینکه درجا بزنم .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: m_grate29 , P@RSA , amiryazdani138 , iranboy , سعید محمدی , ali zobeid
09-01-2012, 06:23 PM
ارسال: #3
درود به شما دوستان عزیز
مطمئن باشید خیلی از انسان های روی زمین همین حس و حال شما رو دارن
اما پیشنهاد من به شما اینه که مصاحبه امیر مهرانی با مصطفی لامعی در لینک زیر رو حتما گوش بدین
http://iclub.ir/ipulse11-thecoach
درسته که به پرسنال برندینگ و موفقیت در استارت آپ های آنلاین میپردازن اما امیرمهرانی اینقدر نکات مفیدی رو توی این پادکست میگه
که میتونه هر جنبه ای از زندگی شما رو دست خوش تغییر بده.
و در جواب کیارش جان اینکه چرا هنوز هیچ کاری نکردی شاید به احتمال زیاد شما ایده مورد علاقت رو هنوز پیدا نکردی و صرفا ایده های تجاری که
از نظر سودآوری به ذهن تو رسیدن رو پیگیری کردی البته این صرفا یه احتمال هستش و احتمال اشتباه بودن هم داره !!!
موفق باشید

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
 تشکر شده توسط: m_grate29 , amiryazdani138 , iranboy , M3HDI , ali zobeid , ahmad rezaee , kiarash64
09-02-2012, 03:33 PM
ارسال: #4
آقی نصیری ممنون از راهنمایی تون چرا لینک دانلود سایت معرفی شده فعال نیست

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video مشاوره برای شروع کار ahmadreza13 1 1,407 11-02-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: Amirgreen
Smile مشاوره برای شروع کار barish_200939 7 2,943 10-12-2015 12:06 AM
آخرین ارسال: مریم28
  شروع بکار از طریق فروش اموزش مالتی مدیا Suma 2 1,344 12-08-2013 10:46 PM
آخرین ارسال: Suma
  مشاوره در مورد شروع کار bingo55521 6 2,072 10-20-2013 04:25 PM
آخرین ارسال: bingo55521
  سایتی در زمینه تکنولوژی و آموزش وب | میخوایم شروع کنیم البته اگه اسم پیدا بشه ! marjijak 1 860 09-08-2013 10:47 PM
آخرین ارسال: hamedmoez
  منم دوست دارم شروع کنم، ولی چطور؟ mohamad1999 37 8,353 08-09-2013 03:35 PM
آخرین ارسال: Saeed.MD
  شروع با انجمن های گفتگو SHAYAN.IRANI 21 3,533 07-23-2013 02:49 PM
آخرین ارسال: 313
  من هم می خوام شروع کنم saramashreghi 6 1,362 07-23-2013 08:40 AM
آخرین ارسال: بابایی
  علاقه زیادی به آموزش دادن اصول موفقیت دارم،چطور شروع کنم نرگس فیاض 13 4,011 05-27-2013 10:06 PM
آخرین ارسال: dawoodi
  شروع کار ما با طلای کثیف(پیش به سوی میلیاردر شدن) ffxman 19 4,831 05-20-2013 09:21 PM
آخرین ارسال: jujushow
  مشورت برای شروع کار و اجاره مکان c4t3r 25 4,760 10-01-2012 02:09 PM
آخرین ارسال: پرواز
  درخواست پیشنهاد برای شروع یه کار ترجیحا خانگی MohamadMJ 21 6,221 05-30-2012 02:40 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS