ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

همفكري و همكاري در توليد كتاب موبايل
زمان کنونی: 07-08-2024, 12:06 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
پاسخ: 29
بازدید: 3122

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفكري و همكاري در توليد كتاب موبايل
03-12-2012, 02:32 PM
ارسال: #21
RE: همفكري و همكاري در توليد كتاب موبايل
يك خبر خوشحال كننده براي همه عزيزان انجمن.
بعد از اينكه كتاب رو درست كردم روي دوتا سايت قرار دادم.يكي انجمن بود يكي سايت دانلود ديگر.هر روز هر ساعت هر دقيقه ميرفتم به اون سايت تا ببينم چند نفر دانلود كردند و كي روي سايت اصلي اون سايت ديگر قرار ميگيرد.بعد از كلي تماس با مدير-پليس-راهنماي اون سايت.متاسفانه مديريش به علت مشغله زياد.كتاب منو روي سايت اصلي قرار نداد.و اين اولين ضربه نا اميدي بود برام.بعد دو روز از ارسال كتاب.يك عزيز ديگري هم اولين نسخه كتابش رو منشتر كرد.شد دومين ضربه.هر دقيقه سايت رو چك ميكردم.ولي تا به امروز 90 نفر دانلود كرده بودند.بابت اين موضوع خيلي دلگير بودم.تا اينكه ديشب تصميم گرفتم كه كتاب رو در سايت هاي ديگر قرار بدم.در 50 انجمن كتاب رو براي دانلود قرار دادم.ولي بازم نهايتش در هر انجمن 20 نفر دانلود كرده بودند.كه 10 دقيقه پيش خواستم چك كنم.ديدم كلي از سايت هاي دانلود كتاب دنياي همراه رو روي سايت هاي اصلي شون قرار دادند.تا به الان بيش از 5000 نفر كتاب موبايل دنياي همراه رو دانلود كردند.و اين شور اشتياق منو براي ادامه كار خيلي خيلي بيشتر كرد.
فقط كافيست متن((كتاب موبايل دنياي همراه)) را در گوگل سرچ كنيد.تا خود شاهد ماجرا باشيد.
سپاسگذارم از خدا كه در نااميدي هم تركم نكرد.
از همه عزيزان دعوت ميكنم تا در نسخه هرچه تمام تر و بهتر از دنياي همراه در ماه هاي بعد منو ياري بفرماييند.
با تشكر فراوان از همه شما عزيزان

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهتاب , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , MARYAR , mohammadshamosi , ناصر صادقی
03-12-2012, 08:35 PM
ارسال: #22
مبارك باشه آقا سجاد
شما نبايد هيچگاه نااميد بشويد شما تلاش خود را كرده ايد و ديگر ادامه آنرا به كائنات بسپاريد مطمئن باشيد بهترين خبرها هر لحظه خواهد رسيد. مثلا انجمن 1 سال طول كشيد تا ديده بشه

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , alicpu , اقاي ايـــده , ناصر صادقی , کامیار کاظمی
03-12-2012, 08:48 PM
ارسال: #23
افرین سجاد جان همین جوری ادامه بده
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی
03-13-2012, 01:59 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-13-2012 02:11 AM، توسط ناصر صادقی.)
ارسال: #24
مطالب کتاب اگه در مورد نرم افزار گوشی ها باشه فکر میکنم بهتر جواب بده مثلا در مورد نرم افزار های اندروید یا فریم ور اپل چون نسخه نرم افزاری اکثر گوشی ها از این نوع سیستم عاملهاست هم میتونه جذابیت داشته باشه و هم اینکه مشتریان زیادی رو ترغیب به خرید این کتاب بکنه البته نظر من اینه شاید دوستان نظرات بهتری داشته باشند و در مورد انتشارش به نظر من ماهانه باشه بهتره البته اینم بنا به دلایلی اگه حجم کتاب زیاده بهتره که ماهانه باشه تافرصت بیشتری داشته باشی ماهنامه رو تدوین کنی و اگه حجم ماهنامت کمه بهتره که هفتگی باشه و درش چند تا از نرم افزار ها و قابلیت های این نوع سیستم عامل ها به کاربرانش معرفی کنی منم خودم چون از گوشی های هوشمند استفاده نمیکنم زیاد نمیدونم چه چیزی نیاز کاربران هست تا رو اون دست بذاریم البته اینم باید در نظر بگیریم که سازندگان این گوشی ها و سیستم عامل ها یگ گروه خاص برای این منظور در نظر گرفتن که همه ایراد ها و کم و کاستی ها رو برطرف کنن ولی اگه ما بتونیم آموزشهای لازم را برای استفاده راحتتر از این گوشی ها را به صورت متن فارسی آموزشی در قالب یک کتاب در اختیار کاربران ایرانی که روز به روزم داره به تعداد استفاده کننده هاش اضافه میشه قرار بدیم فکر میکنم استقبال خوبی از این مورد بشه و برای انتشار این کتاب هم باید یک بازاریاب خوب برای این کار در نظر بگیری تا با بازاریابی در فروشگاههای بزرگ گوشی فروشی در کلانشهر ها و شهرستانها بتونه نسخه های بیشتری رو از این کتاب به فروش برسونه و اون بازاریاب باید با فروشنده ها صحبت داشته باشه و یک نظر سنجی از فروشنده ها بگیره ببینه در طول ماه یا سال کدوم گوشی ها فروش خوبی داشتند و شما آموزشهای کتابتونو به اون نوع گوشی ها اختصاص بدید و شما اون کتابو با تعداد بالا به اون فروشنده بفروشید و فروشنده نیز قیمت کتاب رو محصولاتش بکشه (مثالا اگه یک گوشی نوکیا با مدل ---- با قیمت 4200000 تومان بود فروشنده قیمت کتاب شما رو هم رو محصولش بکشه و به مشتری ها ارائه بده )اینجوری هم کلاس کار اون فروشنده بالا میره و هم اینکه فروشنده ها مشتری ثابت شما خواهند شد اگه این روش اثر گذار باشه شما هم مشتری های بیشتری خواهید داشت و هم بسیاری از مشکلاتی که کاربران در استفاده از گوشی ها دارند حل میشه البته در حال حاضر بسیاری از اشخاص هستند که در استفاده از گوشی ها هیچ مشکلی ندارند ما برای این موضوع میتونیم دو نوع دسته بندی داشته باشیم.
1-برای افرادی که طریقه استفاده از این نوع گوشی ها را بلدند یک نظر سنجی تهیه کنید و فروشنده در هنگام فروش گوشی به مشتری نظر سنجی رو به مشتری ارائه بده تا مشخص بشه مشتری تا چه اندازه نسبت به گوشی ها چه مقدار اطلاعات داره و کتاب و بر همین اساس تدوین کنیم.
2-گروه دوم افرادی هستند که شما باید برای این نوع افراد کلیه آموزشهای لازمو ارائه بدید
3-گروه سوم کسانی هستند که اطلاعات جامع و کاملی در زمینه برنامه نویسی موبایل دارند برای این دست از افراد هم باید کتاب رو طوری تدوین کنید و نسخه های نرم افزاری که جهت بهینه سازی نسخه نرم افزاری گوشی ها ارائه میشه در اختیارشون قرار داده بشه تا بتونن با تحلیل اون برنامه ها و سورس های مورد نیاز برای بهینه سازی هر چه بهتر نرم افزار به شرکت سازندش ارائه بده.
در کل برای همه این موارد باید یک نظرسنجی کلی تهیه و تدوین بشه تا از طریقش بتونی نیاز مشتری هارو بفهمی و کتابوتو با توجه به اون نیاز ها تهیه کنی.
اینا مواردی بود که به ذهنم اومد گفتم در این تاپیک عنوان کنم تا شاید بتونم سهم کوچکی در موفقیت تو داشته باشم .
سجاد جان من همیشه مدیونتم و هر کمکی که از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم خلاصه اینکه میتونی رو کمک های فکری من حساب کنی.
سجاد جان ببخشید مثل اینکه تاپیکی در این قسمت قرار دادم متاسفانه هیچ ارتباطی با اون کاری که شما کردید نداره ولی به هر حال اینم یه نظره خلاصه شرمنده من متوجه نشدم این کتابی که شما میخواهید ارائه بدید در قالب گوشی های همراهه فکر کردم در قالب یک کتابه معذرت به خاطر اشتباهی که پیش اومد.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , kafshduzak , مهدی گل محمدی
03-13-2012, 09:48 PM
ارسال: #25
ناصرجان.پيشنهادات خوبي داشتيد دوست من.ولي همانطور كه گفتيد. اينكار بايد روي يك كتابچه راهنما انجام بشه و بعد در اختيار فروشنده بذاريم.البته اينكار هم ديگر در اين دوره به علت اينكه در جبعه گوشي دفترچه راهنما به سه زبان.چيني-انگليسي و عربي وجود دارد.براي دفترچه فارسي ان.نميدونم استقبال ميشود يا نه.ولي فكر خوبي هست.يك ايده هست كه ميتونه درامد زا هم باشد اگر كاملتر شود.
در مورد بخش هاي مختلف كتاب.در روز هاي اينده.يك نظر سنجي از اعضا خواهم داشت .تا مواردي رو كه در كتاب مفيد ميدانند اعلام كنند.چون اين شماها هستيد كه اين كتاب را خواهيد خواند.پس بايد در درجه اول نياز هاي شما و مواردي كه علاقمند هستيد.در كتاب وجود داشته باشد.

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی
03-16-2012, 04:45 PM
ارسال: #26
دوستاني كه تمايل به همكاري با من در زمينه دنياي همراه دارند.ميتونيد مديريت جمع اوري مطالب يكي از بخشهاي دنياي همراه رو قبول كنند.مطالب جمع اوري شده به نام خود شما در كتاب درج خواهد شد.

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی
03-16-2012, 05:21 PM
ارسال: #27
من حاضرم تو زمینه دنیای اس ام اس مطلب جمع آوری کنم.و بدم خدمتت

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی
03-16-2012, 05:30 PM
ارسال: #28
(03-16-2012 05:21 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  من حاضرم تو زمینه دنیای اس ام اس مطلب جمع آوری کنم.و بدم خدمتت

ممنونم مهدي جان.
فقط يك نكته اي هست.اونم اينكه بايد اس ام اس ها جديد باشد.
و در زير مجوعه هاي خودش كه شامل مواردي رو كه گفتيد.
اگر هستيد كه بسمه الله تا 20 فروردين وقت داريد جمع اوري كنيد.
پس مديريت و جمع اوري بخش پيامك دنياي همراه براي شما شد.در كتاب اين موضوع درج خواهد شد.

تشکر شده توسط: ناصر صادقی
03-16-2012, 07:10 PM
ارسال: #29
چشم
پیامک های من جدیده جدیده.
موضوع هایی رو هم که تو اون تاپیک گفتم طبق همونا دسته بندی می کنم و برات می فرستم.

هر کار دیگه ای هم بود من در خدمتم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , ناصر صادقی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 186 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 464 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  در محل شما چه چیزی فراوان است؟ cooch 31 4,632 06-01-2018 03:04 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  راه اندازی بستر تولید پودر میوه در منزل uhanna 0 591 02-04-2018 03:17 AM
آخرین ارسال: uhanna
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,438 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 1,002 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم jahanagahi 115 34,935 05-18-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: مهندس نرم افزار
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 546 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,405 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour
  مشورت و راهنمایی در مورد کار کانون تبلیغاتی و بسته بندی؟ sepehrplus 2 846 09-28-2016 03:02 PM
آخرین ارسال: habib tousi
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود SAMIRA 71 16,237 05-23-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: poldar
  یه سوال در باره شخصی که اهل ریسک و تغییر نیست mortaza_max 13 3,289 02-15-2016 02:59 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  شروع یه کار گروهی/ کار در وب mohammad.b 17 3,732 11-20-2015 08:49 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
Exclamation جذب همکاری در آموزشگاه جدید انجمن MARYAR 33 10,507 09-25-2015 10:31 PM
آخرین ارسال: vlvl
  بیان خاطرات ضرر و زیانهایی که در فعالیتهامون داشتیم (برای عبرت دیگران ) hasan-f 26 7,906 09-22-2015 11:23 AM
آخرین ارسال: سلطان ایده
  تایپ در منزل صدفی 1 564 09-08-2015 11:16 PM
آخرین ارسال: hs6467
  به دنبال ایده در زمینه کامپیوتر rezakakaei 4 1,527 06-07-2015 09:36 AM
آخرین ارسال: rezakakaei
Shocked میزبانی از یکدیگر در شهرمان cooch 3 503 05-09-2015 03:26 PM
آخرین ارسال: cooch
  حداقل یک‌بار در زندگی این کارها را انجام دهید بيلا بالا 4 983 03-06-2015 02:45 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  فعالیت در زمینه دکوراسیون zf1988 15 3,085 02-23-2015 06:15 PM
آخرین ارسال: مهدی صفایی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS