ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ما هم از پایه شروع کردیم!!
زمان کنونی: 06-03-2024, 06:13 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: davodmyar
آخرین ارسال: davodmyar
پاسخ: 8
بازدید: 1622

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-11-2014, 12:35 AM
ارسال: #1
سلام دوستان عزیز
بنده 22 سالمه
تابستون گذشته سرمایه ای حدود 200 میلیون بهم رسید
تنها فکری که کردم یک اپارتمان نیمه کاره خریدم 170 تومن باقیش هم حدود 30 میل موند که هنوز دارمش و میخوام یه ماشین باهاش ثبت نام کنم
...متاسفانه رکود مسکن باعث شد ارزش پولم همچنان بمونه و باعث شد فکرهایی دیگه اضافه کنم واسه زیاد کردن پولم...کاری که ببینم علاقه دارم و تحت هر شرایطی ادامه میدم تا اینکه فکر کردم وارد تجارت شم...چون تصمیم قطعیه تحقیقی کردم اولین قدم گرفتن کارت بازرگانی بود که شرایطشو دارم ولی دانشجوام فعلا (ترم 4 عمران میخونم)
1 ماه پیش هم در کلاس زبان ثبت نام کردم که حدود 1/5 سال طول میکشه که مصادف میشه با اتمام درسم و ایشالا استارت کار...از اینورم همین اپارتمان و ادامه میدم
حالا
میخواستم از دوستان با تجربه مشورت بگیرم اولا ایا راهی که انتخاب کردم درسته؟
ثانیا اگر راهنمایی تو این زمینه دارن دریغ نکنید ممنونم
نظری هم نداشته باشید تشکر میکنم که وقت گذاشتین مطلب و خوندین...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hesaab , soshiant , بابایی , سعید محمدی , م.ع , blacknight19 , iren
02-11-2014, 01:40 AM
ارسال: #2
RE: ما هم از پایه شروع کردیم!!
البته عذر میخوام عنوان تاپیک منظورم کل هدفم پایه بود ولی خوب ممکنه با سرمایه اشتباه گرفته شه میخواستم ویرایش کنم نشد
 تشکر شده توسط: hesaab , blacknight19
02-11-2014, 12:42 PM
ارسال: #3
تو کار ملک باید صبور باشید .. جوابش فوری نیست ولی مطمئنا راضی کننده خواهدبود. ..
 تشکر شده توسط: davodmyar , blacknight19 , مهدی 1
02-11-2014, 01:06 PM
ارسال: #4
متاسفانه پول اگه جایی بخوابه سود آنچنانی بهت نمیرسه. سعی کن بزنی تو کار واردات تبلت از چین. چون الان بازار واقعا کشش داره
 تشکر شده توسط: davodmyar , blacknight19 , مهدی 1 , iren
02-11-2014, 08:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-11-2014 08:46 PM، توسط alma.)
ارسال: #5
دوست گرامی بعضی وقتها کاری نکردن بهترین کاره.
با توجه به شرایط شما و عدم تجربه ی کافی به هر کاری با کل پول وارد بشید احتمالا متضرر میشید.عجله ای برای میلیاردر شدن نداشته باشید و فعلا اولین اولویت شما حفظ پول و سرمایه باشه.ممکنه سود بانکی برای شخصی که تجربه داره خیلی خنده دار و کم اهمیت باشه اما برای فرد دانشجویی مثل شما بهترین گزینه است.
البته لازمه از یه جایی شروع کنید اما مطمئنا اون کار واردات یا صادرات به معنی اخص کلمه نیست.من اگه شرایط شما رو داشتم پول رو با خیال راحت به بانک میسپردم و ضمن پرداختن به تحصیل که فعلا اولویت شماست با خیالی اسوده سعی در کسب مهارتهایی میکردم که که در رسیدن به هدفم کمک کنه.

مثل کاری که خودتون دارید انجام میدید و اونم رفتن به کلاس زبان هست.و سایر مهارتهایی که بعد از شناخت علایق و توانایی های خودتون میتونید بهش بپردازید.شناخت فرد ی خیلی کمک میکنه واقعا ممکنه ساخت و ساز در برهه ای از زمان سود سرشاری داشته باشه اما اگه اصطلاحا تو خون شما نباشه نمیتونید حداقل سود رو کسب کنید و یا با رسیدن به سود چیزای مهمتری مثل ارامش رو از دست میدید(ساخت و ساز صرفا یه مثال بود).ضمنا سرمایه گذاری در ملک هم در شرایط شما بد نیست هر چند فعلا اوضاع مناسب نیست اما نیاز به زمان داره.
نتیجه گیری
1. ضعفها و توانیهای خودتون رو کامل بشناسید
2.هدف یا مسیری رو با توجه به پله ی قبلی برای خودتون رسم کنید.
3.حداکثر تلاشتون رو برای استفاده از تجربیات سایرین از طرق گوناگون مثل همین پرسشی که مطرح کردید،خواندن کتابهای مرتبط و از همه مهمتر شده به عنوان شاگرد برای شخصی که در حرفه ی مورد نظر شما فرد موفقی است کار کنید و بدون متحمل شدن ضرر احتمالی به کسب تجربه ی عملی بپردازید.
4.عجله ای برای پولدار شدن نداشته باشید و مطمئن باشید با توکل به خدا و تلاش موفق میشید.

با بهترین ارزوها
 تشکر شده توسط: blacknight19 , davodmyar , مهدی 1 , iren
02-11-2014, 11:36 PM
ارسال: #6
سلام دوست عزیز همچی از پایه هم شروع نکردی تقریبا نزدیکای سقف طبقه دومی !
شوخی بود
انشاله موفق باشی

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: davodmyar , iren , imish
02-11-2014, 11:43 PM
ارسال: #7
تشکر کسایی که جواب دادن مرسی
(02-11-2014 08:42 PM)alma نوشته شده توسط:  دوست گرامی بعضی وقتها کاری نکردن بهترین کاره.
با توجه به شرایط شما و عدم تجربه ی کافی به هر کاری با کل پول وارد بشید احتمالا متضرر میشید.عجله ای برای میلیاردر شدن نداشته باشید و فعلا اولین اولویت شما حفظ پول و سرمایه باشه.ممکنه سود بانکی برای شخصی که تجربه داره خیلی خنده دار و کم اهمیت باشه اما برای فرد دانشجویی مثل شما بهترین گزینه است.
البته لازمه از یه جایی شروع کنید اما مطمئنا اون کار واردات یا صادرات به معنی اخص کلمه نیست.من اگه شرایط شما رو داشتم پول رو با خیال راحت به بانک میسپردم و ضمن پرداختن به تحصیل که فعلا اولویت شماست با خیالی اسوده سعی در کسب مهارتهایی میکردم که که در رسیدن به هدفم کمک کنه.

مثل کاری که خودتون دارید انجام میدید و اونم رفتن به کلاس زبان هست.و سایر مهارتهایی که بعد از شناخت علایق و توانایی های خودتون میتونید بهش بپردازید.شناخت فرد ی خیلی کمک میکنه واقعا ممکنه ساخت و ساز در برهه ای از زمان سود سرشاری داشته باشه اما اگه اصطلاحا تو خون شما نباشه نمیتونید حداقل سود رو کسب کنید و یا با رسیدن به سود چیزای مهمتری مثل ارامش رو از دست میدید(ساخت و ساز صرفا یه مثال بود).ضمنا سرمایه گذاری در ملک هم در شرایط شما بد نیست هر چند فعلا اوضاع مناسب نیست اما نیاز به زمان داره.
نتیجه گیری
1. ضعفها و توانیهای خودتون رو کامل بشناسید
2.هدف یا مسیری رو با توجه به پله ی قبلی برای خودتون رسم کنید.
3.حداکثر تلاشتون رو برای استفاده از تجربیات سایرین از طرق گوناگون مثل همین پرسشی که مطرح کردید،خواندن کتابهای مرتبط و از همه مهمتر شده به عنوان شاگرد برای شخصی که در حرفه ی مورد نظر شما فرد موفقی است کار کنید و بدون متحمل شدن ضرر احتمالی به کسب تجربه ی عملی بپردازید.
4.عجله ای برای پولدار شدن نداشته باشید و مطمئن باشید با توکل به خدا و تلاش موفق میشید.

با بهترین ارزوها

مرسی عزیز بابت توضیح کامل جامعتون
عرضم به حضورتون درست فرمودین خودمم فعلا دارم روی کارهایی که مکمل این شغل هست کار میکنم مثل زبان که واجب نیست ولی به نظر خودم یه قدم جلو میندازم...و یا به فرموده شما خوندن کتاب ها و دیدن بقیه که ببینم چه قلقهایی داره که ایشالا تابستون رو قصد دارم در شهرهای مرزی نزدیک گمرک بگذرونم...
راستش اول که این پول دستم اومد عجله کردم البته نه اینکه از اپارپتمانی که دارم پشیمونم بلکه میتونستم طبق قلق هایی که الان دستم اومده ارزون بخرم با شرایط بهتری بخرم و ... الان چون این قلقها دستم اومده دلم نمیاد پولم و بزارم تو بانک میخوام تو این 2 سال همین کارو ادامه بدم انشالا 10_004
 تشکر شده توسط: alma , iren
02-12-2014, 01:41 AM
ارسال: #8
(02-11-2014 11:36 PM)soshiant نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز همچی از پایه هم شروع نکردی تقریبا نزدیکای سقف طبقه دومی !
شوخی بود
انشاله موفق باشی

سلام عزیز مرسی از شما Heart
بله من چون کلیت هدف رو در نظر گرفتم و نه سرمایه رو... چون در اون حالت یک پولی به من رسیده و من خام بدون تجربه و میخوام از پایه شروع کنم! ولی هدفشو دارم و انگیزش رو برای بهترین استفاده چون به نظر خودم مهمتر از سرمایه این دو مورد هست من چند سال پیش که همچین پولی هم قرار نبود بهم برسه همین هدف رو با همین انگیزه داشتم اصلا شاید یه دلیلش همین قانون راز بوده!
 تشکر شده توسط: iren , soshiant
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع ابزار فروشی cold_fear1 4 6,999 08-23-2022 03:42 PM
آخرین ارسال: NAZANIN123
  موفقیت بعد از بارها شکست فقط با تغییر باور cocoti 1 385 10-10-2018 09:39 PM
آخرین ارسال: cactoos
  کی پایست همین امروز شروع بکنیم ! همه چی آمادست ! davodmm 1 736 02-23-2018 10:11 AM
آخرین ارسال: aliakbarmajidi
Big Grin راهنمایی برای شروع کار استوک فروشی omider 1 2,188 12-27-2017 11:50 PM
آخرین ارسال: moazzeny54
  کدوم یکی از این کارها خوبن؟ cold_fear1 0 651 11-06-2016 03:05 AM
آخرین ارسال: cold_fear1
  راهنمایی برای شروع کار ahmadreza13 1 1,034 09-06-2016 07:38 PM
آخرین ارسال: ahmadreza13
Heart اشتباهات ما!(از اشتباهات دیگر میلیاردرها درس بگیریم و دوباره مرتکب نشویم) آرمین 4 999 06-14-2016 01:13 PM
آخرین ارسال: alicg3d
Sad سلام ..کمک و هم فکری میخوام reira 3 658 11-18-2015 10:33 PM
آخرین ارسال: ashena_73
Information چگونگی بازیافت طلا و نقره از قطعات کامپیوتر و موبایل yasinzivari 10 2,397 11-13-2015 02:35 PM
آخرین ارسال: MultiMoney
  شروع دوم ! تولید لوازم مسی ashena_73 6 1,661 09-11-2015 05:29 AM
آخرین ارسال: naaser7
  خرید عمده کالا از ( تهران ، گناوه ، قشم ، بانه ، کیش ) + تجربیات hs6467 25 62,726 08-12-2015 08:43 PM
آخرین ارسال: MOJHDEH
  قدم اول برای شروع طوفانی ما ...........راه اندازی مرکز آموزش مجازی arsho 6 2,430 03-05-2015 03:47 PM
آخرین ارسال: majidkh92
  شروع کار حرفه ای من با برنامه نویسی Expert Dic mohammad-alone 0 739 10-30-2014 05:51 PM
آخرین ارسال: mohammad-alone
  ایده برای شروع کار saeedfarnia 7 2,346 05-22-2014 07:06 PM
آخرین ارسال: hamidirche3
  شروع کار به عنوان حسابدار ، درخواست راهنمایی و کمک از دوستان jujushow 20 6,451 02-03-2014 09:17 PM
آخرین ارسال: ramshad
  به نظرتون چجوری شروع کنم؟ feriman 7 1,466 01-31-2014 11:43 PM
آخرین ارسال: هومان هرمزدی محمد آبادی
  یکساله از کارم میگذره اما پیشرفت نکردم.. ramezani.byte 3 929 12-16-2013 10:48 PM
آخرین ارسال: tondar12
  راه های کسب درآمد از پارکینگ شرکت sam.in 6 3,393 06-27-2013 05:41 PM
آخرین ارسال: sepehrr988
  کسب درآمد از طریق کارگذاری فروش میلگرد چینی masoodagha 3 3,306 02-25-2013 01:17 PM
آخرین ارسال: ناصر صادقی
  طرح و پیشنهاد کسب وکار درامد زا از شما وسرمایه گذاری از ما تنگسیر 22 6,558 12-19-2012 11:16 AM
آخرین ارسال: بابایی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS