ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خرید عمده کالا از ( تهران ، گناوه ، قشم ، بانه ، کیش ) + تجربیات
زمان کنونی: 04-27-2024, 01:19 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hs6467
آخرین ارسال: MOJHDEH
پاسخ: 26
بازدید: 62596

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امیتازات : 4.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-13-2014, 09:34 AM
ارسال: #1
سلام به همه دوستان عزیزم
راستش دیدم این موضوع به صورت کلی اگه بیان بشه ،میتونه کمک بهتری بشه به کسانی که تازه میخوان این راه رو شروع کنن و نیاز به تجربیات عزیزانی دارند که این راه رو رفتند و به پیچ و خمش آشنایی دارند، و خواسته من این هست که دوستان با تجربه در این زمینه به این تاپیک تشریف بیارن و لطف کنن راه ها و تجربیات خودشون در زمینه هر کالای مصرفی مثل پوشاک،خوراک و... بیان کنن که تقریبا میشه موارد زیر اشاره کرد:

1- سرمایه لازم برای اینکار؟
2- چه کالایی و از کدوم شهر ،جزیره یا بندر؟
3- ازچه کسی یا یا واسطی خرید رو انجام بدیم؟
4- نحوه فروش اجناس در بازار شهرمون بعد از خرید؟
5- هرمورد دیگه ای که دوستان احساس میکنن باید اینجا قید نشده.

----------------------- قبلا از همکاری همتون بی نهایت سپاسگزارم-----------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , ali1371 , MARYAR , alireza091111 , ali mohammady , جوان , hesaab , blacknight19
08-13-2014, 04:21 PM
ارسال: #2
RE: خرید عمده کالا از ( تهران ، گناوه ، قشم ، بانه ، کیش ) + تجربیات
من یه بار فلش یو اس یی عمده خریدم از بانه. اصلا از خریدم راضی نبودم .

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , moele , alireza091111 , iranian , ali mohammady , جوان , hs6467 , مهندس روح الله زاهد , hesaab , blacknight19
08-13-2014, 04:42 PM
ارسال: #3
کیش از تهران گرونتر
بانه،جوانرود و......زمان تعطیلات و.........اصلا نمیشه جنس خرید چون بنداز، بنداز شروع میشه غیر تعطیلات هم فقط باید فروشنده مطمئن داشته باشید اگر نه با انواع کلکها سرتون کلاه میره کلا با ورود زیاد افراد غیر بومی کلاه برداری زیاد شده و مثل قدیم جو خوبی برای تجار نداره

قشم و گناوه وضعیت بهتری داره مخصوصا برای پوشاک ،پتو ،زیتون و...........

تهران بهترین جای ایران برای خرید عمده با سرمایه کم .

به قول سعدی: بسیار سفر باید تا پخته شود خامی برای تجارت جنس بین شهری یا بین المللی باید سفر زیاد بروید و بررسی زیاد انجام بدهید حالا حتما هم نیاز به سفر بین شهری نیست تو همین تهران بگردید می تونید بهترین قیمتها را پیدا کنید و وقتی قیمت دستتون باشه و تو جیبتون پول باشه بازم میشه زیر آخرین قیمت بازم ارزون تر خرید
 تشکر شده توسط: MARYAR , alireza091111 , ali mohammady , جوان , hs6467 , iran , hesaab , morning star , miri.danial , morteza49 , پارمیدا وحیدی , blacknight19 , melisa20
08-13-2014, 05:11 PM
ارسال: #4
دوست عزيز همين حاجي بازاريياي تهران من شنيدم از همه جا ارزون تر ميدن
من تجربه شخصي ندارم ولي از دوستاني كه تو اينكار بودن شنيدم
چون اونا مستقيم جنس عمده و بدون واسطه وارد ميكنن قيمت تموم شدشونم پايين تره.
بازم بيشتر تحقيق كنيد و با مطالعه كامل وارد بشيد .

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
 تشکر شده توسط: MARYAR , جوان , hs6467 , hesaab , morning star , پارمیدا وحیدی , blacknight19
08-13-2014, 06:21 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-13-2014 06:21 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #5
بنظر منم تو سوراخ سنبه های بازار تهران چیزایی را به قیمت های عالی و پایین می شه پیدا کرد که اصا تو هیچ شه دیگه نمی شه. فقط باید وقت بذارید و خسته نشید

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: alireza091111 , iranian , سیدمهدی هاشمی , arash1367 , ali mohammady , جوان , hs6467 , hesaab , morning star , bastarkhaki , blacknight19
08-13-2014, 11:04 PM
ارسال: #6
(08-13-2014 06:21 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  بنظر منم تو سوراخ سنبه های بازار تهران چیزایی را به قیمت های عالی و پایین می شه پیدا کرد که اصا تو هیچ شه دیگه نمی شه. فقط باید وقت بذارید و خسته نشید

من دنبال عطر میگردم ارزون باشه خیلی.
دوستمون یه تاپیک زده چند روزه در مورد دو برابر کردن پول تو ی قسمتش در مورد عطر اسمارت نوشته بود
مشتریش رو دارم
آشنایان هستن گفتن تو بازار میشه 1500 گیر آورد ولی کاشکی بتونم گیرش بیارم

هرکی تونست 1500 برام پیدا کنه 1000 تا میخوام هر 2 هفته ی بار
مشخصاتش 18 یا 15 میل هستش
متاسفانه ب همین دوستی که تاپیک زده بودم قبل اینکه قیمت بگیرم گفتم 2500 میخوام گفتش 2900 میخرم که دیگه معامله بهم خورد زنگ زدم به آشنام تو کردستان گفت 1500 1600 بیشتر نیست فعلا نداریم

کسی داشت به من بگه 1000 تا میخوام هر دو هفته ی بار میخرم ازش

به فکر گذشته نباش چون گذشته و استرس آینده رو نداشته باش که هنوز نیومده پس در حال باش و لذت ببر از زندگی
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , جوان , hs6467 , alireza091111 , hesaab , blacknight19
08-14-2014, 02:31 AM
ارسال: #7
(08-13-2014 09:34 AM)hs6467 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان عزیزم
راستش دیدم این موضوع به صورت کلی اگه بیان بشه ،میتونه کمک بهتری بشه به کسانی که تازه میخوان این راه رو شروع کنن و نیاز به تجربیات عزیزانی دارند که این راه رو رفتند و به پیچ و خمش آشنایی دارند، و خواسته من این هست که دوستان با تجربه در این زمینه به این تاپیک تشریف بیارن و لطف کنن راه ها و تجربیات خودشون در زمینه هر کالای مصرفی مثل پوشاک،خوراک و... بیان کنن که تقریبا میشه موارد زیر اشاره کرد:

----------------------- قبلا از همکاری همتون بی نهایت سپاسگزارم-----------------------

سلام دوست عزیز
برای شروع فعالیت فروش به شما پیشنهاد می کنم که اگر قبلا در زمینه ای کار کرده اید و آشتایی دارید از همان محصول شروع کنید،ولی اگر به محصول خاصی آشنایی ندارید ببینید به کدام محصول علاقه زیاد دارید و کدام زمینه ی کاری را دوست دارد
مصلا بنده زمینه های کاری مختلفی را تست کرده ام و تا به زمینه ی مورد علاقه ام یعنی لوازم آرایشی و عطر و ادکلن رسیدم و در حدود دو سال و اندی که در کنار انجام کارهای روزانه،به فروش خانگی هم مشغول هستم زمینه ی کاری را دوست دارم و اطلاعاتم را هم به روز میکنم

در مورد سرمایه سرمایه ی زیادی نمی خواد،خودم لوازم آرایشی رو با 270 هزار تومان،یعنی ی جین رژ لب حامد،ی جین ریمل،شیش عدد کرم پودر شروع کردم
و حالا تقریبا حدود 3000000تومان جنس دارم (البته من خیلی از درامد این ککار را خرج کرده ام و چند مرتبه هم پول به صندوق تزریق کرده ام)

شروع کنید با هر مبلغی که میتوانید
برای فروشش هم سعی کن اول از دوست و آشنا ها شروغ کنی که واقعا پتانسیل خوبی برای خرید دارن (از اعتمادشون سو استفاده نکن)جنس رو با همون کیفیتی که تبلیغ میکنی دست مشتری برسون،اگه جنست خراب بود جنس رو بدون چون و چرا تعویض کن،اگه جنسی که می فروشی رو دوست داشته باشی واقعا خیلی راحت می فروشیش و در اون زمینه پیشرفت می کنی

خریدت رو هم میتونی از بازار تهران انجام بدی،واقعا اقیانوسی از اجناس هست بازار تهران
فقط نترس و شروع کن!!!!

موفق باشی

(08-13-2014 11:04 PM)iranian نوشته شده توسط:  
(08-13-2014 06:21 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  بنظر منم تو سوراخ سنبه های بازار تهران چیزایی را به قیمت های عالی و پایین می شه پیدا کرد که اصا تو هیچ شه دیگه نمی شه. فقط باید وقت بذارید و خسته نشید

دوستمون یه تاپیک زده چند روزه در مورد دو برابر کردن پول تو ی قسمتش در مورد عطر اسمارت نوشته بود
مشتریش رو دارم

متاسفانه ب همین دوستی که تاپیک زده بودم قبل اینکه قیمت بگیرم گفتم 2500 میخوام گفتش 2900 میخرم که دیگه معامله بهم خورد زنگ زدم به آشنام تو کردستان گفت 1500 1600 بیشتر نیست فعلا نداریم

دوست عزیز با قیمت 1500 تمن نمیتونی گیر بیاری،البته اورجینالش رو نمی تونی گیر بیاری،بنده یکی از دوستانم وارد کننده مستقیم این کالا بودن(دیگه واد نمیکنند)
قیمتی که در بازار عرضه میکردن 2700 بود،الان با قیمت پایین تر میتونی گیر بیاری اما زیر 2300 تومن اورجینال این محصول رو اصلا فکرش رو هم نکن !!!!!!!
البته خیلی ها فرق اورجینال رو با فیک تشخیص نمی دن و فروشنده ها از این ندونستن خریدار سو استفاده می کنند
 تشکر شده توسط: جوان , hs6467 , MARYAR , hesaab , javad am , blacknight19 , milad70
08-14-2014, 09:53 AM
ارسال: #8
دوستان کسی می دونه لباس مجلسی از کجای ارومیه می شه تهیه کرد؟ من شنیدم مرز بازرگان, سرو, شیخ تپه و خیابان خیام لباسای ترک وارد می کنن, اما نمی دونم کجا مجلسی دارن.

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: hs6467 , MARYAR , hesaab , blacknight19
08-14-2014, 11:02 AM
ارسال: #9
(08-14-2014 02:31 AM)ali mohammady نوشته شده توسط:  
(08-13-2014 09:34 AM)hs6467 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان عزیزم

سلام دوست عزیز
برای شروع فعالیت فروش به شما پیشنهاد می کنم که اگر قبلا در زمینه ای کار کرده اید و آشتایی دارید از همان محصول شروع کنید،ولی اگر به محصول خاصی آشنایی ندارید ببینید به کدام محصول علاقه زیاد دارید و کدام زمینه ی کاری را دوست دارد
مصلا بنده زمینه های کاری مختلفی را تست کرده ام و تا به زمینه ی مورد علاقه ام یعنی لوازم آرایشی و عطر و ادکلن رسیدم و در حدود دو سال و اندی که در کنار انجام کارهای روزانه،به فروش خانگی هم مشغول هستم زمینه ی کاری را دوست دارم و اطلاعاتم را هم به روز میکنم

در مورد سرمایه سرمایه ی زیادی نمی خواد،خودم لوازم آرایشی رو با 270 هزار تومان،یعنی ی جین رژ لب حامد،ی جین ریمل،شیش عدد کرم پودر شروع کردم
و حالا تقریبا حدود 3000000تومان جنس دارم (البته من خیلی از درامد این ککار را خرج کرده ام و چند مرتبه هم پول به صندوق تزریق کرده ام)

شروع کنید با هر مبلغی که میتوانید
برای فروشش هم سعی کن اول از دوست و آشنا ها شروغ کنی که واقعا پتانسیل خوبی برای خرید دارن (از اعتمادشون سو استفاده نکن)جنس رو با همون کیفیتی که تبلیغ میکنی دست مشتری برسون،اگه جنست خراب بود جنس رو بدون چون و چرا تعویض کن،اگه جنسی که می فروشی رو دوست داشته باشی واقعا خیلی راحت می فروشیش و در اون زمینه پیشرفت می کنی

خریدت رو هم میتونی از بازار تهران انجام بدی،واقعا اقیانوسی از اجناس هست بازار تهران
فقط نترس و شروع کن!!!!

موفق باشی

(08-13-2014 11:04 PM)iranian نوشته شده توسط:  

مشتریش رو دارم

دوست عزیز با قیمت 1500 تمن نمیتونی گیر بیاری،البته اورجینالش رو نمی تونی گیر بیاری،بنده یکی از دوستانم وارد کننده مستقیم این کالا بودن(دیگه واد نمیکنند)
قیمتی که در بازار عرضه میکردن 2700 بود،الان با قیمت پایین تر میتونی گیر بیاری اما زیر 2300 تومن اورجینال این محصول رو اصلا فکرش رو هم نکن !!!!!!!
البته خیلی ها فرق اورجینال رو با فیک تشخیص نمی دن و فروشنده ها از این ندونستن خریدار سو استفاده می کنند

فیک چنده ؟
کجا میشه تا چقدر خریدش ؟

به فکر گذشته نباش چون گذشته و استرس آینده رو نداشته باش که هنوز نیومده پس در حال باش و لذت ببر از زندگی
 تشکر شده توسط: hs6467 , hesaab , پارمیدا وحیدی
08-14-2014, 04:30 PM
ارسال: #10
سلام به همه عزیزان
از دوستان عزیز به خاطر پاسخ های قشنگ و پر محتواشون بی نهایت سپاسگزارم
به امید خدا دوستان بیان و بیشتر صبحت کنیم درمورد این موضوع چون خودم یکی از کسانی هستم که نیاز دارم به راهنمایی دوستانی که تجربه یا ایده خاصی تو این زمینه دارن،حالا من یک کالای خاص رو میگم و دوستان نظرشون رو بدن تا به صورت قدم به قدم جلو بریم:

خانواده عطر و ادکلن و مارک هایی از قبیل خانواده هاوایی،اکو و مارک های روز دیگر بازار... با تشکر از همه عزیزان
 تشکر شده توسط: MARYAR , hesaab , iran , iranboy , blacknight19
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  موفقیت بعد از بارها شکست فقط با تغییر باور cocoti 1 366 10-10-2018 09:39 PM
آخرین ارسال: cactoos
  تولید و پخش عمده لباس ارزان زنانه rad86 8 1,792 06-25-2017 03:35 PM
آخرین ارسال: rad86
  کدوم یکی از این کارها خوبن؟ cold_fear1 0 644 11-06-2016 03:05 AM
آخرین ارسال: cold_fear1
  شریک برای راه اندازی مغازه ای در جنوب تهران میخواهم mseven 3 1,323 08-01-2016 09:33 AM
آخرین ارسال: memarzadeh
Heart اشتباهات ما!(از اشتباهات دیگر میلیاردرها درس بگیریم و دوباره مرتکب نشویم) آرمین 4 974 06-14-2016 01:13 PM
آخرین ارسال: alicg3d
  راهنمایی برای خرید عمده جنس؟ poldar 14 4,472 04-25-2016 04:47 PM
آخرین ارسال: poldar
Information چگونگی بازیافت طلا و نقره از قطعات کامپیوتر و موبایل yasinzivari 10 2,348 11-13-2015 02:35 PM
آخرین ارسال: MultiMoney
  توزیع کننده عمده دکمه nava752 2 1,884 06-18-2015 06:57 PM
آخرین ارسال: mjr1318
  راهنمایی در زمینه پخش کالا mahdi77 17 5,716 11-29-2014 11:35 PM
آخرین ارسال: golding
  خرید و فروش انلاین daryosh 6 2,813 06-11-2014 08:38 AM
آخرین ارسال: antalia67
  ما هم از پایه شروع کردیم!! davodmyar 7 1,593 02-12-2014 01:41 AM
آخرین ارسال: davodmyar
  شروع کار به عنوان حسابدار ، درخواست راهنمایی و کمک از دوستان jujushow 20 6,384 02-03-2014 09:17 PM
آخرین ارسال: ramshad
  یکساله از کارم میگذره اما پیشرفت نکردم.. ramezani.byte 3 914 12-16-2013 10:48 PM
آخرین ارسال: tondar12
  راه های کسب درآمد از پارکینگ شرکت sam.in 6 3,370 06-27-2013 05:41 PM
آخرین ارسال: sepehrr988
  خرید یا همکاری با سایت های تفریحی یا دانلودی homosapiens 5 3,573 05-18-2013 06:36 PM
آخرین ارسال: keshavarz
  ارزان ترین راه جابجایی کالا (ترانزیت) ebrahim.ev 22 5,274 04-26-2013 05:12 PM
آخرین ارسال: alireza091111
  کسب درآمد از طریق کارگذاری فروش میلگرد چینی masoodagha 3 3,293 02-25-2013 01:17 PM
آخرین ارسال: ناصر صادقی
  واردات کالا مومنی 1 1,579 02-15-2013 11:33 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد
  طرح و پیشنهاد کسب وکار درامد زا از شما وسرمایه گذاری از ما تنگسیر 22 6,525 12-19-2012 11:16 AM
آخرین ارسال: بابایی
  هر کدوم از دوستان که برای شروع به مغازه نیازداره بیادتو naimeh 7 2,196 11-06-2012 09:49 PM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS