ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کمک در زمینه تاسیس شرکت خدمات چاپ (خواهش می کنم کمک کنید)
زمان کنونی: 06-16-2024, 11:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Mhmd
آخرین ارسال: hosseinkh
پاسخ: 8
بازدید: 2555

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-14-2014, 07:37 PM
ارسال: #1
با سلامت خدمت همه دوستان عزیز

بنده به شخصه فروم دیگه رو به اعتبار اینجا نمیشناختم که بخوام این سوال رو مطرح کنم و اعضایی دیگه ای با تجربه و تونایی کاربرای اینجا...

فقط نمیدونم جای این سوالی که میخوام بپرسم همینجاست یا خیر...

بنده تصمیم به تاسیس یک شرکت خدمات چاپ دارم و زمین (سوله) و دفتر کار برای این کار هم موجوده یعنی ازین نظر مشکلی ندارم...
طراح و گرافیست آشنا به کار طراحی هم سراغ دارم و ازین نظر هم مشکل ندارم

خواستم نظر شما دوستان عزیز رو توی چند زمینه بدونم
1- بنده به عنوان یک فرد مبتدی در این زمینه که تازه میخوام کار رو شروع کنم از کجا شروع کنم؟ (منظورم اینه که کار رو با کارهای کوچیکی مثل فتوکپی و اینا شروع کنم و یا از اول ریسک کنم و قوی شروع کنم)

2-برای کارایی مثل:اوراق اداری (سربرگ، پاکت نامه، اوراق اداری و مالی و...) - کاتالوگ، بروشور، پوستر و ...- سررسید، تقویم نیاز به چه دستگاهی داریم؟

3-برای کارایی مثل بنر و فکس و بنر لمینه(اگه اشتباه نکنم) ... نیاز به دستگاهی هست؟

4- برای چاپ کار ویزیت از همه نوعش(لمینه و ...) نیاز به چه دستگاهی هست؟

5- و هزینه هر یک از این دستگاه ها چقدری هست؟

برای شروع میتونم تا 100 میلیون جور کنم!!

آیا پولم برای وسایل مورد نیاز برای همه ی این کارایی که در بالا گفتم کفایت میکنه؟ (خودم بعید میدونم)
آیا دولت در این زمینه وام هم میده؟
ممنون میشم تجربیاتتون رو بفرمائید و کمکم کنیدHeartHeart
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: javadnazary
04-15-2014, 11:02 AM
ارسال: #2
RE: کمک در زمینه تاسیس شرکت خدمات چاپ (خواهش می کنم کمک کنید)
چاپ خیلی دامنه وسیعی داره ، باید ببینی در چه زمینه ای علاقه مندی و در همون زمینه وارد بشی ، ابتدا چند ماهی شاگردی و بعد هم ماشین بگیری و برای خودت کار کنی

1- دفاتر فنی هستند که کار کپی و تکثیر دیجیتال را انجام می دن ، با 100 راحت می تونی استارت بزنی و درامد خوبی هم داره
2- نیازمند ماشین افست هست ، با 100 می تونی یک GTO تک رنگ مدل پایین برداری با یک برش و یک ملخی برای شماره ، شهرستان باشی خوبه ولی شهرهای بزرگ انقدر دستگاه های چند میلیاردی اومده که نمی تونی باهاشون چه کیفیتی و چه قیمتی رقابت کنی
3- این باز یک دستگاه سوای دیگه داره ، اینک با صد تومن می تونی تهیه کنی ، فقط به شرطی که توی مساجد ، هیئت ها و شهرداری دستی داشته باشی و سفارشات را به سمت خودت جذب کنی ،
4- نیاز به ماشین نداره ، یک دفتر کرایه می کنی ، طرح می زنی و بعد می فرستی لیتوگرافی و چاپخانه و .. اونها کاررا آماده می کنند و برات می فرستند ، شما تحویل مشتری ها می دی

وام هم برای چاپخانه ها راحت می دن ، ولی شرایط خاص خودش را داره ، قدم اول استخدام موقت بشو در چاپخانه یا دفتر فنی که دوست داری

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: Mhmd
04-15-2014, 12:14 PM
ارسال: #3
(04-15-2014 11:02 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  چاپ خیلی دامنه وسیعی داره ، باید ببینی در چه زمینه ای علاقه مندی و در همون زمینه وارد بشی ، ابتدا چند ماهی شاگردی و بعد هم ماشین بگیری و برای خودت کار کنی

1- دفاتر فنی هستند که کار کپی و تکثیر دیجیتال را انجام می دن ، با 100 راحت می تونی استارت بزنی و درامد خوبی هم داره
2- نیازمند ماشین افست هست ، با 100 می تونی یک GTO تک رنگ مدل پایین برداری با یک برش و یک ملخی برای شماره ، شهرستان باشی خوبه ولی شهرهای بزرگ انقدر دستگاه های چند میلیاردی اومده که نمی تونی باهاشون چه کیفیتی و چه قیمتی رقابت کنی
3- این باز یک دستگاه سوای دیگه داره ، اینک با صد تومن می تونی تهیه کنی ، فقط به شرطی که توی مساجد ، هیئت ها و شهرداری دستی داشته باشی و سفارشات را به سمت خودت جذب کنی ،
4- نیاز به ماشین نداره ، یک دفتر کرایه می کنی ، طرح می زنی و بعد می فرستی لیتوگرافی و چاپخانه و .. اونها کاررا آماده می کنند و برات می فرستند ، شما تحویل مشتری ها می دی

وام هم برای چاپخانه ها راحت می دن ، ولی شرایط خاص خودش را داره ، قدم اول استخدام موقت بشو در چاپخانه یا دفتر فنی که دوست داری

اولا ممنونم بابت راهنمایی کامل و خوبتونHeart

بنده شهرستان هستم و به شلوغی تهران و اصفهان و مشهد و ... نیست
دفتری که برای این کار در نظر گرفتم فکر کنم حدود 40 متر باشه در مسیر پر تردد دانشجو ها هست (3 الی 4 دانشگاه) اما نزدیک تر (به دانشگاه ها) از این مکانی که بنده در نظر گرفتم هم خدمات چاپ وجود داره.آیا 40 متر کفایت میکنه برای دفتر فتی؟چه دستگاه هایی نیازه برای این کار؟ (پرینتر لیزری رنگی و سیاه سفید,چاپ پلات,دستگاه های فتوکپی و ...)

فقط جسارتا جایی خوندم که کارت ویزیت رو با دستگاه دیجیتال میزنن11؟Huh

به نظرم با این چیزایی که شما فرمودین هزینه دستگاه افست,دیجیتال و لارج پرینتر برای چاپ بنر(اگه اشتباه نکنم) خیلی بیشتر از 1 میلیارد میشه

شرایط وام رو میشه بفرمائید چیه؟تخصص و سواده صنعت چاپه که میفرمائید برم کار یاد بگیرم؟

بذارید شرایط خودمو اول بگم:بنده یک جوون 22 ساله فارق التحصیل مهندسی عمران هستم که در حال حاضر هم منتظر جواب کارشناسی ارشدم هستم و هنوز سربازی نرفتم.اما چون واقعا نمیشه به درس برای چند سال بعد اکتفا کرد برای همین به فکر افتادم تا کاری رو شروع کنم.
04-15-2014, 03:22 PM
ارسال: #4
اگر در خود دانشگاه ها مرکز انتشارات یارانه ای نباشه ، مشکلی نیست ، دوری و نزدیکی مهم هست ولی کیفیت کار و برخورد مناسب از فاصله تاثیرگزاریش بیشتره.

40 متر کمه ولی برای استارت کفایت می کنه ، یک کپی رنگی کونیکامینولتا که هم پرینت می گیره و هم کپی + یکی دو ماشین کپی که خودشون کار پرینت را هم انجام می دن + پرس کارت و منگنه و فنر و برش و ... که سرجمع زیر 50 تومن هزینه اش هست

کارت ویزیت را با دیجیتال هم می زنند (همون کونیکایی که بالا کفتم ) ولی هزینه اش 10 برابر هست و فقط به درد کارهای فوری می خوره

نه همه اش نیاز نیست ، هر بخشی بخواهید وارد بشید زیر 100 می تونید راحت استارت بزنید

وام با توجه به شرایط سنی شما و عدم پایان خدمت تعلق نمی گیره

من پیشنهاد می کنم برید سربازی و برگردید ، اواخر خدمت مقدمات را جور کنید برای استارت کار

موفق باشید

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: Mhmd , rasoul.es1989
04-15-2014, 06:13 PM
ارسال: #5
(04-15-2014 03:22 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  اگر در خود دانشگاه ها مرکز انتشارات یارانه ای نباشه ، مشکلی نیست ، دوری و نزدیکی مهم هست ولی کیفیت کار و برخورد مناسب از فاصله تاثیرگزاریش بیشتره.

40 متر کمه ولی برای استارت کفایت می کنه ، یک کپی رنگی کونیکامینولتا که هم پرینت می گیره و هم کپی + یکی دو ماشین کپی که خودشون کار پرینت را هم انجام می دن + پرس کارت و منگنه و فنر و برش و ... که سرجمع زیر 50 تومن هزینه اش هست

کارت ویزیت را با دیجیتال هم می زنند (همون کونیکایی که بالا کفتم ) ولی هزینه اش 10 برابر هست و فقط به درد کارهای فوری می خوره

نه همه اش نیاز نیست ، هر بخشی بخواهید وارد بشید زیر 100 می تونید راحت استارت بزنید

وام با توجه به شرایط سنی شما و عدم پایان خدمت تعلق نمی گیره

من پیشنهاد می کنم برید سربازی و برگردید ، اواخر خدمت مقدمات را جور کنید برای استارت کار

موفق باشید

خب توی هر دانشگاهی انتشارات داره اما اکثرا فقط کار کپی انجام میدن و ما میتونیم با چندتا تایپیست و گرافیست و ... کار های متنوع دیگه ای هم انجام بدیم...

خب وام میتونه به اسم من نباشه و پدرم اقدام کنه برای وام... چون همه این چیزایی که گفتم از طرف خودم گفتم و بدون کمک پدرم... مطمعنا اگه پدرم هم کمکم کنه خیلی بیشتر میتونم مانور بدم

در مورد جمله آخرتون بنده عرض کردم که منتظر نتیجه ارشدم هستم یعنی 2 سال این وسط بین الان و سربازی وقت دارم و نمیخوام صرفا این وقت 2 سال رو فقط برای ارشد و دانشگاه بذارم و میخوام در کنارش یه شغلی هم داشته باشم...
04-15-2014, 07:43 PM
ارسال: #6
گفتم که انتشارات یارانه ای ! مثلا دانشگاه ما کپی هر چی می خواستی بگیری برگی 4 تومن بود . خوب مسلمه با این قیمت کسی جای دیگه کپی نمی گرفت و بچه ها شناسنامه های فک و فامیل را هم میاوردن دانشگاه کپی می گرفتند دی:

فرقی نمی کنه ، تا وضعیت خدمت درست نشه دست به هر کاری بزنید موقتی جساب می شه ، کارهای چاپ و تکثیر و دفتر فنی هم کارهایی نیست که بدی دست شاگرد و کارمند و بری پی زندگیت. بهتره تا تکلیف خدمت و درستون مشخص نشده ، کارهای مقطعی تر و موقتی تری انجام بدید ، یا در همین زمینه جایی کارمندی کنید تا تجربه به دست بیارید

دیگه گفتی ها را من گفتم ، صلاح کار خویش خود دانی 10_004

.
 تشکر شده توسط: Mhmd
04-15-2014, 08:56 PM
ارسال: #7
ممنونم از وقتی که گذاشتین و حوصله ای که به خرج دادین Smile
 تشکر شده توسط: مهدی 1
06-09-2014, 11:27 PM
ارسال: #8
بسم الله الرحمن الرحیم

قبل از هر کاری اسم خدارو بیار
دوم تحقیقات میدانی کن ! نه فقط از افرادی که موفق بودن !!!... از افرادی که شکست خوردن, تجربه بیشتری بهت میده !
سوم . قبل از هر کاری قرارداد محضری با طرفت ببند . حتی بیعانه برای شروع !
چهارم . سعی کن نزدیک محلی مثل دانشگاه ها باشه ! یا دادگاه حتی ! خارج شهر نه برای شما میصرفه نه برای مشتری ! مگر اینکه یه دفتر فروش هم توی شهر باشه !
دستگاه هارو میتونی در حد نیاز و کم کم بخری ! حتی استوک بگیری ! الان سایتهایی هستن که با نصب و گارانتی و آموزش , دستگاه استوک در حد نیازتو بهت میفروشن !

طراحی بنر و سایتت هم مهمون خودمی...
یاعلی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  20 تومن سرمایه دارم باهاش چی کار کنم؟ programmer1 18 7,002 05-25-2023 07:31 PM
آخرین ارسال: samfaqihy
  بازاریابی کالا و محصولات شما در ترکیه amir.ilkhani 24 5,214 09-06-2022 09:54 AM
آخرین ارسال: dbajahangiri
  راه کسب درآمد در ایران با دستگاه چاپ elham2020 0 222 01-16-2022 01:11 PM
آخرین ارسال: elham2020
  چاپ سیلک amiryazdani138 39 9,620 07-10-2021 11:18 AM
آخرین ارسال: irannylon
  مشاوره در مورد خرید arsan27 1 449 02-27-2021 08:47 PM
آخرین ارسال: arsan27
  چطوری با ۴۵۰ میلیون سرمایه کسب درآمد کنم lvlahyar 4 3,469 06-21-2020 08:14 AM
آخرین ارسال: Amiriran
  1 میلیون سرمایه = ماهی 3 میلیون در آمد somesarah018 28 26,618 06-21-2020 08:03 AM
آخرین ارسال: Amiriran
  کسب در امد از طریق تعمیرات درب و پنجره mahlakashi 0 284 05-21-2020 12:30 PM
آخرین ارسال: mahlakashi
  سه خدمات درامد زا parsakhaef 0 339 05-16-2020 08:18 PM
آخرین ارسال: parsakhaef
  خدمات کفسابی و نماشویی hasankhodabandehlo 0 268 05-15-2020 09:10 PM
آخرین ارسال: hasankhodabandehlo
  بازاریابی کالای شما در عراق و افغانستان amir.ilkhani 39 8,246 05-04-2020 01:57 PM
آخرین ارسال: Moohsenn
Exclamation مشورت بسیار مهم ! چه سایتی و برای چه یوزرهایی راه اندازی کنم ؟ Ariya 0 370 02-14-2020 09:34 PM
آخرین ارسال: Ariya
  فرصت سرمایه گذاری در بازار کردستان عراق eh.krd 74 17,199 01-25-2019 11:08 PM
آخرین ارسال: jamshad
  ایده در مورد دفتر فروش pakhshe_ava 90 11,784 01-04-2019 10:55 PM
آخرین ارسال: DddKing
  با 50 میلیون چه کاری میتونم راه اندازی کنم Bahram200 3 3,367 11-09-2018 12:18 AM
آخرین ارسال: irandac
  کمک فوری برای فست فود jagvar300 1 651 07-13-2018 11:43 PM
آخرین ارسال: jagvar300
  راهنمایی در مورد دیوارکشی زمین و پرواربندی Kaseb 0 463 06-28-2018 06:52 PM
آخرین ارسال: Kaseb
  خواهشا همکاری کنید saeid16 0 322 04-26-2018 02:37 PM
آخرین ارسال: saeid16
  همکاری وبسایت آموزشی با فروشگاه کتاب درسی و کمک درسی MajidJ 0 322 04-13-2018 07:05 PM
آخرین ارسال: MajidJ
  کمک برای آغاز به کار مغازه برنج فروشی enaek 10 14,052 12-30-2017 10:49 PM
آخرین ارسال: ali5466

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS