ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چاپ سیلک
زمان کنونی: 05-06-2024, 09:14 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: amiryazdani138
آخرین ارسال: irannylon
پاسخ: 40
بازدید: 8836

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چاپ سیلک
08-04-2012, 03:36 PM
ارسال: #1
چاپ سیلک
با سلام.
دوستان کسی تجربه کاری در زمینه ی چاپ سیلک داره؟
برای چاپ روی جعبه پیتزا ، جعبه شیرینی ، ساک و ... به غیر از سیلک چیز دیگری هم هست؟
این دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک چاپ سیلک کار همون سیلک دستی رو انجام می دهند؟
در حال حاضر قیمت هر چاپ سیلک چقدره؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: m_grate29 , مهدی گل محمدی , mteam , ناصر صادقی , alicpu , سعید.کرمی
08-04-2012, 08:22 PM
ارسال: #2
RE: چاپ سیلک
سلام بزرگوار

میتونید از جناب گل محمدی آمار دقیقشو بگیرید

ایشان یکی از همین دستگاهها رو دارن

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , alicpu , سعید.کرمی
08-04-2012, 11:33 PM
ارسال: #3
دوستان گرامی

صنعت چاپ صنعت بزرگیه برای ورود به این صنعت ابتدا باید با انواع چاپها آشنا بشید بعد برید سراغ یکی از اونها در بسیاری از موارد یک نوع چاپ خاص را می شه با روش های مختلف انجام داد باید دید کدام به صرفه تر ، ارزان تر و با کیفیت تر هست

من یکی یکی سوالاتتون را جواب می دم امیدوارم به درد شما و دیگر دوستان بخوره

برای چاپ روی جعبه پیتزا
جعبه پیتزا چون ضحامت زیادی داره نمی شه توسط افست چاپ زد ، اوایل که پیتزا وارد ایران شده بود چعبه ها جداگانه ساخته می شد و سپس با دستگاه چاپ ملخی حروف چینی می شد و تک تک با دست کارتن ها داخل دستگاه قرار داده می شد و برداشته می شد ، مکنده اتوماتیک دستگاه ملخی قادر به بلند کردن وزن سنگین کارتن پیتزا نیست . بعد از مدتی که رقابت و کلاس کاری بیشتر شد به دلیل اینکه نمی شد با ملخی طرح زیادی و بزرگ زد ، و نیازمند کلیشه سازی و محدودیت هاش می شد ، عده ای رو به سیلک آوردن . سیلک دست طراح را توی طراحی بازتر می ذاشت ولی باز هم خبری از ترام نبود و طرح ها باید یک دست (سفید یا مشکی ) می بود ، کثیف کاری های چاپ سیلک ، عدم بهداشتی بودن و سرعت پایین مشکلات چاپ با سیلک است و حسن اون چاپ در تیراژ پایین می باشد .
در چند سال اخیر با ورود دستگاه های لامینت به کارتن سازی ها و ارزان شدن هزینه لامینت ، ابتدا توسط دستگاه افست روی کاغذ نازک طرح به صورت تک رنگ یا 4 رنگ چاپ و سپس بر روی کارتن اصلی توسط دستگاه لامینت چسبانده و سپس برش می خورد.
در حال حاضر بعید می دونم هنوز کسی باشه که روی جعبه پیتزا با سیلک چاپ بزنه

جعبه شیرینی
جعبه شیرینی هم تقریبا سرنوشت بالا را داشت ولی به دلیل اینکه معمولا درب جعبه از مقوای پشت خاکستری 250 گرمی ساخته می شه می شه مستقیما با افست روش چاپ زد و هزینه هم خیلی پایین تر از سیلک و امثالهم در میاد

ساک
ساک انواع مختلفی داره ، اگه منظور ساک تبلیغاتی نایلونی ، یا نمونه های پارچه ای جدید و غیره هست راهی به جر سیلک یا فلکسو ندارد و کماکان جز بهترین مشترین سیلک کاران هستند . البته تیراژ های بالا معمولا به سراغ چاپ های رول می رود ، به طور خلاصه چاپ رول روی نایلون های برش نخورده و ته ندوخته که به صورت رول هستند در فواصل معین به صورت اتوماتیک چاپ را می زند و بعد از چاپ تازه کار برش رول برای ساخت نایلون شروع می شود. نمونه اون چاپ را می توانید در نوارهای پلاستیکی زرد رنگی که علامت خطر روش داره ببینید
ساک های کاغذی هم که فلسفه شون جداشت و با چاپ افست و روکش سلفون تولید می شوند

و ... به غیر از سیلک چیز دیگری هم هست؟
غیر از چاپ سیلک دستی ماشین آلاتی وجود داره که تقریبا همان کار چاپ سیلک دستی را انجام می دهد ولی با سرعت و کیفیت بالاتر
به طور مثال : چاپ فلسکو ، چاپ تامپو (پد پرینتر) ، سیلک میزی اتوماتیک ، ماشین آلات اتوماتیک 4 رنگ (سبک چاپ بنر و فلکس با این تفاوت که روی هر جنسی به جز بنر و فکس هم چاپ می زنند.)

این دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک چاپ سیلک کار همون سیلک دستی رو انجام می دهند؟
تقریبا بله

در حال حاضر قیمت هر چاپ سیلک چقدره؟
نمی دونم

در حال حاضر کاربرد صنعتی چاپ سیلک بیشتر در صنعت UV موضعی و انواع ورنی هست ولی چاپ های تبلیغاتی با تیراژ کم و متریال های مختلف ، برچسب های اموال و امثالهم کماکان مشتریان پروپاقرص چاپ سیلک هستند

اما نتیجه گیری
-------------
به نظر این حقیر ورود به چاپ سیلک برای کسی که به صنعت چاپ علاقه داره برای شروع می تونه یک نردبان ترقی بزرگ باشه ، ولی اگر صرفا هدف نهایی سیلک باشه و به نیت درامد وارد این رشته بشین نتیجه مطلوبی نمی تونید بگیرید

موفق باشید / مهدی
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Delta.H , مــجــیــנ , amiryazdani138 , madar , vahid61 , maximus99 , mteam , ناصر صادقی , کامیار , ehsannasri , مهدی گل محمدی , nazli , alicpu , asre182 , mortizmortiz , نرگس فیاض , goldokhtar
08-05-2012, 10:16 AM
ارسال: #4
تبریک میگم آقا مهدی اطلاعات خوب و وسیعی در زمینه های مختلف دارید
امیدوارم اعضا بتونن بطور شایسته از اطلاعاتتون بهره ببرند
موفقتر باشید

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , alicpu , نرگس فیاض
08-05-2012, 08:22 PM
ارسال: #5
در حال حاضر چاپ رویه جعبه و اشیایی مانند ظروف یکبار مصرف دارای دستگاه اتوماتیک نیستند
من یه میز متجرک برای دستگاههای چاپ سیلک شرکت سپاس طراحی کردم که میتونه به طور اتوماتیک تغذیه بشه و خروجی رو به صورت بسته های 100 تایی تحویل بده
این سیستم به راحتی رویه ظروف تک پرسی و دو پرسی یکبار مصرف چاپ میزنه.تنها مشکلی که دارم اینکه نمیتونه ظروف چاپی رو کنترل کنه و در صورت عدم چاپ کامل که ممکنه بابت گرفتی شابلون توسط پلیسه های ظروف ایجاد شده رو شناسایی کنه
سرعت متوسط میز در حدود 15 چاپ در دقیقه هستش.
قیمت نهاییش حدودا 10 میلیون تومان هستش که به راحتی میتونه برای هر بسته بندی ای با دستگاههای شرکت سپاس هماهنگ بشه

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , amiryazdani138 , ناصر صادقی , alicpu , نرگس فیاض
08-05-2012, 09:49 PM
ارسال: #6
(08-05-2012 08:22 PM)هومان هرمزدی نوشته شده توسط:  در حال حاضر چاپ رویه جعبه و اشیایی مانند ظروف یکبار مصرف دارای دستگاه اتوماتیک نیستند
من یه میز متجرک برای دستگاههای چاپ سیلک شرکت سپاس طراحی کردم که میتونه به طور اتوماتیک تغذیه بشه و خروجی رو به صورت بسته های 100 تایی تحویل بده
این سیستم به راحتی رویه ظروف تک پرسی و دو پرسی یکبار مصرف چاپ میزنه.تنها مشکلی که دارم اینکه نمیتونه ظروف چاپی رو کنترل کنه و در صورت عدم چاپ کامل که ممکنه بابت گرفتی شابلون توسط پلیسه های ظروف ایجاد شده رو شناسایی کنه
سرعت متوسط میز در حدود 15 چاپ در دقیقه هستش.
قیمت نهاییش حدودا 10 میلیون تومان هستش که به راحتی میتونه برای هر بسته بندی ای با دستگاههای شرکت سپاس هماهنگ بشه

اگه سطل ماست 1 کیلویی و 2 کیلویی را می تونه اتوماتیک شارژ و دشارژ کنه برای دستگاهتون یک مشتری سراغ دارم. البته دستگاه گرد زن داره و طول چاپش هم حدود 20 سانتیمتره

برای اون چک کردن هم اگه کمی ویژوال بیسیک بلد باشید به راحتی می شه پیاده سازیش کرد
یک وبکم از بالا روی چاپ نظارت می کنه ، بعد از هر سیکنالی که دستگاه به نرم افزار از طریق پورت کام یا LPT می ده سیستم خیلی سریع با طرح از پیش تعیین شده مقایسه می کنه و اگر مشکل حادی باشه باز هم از طریق همون پورت خروجی یک رله را فعال می کنه ، حالا اون رله می شه توقف دستگاه یا الارم زدن باشه.

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , amiryazdani138 , Delta.H , ناصر صادقی , vahid61 , alicpu
08-06-2012, 06:14 PM
ارسال: #7
دوست عزیز شما میتونید با آقای گل محمدی تماس بگیری و تمامی اطلاعات را بگیری ایشون در حال حاضر به اینکار مشغول هستند

تشکر شده توسط: amiryazdani138 , ناصر صادقی , Delta.H , alicpu
08-07-2012, 05:40 AM
ارسال: #8
ماشالله به آقا مهدی1 واقعا کیف میکنم از مطالب جامع و مفیدی که ارسال میکنی.
اونم در زمینه های مختلف!
واقعا افتخار میکنم در کنار دوستان و اساتیدی مثل شما هستم.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , ناصر صادقی , مهدی 1 , alicpu , نرگس فیاض
08-07-2012, 11:38 PM
ارسال: #9
اطلاعات دوستمون خیلی بهتر از آقا مهدیه ما یعنی منو مهدی اطلاعات خوبی در این زمینه داریم ولی به دلیل اینکه تازه این کارو شروع کردیم هنوز اونطور که باید اطلاعات کاملی در این زمینه نداریم منظورم در مورد مطالب هر چند جزئیه وگرنه در کل که چیزی نداره و با یک ساعت توضیحات میشه همه چیزو در موردش فرا گرفت بازم هر سوالی داشته باشید بنده و آقا مهدی در خدمتیم.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: Delta.H , amiryazdani138 , vahid61 , مهدی گل محمدی , alicpu
08-08-2012, 12:36 AM
ارسال: #10
(08-07-2012 05:40 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  ماشالله به آقا مهدی1 واقعا کیف میکنم از مطالب جامع و مفیدی که ارسال میکنی.
اونم در زمینه های مختلف!
واقعا افتخار میکنم در کنار دوستان و اساتیدی مثل شما هستم.

دوستان تو روخدا قدر همچین محیط ها و شرایط راحتی که الان برای کسب علم و تجربه در زمینه کارهای مختلف هست را بدونید. خدا می دونه اون زمانی که ما شروع کردیم به سیلک برای هر یک کلمه که راجع به این کار یاد بگیریم چه بدبختی هایی که نکشیدیم . شاید کل آموزشی که ما دیدیم در حد دو سه دقیقه ای بود که به بهانه های مختلف تو کارگاه های مختلف سرک می کشیدیم و مجبور بودیم با یک نگاه کل اون موضوع را یاد بگیریم چون بعید بود دیگه موقعیت اون نگاه تکرار بشه ، الان در هر زمینه ای کتاب هست ، آموزشگاه هست ، فیلم اموزشی هست لوازم و موارد مصرفی فراوان در هر زمینه ای و ... واقعا حیفه کسی توی خونه بیکار بشینه و دست روی دست بزاره بالاخره باید از جایی شروع کرد
شما هم لطف دارید بنده چیزی نمی دونم به صورت کاملا اتفاقی با انجمن شما آشنا شدم و دوست دارم اگه بتوانم به یک جوان که شرایطی مثل 10 15 سال پیش خودم داره کمکی کرده باشم تا شاید زودتر به هدفش برسه .
ارزوی موفقیت برای همه دوستان گرامی
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , Delta.H , مــجــیــנ , مهدی گل محمدی , M3HDI , کامیار , alicpu , نرگس فیاض
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه کسب درآمد در ایران با دستگاه چاپ elham2020 0 205 01-16-2022 01:11 PM
آخرین ارسال: elham2020
  راهنمایی درباره چاپ mmm1 4 1,033 10-09-2016 01:50 AM
آخرین ارسال: mmm1
  کمک در زمینه تاسیس شرکت خدمات چاپ (خواهش می کنم کمک کنید) Mhmd 7 2,535 06-09-2014 11:27 PM
آخرین ارسال: hosseinkh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS