ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بسته بندی مواد غذایی کاهش دهنده کلسترول و قند خون
زمان کنونی: 06-03-2024, 09:22 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: aralkamal
آخرین ارسال: aralkamal
پاسخ: 5
بازدید: 1121

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-20-2013, 07:20 PM
ارسال: #1
سلام به همه دوستان
همونطور که می دونید یکی از دغدغه های بشر در زمان حال بیماری های خطناکی مثل سکته قلبی و فشار خون و دیابت هست و همچنین می دانید که مواد غذایی می تونن تاثیر زیادی روی قند وکلسترول داشته باشن
جو بارلی و دوسر هست می خوام دوستان اطلاعاتی بهم بدن از قیمت این ماده غذایی شگفت انگیز در نقاط مختلف ایران و همچنین کشورهایی که میشه این ماده را ارزانتر تهیه کرد
فدای همه دوستان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mardin-b , mir abbas , ali zobeid
07-20-2013, 07:30 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-20-2013 07:30 PM، توسط aralkamal.)
ارسال: #2
RE: بسته بندی مواد غذایی کاهش دهنده کلسترول و قند خون
جهت اگاهی دوستان عرض کنم که من به پیشنهاد یکی از همسایه ها که سواد اینترنتی نداره این تاپیک را براش ایجاد کردم می خواد بسته بندی کنه و به امید خدا وارد بازار بشه فقط چون خیلی راحت نمی تونه با اینترنت کار بکنه من کارای اینترنتیش را می کنم
در ضمن میگه جو دو نوعه یکی خوراک دام یکی خوراکیه برای انسان که همون جو بارلی یا دوسر هست البته یه نوع هم توی منطقه ما هست که بهش میگن جو ترشکه اونم اشش معرکه است خلاصه دوستان هرگلی ریختین رو سر خودتون ریختین بریزین روی دایره ببینیم چه اطلاعات مفیدی دارین یا علی حق نگهدار همتون
جهت اگاهی دوستان عرض کنم که من به پیشنهاد یکی از همسایه ها که سواد اینترنتی نداره این تاپیک را براش ایجاد کردم می خواد بسته بندی کنه و به امید خدا وارد بازار بشه فقط چون خیلی راحت نمی تونه با اینترنت کار بکنه من کارای اینترنتیش را می کنم
در ضمن میگه جو دو نوعه یکی خوراک دام یکی خوراکیه برای انسان که همون جو بارلی یا دوسر هست البته یه نوع هم توی منطقه ما هست که بهش میگن جو ترشکه اونم اشش معرکه است خلاصه دوستان هرگلی ریختین رو سر خودتون ریختین بریزین روی دایره ببینیم چه اطلاعات مفیدی دارین یا علی حق نگهدار همتون
 تشکر شده توسط: mir abbas , iran , ali zobeid
07-21-2013, 02:09 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-21-2013 02:09 PM، توسط aralkamal.)
ارسال: #3
سلام بر دوستان انگار استقبال نشد چی شد پس
سلام بر دوستان انگار استقبال نشد چی شد پس
07-21-2013, 04:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-21-2013 04:45 PM، توسط aralkamal.)
ارسال: #4
قراره توی این کار کنسرو جو بارلی ساخته بشه و وارد بازار میشه
قراره توی این کار کنسرو جو بارلی ساخته بشه و وارد بازار میشه
 تشکر شده توسط: iran
07-25-2013, 04:07 PM
ارسال: #5
تهیه مائ الشعیر چطوره
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کمک از اساتید پخش مواد غذایی yunespc 0 884 08-16-2014 07:14 PM
آخرین ارسال: yunespc
  گرانی دلار، سفرها را کاهش نداد karafarin 1 511 03-05-2014 09:42 AM
آخرین ارسال: hotdvd
  نظریه نسل برتر /ایا این نظریه میتواند فقر را کاهش دهد؟ karafarin 4 1,278 12-11-2013 10:37 PM
آخرین ارسال: karafarin
  راهنمايي در مورد راه اندازي پخش مواد غذايي در شمال كشور abco 8 3,688 08-28-2013 01:07 AM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  نظرسنجی: پیشنهاد نام برای شرکت بسته بندی yu3f 13 14,408 11-09-2012 08:22 PM
آخرین ارسال: safari
  بسته بندی nami36sh@yahoo.com 1 947 04-05-2012 07:25 PM
آخرین ارسال: ehsan_info

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS