سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: توانایی افراد انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
سلام
هرچند قبلاً در بخش معرفی اعضاء هم توضیحاتی دادم اما دوباره عرض می کنم:
رضا ، 39 ساله ، متأهل ، رشته کامپیوتر ، حدود ده سال فعالیت آموزشی در همین زمینه (مؤسس و مدیر آموزشگاه و نیز دارای 7 کارت مربیگری از سازمان فنی حرفه ای)
حدود پنج سال فعالیت در زمینه بورس ، از اوایل دهه هشتاد هم در زمینه وبمستری فعالیت می کنم و حدود صد دامنه ثبت شده دارم.
دوره های کوتاه مدت مختلفی رو در زمینه مدیریت ، بازاریابی و کارآفرینی گذروندم. (چند وقت پیش هم در استارتاپ ویکند شرکت کردم که تجربه خوبی بود)
علاقمند به فعالیتهای گروهی بوده و دارای گروهها و انجمن های متعدد حقیقی و مجازی بوده و هستم.
با این هدف کلی که در محیط حقیقی یک باشگاه کارآفرینی عمومی تشکیل داده و در محیط مجازی یک جنبش بزرگ کارآفرینی راه اندازی کنم.
انشاله بزودی نیز از طریق همین انجمن ، تاپیکهای مربوطه رو ایجاد می کنم.
موفق باشید
من دانشجوی مهندسی عمران سال آخرم.تهران.در کارهای حقوقی و قضایی فوق العاده قوی هستم.(مشاوره حقوقی)
ارتباطات خیلی خوبی هم دارم با سازمان های دولتی
سلطانی هستم 22ساله ایشالا خردادماه لیسانسما تو رشته مهندسی مواد می گیرم
تازگیا هم به پرورش قارچ علاقه پیداکردم .تعجب نداره !Huh
من مهندسي ICT گرايش مديريت دارم،‌همين قبل از عيد هم پروژه ي کارشناسيم رو گذروندم که با دوستم يه راديو AM ه دربه داغون ساختيم Big Grin
به برنامه نويسي خيلي علاقه دارم، تقريبا مقدماتي زبان برنامه نويسي C رو بلدم، حالا که درسم تموم شده مي خوام وارد بيشتر زبان هاي برنامه نويسي بشم و همچنين کار با نرم افزارهاي مختلف شبيه سازي در رشته هاي الکترونيکي رو ياد بگيرم و تو اين زمينه هاي مسلط و کاربلد شم!
من دانشجوی سال آخر مهندسی مکانیک هستم میخواستم توی آیندهی نزدیک مجوز ماسه شویی را بگیرم راهنمایی کنید 09196600883
من مسعود هستم.الان رئیس دفتر و دبیرخانه مخازن نفت عسلویه و به نوعی کارشناس دفتر فنی هستم.همه رشته ای هم خوندم.از گیاهپزشکی بگیر تا اقتصاد و ام بی ای.28 سال سن دارم.ترانه سرائی وآهنگسازی میکردم و هنوز هم اگر وقت کنم انجام میدم.آشنا به تمام مسائل MBA هستم.عاشق بازاریابی و فروش.الان هم یه فروشگاه فروش استیکر دارم.اگر کسی اطلاعات کاملتر میخواست در پروفایل بنده موجود هستش.
موفق باشید
سلام به همه دوستان منم تازه عضو شدم لیسانس معماری دارم تو کار ساختمان همه جوره هستم.
منم لیسانس کاردرمانی دارم(واسه اون دسته از دوستان که اتفاقا دسته ی بزرگی رو هم تشکیل می دن10_003 توضیح می دم که کاردرمانی یکی از زیرشاخه های توانبخشیه که با استفاده از فعالیت های روزمره و تکنیک های مختلف به درمان اختلالات زیادی می پردازده که در گروه اختلالات جسمی(مثل سکته مغزی، فلج مغزی، شکستگی ها و ...، اختلالات ذهنی( مثل اتیسم، عقب ماندگی ذهنی و ...) ، اختلالات روانی(مثل افسردگی، وسواس و ...) و اختلالات اجتماعی(اعتیاد و ...) قرار میگیرند. کلا هدف رشته توانمند سازی افراد برای شرکت در کارهای روزمره، کار و تفریحه.
4 ساله که ترجمه می کنم و الان با دو دارالترجمه همکاری می کنم و مستقیم هم ترجمه می گیرم.
یک هفته ایه که کار تولید لباس مجلسی زنانه رو هم شروع کردیم که حتما روند کار رو در بخش مربوطه توضیح می دم. هدفم اینه که برندم رو جهانی کنم.
عاشق کارم، مخصوصا تولید و کلا حتی یه ساعت از زندگی رو نمی تونم بی کار بمونم.
احتمالا از هفته دیگه تو بیمارستان امام حسین شروع به کار می کنم.
برنامه های آینده ام هم اینه که تولید بدلیجات به سبک مدرن رو شروع کنم. بعدا هم می خوام یه مجموعه خدمات عروسی راه اندازی کنم که همه خدمات مورد نیاز عروسی در یک مجموعه منسجم ارائه بشه.
خیلی کارای دیگه هست که دوست دارم انجام بدم اما فکر کنم عمرم قد نده10_003
من ليسانس مديريت صنعتي هستم
يه مدت 4-5 سال تو كار پخش محصولات سلولزي و بهداشتي بودم
الان يه مغازه بهداشتي شوينده فروشي نه چندان موفقف داريم چون اختيارش خيلي كم با منهSad
كارشناس آموزش هستم تو يه شركت شبه دولتيSmile
تو اينجا موفق هستم
هنوز يك سال نيست وارد سيستم شدم از متصدي دفتر، به كمك كارشناس و ازون هم به كارشناس رسيدم در حاليكه همكاراني دارم كه 10-12 ساله كمك كارشناس موندن.
بدون پارتيSmile
قبلاً هم تو كار آموزشي بودم، دوره هاي مديريتي و استاندارد برگزار مي كرديم درآمدش هم خوب بود ولي زياد پيگير كار نبوديم.
يه شركت مشاوره هم داريم ولي چون دوتا از 4تا عضومون براي ادامه تحصيل به خارج از كشور رفتن عملاً استفاده اي واسمون نداره.
من تازه عضو شدم .از صحبتای دوستان خیلی به وجد آمدم .زیاد وارد به استفاده نیستم کمک کنید .من 15سال سابقه کار در دبیرستان رشته ریاضی و در حال حاضر ارشد میخونم .دوست دارم هم کمک کنم هم کمک برسونم معمولا مشاور خوبیم برای بقیه.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع