سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مشکلات و راهکارهای ایجاد فروشگاه انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
با سلام خدمت همگی.من تجربه ای در مورد فروشگاه های اینترنتی ندارم. ولی میتونم محصولاتی در اختیار عزیزان بذارم.هر کاری از دستم بربیاد ،در خدمتم.پیروز باشید
عزیزان لطفا پیگیر مطلب برای جرکت باشند. ممنون.
(12-13-2012 12:13 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]عزیزان لطفا پیگیر مطلب برای جرکت باشند. ممنون.

خوب جناب قربانيان.الان متاسفانه و بدون تعارف بخوام مطالب رو بيان كنم. اينجا هيچكس مسئوليت رو قبول نكرده كه بخواد پيگير باشه.

تا قبل پست جناب راد عزيز مشخص بود كه ما از فروشگاه ساز استفاده كنيم و يك دفتر ميخوام.

اما ايشان پست ارسال كردند كه هم دفتر دارند هم سايت

خوب

حالا اينجا بحث به كدام طرف بايد برود.

گفتيم چند نفر بايد مسئوليت به پذيرند.

خودم رو مثال ميزنم.اگر من مسئوليت قبول كنم. بايد با اون دو سه نفر ديگه بشينم تصميم گيري كنيم. كه ايا خودمان كار رو شروع كنيم. يا با اقاي راد هماهنگي كنيم و ببينم ايا با ايشان ميتوانيم كار كنيم يا خير.

حال اين افراد مسئول رو چطور بايد انتخاب كرد تا پيگير باشند.

افرادي مثل من الان هستيم دوتا نظر ميديم و بهتر ميبنم بگم دراين باره تنها در همين اندازه ميتوانم همكاري كنم. در صورتي كه اگر در تهران بودم شايد يكي از افرادي بودم كه خودم بطور جد دنبال كارها بودم.

اما اين بحث همانطور كه در ابتداي شروعش هم گفتم حداقل چند نفر عضو ثابت ميخواد.كه كار رو بگيرن و شروع كنند و به صورت كامل بر همه چيزش نظارت كار كنند.
از صفر تا 100 رو باشند
من در هر شرایطی از طرف خودم و ادمین عزیز انجمن درخدمتم. متاسفانه دنیای مجازی و دور بودن از هم این مشکلات را دارد .گاهی اوقات واقعا پیگیر نمی شوند و بعدا گلایه دارند که آقا شما فقط حرف می زنید و عمل صفر.
در این بخش عزیزان نشستند و نوشتند و دو مرحله اولیه را جمع بندی کردند اکنون نیاز به اعلام آمادگی شما است. واقعا اگر حس میکنید نمی شود خوب ما هم دیوار نمی شود را بچینیم و اگر می شود که حضور گرم خود را اعلام تا حرکت شروع شود.
با سلام.با شرمندگی من یه مقدار تنبل هستم.یکی از دوستان در چند خط به من بفرمایید.چه کار میخواید انجام بدین؟مرسی.شرمنده
با درود

من یک پیشنهاد دارم

این لینکی که به واسطه انجمن بین دوستان از اقسا نقاط ایران شکل گرفته می توانه تو زمینه های بسیار بهینه تر استفاده بشه
همه دوستان اهل کار و کارآفرینی و همه با ذهنی باز و انرژی سرشار.

من نمی دونم از این سایت فروشگاهی که می خواد تاسیس بشه ، چه چیزی قراره دربیاد و یا چه کاربرد خاصی داره
آیا هدف کلاس گذاشتن و منم منم کردنه یا هدف بزرگتری داریم

به خدا اگه قراره کاری انجام بشه ، با یک تاپیک توی همین فروم هم می شه انجام داد.
داستان آفتابه لگن 100 دست ، شام و ناهار هیچی نشه .
استارت کار را بزنید ، سایت و فروشگاه و دفتر و .... همه خوب و عالی و جز ملزومات هست ولی به نظرم الان نیازی بهش ندارید

البته شایدم من منظور دوستان را از هدف و کارایی این سایت فروشگاهی متوجه نشدم
10_004
الان نياز اين هست كه يك نفر حداقلش اعلام امادگي كنند و پيگير باشد. و تا افراد ديگر اضافه شوند و اگر افراد هم نيامدن خودش شروع كنند

نميخوام بي احترامي كنم. و همينطور قصد بدي هم ندارم.اما در انجمن تا به امروز شاهد يك كار گروهي خوب و موفق نبودم.البته بطور 90 درصد خود بنده هم جز انجمن و بحث ها بودم

اما اگر خودم رو بذارم كنار و حتي 13600 نفر رو بذاريم كنار 10 نفر فكر نميكنم در انجام داشته باشيم كه تشكيل يك گروه داده باشند براي يك كار گروهي و كاري رو شروع كرده باشند.

بر همين اساس به نظرم. اگر از چند روز پيش يك طراح خودش به تنهايي شروع كرده بود الان فروشگاه تمام شده بود.
به نظر من هم شروع کار فروشگاه انجمن با این شرایط امکانپذیر نیست و تنها راهی که باقی میمونه اینه که ما اعضاء انجمن در هر صنف و فعالتی که مشغولیم هم صنفها و هم گروههای خودمان را در انجمن شناسایی کنیم و در صورت لزوم با همدیگر ملاقاتهایی داشته باشیم تا کاملا اعتماد دوطرف به هم 100 درصد بشه و با هم شروع به مراوده های تجاری بکنیم.
جهت تایید گفته ام دلیل هم دارم
مثلا من نوعی که اعتبار لازم جهت خرید محصولات کشاورزی را به صورت چک دو یا سه ماهه را دارم حاضر نیستم از کسی باری خرید کنم که اصلا به من اعتماد نداره و باید نقدی پرداخت کنم یا حاضر نیستم در حالتیکه مشتریهایی دارم که مطمئنم اگر چک یک ساله هم بدن هیچ مشکلی پیش نمیاد بارم را به کسی بدم که از دادن پول چند روزه اش مطمئن نیستم.
حرف اصلی من اینه باید اعتماد سازی 100درصد بشه وگرنه هیچ.
متاسفانه هماهنگی بین دوستان دیده نمیشه و از این شاخه به اون شاخه میپرن ولی اگه کار اوکی شد می تونم دفتر تو گرگان در اختیارتون بذارم
تو این فروشگاه شما بیشتر دنبال فروش آرد و گندم و آهن هستید که مشکلات فراوانی داره و از فروشگاهی که من و چند نفر دیگه داریم روش کار میکنیم یکم حیطه کاریش فرق میکنه ولی اگه تا زمان راه اندازی سایت خودمون به نتیجه نرسیدین به عنوان عضوی از این انجمن اگه خواستید یه بخشی به امور این انجمن اختصاص میدیم
تو این تاپیک یکم توضیح دادم http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=5894&page=1
(12-13-2012 01:14 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]با درود

من یک پیشنهاد دارم

این لینکی که به واسطه انجمن بین دوستان از اقسا نقاط ایران شکل گرفته می توانه تو زمینه های بسیار بهینه تر استفاده بشه
همه دوستان اهل کار و کارآفرینی و همه با ذهنی باز و انرژی سرشار.

من نمی دونم از این سایت فروشگاهی که می خواد تاسیس بشه ، چه چیزی قراره دربیاد و یا چه کاربرد خاصی داره
آیا هدف کلاس گذاشتن و منم منم کردنه یا هدف بزرگتری داریم

به خدا اگه قراره کاری انجام بشه ، با یک تاپیک توی همین فروم هم می شه انجام داد.
داستان آفتابه لگن 100 دست ، شام و ناهار هیچی نشه .
استارت کار را بزنید ، سایت و فروشگاه و دفتر و .... همه خوب و عالی و جز ملزومات هست ولی به نظرم الان نیازی بهش ندارید

البته شایدم من منظور دوستان را از هدف و کارایی این سایت فروشگاهی متوجه نشدم
10_004

راستش را بخواهيد مهدي جان

منم ترس از همين موضوع دارم.

نميخوام جلوي اين كار رو بگيرم و با حرفام دوستان رو نا اميد كنم. اما در تاپيك اموزش فروشگاه بوديم كه رسول جان در مورد فروشگاه انجمن سوال كردند وچون چندپست افراد ايجاد كردند يك تاپيك با همين بحث شروع شد و الان رسيديم اينجا.

اما موضوعي كه ميخوام صادقانه صحبتش رو بكنم. انجام اين كار هست.

ببينيد ما قبلا همينطوري در مورد كار فعاليت بحث كرديم تا رسيديم به اينكه يك صندوق مخوايم.اومديم تاپيك زديم افراد رو انتخاب كرديم بعد از چند مدت صندوق ايجاد شد.

اما به شخصه چيزي رو حس نميكنم.در اين مورد.چون قرار بر اين بود كه افراد هركدام يك مبلغ مشخص رو واريز كند و با جمع مبالغ ايده ها كه خوب هستند اجرا شوند و سودش به افراد باز گردانده شود.

اما هيچ اتفاقي نيوفتاد.

حال در فكر من تا به امروز اون اخراش اين موضوع وجود داشته.كه بعد از اين همه بحث و گفتگو.اگر اين فروشگاه هم مانند صندوق شود چه!!!

گرچه نبايد موضوعات رو باهم مربوط دانست كاري كه خود كردم و با وجود بودن اين فكر تا حالا در خدمت دوستان بودم و هرچه در توانم بوده رو گذاشتم وسط.

اما هدف اينكه ما كاري كنيم كه ارزش داشته باشد ولي ايا با اين وضعيت ها ميشود!!

موضوع ديگر كه الان شما يك جورايي بهش اشاره كرديد.اولويت بندي هست.

يعني الان فروشگاه در الويت اول انجمن قرار دارد؟؟

يا نه موضوعات مختلف ديگري هستند كه بايد به انها پرداخته شود.

موضوع ديگر كه خودم به شخصه خيلي ازش تا به اينجا به شدت رنج ميبرم دوري افراد و مشخص نبودن نظرات هست.

اگر اين سايت يك دفتر داشت و چند نفر كارمند داشت(حتي يك اتاق زير زميني و چندتا نوجوان 15 ساله هم كه ميبودن) اثر بخشي و كارايي كه داشت خيلي بيشتر از وضعيت انجمن هاي اينطوري هست.( پس افراد بزرگواري كه در انجمن هستند ديگر جاي خود دارد)

خود منم به شخصه نه اين انجمن بلكه در مورد بيشتر انجمن ها و سايت ها اين موضوع صدق ميكند.

اي كاش ميشد انجمن ميلياردرها هم اينطوري بودConfused
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع