سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مشکلات و راهکارهای ایجاد فروشگاه انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
يك درخواست
فلسفه كار ebay كه بين الملل هم هست چطور هست وبراي اعتماد سازي چه كرده؟
انگليسي خوب نيست اگر كسي زحمت اين كار رو بكشه عالي ميشه

ولي در مورد فروشگاه:
كار بسيار عالي هست ولي قبل از انجام هركاري بايد هسته اون كار مشخص بشه
تا الان كساني كه اعلام امادگي دارند از تنوع شهري برخوردار هستند واگر قرار باشد بعنوان مديران فعاليت كنند خودشان دچار مشكلات زيادي مي شوند
پس يك هسته كه دسترسي آسان به يكديگر دارند بهتر كارايي دارد

درخصوص معاملات:
همه معاملات قرار نيست كه آنلاين پرداخت بشود...
اين قانون پست كه برات پول رو ميريزه به حسب به راحتي بيشتر از60 درصد معاملات انلاين رو جواب گو بوده است
اين كه ما خريد كلي بخوايم از طريق فروشگاه بكنيم يك نكته اي هست كه جواب آساني دارد
براي خريد هاي پايين تا بحال اكثر ما خريد انلاين كرديم
خود من از فروشگاه انجمن خريد كردم وانلاين پرداخت كردم وبعد جنس رو گرفتم
مثلا آقاي نامي بياد اينجا آهن عرضه كنه اونم به مقدار زياد بنظر شما كار درستي هست؟
نياز نيست مني كه خريدار هستم يك سربرم تهران ورودرو باهاشون صحبت كنم؟
يا اصلا تو سايت هاي مشابه مثل ebay چنين معاملاتي انجام ميشه؟

درنتيجه با هزينه هاي پايين در معاملات وقانون پست براي تحويل اجناس خيلي از مشكلات مالي معاملات به راحتي ميشه حلش كرد

ولي بحث تحويل كالا
قراردادها با نهادهاي مختلف مثل بانك ها يا پست اينها مباحثي هستند كه بايد بين هسته اوليه فروشگاه با فروشندگان.... نه مشتري ها ايجاد شود

هسته اوليه وقتي ايجاد شد
هزينه هاي ايجاد فروشگاه وتبليغات وهزينه هاي اداري ودفتري رو محاسبه ميكند
بعد براي عضو گيري يا بخشي از معامله درصدي برداشت ميكند تا هم هزينه هاش جبران بشود وهم درآينده به سود دهي برسد
موفقیت زمانی بدست می آید که پله پله حرکت انجام شود.فروشگاه هدف بزرگی است و باید به اهداف کوچکتر تقسیم شود و پیگیر مرحله به مرحله آن باشیم. احتمالا تا 2 ماه دیگر من کاملا در تهران مستقر می شوم و تمام وقتم را برای فروشگاه در نظر می گیرم.
چرا؟
1- بخاطر اینکه تنها کاری که درآن موفق نبودم کار تبلیغات و فروشگاه مجازی بود .انجام دادم .دست تنها بودم و اساتیدی چون شما در کنارم نبودید.راه را اشتباه رفتم . پس باید بنحو احسن انجام شود.
2- منافع انجمن و تک تک عزیزان انجمن.
3- گسترش کار تا توان همه ما در جهت موفقیت.
کم کم داریم به جاهای خوب می رسیم.
البته من هنوز نفهمیدم کی به کیه!!!
افرادی که در این بحث هستند کیا کالا واسه فروش دارن؟
چه کسانی فقط قصد بازاریابی دارن؟
معلوم شد چه کسی رو به عنوان مدیر قرار بدیم؟
MohamadMj کجاست خبری ازش نیست؟
انشالله زمانی که جمع بندی کامل شد افراد مسئول با انتخاب اعضا با توجه به کارائی که دارند انتخاب می شوند.
الان داشتم فکر میکردم یه چیزی یادم اومد.
اینجا هرکس می خواد مثال بزنه Ebay رو میگه که خب موفق هم هست.
اما نمونه ایرانیش ایسام رو دیدین با اینکه این همه تبلیغات داره (الان شش ماهه در انجمن پی تی داره تبلیغ میکنه که ماهانه 800 هزار تومن هزینه تبلیغاتشه) اصلا موفق نیست و تعداد اعضاش رو ببینین مثل یک سایت معمولیه
واسه همین باید سیاست خاصی رو بکار برد تا موفق شد
(12-12-2012 11:27 AM)toofan245 نوشته شده توسط: [ -> ]کم کم داریم به جاهای خوب می رسیم.
البته من هنوز نفهمیدم کی به کیه!!!
افرادی که در این بحث هستند کیا کالا واسه فروش دارن؟
چه کسانی فقط قصد بازاریابی دارن؟
معلوم شد چه کسی رو به عنوان مدیر قرار بدیم؟
MohamadMj کجاست خبری ازش نیست؟

فعلا هدف اصلي تشكيل هسته اصلي باشد خيلي راحت تر ميشه به مابقي نكات پرداخت
(12-12-2012 01:48 PM)toofan245 نوشته شده توسط: [ -> ]الان داشتم فکر میکردم یه چیزی یادم اومد.
اینجا هرکس می خواد مثال بزنه Ebay رو میگه که خب موفق هم هست.
اما نمونه ایرانیش ایسام رو دیدین با اینکه این همه تبلیغات داره (الان شش ماهه در انجمن پی تی داره تبلیغ میکنه که ماهانه 800 هزار تومن هزینه تبلیغاتشه) اصلا موفق نیست و تعداد اعضاش رو ببینین مثل یک سایت معمولیه
واسه همین باید سیاست خاصی رو بکار برد تا موفق شد

سايت هاي ايراني اكثرا با چنين مشكلي كه الان داريم گفتگو ميكنم مواجه هستند
اعتبار واطمينان دو طرف
جابجايي خريد وفروش ها
وساختار الكترونكي اين طور تجارت ها

ولي اون سايتebay كار بين الملل انجام ميده وخيلي راحت ميشه ازش درسهاي بين الملل گرفت
دوستان خسته نباشید امیدوارم به نتایج خوبی برسین.
در هر زمینه ای هر کاری از دستم بر بیاد خالصانه در خدمتم.
(12-12-2012 03:18 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان خسته نباشید امیدوارم به نتایج خوبی برسین.
در هر زمینه ای هر کاری از دستم بر بیاد خالصانه در خدمتم.

جناب مير عباس شما در تاپيك قبلي فرموديد با چند نفر از اعضا كه داراي محصولاتي هستند در تماس هستيد.خوب اين اعضا چرا نميان براي همكاري.

اصلا الان چه تعداد از كاربران هستند كه محصولي جهت عرضه دارند؟؟
والا به نظر من عده ای از بودن و نتیجه نگرفتن در انجمن کمی سرد شدند و باید به این انجمن با انرژی زیادی که شما دوستان دارید روح جدیدی دمیده بشه.
مطمئنا با شروع حرکت به شما میپیوندند.
سلام
من همیشه تو بحث فروشگاه بودم ولی به عنوان نظاره گر و تا حالا پستی ندادمه این اولین پستمه
به نظرم دیگه بحث این فروشگاه خیلی داره دنباله دراز میشه و هنوزم سر جا اولمونیم
خوب اقای قربانیان عزیز توی یکی از پستها گفته بود باید قدم اول برداشته بشه به نظرمنم درسته قدم اول همه یه جمع بندیه کلی هست
اصلا اخر معلوم صد چه فروشگاهی میخواید بزنید چجور امکاناتی داشته باشه یه سیستم همکاری در فروش باشه سا یه چیزی مثل ایسام کلا معلوم نیست میخواد چجوری باشه اگه نظرتون اینه که یه سری بیان محصولاتشون رو توی فروشگاه بزارن برای فروش و شما رابطی بین خریدار و فروشنده باشید به نظر من بهتره که روی فروش عمده بیشتر کار کنید تا فروش های تکی و اینکه تعدای افراد خاصی فروشنده باشند اگه اینطور نباشه میشه مثل ایسام با این همه تلاش بازم داره به سمت نابودی میره دلیلشم پایین بودن سطح فرهنگ/شعور و سواد ما ایرانیاست (ببخشید که رک گفتم ولی حقیقته و حقیقتم هیچوقت تلخ نیست) که فقط به فکر سود و خوردن از همدیگه هستیم که به وضوح میتونید تو ایسام ببینید
پس من نظرم اینه که یه فروشگاه زده بشه :
1.کسایی که جنسی برای فروش دارن چه عمده و چه جزئی مورد شناخت مدیران فروشگاه باشند که خودش باعث بالا رفتن اعتماد فروشگاه میشه
2.قسمتی باشه که کسایی که دوست دارن بازاریابی کنند با فروشنده هایا وارد کنندهها یا تولید کننده ها در ارتباط باشند و کالاشون رو بازاریابی کنند
در اینصورت فروشگاه میشه یه فروشگاه جدید که رابط بین عمده فروش و مغازه دارها هست که واقعا جوابگو هست
اگه غلط املایی بود معذرت میخوام تندتند تایپ کردم
امیدوارم هر چه زودتر قدم اول برداشته بشه منم برای همکاری اماده ام
با تشکر
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع