سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: همه با هم جملات تاکیدی بسازیم.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
این نوشته ها و تمرینها مقدمات نوشتن اهداف هستند.
افکار و اندیشه های خود را عوض کنید تا هر روز شاهد معجزه در شرایط و اوضاع پیرامونتان باشید .
[تصویر: Energy.gif]
سعی میکنیم لابلای مطالب تمریناتی را انجام دهیم .با این حرکت نتیجه خوبی خواهیم گرفت.
جملاتی را که در یک پست قرارداده می شود را با چشمانی بسته و تمرکز بر روی کلمات انجام دهید و حالتهائی کلمات جمله را حس کنید.

(11-01-2012 02:26 AM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ][تصویر: Energy.gif]

بینهایت ممنون.
فوق عالی.
[تصویر: Sezavar.gif]
(11-01-2012 03:00 AM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ][تصویر: Sezavar.gif]
تکرار جمله بالا - تکرار - تکرار

با چنین حرکتی , دنیائی از انرژی مثبت , فضای عطر آگین انجمن را پر میکند.
دوستان از چند روز قبل مسئله ای را تست کردم و جواب عجیبی گرفتم
اول بگذارید از جناب سلمان پور تشکر ویژه ای کنم بابت این نوشته های بسیار ارزنده
عزیزان من این نوشته ها را روی خودم / دخترم و همسر گلم تست کردم و وقتی داشتیم این جملات را تکرار میکردیم به انها نگاه میکردیم یک چیز عجیبی متوجه شدم
بزرگوارن ، وقتی به مدت 2 دقیقه یا بیشتر به انها نگاه کنید و بعد چشمتان را ببندید همان جملات را واضح می بینید . این مرا به سمت یک ایده ی جدید رهنمون کرده که باید ازش تست بگیرم . جناب سلمان پور اگر مقدور است سرعت رنگ عوض کردن نوشته را کمتر کنید دارم روی این موضوع تحقیق جدی میکنم . فکر میکنم رنگ شاد در اثر تکرار روی نوشته ی عبارت تاکیدی و نگاه کردن به ان خیلی روی نهادینه کردن در ضمیر ناخودآگاه تاثیر دارد .
با سپاس
با تشکر فراوان از همه بزرگواران .
خواهشی داشتم از جناب سلمان پور که اگر امکانش هست بگن چجوری چنین نوشته هایی رو میسازند .
ممنون و متشکر
ضمن تشکر مجدد از آقای سلمانپور عزیز کاش برای این جملات با ارزش تایپیک جدا گانه ای در نظر بگیرند و کل نوشته ها را به آن تایپیک انتقال دهند.و هیچ عزیزی پستی به آن اضافه نکند.

عزیزان اگر واقعا این جملات برای شما هم تاثیر گذار است از دادن امتیاز به ایشان کوتاهی نفرمائید.ممنون.
تکرار این جملات در ذهن با چشمان بسته و تمرکز بر روی تک تک کلمات
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع