سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: همه با هم جملات تاکیدی بسازیم.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
سنگفرش هر خیابان از طلاست.
خدا رو شکر که سنگ فرش هر خیابان از طلاست...
چرا من انقدر خوش شانسم ؟
خیلی خوشحالم و خدا رو شکر میکنم که درهای رحمتش به روی من بازه و بهترینها رو از جایی که فکرشو نمیکنم به من میده.
در پس هر شدت سختی ، آسایشی است

زندگیم را به بهترین نحو می سازم

دنیا را تغییر می دهم

چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد ............... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
سنگفرش تایپیکهای این انجمن پر است از, طلا ومن این طلاها را برای بهتر زندگی کردن خود جمع آوری میکنم.
لطفا عزیزان تمام جملات تاکیدی را در یک دفتر بنویسید و روزانه سر فرصت مطالعه فرمائید.
من بهترین شرایط زندگی رابه لطف خداوند دارم
خانه ایی که معمن عشق است
همسری که در تمام لحظات زندگی همدم من است
ثروتی که به سان چشمه ایی جوشان به سمت من جاریست
روانیکه از حرص وآز خالیست
جسمی که پایدار واستوار است
دوستانی که دلسوز من هستن
و در نهایت
تمام لحظاتم پر از معجزه است
شانس وجود دارد و من اعتقاد دارم شانس همان اراده به اضافه تلاش مضاعف است.
استاد قربانیان لطفا یه کم در مورد نحوه ی تکرار جملات تاکیدی هم توضیح دهید.
جملات رو باید به زبون بیاریم یا توی ذهنمون مرور کنیم؟کدومش بهتره؟
با صدای بلند یا آهسته جملات رو بگیم؟
چه هنگامی از شبانه روز و در چه وضعیتی جملات رو به کار ببریم ؟
وقتی جملات رو تکرار می کنیم تجسم هم باید بکنیم؟
(10-27-2012 10:17 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]استاد قربانیان لطفا یه کم در مورد نحوه ی تکرار جملات تاکیدی هم توضیح دهید.
جملات رو باید به زبون بیاریم یا توی ذهنمون مرور کنیم؟کدومش بهتره؟
با صدای بلند یا آهسته جملات رو بگیم؟
چه هنگامی از شبانه روز و در چه وضعیتی جملات رو به کار ببریم ؟
وقتی جملات رو تکرار می کنیم تجسم هم باید بکنیم؟

جملات تاکیدی باید با ایمان و باور فوق العاده زیاد تکرار شود.از ته دل. باور 100در 100-
وقتی این جواب را نوشتم اشکی از چشمانم جاری شد.می دانید چرا؟
چون اول باور نمی کردم و حس می کردم دارم خودم را مسخره می کنم. حیلی بخودم فشار می آوردم که قبول کنم نتیجه می گیرم.ولی خوب سخت بود باور کنم.واقعا خیلی سخت بود. در کمال ناباوری شد.واقعا نمی دانم چگونه.البته می دانم ولی هنوز فکر می کنم مگر می شود؟ ولی شد.آخه من 50 سالم بود.
خواهش میکنم شما بخاطر مشکلاتی که متخمل شدم اشک نریزید.چون خدا نگهدار من بود.نوشته های من ذکات رحمت خداوند است و بس.
با ایمان کامل تکرار کنید. بهر صورتی که صلاح می دانیدد.
تغییر نگرش:
- من بدون سرمایه هم قادر هستم که میلیاردر شوم چون پول مثل سیل بطرف من سرازیر می شود.
-مریضی من ربطی به امواج مغزی من ندارد و مغز من می تواند در مدت کوتاهی بهترین ایده ها را برای فعالیت اقتصادی در اختیار م قرار دهد.
- من اعتماد بنفس زیادی دارم.من قادر هستم در یک سالنی که بالای 500نفر باشند سخنرانی کنم.
- در همین شرایط هم اکثرا به بهترین وجه و کار حلال سرمایه دار می شوند.من هم می توانم.
- خداوند عادل است و سلامتی و پول را به افرادی می دهد که از او بخواهند.
- نابرده رنج گنج میسر نمی شود ...مزد آن گرفت جان برادر که فکر کرد.
مثالهائی بود برای تغییر نگرش.عزیزان شما خود نیز می توانید نگرشهای فعلی خود را بنویسید و چنانچه نیاز به تغییر باشد تغییرات آن را مرقوم فرمائید.

لطفا جملات تاکیدی مربوط به جملات بالا رو بنویسید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع