سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: همه با هم جملات تاکیدی بسازیم.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
سلام ، من دیروز یک سری جمله تاکیدی نوشتم در مورد کم کردن وزن ! کل روز رو با سیستم Subliminal Flash کار کردم ، صبح قبل ورزش هم 5 بار هر یکی از جملات تاکیدی رو نوشتم و تکرار کردم .
من معمولا هر روز بعد از ورزش 400 گرم تا 600 گرم نسبت به روز قبل کم میکنم ، امروز وقتی روی ترازو رفتم1 کیلو و 700 گرم از وزنم کم شده بود !!!!
اینو گفتم که بگم تو یه روز اینقدر خوب جواب داد ببینید تو چند روز چیکار میکنه این جملات تاکیدی .

حالا یه سوال دارم ، سوالم رو با مثالی میگم که برای اکثرمون اتفاق افتاده اونم کنترل هوس و فشار های درونی هست :
هدف به طور مثال نخوردن غذاهای چرب و کنترل چربی بدن هست . هدف رو در زمان حال مینویسیم و مدت زمانش رو هم میزنیم 21 روز تا برامون عادت شه .
تجسم خلاق رو انجام میدیم و جملات تاکیدی رو مینویسیم .
صبح از خواب پا میشیم با نیم لیتر روغن نیمرو میپزیم ، ناهار مرغ سوخاری شام هم یه غذای سرخ کردنی .... کنترل شکم هم به شدت سخته .
آیا این طبیعیه ؟ کاری باید بکنیم یا مغز خودش کم کم کمک میکنه ؟ رمز ترک کردن چیه ؟
حالا میگیم از فردا ، ممکنه روز ها طول بکشه و باز هم ما همون رفتار رو داشته باشیم ، چیکار باید بکنیم ؟
(10-30-2012 12:02 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ، من دیروز یک سری جمله تاکیدی نوشتم در مورد کم کردن وزن ! کل روز رو با سیستم Subliminal Flash کار کردم ، صبح قبل ورزش هم 5 بار هر یکی از جملات تاکیدی رو نوشتم و تکرار کردم .
من معمولا هر روز بعد از ورزش 400 گرم تا 600 گرم نسبت به روز قبل کم میکنم ، امروز وقتی روی ترازو رفتم1 کیلو و 700 گرم از وزنم کم شده بود !!!!
اینو گفتم که بگم تو یه روز اینقدر خوب جواب داد ببینید تو چند روز چیکار میکنه این جملات تاکیدی .

حالا یه سوال دارم ، سوالم رو با مثالی میگم که برای اکثرمون اتفاق افتاده اونم کنترل هوس و فشار های درونی هست :
هدف به طور مثال نخوردن غذاهای چرب و کنترل چربی بدن هست . هدف رو در زمان حال مینویسیم و مدت زمانش رو هم میزنیم 21 روز تا برامون عادت شه .
صبح از خواب پا میشیم با نیم لیتر روغن نیمرو میپزیم ، ناهار مرغ سوخاری شام هم یه غذای سرخ کردنی .... کنترل شکم هم به شدت سخته .
آیا این طبیعیه ؟ کاری باید بکنیم یا مغز خودش کم کم کمک میکنه ؟ رمز ترک کردن چیه ؟
حالا میگیم از فردا ، ممکنه روز ها طول بکشه و باز هم ما همون رفتار رو داشته باشیم ، چیکار باید بکنیم ؟
رمز این کار شرطی کردن خودتونه
الان شما هدفت رو گذاشتی رو نخوردن... این اشتباهه...همین که داری به صورت منفی میگی .....ذهن کاری به منفی بودن نداره...وقتی شما میگی میخوام غذاهای چرب نخورم....ذهن اون رو به صورت مثبت دریافت میکنه یعنی غذاهای چرب بخورم.
روش کار اینه که یه جایگزین پیدا کنی....ببینی به جای غذاهای چرب چی میتونی بذاری.
باید همین طور هر روز شرط بذاری که این غذاهای جایگزین رو بخوری....شاید روزای اول شکست بخوری و باز بری سراغ همون غذاهای قبلی ولی به مرور که دوباره شرط بذاری غذاهای جدید توی ذهنت جایگزین میشه...به مرور دیگه رغبتی به غذاهای قبلی نمیکنی!

البته رژیم غذایی باید روی اصول باشه....شما اگر سرخود بخوای رژیم بگیری فشار زیادی به سیستم بدنت میاد ممکنه عواقبی مثل ضعف و سردرد و ضعف اعصاب بیاد سراغت
در خصوص بخش تغذیش باید حتما از کارشناس تغذیه کمک بگیری
ترک عادت موجب ............
آره این طبیعیه زیاد به خوردن اهمیت ندهید که این خوبه اون بده این چربه اون بدون چربیه
غذاهای کم چرب را شناسایی کنید و وعده ی غذا را تنظیم کنید در 5 وعده غذا بخورید ( روغن فست فود کم استفاده کنید )
هر چی دوست دارید بخورید چون چاقی و لاغری ریشه در نگرش ذهنی دارد
کافیه نگرشتان را عوض کنید - شما موفق شدید با ذهنتان بازی کنید و ناخودآگاهتان پذیرفت که وزن کم میکنید و همان را انجام داد . فقط چند نکته ی کوچک را برای بهتر جواب گرفتن اعمالتان رعایت کنید :
1 - عکس خوش اندامی را پیدا کنید و همیشه خودتان را در قالب ان ببنید .
2 - در تجسمتان کامل و واضح ببینید که به اندام دلخواهتان رسیده اید .
3 - در عبارت تاکیدی تان اصلا نگویید هر روز 1 کیلو وزن کم میکنم زیرا شاید به اندامهای داخلی بدنتان شاید آسیب برساند و ناخوداگاه حالیش نیست که چی خوبه و چی بده فقط انجام میده .بجای این عبارت وزن دلخواهتان را بگویید : خدایا شکرت بابت اینکه وزنم 75 کیلو است یا خدایا شکرت بخاطر اینکه خوش اندام هستم .
4 - از ترفند آیینه بهره ببرید و به چشمان خود خیره شوید و عبارت تاکیدی را بیان کنید نه به بدن خودتان . بعد روبروی آیینه بدون لباس بایستید و بدنتان را خوب بنگرید و عبارت تاکیدی زیر را مکرار تکرار کنید :
به به چقدر اندامم بهتر شده است خدایا شکرت
5 - با بدنتان دوست باشید تا اندامی که دوست دارید را به دست اورید .
6 - نرمشهای تخصصی شکم و پهلو را پیدا کنید نه ورزشهای سنگین ( کاش یکی از دوستان نرمشهای شکم را با عکس در تاپیکی در این انجمن ارائه میکرد )
7 - روی کاغذی تاریخ به دست اوردن اندام دلخواهتان + وزن مورد علاقه تان را بنویسید و جلوی دید قرار دهید تا ببینید.
من ........... کیلو هستم - خدایا شکرت
.../..../...13
8 - تنفس عمیق را در مراقبه هایتان فراموش نکنید .
9 - لطفا صبحانه و ناهار و شام خود را ترک نکنید و حتما بخورید . تلاش کنید کم کالری تر باشد .
10 - در هنگام خوردن از بشقاب یا ظرف آبی رنگ بهره ببرید چون اشتها را کم میکند .
11 - در آشپزخانه روی غذا رفته و تا جا دارد غذا را بو کنید زیرا اشتها را کم میکند .
این داستان ادامه دارد ............
دقت کنید پروسه ی روند خلق یک پروسه ی زمانبره درست است که برای قانون جذب و کائنات زمان بی معنی است اما همه چیز باید با هم همتراز شود یعنی ضمیرناخودآگاه + باور ذهنی شما + کائنات + قانون جذب و قوانین دیگر باید با هم در یک راستا قرار بگیرند تا رویدادی رخ دهد . شاید یک نفر بعد از یک هفته به خواسته ی خودش برسد و شاید نفری دیگری مانند راندابرن بعد از چهار سال به آرزویش برسد. شما فقط تمارین روند خلق اهداف را انجام دهید و نتیجه را در زمان حال در تجسمتان ببینید اما به رخ دادن نتیجه فکر نکنید زیرا نتیجه قانون به ما ربطی نداره کار ما فقط امیدواری و تلاشه .
با سپاس
(10-30-2012 01:15 PM)SHAYAN.IRANI نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-30-2012 12:02 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ، من دیروز یک سری جمله تاکیدی نوشتم در مورد کم کردن وزن ! کل روز رو با سیستم Subliminal Flash کار کردم ، صبح قبل ورزش هم 5 بار هر یکی از جملات تاکیدی رو نوشتم و تکرار کردم .

رمز این کار شرطی کردن خودتونه
الان شما هدفت رو گذاشتی رو نخوردن... این اشتباهه...همین که داری به صورت منفی میگی .....ذهن کاری به منفی بودن نداره...وقتی شما میگی میخوام غذاهای چرب نخورم....ذهن اون رو به صورت مثبت دریافت میکنه یعنی غذاهای چرب بخورم.
روش کار اینه که یه جایگزین پیدا کنی....ببینی به جای غذاهای چرب چی میتونی بذاری.
باید همین طور هر روز شرط بذاری که این غذاهای جایگزین رو بخوری....شاید روزای اول شکست بخوری و باز بری سراغ همون غذاهای قبلی ولی به مرور که دوباره شرط بذاری غذاهای جدید توی ذهنت جایگزین میشه...به مرور دیگه رغبتی به غذاهای قبلی نمیکنی!

البته رژیم غذایی باید روی اصول باشه....شما اگر سرخود بخوای رژیم بگیری فشار زیادی به سیستم بدنت میاد ممکنه عواقبی مثل ضعف و سردرد و ضعف اعصاب بیاد سراغت
در خصوص بخش تغذیش باید حتما از کارشناس تغذیه کمک بگیری

ممنونم ، البته این فقط مثال بود ،
ترک کردن سیگار ، تنبلی کردن در درس خوندن ، ورزش نکردن ،زیاد کار کردن با اینترنت ، پرخوری کردن ، با سرعت زیاد رانندگی کردن ، کتاب نخوندن ، پر حرفی تو جمع ، مسواک نزدن و هزاران عادت دیگه هستن که باید ترک بشن و عادت های صحیح جایگزینشون بشه . وقتی شروع میکنیم انرژی های زیادی از درون ادم وارد میشه که ادم رو به زانو در میاره . در این باره چیکار باید کرد ؟ ایا باید به مغز زمان بدیم و کار های کذشته رو طبق روال انجام بدیم تا ذهن کار خودش رو بکنه یا خیر ؟
یه مثال دیگه ، هدف ترک کردن سیگاره ، مدت زمان 21 روز ، شروع از فردا تجسم خلاق هست جملات تاکیدی هم روزانه تکرار میشه
ولی فردا صبح دوباره سیگار کشیدن شروع میشه . چیکار باید بکنیم الان ؟

شاید اهداف خیلی ها ثروتمند شدن نباشه ، بعضی ها دوست دارن متحول بشن ! به نظر این تحول از ترک عادات بد شروع میشه .
100 درصد معلومه که انرژی زیادی میگیره بالاخره مدت ها گذشته که این شده عادات ما و طبیعتا ترک کردنش هم یک شبه انجام نمیشه
شما باید یک جایگزینی رو برای سیگار پیدا کنی....من راستش نمیدونم جایگزین خوب چی میتونه باشه چون شدت اعتیاد به سیگار رو نمیدونم....ولی مثال معروفی که استفاده میکنند تخمه و آجیل هستش
(ولی من بر این باورم که رژیم غذایی یا ترک سیگار یا کلا ترک عاداتی که با سیستم پزشکی بدن سر و کار داره باید زیر نظر متخصص انجام بگیره چون برنامه ریزی ذهنی کافی نیست!)

شما هر روز شرط رو بذار و سعی در انجام جایگزینش داشته باشه
دکتر فرهنگ توی این زمینه میگفت که به عنوان مثال فردی که چشم چرونه و میخواد این عادت رو ترک کنه بیاد جایگزین رو بذاره روی سیبیل!!!....از فردا دیگه به مدل های سیبیل نگاه میکنی طوری که شاید تونستی یه کتاب در مورد مدل های سبیل بنویسی!!!
کائنات میخواد ببینه شما مرد هستی یا نه....نه اینکه دو روز شرط بذاری و فردا رفتی سراغش پشیمون بشی
شرط بگذار هر روز از رو هم نرو
و اضافه بر این ها هم تجسم خلاق و عبارات تاکیدی و تصویر سازی ذهنی و...

من خودم الان مدتیه که دارم شرط میذارم یه کاری رو ترک کنم ولی هنوز به طور کامل ترک نشده.یه ذهنیت منفی رو باید ترک کنم.ولی خب زمان میخواد
از رو هم نمیرم تا ترک بشه Big Grin
عزیزان خواهشی که دارم مطالب قبلی تایپیک را تمرین کنید .چند باره مطالعه فرمائید.
در افتتاح بحث مطلبی را آماده کرده ام تا در نوشتن جملات تاکیدی با قدرت ذهن خود به حدی تبحر پیدا کنید که وقتی جمله را تکرار میکنید چنان شعفی در شما ایجاد شود که زندگی را به رنگ دیگری ببینید.
جملات تاکیدی باید همزمان با حرکت در جهت رسیدن به هدف نوشته شود.و مرحله به مرحله اضافه بشود.
ما جملات تاکیدی را تغییر نمی دهیم ولی ناخودآگاه ما , زمان تغییر کلمات, چنان ما را غافلگیر میکند که خود از تغییر جمله در تعجب خواهیم ماند.
خواهش میکنم زیاد عجله نکنید و با آرامش موضوعات را پیگیری فرمائید. مگر نه اینست که چندین سال کتاب خوانده و می خواهید از مطالب آن بهره ببرید.ما کمک شما هستیم بمن اعتماد کنید.
جملات تاکیدی باید همزمان با حرکت در جهت رسیدن به هدف نوشته شود.و مرحله به مرحله اضافه بشود.
ممنون از بزرگوارانی که این تاپیک را خردمندانه اداره می کنند
تاپیک بسیار انرژی بخش و کاربردی است
کافی است یکبار امتحان فرمائید تا سراسر وجود و تمام سلول هایتان پر از انرژی و نیروهای مثبت شود
(10-30-2012 04:57 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]جملات تاکیدی باید همزمان با حرکت در جهت رسیدن به هدف نوشته شود.و مرحله به مرحله اضافه بشود.
منظورتون از هدف چه هدفی هست؟
یعنی در واقع ما باید قبل از تکرار کردن جملات تاکیدی اهدافمون رو مکتوب کرده باشیم؟(طبق تاپیک اهداف؟)
(10-30-2012 09:25 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-30-2012 04:57 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]جملات تاکیدی باید همزمان با حرکت در جهت رسیدن به هدف نوشته شود.و مرحله به مرحله اضافه بشود.
منظورتون از هدف چه هدفی هست؟
یعنی در واقع ما باید قبل از تکرار کردن جملات تاکیدی اهدافمون رو مکتوب کرده باشیم؟(طبق تاپیک اهداف؟)
بله. ولی فعلا ذهنتان را با مطالب گفته شده و این جملات پر کنید. تا انشالله مطالب بعدی صحبت شود.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع