سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: همه با هم جملات تاکیدی بسازیم.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(10-28-2012 04:10 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]جمله تاکیدی بگم حال کنید ، با اینکه طولانی هست ولی من عاشق این جمله تاکیدی هستم و این اولین باره دارم اون رو جایی بازگو میکنم ، تو () هم توضیحاتی در مورد کلماتی که بیان کردم نوشتم تا دوستانی که نمیدونند هم متوجه شوند :

به لطف خداوند بزرگ و با کمک تمام انرژی های مثبت روی زمین روز به روز عشق و علاقه ام به مرسدس بنز S500 خودم که توسط دیزاینو ( رنگ های سفارشی بنز به وسیله ی دیزاینو زده میشه ) به رنگ مگنو پلاتینیوم ( یه جور نقره ای مات ) و رنگ کابین دپ وایت ( رنگ سفید برفی ) و تریم داخلی استار گلکسی اِستون ( یک نوع سرامیک مشکی رنگ ) در امده بیشتر میشود .

نظرتون چیه ؟
آقا دمت گرم.با اینکه از نظر فنی کمی مشکل داره ولی تو عمرم به این زیبایی جمله تاکیدی نشنیده بودم.انقدر که هوس کردم هدف ماشینم رو عوض کنم و بنز بستونم.تو هم مغزت کار میکنه ها...
دسخوش...
[تصویر: Goldpool.gif]
(10-28-2012 09:56 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ][تصویر: Goldpool.gif]

عالی است کاش تایپیکی می زدید و جملات تاکیدی تائید شده را شما و عزیزان با ذوق در آن ثبت می کردید.
(10-28-2012 09:41 PM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-28-2012 04:10 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]جمله تاکیدی بگم حال کنید ، با اینکه طولانی هست ولی من عاشق این جمله تاکیدی هستم و این اولین باره دارم اون رو جایی بازگو میکنم ، تو () هم توضیحاتی در مورد کلماتی که بیان کردم نوشتم تا دوستانی که نمیدونند هم متوجه شوند :

به لطف خداوند بزرگ و با کمک تمام انرژی های مثبت روی زمین روز به روز عشق و علاقه ام به مرسدس بنز S500 خودم که توسط دیزاینو ( رنگ های سفارشی بنز به وسیله ی دیزاینو زده میشه ) به رنگ مگنو پلاتینیوم ( یه جور نقره ای مات ) و رنگ کابین دپ وایت ( رنگ سفید برفی ) و تریم داخلی استار گلکسی اِستون ( یک نوع سرامیک مشکی رنگ ) در امده بیشتر میشود .

نظرتون چیه ؟
آقا دمت گرم.با اینکه از نظر فنی کمی مشکل داره ولی تو عمرم به این زیبایی جمله تاکیدی نشنیده بودم.انقدر که هوس کردم هدف ماشینم رو عوض کنم و بنز بستونم.تو هم مغزت کار میکنه ها...
دسخوش...

اون اوایل که اقا هوشنگ گفته بودن اهدافتون رو بنویسید فقط 9 صفحه در مورد ماشین های ایندم نوشتم Big Grin

جملات تاکیدی دیگر :

به لطف خدا بنز E350 4matic من مجهز به سیستم بلو افسنسی (کنترل انرژی و سوخت) است .
توسط کائنات به سازنده ی صندلی های 16 جهته مرسدس بنز S500 من ، الهام شده بود آن ها را اندازه ی من بسازد .
کائنات در ثروتمند کردن من خوش سلیقه بودند ، پس خریدن بی ام دبلیو X6 هم از خوش سلیقی من بود .
هر روز صبح عظمت خداوند و بزرگی کائنات را از سقف پانارومیک ( شیشه ای پیوسته ) لگسوز Rx350 2013 خودم تماشا میکنم .
(10-28-2012 09:10 PM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]جملات سطح انرژی بالایی را به همراه دارند و روی فرکانس مثبتی هستند
راستش من قصد ویرایش جملات شما را ندارم فقط عبارت تاکیدی خودم را می نویسم
1 - خدایا شکرت بخاطر اینکه روز به روز بر اعتماد به نفسم افزوده می شود . ( حس افزایشی و صعودی به اعتماد به نفس )
2 - خدایا شکرت بابت ارتباطات فوق العاده ای که لحظه به لحظه با مردم دارم .
3 - پول مانند سیل ثانیه به ثانیه به زندگی معرکه ام سرازیر می شود - خدایا شکرت
من اشکال خاصی در جملات شما ندیدم . اما برای موثر تر بودن عباراتی که تکرار می کنید در زمان تکرارشان قدرت تجسم را به کار بیاندازید تا راحت تر بتاونید با جملات ارتباط برقرار کنید . چون نوع حس ( احساس خوب ) بعد از تکرار جمله به اندازه ی دقت خود عبارت تاکیدی اهمیت دارد .
باسپاس
برای بازی کردن یا در واقع گول زدن ضمیر ناخودآگاه بهتر نیست جملات رو به زمان حال بگیم؟
چون خود شما هم توی یه تاپیک دیگه فرموده اید که برای بازی کردن با ضمیر جملات رو به زمان حال بگیم بهتره.
به نظر من هم به زمان حال بهتره.چون آدم وقتی داره جمله رو میگه احساس میکنه که واقعا همین الان داره به جمله میرسه.
مثلا همین جمله ی اعتماد بنفس رو من وقتی به زمان حال تکرار می کردم دیدم انگار به جمله نزدیکتر هستم تا وقتی که جمله رو همراه با روز به روز تکرار می کردم.
هر دوتاش رو نمیشه به کار ببریم ؟ مثلا یک روز زمان حال رو بگیم و روز دیگه روز به روز رو بگیم؟
من خواستم که برسم ، من رسیدم ، من بازم میرسم
(10-28-2012 10:13 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-28-2012 09:56 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ][تصویر: Goldpool.gif]

عالی است کاش تایپیکی می زدید و جملات تاکیدی تائید شده را شما و عزیزان با ذوق در آن ثبت می کردید.
پیشنهاد خوبیه . به نظر من هم اگه از بین جملات تاکیدی جملاتی رو که بهترین هستند رو اساتید انتخاب کنند و توی یه تاپیک جدا قرار دهند خیلی خوب میشه.
برای بازی کردن یا در واقع گول زدن ضمیر ناخودآگاه بهتر نیست جملات رو به زمان حال بگیم؟
چون خود شما هم توی یه تاپیک دیگه فرموده اید که برای بازی کردن با ضمیر جملات رو به زمان حال بگیم بهتره.
به نظر من هم به زمان حال بهتره.چون آدم وقتی داره جمله رو میگه احساس میکنه که واقعا همین الان داره به جمله میرسه.
مثلا همین جمله ی اعتماد بنفس رو من وقتی به زمان حال تکرار می کردم دیدم انگار به جمله نزدیکتر هستم تا وقتی که جمله رو همراه با روز به روز تکرار می کردم.
هر دوتاش رو نمیشه به کار ببریم ؟ مثلا یک روز زمان حال رو بگیم و روز دیگه روز به روز رو بگیم؟

[/quote]
خوب ما هم به زمان حال داریم بیان میکنیم اما دوحالت داره اگه از واژگان تلفیقی خوداگاه و ناخودآگاه داریم بهره میبریم فعل جمله اینگونه ادا میشود چون لحظه به لحظه داریم تاکید میکنیم که داره اتفاق می افته چه زمانی ؟ زمان حال
مانند : خدایا شکرت بخاطر اینکه روز به روز بر اعتماد به نفسم افزوده می شود
چون روز به روز اآمده داره روی جمله در زمان حال تاکید میکنه نه آینده
اگر بصورت تلقین به ناخودآگاه به تنهایی باشد سیستم گویشی ما عوض میشود مانند
خدایا شکرت بابت اعتماد به نفسی که دارم
اما باید بگویم من خودم از حالت دوم یعنی فقط کار با ناخودآگاه نتیجه ی خیلی بهتری گرفتم . زیرا در شیوه ی اول درست است قدرتمندتر است اما اهل فن میخواهد و کمی باید بیشتر از مغزتان کار بکشید . مثالم را در پستهای قبلی نخواندید ؟ مثال چای شیرین در وعده ی صبحانه را زدم که امکان دارد در روش اول به فشارهای عصبی هم منجرب شود
خدا را شكر روزي 500 هزار تومان درآمد دارم
(10-28-2012 10:43 PM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-28-2012 10:20 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]
خوب ما هم به زمان حال داریم بیان میکنیم اما دوحالت داره اگه از واژگان تلفیقی خوداگاه و ناخودآگاه داریم بهره میبریم فعل جمله اینگونه ادا میشود چون لحظه به لحظه داریم تاکید میکنیم که داره اتفاق می افته چه زمانی ؟ زمان حال
مانند : خدایا شکرت بخاطر اینکه روز به روز بر اعتماد به نفسم افزوده می شود
چون روز به روز اآمده داره روی جمله در زمان حال تاکید میکنه نه آینده
اگر بصورت تلقین به ناخودآگاه به تنهایی باشد سیستم گویشی ما عوض میشود مانند
خدایا شکرت بابت اعتماد به نفسی که دارم
اما باید بگویم من خودم از حالت دوم یعنی فقط کار با ناخودآگاه نتیجه ی خیلی بهتری گرفتم . زیرا در شیوه ی اول درست است قدرتمندتر است اما اهل فن میخواهد و کمی باید بیشتر از مغزتان کار بکشید . مثالم را در پستهای قبلی نخواندید ؟ مثال چای شیرین در وعده ی صبحانه را زدم که امکان دارد در روش اول به فشارهای عصبی هم منجرب شود

[/quote]
به نظرمن هم فقط کار با ناخودآگاه هم راحت تره و هم سریع تر آدم به نتیجه میرسه یعنی ذهن زودتر گول می خوره.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع