سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: همه با هم جملات تاکیدی بسازیم.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
[تصویر: Goldpool02.gif]
با نهایت تشکر از آقای سلمان پور دوست داشتنی.
عزیزان لطفا لینک این معجزه تلقین را save کرده وداشته باشید روزانه چند دقیقه آنرا روی دیسکاپ کامپیوتر بیاندازید و به آن خیره شوید.تاثیر اعجاز آور آنرا می بینید.موفقتر باشید.

http://s1.picofile.com/file/7540734408/Goldpool02.gif
در مورد قدرت تلقین هم زنجیروار صحبت خواهیم کرد.
دوستان عزیزم
برای تاکید دوباره استفاده از نرم افزار Subliminal Flash را به شما توصیه میکنم حتماً حتماً آن را نصب و استفاده فرمایید.
شما که روزی چند ساعت به مانیتور خود خیره میشوید پس چه بهتر که همزمان این نرم افزار هم روی ضمیر ناخودآگاه تان کار کند.
باور کنید تاثیر شگفت انگیزی داره!
در تاپیک نرم افزارها هم خود نرم افزار به همراه کرک موجود است هم آموزش تصویری آن.

تاپیک نرم افزارها
یک پیشنهاد برای کسانی که به هر دلیل در منزل یا محیط های دیگر نمیتوانند جملات تاکیدی خود را با صدای بلند تکرار کنند:
یک دفتر یا مقداری برگ سفید در کنار خود داشته باشید و جملات را مکرراً بنویسید مثلا از هر جمله صد بار یا یک صفحه کامل بنویسید!
تکرار این عمل هم بسیار نتیجه بخش خواهد بود.
من در تاپیک دیگری ذکر کردم که در زمان خدمت سربازی پس از اینکه یک دفتر صدبرگ از تکرار عبارات تاکیدی پر کردم به هدف خود که جابجایی محل خدمتم بود رسیدم.
دفتر را هنوز هم دارم و هر کدام از عزیزان خواست عکسی از نوشته های آن زمان را برایش ارسال میکنم!
جناب سلمان پور
خیلی از زحمتی که کشیدید ممنون . میخواستم ببینم شما تا به حال از این برنامه چه نتایجی گرفتید و چگونه بوده .
اگر امکانش هست یه مقدار بیشتر توضیح بدهید و از تجربیاتتون بگید . همچنین بقیه دوستان و اساتید و جناب قربانیان اگر تجربه ای از این نرم افزار دارند .
با سپاس
آقا نوید عزیز من حدود 6ماه پیش با این برنامه آشنا شدم، ابتدا آن را جدی نگرفتم! اما چند عبارت در آن وارد کردم و هر روز که از لب تاپ استفاده میکنم آن را هم روشن میکنم و به کار خود میپردازم.
یکی از عباراتی که وارد کرده بودم را برای مثال ذکر میکنم: "هم اکنون فرصتهای طلایی پیش رویم پدیدار گشته است"
مدتی است که متوجه شدم واقعاً فرصتهایی در حال مهیا شدن هستند که قبلاً نبوده اند! مثلاً همین هفته گذشته یک دوست قدیمی تماس گرفت و به من دو پیشنهاد سرمایه گذاری در طرحهایی داد که نیاز به سرمایه کم و سود خوب دارد در واقع نیاز به یک شریک برای توسعه کارش دارد که بیشتر برای مشاوره و مدیریت با حضور کم من در محل کار بود! بنده هم قبول کردم، و الان با او شریک هستم! باور کنید هنوز یک ریال هم به او نداده ام چون فرصت نشده اما از همان روز در سود کار شریک شده ام البته ناگفته نماند اعتماد متقابل و رابطه دوستانه از قبل داشتیم اما مدتی بود از وی خبری نداشتم!

در زمینه های دیگر هم دستاوردهای خوبی داشته ام که شخصی است و در اینجا قابل ذکر نیست.
به نظرمن هم فقط کار با ناخودآگاه هم راحت تره و هم سریع تر آدم به نتیجه میرسه یعنی ذهن زودتر گول می خوره.

[/quote]

مطلبی هست که دلم نمیاد اینجا ننویسم و آن فیزیولوژی مغز است . شاید شنیده باشید که وقتی کودکی به دنیا می آید میگویند در جای تاریک قرارش ندهید یا چشمانش را نبندید این قضیه به عملکرد مغز بر میگردد . چون مغز در حال پردازش بینایی است و ولتاژهای الکتریکی که بازخورد چشم کودک است اگر درجای تاریک باشد دائم به مغز پیامی ارسال میکند : ( که بینایی وجود ندارد/ بینایی وجود ندارد و ... ) و مغز بر این اساس فرمانی صادر میکند که واقعا بینایی وجود ندارد . پس سلولهای بینایی در چشم تولید نمیشود. می دانید اگر در بدو تولد چشم نوزاد را با دستمالی سیاه ببندید چه رخ میدهد ان کودک کور و نابینا میشود . مغز با کسی شوخی ندارد چون خودش از قوانین مطلق طبیعی پیروی میکند . مکانیزمی که خدا برای هر انسان قرار داده تا او را هدایت کند.
نتیجه : شاید کار تلفیقی خودآگاه + ناخودآگاه بسیار قدرتمند باشد و مورد تایید اساتید مجرب و موفق جامعه ی ما و جهان باشد اما دقت کنید ولتاژ مغز را بالا بردن عواقبی را هم به دنبال خواهد داشت . تمرکز شخص خودم روی ناخودآگاه است و تمام تمارین را با آن تنظیم میکنم و ذهنم قبول کرده است که با خودآگاه اقدام منطقی را برای هدفم انجام دهم اما با ناخودآگاهم کار میکنم . فریب ناخوداگاه گاها برای عزیزان فریب خودشان و برای اطرافیانشان فریب انها تلقی میشود پس لطفا به نکات زیر توجه کنید :
1 - به هیچ وجه در مورد عبارت تاکیدی تان که هر روز تکرار میکنید با عزیزترین کستان حرف نزنید .
2 - تنها در مکانی عبارات تاکیدی خودتان را بیان کنید که جمعی با فاز فرکانسی شما باشند و درکتان کنند.
3 - به هیچ عنوان اگر عبارت تاکیدی دروغینی را ساخته اید برای کسی بازگو نکنید
4 - اگر علت دروغین بودن جملات را می خواهید این است که شما قصد دارید ناخودآگاه خود را از نو برنامه ریزی کنید نه خودفریبی شخص خودتان و دیگران.
با سپاس
بهداد جان ممنون .
این مطلبی رو که فرمودید رو از کجا نوشتید ؟ میشه منبعش رو معرفی کنید .
خیلی خیلی جالب بود . من اینو تو یه کتاب زبان اصلی خونده بودم و تا به حال تو منابع فارسی ندیده بودم .
منبع فارسی نداره نوید جان چون این یک علم 20 ساله محفوظ در دست آمریکاست ( مهندسی مغز )
من با شخصی ویژه که تخصصش در مهندسی مغز است و بنیانگذار مهندسی مغز در ایران است فعالیت کمی دارم که دختر خودم زیر نظر ایشان است برای ارتقاء IQ . نام ایشان مهندس هادی چلویی است اگر خواستید تلفن ایشان را ازشون میگیرم و به شما میدهم
با سپاس
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع