سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خاطرات یک ادمین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
(11-24-2015 04:48 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-23-2015 02:45 PM)matarodi نوشته شده توسط: [ -> ]آقای مهندس کاظمی و دوستان گرامی:

من از ناحیه پای راست کمی معلولم و صنایع غذایی خوندم و این تخصص ها رو بلدم فقط کمک کنید راهی رو که می خوام پیدا کنم:

1- اینترنت و راه اندازی سایت با جوملا
2- داشتن مدرک ویندوز 2000 و 2000 سرور با ایجاد شبکه 100 تایی کلاینت و تعریف کاربران با اکتیودایرکتوری و ... از قدیم
3- آشنا به لینوکس
4- آشنا به جلبک اسپیرولینا با 70 درصد پروتئین و سایر خواص بی نطیرش ( کاشت - داشت - برداشت و ...)
5- مدرس کامپیوتر
6- آشنا به میکروب شناسی مواد غذایی
7- دوستدار تولید
8-دوستدار صادرات و واردات
و ثروتمند شدن
9- عاشق کسب و کارهای اینترنتی بزرگ

سلام بر شما
افرادی زیادی هستند که با معلولیت های بسیار جدی, درآمد میلیونی از نت دارند این موضوع مانعی برای شما نباید باشد
اگر از اموزه های خود میتوانید بسته هایی برای کسب درآمد تولید کنید حتما بصورت آنلاین اقدام کنید مثلا جلبکی که فرمودید و یا تجربیات دیگرتان
پیروز باشید

برای تهیه بسته های آموزشی جلبک بصورت آنلاین لطفا بیشتر من را در صورت امکان مرحله به مرحله راهنمایی فرمایید؟؟
(11-23-2015 06:43 PM)saeedhashemi1371 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
چرا روی جلبک سرمایه گذاری نمی کنید؟ دنبال بازارش بودید؟

دنبالش هستیم تا به نتیجه برسیم

راستی شما کجایید و چه می کنید؟
(11-25-2015 09:50 AM)matarodi نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-24-2015 10:42 PM)yaser1 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
اونایی که در امد از نت دارن یا باید پولشو داشته باشی یا تخصص کافی ما هم از هر دوش بی بهره هستم اما از صبح تا شب حمالی مردمو میکنم اخر شب چرند غاز اونم باشه یا نباشه بگی هم تازه نت اومده می خواهد کسب در امد ن داش از طرحی سایت بگیر تا طرحی چت روم چقدر هم پول صرف کردم اونم با پول تو جیبیم هیچی دیگه اینم تجربه من شما صاحب نظر خواستم درد دلی همین بس موفق باشید
یاعلی

هرگز نا امید مباش

عزیز شما هم نفست از جای گرمی در میاد
سلام .
احساس شما منو خیلی متاثر کرد .حیف که کاری از دستم برنمیاد .
فقط امیدوارم یه روز موقعیت شما عوض بشه.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع