سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خاطرات یک ادمین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
بیایید برای وب ایران گریه کنیم!

کامیار کاظمی

وب ایران, تجارت الکترونیک ایرانی, جشنواره وب ایران...

واژه هایی زیبا, حداقل اکنون زیبا هستند, اما پنج سال دیگر چطور؟ هنوز هم زیبا هستند؟

همیشه باخود فکر میکنم اگر صد سال قبل در دوره ای بدور از تکنولوژی می زیسته ام به چه کاری مشغول میشدم؟ یک کفاش یا یک نانوا یا حتی کاتب...حالا این شده است حکایت سردردم داران آی تی ایران!,دیده اید برخی ها در یک قالب جا نمیشوند اما بزور خود را جای میدهند؟

بعضی ها دلال هستند, آمده اند تا بفروشند و بخرند, مافیا داشته باشند, فرقی هم نمیکند چه در بازار, ارز و دلار بفروشند و چه در وب جایزه های یک جشنواره کذایی را!

خودی و نخودی بودن اولین عبارتی است که در دالان هزارتوی آشنایی این انسان ها معنی دارد, سایت های خودی, آدم های خودی, شرکت های خودی که باید جایزه بگیرند, مطرح شوند و حتی چرا که نه, با رانت میشویم "سه شرکت بزرگ اینترنتی ایران از نگاه اکونومیست."

نمی دانم چرا یاد این داستانک طنز می افتم که: "بعد از اینکه یک ایرانی در یکی از بزرگراهای کشوری فرنگی شروع میکند به رانندگی در جهت عقبگرد تا به رسم معمول, فرعی را نپیچیده دوباره بیاید و مردی, پلیس را خبر میکند, پلیس آن مرد فرنگی را دستگیر میکند که معلوم نیست چه مصرف میکنی که چنین دروغ شاخداری میگویی!" چرا؟ چون برای برخی ها دروغ و مهمل و باند و مافیا بازی تعریف نشده پس چرا باید به اکنومیست خرده گرفت چرا باید به ذهن مردم که نام ها و جایزه های پروسروصدا را باور میکنند خرده گرفت, بقول یک مردی عامی که با آب و تاب خبری عجیب را که جدیدا نواش برایش از اینترنت خوانده بود را تعریف می کرد: "اینترنت که دروغ نمیگوید!!"

پیش خود خندیدم و گفتم: "کجای کاری پدر جان؟" کاش فقط دروغ بود, دنیای اینترنت و آی تی ایران آنقدر مظلوم است آنقدر بی کس وکار است که خودی هایی (شما بخوانید یوگی و دوستان) برایش جشنواره برگزار میکنند, خبر اکونومیست بیرون می آورند و این جیب را پر میکنند!

راستی, پنج سال دیگر عبارت "وب ایران" هنوز هم یعنی حرکت و کارآفرینی آنلاین و دنیایی برابر برای همه آدم ها تا بخواهند و بتوانند یا یک منجلاب کثیف برای ماهیگیری خودی هاست ؟
سلام

موضوعی ذهنم رو درگیر کرده .من کارشناس ارشد انگلیسی هستم و تدریس دارم.
از اونجا که بیمه ای در کار نیست و مدرس زبان زیاده حتی با مدرک غیر مرتبط ،من دنبال ایده های جدیدی برا خودم هستم.
ببینید موضوع اینه که کار جدید ممکنه مستلزم دانش جدید باشه و اونم مستلزم یادگیری .خب من برا تخصصم سال ها وقت گذاشتم
و درست زمان برداشت محصول بحران بیکاری و نبود امنیت کاری بوجود اومده.
یادگیری تخصص های دیگه به این معنا هس که عمر براش بذارم.مث افرادی که چن تا کارو بلدن یا چند شغله هستند.
من توانایی انجام کار زیادو در روز ندارم .مهم تر از اون میخوام سیستم درآمدزا داشته باشم و نه کار فیزیکی.
شما چه راه کار یا پیشنهادی دارین؟برای یک خانم که میخواد استقلال داشته باشه .
مچکرم.
سلام
ابتدا طرز تفکرتون رو اصلاح کنید, این "بحران بیکاری و نبود امنیت کاری بوجود اومده" کاملا غلطه, چون هزاران نفر با شرایط شما و شاید بدتر در حال کسب درآمد خوب و عالی هستند کافی هست کمی جستجو کنید
دوم, تخصص بنده کسب و کارهای نتی است, به شما صددرصد عرض میکنم کسب و کار در نت و بخصوص در شرایط کنونی کسب درآمد از اینستاگرام
البته چطور با دانش خودتان وارد کسب نت شوید را باید بررسی کنید
برای آموزش و یادگیری فن جدید هم هیچ مانعی نیست و خود را محدود به یک فن و هنر نکنید

چند نمونه موفق در اینستاگرام:
مهدیه ندری فرد, دیپلم نقاشی، فوق دیپلم انیمیشن و لیسانس کارگردانی, برند سیب گالری, ساخت مجسمه با خمیر, سرمایه اولیه 400 هزار تومان, درآمد ماهانه یک و نیم میلیون تومان
نیلوفر صمدپور, برند لیلی پوت, ساخت کارت پستال, سرمایه اولیه 10 هزار تومان, درامد یک و نیم میلیون تومان در ماه
آرزو ترکمان, برند Maahoot, تولید دریم کچر, سرمایه اولیه 250 هزارتومان, درآمد ماهانه دو و نیم میلیون تومان
سولماز بیانی, لیسانس صنایع, برند سلی بافت, زیورآلات بافت , سرمایه اولیه 100 هزار تومان, درآمد 5 میلیون تومان
مرضیه سریزدی, مهندسی محیط زیست, برند هستی فینگر فود, تولید فینگر فود, سرمایه اولیه 200 هزار تومان, درامد یک و نیم میلیون تومان در ماه

این ها کلمات کلیدی بودن کمی جستجو کنید و خودتون را باور کنید.
آقای مهندس کاظمی و دوستان گرامی:

من از ناحیه پای راست کمی معلولم و صنایع غذایی خوندم و این تخصص ها رو بلدم فقط کمک کنید راهی رو که می خوام پیدا کنم:

1- اینترنت و راه اندازی سایت با جوملا
2- داشتن مدرک ویندوز 2000 و 2000 سرور با ایجاد شبکه 100 تایی کلاینت و تعریف کاربران با اکتیودایرکتوری و ... از قدیم
3- آشنا به لینوکس
4- آشنا به جلبک اسپیرولینا با 70 درصد پروتئین و سایر خواص بی نطیرش ( کاشت - داشت - برداشت و ...)
5- مدرس کامپیوتر
6- آشنا به میکروب شناسی مواد غذایی
7- دوستدار تولید
8-دوستدار صادرات و واردات
و ثروتمند شدن
9- عاشق کسب و کارهای اینترنتی بزرگ
با سلام
چرا روی جلبک سرمایه گذاری نمی کنید؟ دنبال بازارش بودید؟
(11-23-2015 12:24 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ابتدا طرز تفکرتون رو اصلاح کنید, این "بحران بیکاری و نبود امنیت کاری بوجود اومده" کاملا غلطه, چون هزاران نفر با شرایط شما و شاید بدتر در حال کسب درآمد خوب و عالی هستند کافی هست کمی جستجو کنید
دوم, تخصص بنده کسب و کارهای نتی است, به شما صددرصد عرض میکنم کسب و کار در نت و بخصوص در شرایط کنونی کسب درآمد از اینستاگرام
برای آموزش و یادگیری فن جدید هم هیچ مانعی نیست و خود را محدود به یک فن و هنر نکنید

مهدیه ندری فرد, دیپلم نقاشی، فوق دیپلم انیمیشن و لیسانس کارگردانی, برند سیب گالری, ساخت مجسمه با خمیر, سرمایه اولیه 400 هزار تومان, درآمد ماهانه یک و نیم میلیون تومان
نیلوفر صمدپور, برند لیلی پوت, ساخت کارت پستال, سرمایه اولیه 10 هزار تومان, درامد یک و نیم میلیون تومان در ماه
آرزو ترکمان, برند Maahoot, تولید دریم کچر, سرمایه اولیه 250 هزارتومان, درآمد ماهانه دو و نیم میلیون تومان
سولماز بیانی, لیسانس صنایع, برند سلی بافت, زیورآلات بافت , سرمایه اولیه 100 هزار تومان, درآمد 5 میلیون تومان
مرضیه سریزدی, مهندسی محیط زیست, برند هستی فینگر فود, تولید فینگر فود, سرمایه اولیه 200 هزار تومان, درامد یک و نیم میلیون تومان در ماه

سلام .ممنون از پاسخ شما.
من در اینستاگرام 4300 فالوور دارم .چند وقت پیش وقتی وارد صفحه میشدم خود به خود اینستا متوقف میشد و از برنامه میپرید بیرون .آپدیت کردم و میتونم وارد بشم اما بازهم بخوام پست بذارم متوقف میشه و پیغام instagram stopped to work میده .پیج برا خودش هست اما من نمیتونم کاری کنم!!شما اطلاعی دارین ازین ماجرا ؟باز هم سپاسگزارم از راهنمایی
(11-23-2015 10:34 PM)فاطیما14 نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-23-2015 12:24 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

سلام .ممنون از پاسخ شما.
من در اینستاگرام 4300 فالوور دارم .چند وقت پیش وقتی وارد صفحه میشدم خود به خود اینستا متوقف میشد و از برنامه میپرید بیرون .آپدیت کردم و میتونم وارد بشم اما بازهم بخوام پست بذارم متوقف میشه و پیغام instagram stopped to work میده .پیج برا خودش هست اما من نمیتونم کاری کنم!!شما اطلاعی دارین ازین ماجرا ؟باز هم سپاسگزارم از راهنمایی

سلام
اپ oginsta+ را نصب کنید و ببینید بازهم این مشکل وجود اگر اری مشکل احتمالا از اندروید است که در ابتدا بهتر است factory reset شود و بازهم نشد اندروید بروز شود.
(11-23-2015 02:45 PM)matarodi نوشته شده توسط: [ -> ]آقای مهندس کاظمی و دوستان گرامی:

من از ناحیه پای راست کمی معلولم و صنایع غذایی خوندم و این تخصص ها رو بلدم فقط کمک کنید راهی رو که می خوام پیدا کنم:

1- اینترنت و راه اندازی سایت با جوملا
2- داشتن مدرک ویندوز 2000 و 2000 سرور با ایجاد شبکه 100 تایی کلاینت و تعریف کاربران با اکتیودایرکتوری و ... از قدیم
3- آشنا به لینوکس
4- آشنا به جلبک اسپیرولینا با 70 درصد پروتئین و سایر خواص بی نطیرش ( کاشت - داشت - برداشت و ...)
5- مدرس کامپیوتر
6- آشنا به میکروب شناسی مواد غذایی
7- دوستدار تولید
8-دوستدار صادرات و واردات
و ثروتمند شدن
9- عاشق کسب و کارهای اینترنتی بزرگ

سلام بر شما
افرادی زیادی هستند که با معلولیت های بسیار جدی, درآمد میلیونی از نت دارند این موضوع مانعی برای شما نباید باشد
اگر از اموزه های خود میتوانید بسته هایی برای کسب درآمد تولید کنید حتما بصورت آنلاین اقدام کنید مثلا جلبکی که فرمودید و یا تجربیات دیگرتان
پیروز باشید
سلام
اونایی که در امد از نت دارن یا باید پولشو داشته باشی یا تخصص کافی ما هم از هر دوش بی بهره هستم اما از صبح تا شب حمالی مردمو میکنم اخر شب چرند غاز اونم باشه یا نباشه بگی هم تازه نت اومده می خواهد کسب در امد ن داش از طرحی سایت بگیر تا طرحی چت روم چقدر هم پول صرف کردم اونم با پول تو جیبیم هیچی دیگه اینم تجربه من شما صاحب نظر خواستم درد دلی همین بس موفق باشید
یاعلی
(11-24-2015 10:42 PM)yaser1 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
اونایی که در امد از نت دارن یا باید پولشو داشته باشی یا تخصص کافی ما هم از هر دوش بی بهره هستم اما از صبح تا شب حمالی مردمو میکنم اخر شب چرند غاز اونم باشه یا نباشه بگی هم تازه نت اومده می خواهد کسب در امد ن داش از طرحی سایت بگیر تا طرحی چت روم چقدر هم پول صرف کردم اونم با پول تو جیبیم هیچی دیگه اینم تجربه من شما صاحب نظر خواستم درد دلی همین بس موفق باشید
یاعلی

هرگز نا امید مباش
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع