ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خاطرات یک ادمین
زمان کنونی: 04-24-2024, 04:15 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: فاطیما14
پاسخ: 64
بازدید: 15134

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امیتازات : 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات یک ادمین
06-01-2014, 09:52 PM
ارسال: #1
خاطرات یک ادمین
سلام
اتفاقی در انجمن جستجو میکردم, چشمم به اسامی برخی اعضای قدیمی و خوب انجمن افتاد
خودمانیم, یکم دلم گرفت, آرزو کردم هرجا که هستند خدا نگهدار همه باشد
خیلی وقت است که این بچه (انجمن) که روزی کلی دایی و عمو و خاله و عمه داشت بزرگ تر شده و سر ماهم شلوغ و شلوغ ...
کمتر در آن می نویسیم
روزهایی که ده ها ساعت پشت کامپیوتر باهم بحث میکردیم گذشت, چه روزهای خوبی و آرزو میکنیم روزهای بهتری در پیش باشد
از خودم شروع میکنم
خدا را شکر بازهم غرق در کار و مثل همیشه انجام دادن آن کارهایی که همیشه عاشقش بودم
این تاپیک را هم باز کرده ام که باز دورهم از تجربیات و خاطراتم یکم خودمانی تر بگویم و سعی میکنم برای کسانی که هنوز در اول راه هستند از تجربیاتم در راه اندازی کارها و کسب ها بگویم
تقریبا اواخر سال پیش بود که شرکتمان را تاسیس کردیم
البته این بار بازهم در شغلی که تخصص داشتم و داریم
مثل همیشه همسرم, همراه همیشگی ام در تمام سال های سختی و کلی دوستان خوب (ببخشید عالی تر از عالی) کنارم
میخواهم در اینجا از خاطرات و تجربیاتم بگویم
از چیزهایی که ما تجربه کردیم و میگوییم تا شما هم با ما هم احساس شوید
نام تاپیک را هم به انتخاب دوستان خاطرات یک ادمین گذاشتم تا تجربیات و حرف های بیشتری را به این بهانه بگویم

داستان من... ادامه دارد ...

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: azim , MARYAR , Mohsen1988 , alireza091111 , مهدی 1 , hamid.h , rasoul.es1989 , زرین خیز , ahmad rezaee , ali1371 , goldmen , sir-mahyar , حسین فتحی , arash1367 , yu3f , jahanagahi , uniquemind , javadnazary , mjdehghani , IT Engineer , delsaa , rad86 , رنسانس فکر , Alireza_Kh , dara , kave , seraj , m_grate29 , saeede93 , Ali 59 , sinap , zahra_r , مسعود کوچولو , مهندس روح الله زاهد , Elixir , irani3073
06-02-2014, 01:31 AM
ارسال: #2
RE: خاطرات یک ادمین
اميدوارم در تمامي كارهاتون موفق باشيد
چند وقتيه اين موضوع ذهن منم درگير كرده كه چرا قديميا نيستن .... اگه باهاشون در ارتباط هستين بهتره دعوت كنيد كه دوباره به اين انجمن برگردن.

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , ahmad rezaee , hamid.h , sir-mahyar , MARYAR , حسین فتحی , arash1367 , jahanagahi , Mohsen1988 , saeede93 , Elixir
06-02-2014, 06:56 AM
ارسال: #3
سلام دوباره
ممنون رسول جان, بله البته حضوری و تلفنی در تماس هستیم اما بالاخره کار و تلاش زیاد شده و اگر وسط این کارها هم یک وقتی برای حضور کنار دوستان بدهند که بهتر است.

ادامه ماجرای ما ...
تصمیم برای مستقل شدن یک طرف موضوع است و عملی کردنش سمت دیگر
اگر هم بخواهیم منصف باشیم نمیتوانیم به نسل قبلی خود (پدر و مادرهایمان) خرده بگیریم که چرا اکثرا بچه ها را تشویق به کار کارمندی و حقوق ثابت میکنند
پدرومادرهای ما تجربیات خوشایندی بخصوص در حوزه اقتصادی نداشته اند
انقلاب, جنگ و تحریم دیده اند
و اوضاع اقتصادی همیشه در تنش بوده است
و حالا اگر میگویند فقط باید کارمند باشی یا درس بخوان تا کارمند موفقی باشی شاید دلیلش این حس بدبینی اقتصادی باشد
ما شااله این رسانه های جمعی بی خاصیت هم بر این موضوع دامن زده اند و البته شاید حق هم دارند چون جامعه فعلا تشنه انتقام پول نداشته اش با اعدام فلان فرد است, بگذریم ...

درگیری ذهنی و دلی من هم همیشه این بوده است که کارمندی یا کارفرمایی
متاسفانه یا خوشبختانه چون در کار کارمندی هم همیشه مشاغل نسبتا بالایی داشتم و مطمئنا حقوق بالاتر, کلا در مغز دیگران و در نتیجه خودم نمیرفت که چطور این آب باریکه لعنتی را رها کنم
بیشتر هم از زمانی مصمم تر شدم که دوره سربازی و یک دوره مسئول شبکه بیمارستانی ام بعد از سربازی, تمام شد
به آن دوران که فکر میکنم میبینم چقدر احساس خفگی میکردم

بگذارید از اول شروع کنم ...
اولین کار شخصی ام را در سال 82 شروع کردم آن زمان که خانه ما کرج بود از آنجا تا شرکت تازه تاسیسی که با کمک چند نفر از همکلاسی ها در فلکه آشتیانی ( یکی از شرقی ترین نقاط تهران) تاسیس کرده بودیم هر روز6.30 براه افتاده تا 9 دفتر باشم, عجب روزهایی بود یادم است یک واکمن (از آنها که باتری قلمی میخورد) هم داشتم و طبق عادت آهنگ در گوش و غرق رویا, سوار اتوبوس و تاکسی تا مقصد
یادم هست پدرم همیشه میگفت خرج رفت و آمدت با من, فقط برو و تجربه کسب کن
البته خرج آمد و رفت هم در نمی آمد!
کار شرکت اول برنامه نویسی و بعدتر تولید و فروش سی دی بود
آن دفتر ( خیلی هم شرکت نبود Smile ) یک خانه قدیمی حیاط دار برای خاله یکی از بچه ها بود و فعلا خالی تا ما در آن شروع بکار کردیم
البته چون خانه قدیمی بود و ماهم جوان و پر انرژی, تصمیم گرفتیم که این دفتر را که نامش را "پاسارد" گذاشته بودیم با یونولیت و رنگ و چسب و بنزین تبدیل به یک شبه کاخ مثلا هخامنشی بکنیم
یونولیت ها را با بنزین کمی شبیه دیوارهای تخریب شده کاخ ها کرده و بعد با رنگ قهوه ای به جانش می افتادیم تا دیواری شود
یادم می آید کار یکی دو هفته ای طول کشید
تا یادم نرفته بگویم 4 نفر بودیم 4 همکلاسی که یک بعدازظهری در یکی از کلاس های دانشکده تصمیم گرفته بودیم اولین حرکت اقتصادی خود را شروع کنیم: اشکان, احسان, حمید رضا و من
کم کم کارها بهتر شد
تراکت چاپ میکردیم و در خیابان ها به عابرها می دادیم
یک حراج سی دی هم براه انداختیم که بد نبود
اما... اما ...
یک روز صبح آمدیدم و دیدیم دفتر را دزد زده است, یادم است ماشین حساب هم دزدیده شده بود و ماهم که بنیه مالی قوی نداشتیم بعد از این بلا, مجبور شدیم تا کار را ترک کنیم

شاید بد نباشد از اولین شرکایم بگویم, اشکان دوباره کار را ادامه داد و چون علاقه اش شغل پخش سی دی بود در کرج یک مرکز پخش موفق دارد که چند سالی است که خوب پیش میرود
احسان کارمند بانک شد و حمید رضا هم که با یکی از هم دانشگاهی ها ازدواج کرده بود رفت مالزی و در رشته خودش ادامه تحصیل داد و به علاقه اش که همان برنامه نویسی بود رسید اکنون هم دوباره با تماس های من در راستین با ما همکار است

این قصه را گفتم که بگویم از پاسارد چیزهای زیادی آموختم, اولین بار آنجا بود که تعهد به مشتری را متوجه شدم, متوجه شدم برای شروع کارت باید خودت آستین ها را بالا بزنی و حتی من خجالتی را مجبور به پخش تراکت میکرد, کار و درآمد وجه اجتماعی و خجالت کشیدن بر نمی دارد, اکنون دوستانی را میبینم که هنوز درگیر این هستند که فلان کار وجه اجتماعیش خوب نیست, نه عزیز من, دوست من, کار شخصی براه انداختنش سخت است و بقولی این سوسول بازی ها بدرد نمیخورد, 11 سال گذشت اما یک ای کاش ماند, کاش ادامه میدادیم و زود منصرف نمیشدیم, اولین باد نباید ما را می برد!

به هر حال تجربه ما کم بود و برای ما که کار آزاد برایمان یک دنیای ترسناک پر از خستگی و ریسک بود همین حدش هم تجربه خوبی بود اما همان چندماه هیچ وقت از خاطرم نمیرود, دوران خوش درآمد مختصر اما درآمد خودم ... بالاخره باید از جایی شروع کنیم ...

تشکر شده توسط: زرین خیز , ahmad rezaee , goldmen , hamid.h , sir-mahyar , MARYAR , hotdvd , arash1367 , yu3f , jahanagahi , esijm , SM_HOSSEINI , Mohsen1988 , rasoul.es1989 , سعید محمدی , مهدی 1 , mercedes62 , dara , kave , seraj , saeede93 , Ali 59 , sinap , zahra_r , مسعود کوچولو , مهندس روح الله زاهد , Elixir
06-02-2014, 08:04 AM
ارسال: #4
با سلام
با تشکر از آقا کامیار که خیلی ساده و روان مطلب را که خیلی عمق دارد را بیان میکند یک داستانی از زندگی دربچه گی پول توجیبی پدرم فقط کفاف کرایه اتوبوس تا مدرسه (آن موقع کریه 2 ریال بود و بیشتر مواقع پیاده میرفتم تا کرایه ندهم ) و هفته ای دو سه بار خوردن نوشابه (عاشق خوردن نوشابه زرد بودم)
تابستان کلاس دوم راهنمایی توی یک کابینت سازی در محلمان به عنوان پادو مشغول به کار شدم ولی انقدر با انگیزه کار کردم که بعد از یک ماه حقوقم توسط اوستاکار با کار کنتراتی برابر با یک ماه کارگر با15 سال سابقه کار بود خلاصه با هما ن حقوق درآمد تابستان یک موتور گازی دست دوم خریدم (پدرم نگذاشت بعد از ظهرها دوباره در آنجا کار کنم ) این موتور سرعت نداشت همراه گاز دادن باید پدال هم میزدم اگر کسی را سوار میکردم که واویلا بود حالا در آمد هم نداشتم که خرج موتور کنم خلاصه یک روز کل موتور را ریختم بیرون هیچوقت یادم نمیرود یک بلبشویی بود از یک طرف دوستان بچه محل جمع شده بودنند هی بقول امروزی ها انرژی منفی میدادند از آنطرف چون کف گاراژ روغنی بود مادرم مرا دعوا میکرد آخرش دو باره موتور را با هزار بدبختی خودم بدون کمک کسی جمع کردم خودم هم باورم نمیشد که این موتور حتی روشن بشود ولی روشن شد تا دو سالی که داشتم واقعا هم. سرعتش خیلی خوب شد از آن به بعد چندین مورد موتور بچه های محل را در خانه شان اگر میتوانستم تعمیر میکردم و در آمد داشتم و اگر نمیتوانستم صادقانه می گفتم و حتی اگر موتور درست میشد پولی نمیگرفتم این یک تجربه بزرگی بود که از بچگی بدست آوردم که بقول مهران مدیری در اخرین فیلمش "مردم دو دسته هستند 1 درصد جامعه ایرانی کار میکنند 99 درصد جامعه انتقاد"

اعتقاد به اینکه زمان است که قدرتت را به رخ همه میکشد نه زبان
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , کامیار کاظمی , goldmen , hamid.h , sir-mahyar , MARYAR , arash1367 , jahanagahi , Mohsen1988 , delsaa , rasoul.es1989 , سعید محمدی , mercedes62 , dara , seraj , odise , saeede93 , Ali 59 , zahra_r , مهندس روح الله زاهد , Elixir
06-02-2014, 09:18 AM
ارسال: #5
ممنون آقای دکتر
خاطره جالبی بود
شرایط همیشه به انسان انگیزه حرکت میدهد
باید حرکت کرد
مطمئنا متن ننوشته بی غلط است
نمیخواهم چندسال بعد به خود افتخار کنم که هیچ اشتباهی نداشته ام چون اصلا حرکتی نکرده ام!

تشکر شده توسط: hamid.h , sir-mahyar , MARYAR , arash1367 , jahanagahi , Mohsen1988 , rasoul.es1989 , سعید محمدی , dara , sinap , saeede93 , zahra_r , مهندس روح الله زاهد , Elixir
06-02-2014, 12:28 PM
ارسال: #6
منم اولین خاطره کاریم برمیگرده به وقتی دبیرستان بودم
یه کتابخونه محل داشتیم که چون من خیلی کتاب می خوندم اونجا عضو بودم هر روز اونجا بودم تا یکی از خانومای مسوول کتابخونه باردار شد و اون تابستون نمی ت.نست بیاد به من پیشنهاد دادن چون دیگه اونجا را خیلی می شناختم. منم قبول کردم و هر روز با عشق و علاقه اونجا کار می کردم تازه کل کتابا را ریختم پایین و تمیز کردم و بعد از چند وقت چون تابستون بود پیشنهاد اجاره رمان را به مسوول کتابخونه دادم. خیلی سنتی بود و قبول نکرد که ریسک کنه و عناوین رمان های جدید بخره بیاره برای اجاره. ولی بالالخره راضی شد من خودم این کارا بکنم منم با حقوق اولم رفتم همشو رمان خریدم و با اجاره اون کتاب ها باز کلی رمان جدیدی تر . مسوول کتابخونه که دید سود اجاره ها خیلی عالیه با نامردی کامل تمام رمان ها را ازم گرفت و یه پول ناچیزی بهم داد و دیگه نذاشت من به اون کار ادامه بدم و خودش فعالیت اجاره کتاب را ادامه داد.
فکر می کنم سال 79 بود و حقوقم تو مایه های 10تومن بودش.
یادش بخیر
ظهرهای تابستون و هوای گرم کتابخونه
چقدر زود گذشتند

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: زرین خیز , arash1367 , ahmad rezaee , yu3f , jahanagahi , hamid.h , sir-mahyar , Mohsen1988 , rasoul.es1989 , سعید محمدی , کامیار کاظمی , dara , goldmen , Ali 59 , sinap , saeede93 , zahra_r , مسعود کوچولو , Elixir
06-02-2014, 02:41 PM
ارسال: #7
سلام دوستاااااااااااااااان
اشک تو چشمام جمع شد وقتی این تاپیکووو دیدم
واقعاااا اینجااا مثل خونمه شاید بخاطر درگیریهای روزمره کمتر بتونم به اینجا سر بزنم و بنویسم ولی از صمیم قلبم خودمو متعلق به این خونه میدونم
چه شبهاا که گفتیم و خندیدیم و چه زمانهایی که دلتنگ بودیم و باهم از پسش براومدیم
چه دوستان خوبی اینجا پیدا کردیم و چه به ظاهر دوستانی را شناختیم
کامیار و میرمم شما بانی این خونه و زندگی ما هستید و من کماکان مثل قبل و حتی بیشتر دوستون دارم

اولین کار شخصیمو سال 89 شروع کردم
سالی که بعد از ده سال از کارمندی اومدم بیرون بدون حتی هزار تومن پس انداز
چه روزهااا که حتی شاید 5 هزار تومن هم تو کیفم نبود ولی حتی یک نفر نفهمید که من مشکل مالی دارم حتی یه روز مسافر تو خیابون سوار کردم
ولی هیچ وقت خجالت نکشیدم هیچ وقت بابت هیچ چیزی پشیمون نشدم
خدارو شکر میکنم که اون زمان را گذروندم ولی همیشه یادمه که چه سخت ولی با پشتکار و سعی اومدم بالا و پیشرفت کردم

بازم میام
فعلاااااااااااااا

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: hamid.h , ahmad rezaee , MARYAR , esijm , sir-mahyar , Mohsen1988 , rasoul.es1989 , سعید محمدی , کامیار کاظمی , jahanagahi , dara , goldmen , Ali 59 , sinap , saeede93 , zahra_r
06-04-2014, 11:00 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-04-2014 08:02 PM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #8
جناب کاظمی عزیز:
مطلب شما تلنگری بود به خودم و به همه دوستانی که گاهی بحث ها و راهنمایی های شفاف را مبنای عدم اشتیاقشان می بینند و کمتر دست به قلم می شوند .

بله واقعاً دوستانی در این انجمن مشتاقانه در پی یادگیری و پرسش و کنکاش در انجمن حضور داشتند و اساتیدی هم بودند که به سرعت جواب سوالات را می دادند . واقعاً سخت است که به تنهایی بتوانی همه را راضی نگهداری ، اما بعضی از افراد وزنه های انجمن هستند که
بازگشت آنها و دلگرمی برای صرف وقت گرانبها یشان می تواند رونق خیره کننده ای به انجمن دهد .

به هر حال واقعیت اینست که حتی کسانیکه به نقد از اصول اصلی انجمن نیز می پردازند ، به رشد و حضور بلند مدت دیگران کمک می کنند ، فقط باید نوعی دیگر به حضور افراد نگریست و از کوچ اعضا جلوگیری کرد .

من اینده را آینده ای بسیار خوب می بینم .
پیشنهاداتم اینست :
راه اندازی همایش چهارمین سالگرد انجمن
راه اندازی بازارچه انجمن
راه اندازی همکاری در فروش
تماس مستقیم و دعوت قدیمی ها به بازدید مستمر و دلجویی توسط معتمدین
نگارش مطالب جدید توسط ادمین
مدارا کردن بازرسین از افراد و صاحبان نظر
صرف وقت برای راهنمایی افراد تازه وارد
فعال کردن بخش تولد ها
راه اندازی مسابقات مختلف جهت استارتاپ انجمنی
افزودن سپاس ها و امتیازها و تشویق ها

به هر حال هر نکته انرژی بخش باعث افزایش روحیه افراد و استمرار حضورشان خواهد شد .

دلگرم از حضور تک تک دوستان هستیم ................

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: hamid.h , کامیار کاظمی , rasoul.es1989 , uniquemind , jahanagahi , dara , Ali 59 , sinap , saeede93 , zahra_r , مسعود کوچولو
06-04-2014, 11:05 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-04-2014 11:06 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #9
سلام

ممنون جناب رضایی, حتما با کمک شما دوستان

یکی از دوستان میگفت: تو ذوق داری که روزهای تعطیل به سر کار بروی اما شاید کارمندت این عشق را نداشته باشد! پس بی جهت از همه انتظار نداشته باش که با تو همراه باشند ..."
این جمله را اینجا بگذاریم و مطلب دوم را بگویم:
یکی دیگر از بچه های موفق آی تی حرف جالبی می زد, میگفت: "یک کارمند دارم که کارش عالی است اما برای اضافه حقوق و از این مسائل دیگر کارها را درست انجام نمیدهد!"
گفتم: "خوب چه کار میکنی؟"
گفت: " هر کاری که به ایشان میدهم و انجام نمیدهد, شخصا انجام میدهم تا به ایشان و همه کارمندان بفهمانم که دوست عزیز, من اگر به اینجا رسیده ام از صفر تا صد کار را خودم میدانم و اگر کارمند دارم و به تو کاری را میدهم تا انجام دهید دلیل بر این نیست که ناتوان در انجام کاری و وابسته به تو هستم, نخیر, دیگر نمیتوانم وقتم را برای همه کارهای جزئی شرکتم بگذارم..."

جالب است, شخصا معمولا اگر عاشق کاری باشم در کار غرق میشوم خیلی هم روز تعطیل و غیر تعطیل فرقی نمیکند و راستش را بخواهیم از روزهای تعطیل عصبانی هم میشود, مثل امروز و فردا که در دفتر به کارهایم میرسیم البته تنها, و تقریبا همه بچه های دفتر هم در مسافرت هستند اما واقعا که فکر میکنم کار امروز و اهدافی که دارم از وقت تلف کردن مهم تر است و چه بهتر که همراه همیشگی ام نیز کنارم است.
این ها را گفتم که باز بگویم تنها با تجسم خلاق نمیتوان پیروز شد باید هدف داشت و با انگیزه تلاش کرد.
پول زمانی از آسمان می بارد که خودت به خودت ثابت کنی که این را می خواهی نه فقط حرف های قشنگ بزنی
شاید این مواقع است که تکلیف آدم با خودش روشن میشود که این همه که حرف زیبا زدی, حالا که وقت عمل است اصلا حرکتی میکنی؟!
البته بگویم بعد از رسیدن به یک هدف, یک هدیه کوچک و یک مسافرت و گردش با خانواده است که میچسبد نه یک تعطیلی که روزها را باطل میکند فقط بخاطر اینکه یک روز از محیط کار دور باشی ...
از این تقویم های تک برگی روی میزی هم تهیه کرده ام, تا هر روز که میگذرد, یک برگه را جدا کنم, به آن روز که گذشت فکر کنم و با خودم بگویم نمی گذارم فردا هم با یک آه تمام شود برگه یک روز باید با لبخند به سطل زباله انداخته شود ...

تشکر شده توسط: hamid.h , sir-mahyar , رنسانس فکر , rad86 , shahram......32 , rasoul.es1989 , ahmad rezaee , سعید محمدی , jahanagahi , dara , زرین خیز , Ali 59 , sinap , zahra_r , مسعود کوچولو , arna
06-04-2014, 11:46 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-04-2014 11:54 AM، توسط hamid.h.)
ارسال: #10
از صمیم قلب ازینکه در این انجمن و در کنار اساتیدی چون شما حضور دارم بسیار بسیار خوشحالم و باعث افتخاره....

حقیقتا انجمن بدون حضور مستمر اساتیدی چون شما جناب کاظمی بزرگوار و همچنین استاد رضایی عزیز و دیگر اساتید عزیز رو به پوچی و بی محتوایی می رود...
(همچنان که الان تا حدود زیادی متاسفانه حضور اساتید حس نمی شود!!)

پیشنهادات استاد عزیزم جناب رضایی بسیار بجا و عالی ست....
این انجمن برای بهتر شدن و پربارتر شدن نیاز به کار بیشتر و حضور مستمر اساتید دارد و میتواند خیلی خیلی بهتر از این عمل کند اما ظاهرا تا حدود زیادی به حال خود رها شده!!

مدیریت محترم و عزیز ، خودتان بهتر از هر کسی می دانید که با توجه به تعداد اعضای انجمن و آمار بازدیدهای روزانه بخوبی می شود هزینه های مربوط به اجرای پیشنهادات استاد رضایی و دیگر مواردی که باعث پویایی بیشتر انجمن می شود را پوشش داد و تامین کرد ولی متاسفانه ...........

امیدوارم با همت بیش از پیش و تدبیر مدیریت محترم انجمن جناب کاظمی عزیز و همکاری بیشتر اساتید روز به روز انجمن پویاتر و پربار تر شود ....

پیروز باشید

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , rasoul.es1989 , ahmad rezaee , jahanagahi , dara , sinap , zahra_r
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میشه درآمد ماهیانه یک میلیون تومان با سرمایه 5 میلیون تومان بدست آورد؟ jamalshahla 18 17,795 12-25-2017 02:03 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  با یک میلیارد تومن چه میشود کرد؟ ali007 9 22,498 12-15-2017 07:15 PM
آخرین ارسال: meysam23
  در یک حیاط 80 متری چه کاری می توان راه اندازی کرد؟؟؟ vahid-73 2 1,894 10-07-2017 10:34 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  پیشنهاد یک شغل درآمد زا pouya70 1 1,724 09-27-2017 10:33 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  یک ایده ی فوق العاده در موضوع تبلیغات komeilkma 8 1,908 01-13-2017 02:43 AM
آخرین ارسال: komeilmajidi
  نیازمند شریک و سرمایه گذار در همدان برای تبدیل یک ایده به واقعیت niazpayam 14 5,093 06-17-2016 11:56 AM
آخرین ارسال: BEHSPORT
  درآمد 70 میلیونی از صید یک ماهی مــجــیــנ 2 2,377 04-07-2016 12:16 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... طبیعت 16 3,053 12-26-2015 02:16 PM
آخرین ارسال: Divar
  مغازه فروش ظروف یک بار مصرف safory 1 2,292 10-28-2015 06:22 PM
آخرین ارسال: arak_2008
  قابل توجه جویندگان کار ؛ کسب در امد خوب از یک شرکت معتبر بدون سرمایه و کارزیاد tfarshco 0 1,554 09-12-2015 11:45 AM
آخرین ارسال: tfarshco
  نیاز به خرید خشکبار درجه یک با قیمت مناسب به یزد حامد یزدی 3 1,744 07-07-2015 05:37 AM
آخرین ارسال: keavan
  درخواست مشاوره برای یک شغل خوب و پردرامد در شمال ghermezreza 11 19,247 03-11-2015 11:38 AM
آخرین ارسال: vohumana
  یک مرد روستایی ایرانی با درآمد میلیون دلاری jahanagahi 14 6,322 02-25-2015 03:29 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  پخش ظروف یک بار مصرف mortimer 11 1,682 01-16-2015 11:53 AM
آخرین ارسال: مهدی 1
  سلام من یک مادرم jfareba 35 6,005 05-31-2014 01:47 AM
آخرین ارسال: parya20
  کسب و کار برای یک دانشجو در تهران dbdbdb 7 2,060 05-12-2014 01:21 AM
آخرین ارسال: لوبا
  با یک کامپیوتر واینترنت پرسرعت و یک خط تلفن چه کسب و کاری بهتره برای راه اندازی کرد؟ kasra247 16 6,175 05-11-2014 02:31 PM
آخرین ارسال: LOBAir
  کمک برای یک ایده خوب safory 4 1,637 05-10-2014 12:58 AM
آخرین ارسال: safory
  یک فرصت کسب و کار طلایی؛ صدفی 14 8,396 02-27-2014 03:46 PM
آخرین ارسال: fateme alian
  کمک ! کمک ! برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین !!! masiha107 14 3,303 07-22-2013 05:37 PM
آخرین ارسال: masiha107

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS