ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آخرین اخبار روزانه خودرو
زمان کنونی: 05-20-2024, 01:49 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: hamedkhan
پاسخ: 122
بازدید: 24317

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امیتازات : 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین اخبار روزانه خودرو
12-10-2012, 03:34 PM
ارسال: #21
RE: آخرین اخبار روزانه خودرو
قیمت مصوب برخی خودروها اعلام شد
پرشین خودرو: بر اساس آخرین اعلام سازمان حمایت، قیمت مصوب مزدا نیو سدان تیپ3 معادل 95 میلیون و نیسان تیانا مدل hight معادل 109 میلیون تومان تعیین شده است.
به گزارش «پرشین خودرو»، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، قیمت مصوب نیومزدا سدان تیپ3، محصول گروه بهمن را 95 میلیون و ماکسیما اتومات محصول پارس خودرو را 85 میلیون تومان اعلام کرده است.
بر اساس این گزارش قیمت مصوب نیسان تیانا، کیفی ترین سواری تولید داخل که محصول پارس خودروست در مدل hight معادل 109 میلیون و در مدل mid معادل 103 میلیون تومان تعیین شده است.
همچنین قیمت مصوب انواع محصولات شرکت آسان موتور نیز اعلام شده که بر این اساس قیمت هیوندا i30 به میزان 62 میلیون و643 هزار تومان و قیمت هیوندا i20 معادل 49 میلیون و300 هزار تومان تعیین شده است.
بر اساس این گزارش قیمت مصوب جنسیس 137 میلیون و 237 هزار تومان و سوناتا 92 میلیون و 140 هزارتومان است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , mir abbas , jahanagahi
12-10-2012, 06:55 PM
ارسال: #22
یکان نارنجی در قلب لندنhttp://persiankhodro.com/news_images/th_b1_image_news_17592.jpg
پرشین خودرو: پیکان برای تک‌تک ایرانی‌ها یعنی خاطره؛ خاطره مسافرت‌های 12 نفره؛ خاطره عموزادگانی که برای جلوگیری از خرج اضافه با لاک غلط‌گیر لاستیک‌های معمولی را به مارشال دور سفید بدل می‌کردند.
به گزارش «پرشین خودرو»، خاطره خرابی‌های پی‌درپی و در راه‌ماندگی‌های مکرر و صد البته خاطره پیکان‌های تاکسی؛ پیکان تاکسی‌های نارنجی رنگی که در تمام مسیر به وفور یافت می‌شدند و مثل این روز‌ها نبود که در روز‌های ضرورت لنگت بگذارند.
در ادامه این گزارش آمده است: اما چندین سال است که از این یارِ غار دور مانده‌ایم و جز در تکرار سریال پدر سالار و امثالهم چشممان به جمالش نمی‌افتد، اما عاشقان سینه‌چاک این عزیز رفته از یاد هنوز هم هستند و خاطرش را زنده نگه می‌دارند. مسعود نیلی که سال‌های پایانی دهه چهارم عمرش را طی می‌کند، یکی از همین عشاق است که حتی در بلاد فرنگ هم از این عشق و علاقه‌اش به پیکان دست نکشیده است و خیابان‌های لندن را با پیکان تاکسی تهران نارنجی رنگش طی می‌کند.
مسعود نیلی به قول راننده‌های سنگین گلگیر‌ها را سفید کرده ولی علامتی از پا گذاشتن به دوران کهولت در حرف‌هایش دیده نمی‌شود. نشاط و سرزندگی در میان جملاتش ساری و جاریست. از 10 سالگی برای ادامه تحصیل به لندن مهاجرت کرده و درد دوری را به خوبی چشیده است.
سی‌وهشت سال پیش پدرم من و برادرم را - که دو سال از من بزرگتر است- برای ادامه تحصیل به جنوب انگلستان یعنی لندن فرستاد و من در رشته علوم مکانیک تحصیل کردم.
با اینکه تنها دوران کودکی‌اش را در ایران سپری کرده است ولی هیچ‌گاه از اصل خویش دور نمانده است.
همیشه علاقه زیادی به ماشین‌های کلاسیک داشتم و دو بار هم ماشین کلاسیک خریداری کردم ولی هیچ‌کدام ویژگی منحصر‌به‌فردی نداشتند. دنبال یک چیز خاص‌تر بودم
به نوشته همشهری جوان، سال‌ها یک به یک طی شدند تا اینکه بالاخره یک آگهی تبلیغاتی فروش پیکان - هانتر در اینترنت جرقه‌ای شد تا به تصوراتش عینیت ببخشد.
کمتر از یک سال پیش بود که در اینترنت گشت می‌زدم که اتفاقی چشمم به یک آگهی جالب افتاد. آگهی فروش پیکان در e-bay بدون لحظه‌ای درنگ و حتی بررسی‌های اولیه ماشین را خریدم و فقط از اینکه مالک یک پیکان شده بودم ذوق‌زده بودم. کمی بعد که جزئیات را مرور کردم متوجه شدم این پیکان نیاز به تعمیر اساسی دارد و مجبور شدم برای قابل استفاده کردنش به سراغ مکانیک‌های مختلفی بروم که هر کدام دستمزد‌های مختلفی طلب می‌کردند.
در آخر تصمیم گرفتم پیش یکی از دوستان مکانیکم به اسم غلام بروم. غلام با دیدن پیکان به شدت تحت تاثیر قرار گرفت و اشک در چشمانش جمع شد و گفت که در تهران با همچون ماشینی در تاکسیرانی کار می‌کرده است. این حرفش باعث شد همان لحظه تصمیم بگیرم که این ماشین را به تاکسی تهران بدل کنم.
با اینکه دستمزدی که غلام درخواست کرده بود بسیار بالا بود ولی من مصمم بودم که صاحب یک پیکان تاکسی نارنجی شوم. پروسه تبدیل پیکان مستهلکی که خریده بودم به تاکسی تهران چهار ماه طول کشید. از تمام مراحل نونوار شدن عکس می‌گرفتم تا به یادگار بماند. پیکانی که خریده بودم، سبز پررنگ بود که در انگلیس به سبز مسابقه‌ای معروف است.
وقتی ماشین به شکل تاکسی نارنجی از گاراژ بیرون آمد، همه را هیجان‌زده کرد که چقدر خوب و تمیز از آب در آمده است. بعد هم برای تزیینات داخلی با آشنایانم در ایران تماس گرفتم تا کمی از وسایل ماشین‌های ایرانی استفاده کنیم و در کمال تعجب دیدم خواهر‌زاده‌ام با خودش کلی وسایل تزئینی قدیمی به همراه آورد و اینگونه شد که تاکسی تهران به خیابان‌های لندن پا گذاشت.
اینجا مرده ماشین کلاسیک هستند
برخلاف ایران که خودرو‌های کلاسیک و قدیمی را از سطح شهر جمع می‌کنند و به دل بی‌رحم اوراقچی‌ها می‌سپارند، در انگلستان به سادگی به خودرو‌های کلاسیک مجوز عبور و مرور می‌دهند.
این ماشین مثل تمام ماشین‌های عادی لندن است و چون از آن به عنوان تاکسی استفاده نمی‌کنم، نیاز به مجوز خاصی برای تردد ندارد. ابتدا در نظر داشتم یک پلاک که اسم ایرانی را بر رویش حک شده است روی پیکان نصب کنم که متاسفانه چون تاریخ پلاک از تاریخ ساخت خودرو جدید‌تر است، اجازه این کار را ندادند.
باجه‌های تلفن قرمز، اتوبوس‌های دو طبقه و یونیفرم کلاسیک پلیس‌ها از نشانه‌های بارز علاقه‌مندی مردم انگلستان به قدمت و سنت است و قطع یقین حضور یک ماشین کلاسیک نارنجی رنگ در قلب این کشور به شدت با استقبال مردم مواجه می‌شود.
هیچ کشوری به اندازه انگلستان موزه ندارد.
مردم لندن در کل دنیا به گرامی داشتن تاریخ معروف هستند. حالا تصور کنید در هوای گرفته و نسبتا سرد و تاریک لندن حضور یک پیکان نارنجی رنگ در میان ماشین‌های اکثرا تیره چقدر می‌تواند مورد توجه قرار بگیرد. لذتی که من در چشم همه می‌بینم برای خودم هم عجیب است. طیف علاقه‌مندان گسترده است؛ از کودکانی که مجذوب رنگ و لعاب ماشین می‌شوند تا کسانی که می‌دانند این ماشین اصالتا همان هیلمن - هانتر انگلیسی است و از تغییر ظاهرش ذوق زده می‌شوند.
البته بیشتر علاقه‌مندان تاکسی تهران ایرانی‌ها خارج از کشور هستند. چشمشان که به ماشین می‌افتد واقعا به وجد می‌آیند و ذوق زده می‌شوند. گاهی اوقات ماشین را مقابل در کنسرت‌ها یا جاهایی که ایرانیان دور هم جمع می‌شوند می‌برم و پارک می‌کنم و از دور نظاره‌گر عکس‌العمل مردم می‌شوم که معمولا بسیار هیجان زده می‌شوند و با تاکسی تهران عکس می‌گیرند.
مسعود نیلی پس از مدتی تصمیم می‌گیرد یک تیپ خاص برای راننده تاکسی خاص در نظر بگیرد.
زمانی که با لباس عادی سوار تاکسی تهران می‌شدم، احساس می‌کردم راننده همچین ماشینی باید از جنس خودش باشد. پس از کمی تحقیق و جست‌وجو به این نتیجه رسیم که تیپ لوتی‌گری بیبشتر به فضا نوستالژیک این ماشین نزدیک است.
پوشش خاص و ماشین خاص‌تر مسعود نیلی علاوه بر مردم کوی و برزنِ لندن برای هنرمندان این شهر هم جذاب بوده است.
بار اول سه دانشجوی فیلمسازی ایتالیایی با دیدن من و پیکانم پیشنهاد دادند که برای پروژه پایان‌نامه‌ در یک فیلم ایفای نقش کنم. به کمک هم یک ویدئو کوتاه ساختیم که هم دانشجو‌ها نمره بالایی گرفتند و هم استقبال خوبی در سایت‌ها اشتراک ویدئو داشت و بیش از 17 هزار بازدید داشته است. یک بار دیگر هم با یک گروه موسیقی سنتی همکاری و در کلیپی با موضوع ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای بازی کردم.
 تشکر شده توسط: vahid61 , jahanagahi , mir abbas
12-13-2012, 05:54 PM
ارسال: #23
مصوبه جدید افزایش قیمت به دو گروه خودروسازی ابلاغ شد
همشهری - هنوز چند روز از افزایش 38میلیون‌تومانی مزدا سه و تشدید شکاف قیمتی این خودرو در حاشیه بازار نگذشته که سازمان حمایت براساس مصوبه کمیته قیمت‌گذاری خودرو، با افزایش رسمی قیمت محصولات دو گروه خودروسازی موافقت کرد.
به گزارش خبرنگار ما ، کمیته قیمت‌گذاری خودرو در تداوم موافقت پی در پی با افزایش قیمت خودروهای داخلی، این بار با افزایش قیمت برخی از مدل‌های خودروهای تولیدی گروه بهمن و پارس خودرو موافقت کرده تا همچنان افزایش نرخ ارز سرپوشی بر افزایش هزینه تمام‌شده تولید خودرو به‌دلیل بهره‌وری پایین و به‌رغم کاهش نسبی قیمت خودروهای وارداتی یا تأثیر کاهش نرخ ارز بر ارزانی خودرو باشد.

با این شرایط هر روز تقاضاهای جدیدی برای افزایش قیمت خودرو به کمیته مذکور ارائه می‌شود و بدون محقق‌شدن پیش‌شرط‌های افزایش عرضه، تنظیم بازار و بهبود کیفی خودرو توسط خودرو‌سازان، پس از چندی مورد موافقت قرار می‌گیرد و به مصرف‌کنندگان بازار انحصاری خودرو اعلام می‌شود. در تازه‌ترین اقدامات، کمیته قیمت‌گذاری خودرو با افزایش قیمت چهار مدل خودرو از گروه بهمن و پارس‌خودرو موافقت کرده و براساس این مصوبه قیمت سواری نیومزدا سدان تیپ سه در گروه بهمن به95میلیون تومان و در گروه پارس خودرو قیمت ما کسیمای اتوماتیک به85میلیون تومان و تیانا مدل هایت به109میلیون تومان افزایش یافته است.
 تشکر شده توسط: P@RSA , mir abbas , حامد , maxsoulfly , jahanagahi
12-16-2012, 08:55 AM
ارسال: #24
به صورت موقتی
گران‌ترین خودرو دنیا از ایران رد شد+تصویر
پرشین خودرو: بعد از حرف و حدیث‌های بسیار و شایعات گسترده، بالاخره گران‌ترین خودروی دنیا به صورت موقتی وارد ایران شد.
به گزارش «پرشین خودرو»، تصاویری از گمرک بندر انزلی منتشر شده که نشان می‌دهد یک دستگاه بوگاتی خوش‌رنگ وارد خاک ایران شده است.
به گزارش بازار خبر، داستان از این قرار است که بوگاتی فوق از طریق کریدور ایران از مبدا به مقصد روسیه ارسال خواهد شد.
بوگاتی فوق از مدل Veyron است. خودرویی با موتور 8 لیتری 16 سیلندر با آرایش Wشکل. قدرت این محصول 1000 اسب‌بخار است.
قیمت این مدل بوگاتی یک میلیون و 200 هزار دلار است.

http://persiankhodro.com/news_images/th_..._17740.jpg
 تشکر شده توسط: حامد , maxsoulfly , mir abbas , jahanagahi
12-19-2012, 12:51 PM
ارسال: #25
آخرین قیمت خودروهای چینی در بازار تهران (+جدول)
قیمت ها حداقل دارای 2 الی 5 درصد تغییر در بنگاه‌های مختلف در تهران ميباشد.

به گزارش اقتصاد ایران آنلاین، قیمت روز خودروهای چینی در بازار در روز تهران به شرح زیر است.

گفتنی است؛ این قیمت‌ها بر اساس قیمت حداقل سه بنگاه در تهران و میان‌گیری بین آنها بدست آمده و بنابراین می‌تواند دارای 2 الی 5 درصد تغییر در بنگاه‌های مختلف در تهران باشد.

قیمت انواع خودرو چینی در بازار (تومان(

ام وی ام سه سیلندر
13.800.000

ام وی ام چهار سیلندر
15.300.000

لوبو1100 cc
14.000.000

لیفان520 i
20.800.000

چری ویانا
19.000.000

ام وی ام315هاچ بک
32.000.000

لیفان۶۲۰
38.000.000

ام وی ام530سدان
30.500.000

گریت وال ویلیکس
پنج دندهC30
37.000.000

گریت وال ویلیکس
اتوماتC30
42.000.000

ام وی ام X33شاسی بلند
44.500.000
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , mir abbas , مهدی 1 , jahanagahi , مهدی گل محمدی
12-24-2012, 08:44 PM
ارسال: #26
حذف سهمیه بنزین برخی از خودروها در ماه آینده

انرژی - رئیس ستاد حمل ونقل و سوخت امروز در جمع خبرنگاران از حذف سهمیه خودرو‌های جدیدی که بالای 1800 سی سی هستند، از ماه آینده خبرداد.

براساس اظهارات محمد رویانیان رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت کشور در نشست خبری با خبرنگاران ، سهمیه خودروهای جدید با حجم بالای 1800 سی‌سی تا ماه آینده حذف خواهد شد.
وی ادامه داد: طی این اقدام سهمیه بنزین خودروهای صفر کیلومتر که در کارخانه‌ها با این حجم موتور تولید شوند نیز حذف می‌شود.

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , مهدی 1 , jahanagahi , maxsoulfly
12-24-2012, 10:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-25-2012 02:06 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #27
بالای 1800 سی سی خیلی خیلی مسخرست

دوستان L90 اوضاع تولیدش خیلی خرابه ، الان حدود 26 تومن هست ، زودتر از اون چیزی که فکرش را بکنید 5 تا 10 تومن می ره روش
خریدش الان هم برای سرمایه گذاری خوبه هم برای مصرف

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , Mind , maxsoulfly , سعید محمدی , mir abbas
12-25-2012, 01:01 AM
ارسال: #28
افرادی که چنین خودروهائی را خریداری میکنند زیاد بفکر سهمیه نیستند.در ماه 18000تومان تفاوت نرخ است که تاثیری در زندگی آنان ندارد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , سعید محمدی , مهدی 1 , mir abbas
12-25-2012, 09:51 AM
ارسال: #29
گرانی دوباره خودرو قابل پیش بینی بود

پرشین خودرو: آغاز دوباره روند افزایش قیمت خودروهای تولید داخل در بازار قابل پیش بینی بود.
یکی از کارشناسان و فعالان بازار خودرو با بیان این مطلب به «پرشین خودرو» گفت: موج کاهش قیمتی که طی دو سه هفته گذشته در بازار خودرو به وجود آمد به دلیل آغاز ماه محرم و افت محسوس خرید و فروش خودرو و رکود ناشی از این امر بود که قابل پیش بینی هم بود که با پایان ماه محرم روند کاهش قیمت خودروها متوقف می شود.
اکبری با تاکید بر اینکه همچنین کاهش قیمت ها برگرفته از تغییر فصل بود، اظهار داشت: ثباتی که طی این چند هفته در بازار حاکم شده بود متزلزل و شکننده بوده و کاملا مشخص بود که این ثبات نمی تواند دوام چندانی داشته باشد به طوریکه پیش بینی می شد در آینده نزدیک شاهد افزایش مجدد قیمت خودروها در بازار آزاد باشیم.
این کارشناس بازار خودرو با اشاره به اینکه اقدام مناسبی نیز از سوی کارخانه های سازنده و مسوولان برای ثبات و تداوم آرامش در بازار صورت نگرفت، اظهار داشت: طی این مدت تغییری در میزان عرضه خودرو در بازار مشاهده نشد و مجددا با بازگشت عرضه به میزان قبل از دوران رکود رند افزایش قیمت ها در بازار خودروهای داخلی شروع شد.
اکبری گفت: تا زمانی که تعادل در عرضه و تقاضا ایجاد نشود وضعیت بازار خودرو سر و سامان پیدا نخواهد کرد به طوری که هر چه به روزهای پایانی سال نزدیک شویم بر میزان تقاضا افزوده شده و قیمت ها بیش از پیش افزایش خواهند یافت.
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , مهدی گل محمدی , mir abbas , jahanagahi
12-25-2012, 11:26 AM
ارسال: #30
احتمال افزایش 20 درصدی قیمت بنزین

پرشین خودرو: عضو کمیسیون انرژی مجلس از احتمال افزایش 20 درصدی قیمت بنزین در سال آینده خبر داد.
به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، جلیل جعفری نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی درباره شائبه‌هایی مبنی بر تمایل دولت بر افزایش قیمت بنزین در سال آینده، گفت: هرگونه افزایش در قیمت حامل‌های انرژی باید در قالب اجرای قانون هدفمند‌کردن یارانه‌ها اجرایی شود.
وی افزود: با توجه به مصوبه مجلس در متوقف کردن فاز دوم اجرای قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها درسال 91، اجرای گام دوم این قانون درسال 92 منعی برای دولت نخواهد داشت و این درصورتی است که مجلس نیز با این موضوع موافق باشد، که در این صورت مطابق قانون، قیمت حامل‌های انرژی از جمله بنزین، گازوئیل، آب، برق و گاز افزایش خواهد داشت.
عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه خاطرنشان کرد: اما اگر وزارت نفت به تنهایی افزایش قیمت بنزین را خارج از قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها مطرح کند، پیش‌بینی من این است که مجلس با افزایش 20 درصدی قیمت بنزین در سال آینده موافقت کند.
جعفری در خصوص احتمال اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها درسال 92 نیز اظهار داشت: بنا به شرایط در سال 91 اجرای فاز دوم قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها متوقف شد که اگر شرایط اقتصادی در سال آینده بهبود یابد این قانون در سال آتی قابل اجرا خواهد بود.
گفتنی است، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از احتمال افزایش قیمت بنزین در سال 92 خبر داده و اعلام کرده افزایش قیمت بنزین در گرو موافقت مجلس است.
 تشکر شده توسط: mir abbas , مهدی 1 , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قیمت و نوسانات بازار خودرو کامیار کاظمی 24 7,176 07-13-2019 01:29 AM
آخرین ارسال: criswizard
  چند اشتباه بزرگ هنگام خرید خودرو mallarme 3 2,713 01-14-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: peddy71
Bug مشاوره با شما (کاور خودرو) m.alizade 5 1,725 08-18-2017 11:13 AM
آخرین ارسال: m.alizade
  خرید وفروش خودرو فرسوده golro 8 2,869 04-20-2015 12:31 PM
آخرین ارسال: محمد احمدی66
  مشاوره خرید خودرو P@RSA 14 3,339 08-20-2014 08:19 AM
آخرین ارسال: hotdvd
  راهکارهای طلایی برای خرید خودرو دست دوم صدفی 2 3,072 07-01-2014 12:13 AM
آخرین ارسال: hamid.terry
  مشاوه خرید خودرو nader1095 9 2,643 07-08-2013 07:33 AM
آخرین ارسال: nader1095
  كاهش بي‌سابقه توليد خودرو در ايران صدفی 0 1,103 05-16-2012 01:37 PM
آخرین ارسال: صدفی
  واردات خودرو از 9 شرکت خارجی ممنوع می شود صدفی 3 1,838 04-18-2012 06:39 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  در سال ۹۰ چقدر خودرو تولید کردیم؟ صدفی 2 1,360 04-17-2012 10:23 AM
آخرین ارسال: mjdehghani
  مشخصات فني ماشين هاي ايران خودرو+عكس اقاي ايـــده 3 2,710 02-28-2012 09:01 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  ایران خودرو پولدارترین شرکت ایران اقاي ايـــده 0 1,236 02-28-2012 08:47 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  آیا واردات خودرو رشد می‌کند؟ اقاي ايـــده 0 968 02-28-2012 07:49 PM
  ارزان ترین خودرو ایران از راه رسید اقاي ايـــده 0 1,231 02-28-2012 07:46 PM
  اخبار خودرو تنها فقط در اينجا اقاي ايـــده 0 1,063 02-28-2012 02:04 PM
  نیتروژن مهمان لاستیک خودرو شما اقاي ايـــده 0 969 02-28-2012 01:59 PM
  استاندارد هاي روز خودرو اقاي ايـــده 0 915 02-28-2012 01:53 PM
  نيك و بد خودرو ملی چيست؟ اقاي ايـــده 0 961 02-28-2012 01:31 PM
  سلطان واردات خودرو 3ObHaN 1 1,178 12-26-2011 07:29 PM
آخرین ارسال: mjdehghani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS