ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده راه اندازی سرویس افزایش سرعت اینترنت
زمان کنونی: 05-27-2024, 10:25 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sina3965
آخرین ارسال: sina3965
پاسخ: 6
بازدید: 1277

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-14-2013, 11:32 AM
ارسال: #1
با سلام

ايده بنده درباره سرويسيه که بتونه با فشرده سازي وب سايت ها (تصاوير و متون و بهينه سازي کدها) سرعت بارگزاري صفحات رو تا چند برابر افزايش بده .قبلا اين نوع اکانت ها رو از روسيه ميخريدم و تو ايران ميفروختم ولي چند ماهي ميشه که سايت سازنده ديگه سرويس ارائه نميکنه و بنده هم شروع به تست انواع روش هاکردم که بعد از مدتي يه روش مناسب رو پيدا کردم، که ميتونه سرعت وبگردي رو تا 2 برابر افزايش بده . اگه از ماهيت اين سرويس سوال کنين بايد عرض کنم که در اصل يه پروکسي سروره که اطلاعات اول به سرور ما ميان و فشرده ميشن ،بعد با سرعت 2برابري و حجم 50 درصدیا بیشتر کاهش يافته براي مخاطبمون ارسال ميشن.البته این هم بگم که از پورتی استفاه میشه که عبور از ف/ی/ل/ت/رینگ نداره برای همین به مشکل قانونی هم برنمیخوره.
از لحاظ به صرفه بودن همونطور که قبلا عرض کردم خودم قبلا از این نوع اکانت ها میفروختم و بدلیل نوسانات دلار سود چندانی نداشت و دردسرش زیاد بود ولی اگه اکانت رو خودت بزنی خیلی ارزون تر و به صرفه تر درمیاد.و با توجه به قیمت اشتراک و هزینه ترافیک اضافی برای مشترکین و همینطورسرعت پایین کاربران میتونه گزینه خوبی برای انجام دادن باشه.
البته دليل اينکه خودم زیاد پیگیر این کار نیستم اينه که رشته تحصيلي بنده حقوقه و با توجه به اينکه به آزمون وکالت و بعدش هم ارشد چيزي نمونده بايد به مطالعه فشرده رو بيارم و در نتيجه فرصت توسعه همچين کاري رو ندارم و خوشحال میشم عزیزان مخصوصا اساتید طراحی سایت و ... که الحمدلله تو این فروم کم نیستن در این مورد کمکم کنن.دوستانيکه علاقه مندن اعلام کنن تاجزئيات رو خدمتشون عرض کنم.
در ضمن یه سرور لینوکس هم دارم که برای این کار استفاده میکردم 3 روز دیگه مهلتش تموم میشه اگه بدردتون میخوره بگین مشخصاتشو اعلام کنم.Blush
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , محسن قلي زاده , سیدمهدی هاشمی , blacknight19 , zahra_r , مرتضی-تهران
10-14-2013, 11:42 AM
ارسال: #2
RE: ایده راه اندازی سرویس افزایش سرعت اینترنت
دوستان کیفیت تصاویر فشرده شده رو در زیر مشاهده کنید:
کیفیت اصلی:http://images.persianblog.ir/469857_1ua7xVSy.jpg
بعد از استفاده سرویس:http://www.uploadax.com/images/66653206480950702221.jpg
 تشکر شده توسط: blacknight19 , ahmad rezaee , مرتضی-تهران
10-14-2013, 02:20 PM
ارسال: #3
دیدم که isp ها همچین امکاناتی در اختیار میگذارند . اونوقتی که دیال اپ استفاده میکرد سوال میکرد اگه میخوای کیفیت عکس مثلا نصف بشه سرعتت 4 برابر فلان گزینه رو انتخاب کن و ....

ولی الان زیاد کاربرد نداره چون سرعتها خوشبختانه نسبت به قبل خیلی بهتر شده و کسی مثل برای باز کردن 4 تا عکس نداره .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: blacknight19 , مرتضی-تهران
10-14-2013, 04:02 PM
ارسال: #4
البته که سرعت نسبت به قبل افزایش پیدا کرده،ولی دو نکته رو فرامش نکنین1:هنوز بسیاری از مردم از dialup استفاده میکنن2-اکثر اشتراک های adsl هم بصورت حجمی هستن،درسته سرعت خوبی دارن ولی همین محدودیت ترافیک یه مشکل اساسی به حساب میاد در ضمن اون مثالهم فقط در مورد قدرت فشرده سازی بود و همونطور که در بالا عرض شد سرعت وبگردی رو کلا 2 برابر افزایش میده.و میشه از انواع اشتراک اینترنتی مثلgprs نیز استفاده کرد.
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران
10-14-2013, 07:30 PM
ارسال: #5
(10-14-2013 04:02 PM)sina3965 نوشته شده توسط:  البته که سرعت نسبت به قبل افزایش پیدا کرده،ولی دو نکته رو فرامش نکنین1:هنوز بسیاری از مردم از dialup استفاده میکنن2-اکثر اشتراک های adsl هم بصورت حجمی هستن،درسته سرعت خوبی دارن ولی همین محدودیت ترافیک یه مشکل اساسی به حساب میاد در ضمن اون مثالهم فقط در مورد قدرت فشرده سازی بود و همونطور که در بالا عرض شد سرعت وبگردی رو کلا 2 برابر افزایش میده.و میشه از انواع اشتراک اینترنتی مثلgprs نیز استفاده کرد.

ممنون از پاسختون .
دیگه بی انصافیه بگیم خیلیها از دیال اپ استفاده میکنند . کسایی که هنوز adsl ندارند یا روستاهای دور افتاده هستند یا کسایی که استفاده دائم از نت ندارند و مثلا میخواند هفته ای 30 دقیقه به اینترنت وصل بشند .

بله فهمیدم که عکس رو فقط به عنوان مثال اوردید ولی تجربه ای که من در این زمینه داشتم اینه که پایین اومدن کیفیت تصاویر و نوشته ها به اون سرعت بالاتر نمیارزه و البته اشتباه نکنید . این روش سرعت اینترنت شما رو بالا نمیبره . یعنی اگر سرعت دانلود شما 10 کیلو باشه هیچ تغییری نخواهد کرد بلکه فقط موقع وب گردی با کاهش کیفیت حجم صفحات وب رو کم میکنه در نتیجه صفحات زودتر باز میشند و با اصلاح گفته میشه سرعت افزایش پیدا کرده ولی در حقیقت سرعت شما ثابته ، پایین اومدن کیفیت باعث میشه زمان کمتری صرف بشه .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران
10-15-2013, 06:05 PM
ارسال: #6
سلام

منم از پاسختون ممنونم.در مورد انصاف خودم نمیتونم قضاوت کنم ولی این عرایضم از یه منبع خبری گرفته شده (مهرنیوز) البته به تفکیک استان میتونه متفاوت باشه مثلا سطح دسترسی در بعضی استان ها بهتره از بقیه هست.درمورد سرعت هم که قربونش برم اصلای جای توضیح نداره و اثر جراحات وارده اش بر روح و روان کاربران مشهوده35.اما درمورد اینکه پایین اومدن کیفیت تصاویر و متون به افزایش سرعت لود صفحات نمیارزه شما اگه به کیفیت تصویری که در بالا براتون گذاشتم دقت کنین متوجه میشین تفاوت چندانی با تصویر اصلی نداره ولی از لحاظ حجم 195kb کجا و 46kb کجا؟!!!
و در موردماهیت اکانت هم بنده در بالا عرض کردم که خودم چندماهی سرویس رو میفروختم تا اینکه ارائه اش متوقف شد و مسلما میدونم چی میفروختم اگه بخوام خلاصه توضیح بدم این اکانت از ترکیب چند روش فشرده سازی متون و تصاویر و همینطور بهینه سازی کدهای html , css بهره میبره و بنده هم فرق افزایش سرعت وبگردی رو میدونم. و همیشه دراین مورد توضیح دادم که افزایش سرعت وبگردی به معنای افزایش سرعت اینترنت نیست و تغییر در اشتراکی که استفاده میکنن بوجود نمیاره و فقط سرعت وبگردی رو افزایش میده درضمن اون سایتی که بنده از خرید میکردم اکثر کاربراش از روسیه(با متوسط سرعت 10مگ) و کشورای عربی و ... بودن که هیچکدوم مشکلاتی که ما بهاشون هر روز سروکله میزنیم رو ندارن.و درباره مشترکین هم باید عرض کنم خدمتتون که از سه حالت خارج نیست یا وبگردی و کاراهای اینترنتیشون رو انجام میدن یا اینکه دانلود و وبگردی با هم.افرادی که حالا با هر سرعتی وبگردی انجام میدن اگه بخوان اشتراکشون رو ارتقا بدن باید حداقل 10 تومنی هزینه کنن در صورتی که با چیزی حول و حوش 5 تومن توسط این سرویس کارشون راه میافته اگر هم دانلود انجام بدن که در سرعت وبگردی اثر زیادی داره میتونن باز از این اکانت استفاده کنن.البته یه حالت سومی هست که فقط دانلود میکنن که بدردشون نمیخوره.مثال بارزش خودم هستم با اشتراک 512 روزی تا 1 گیگ هم دانلود دارم و هنگام دانلود راحت کارای دیگه رو انجام میدم انگار نه انگار که در حال دانلود هستم.البته بماند که isp من آسیا تک هست و نصف روز سرعت دانلود رو به 23 کیلوبیت کاهش میده.این هنر فروشنده است که ببینه احتیاج طرف مقابل چیه تا برطرف کنه یا اینکه اگه دید طرف خودش هم نمیدونه چی میخواد براش توضیحات لازم رو ارائه بده و احساس احتیاج رو در مشتری بوجود بیاره ،اونوقت سعی که که مشتری جهت رفع نیازهاش کمک کنه .
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران , jujushow
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,656 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,663 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 260 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر mohammad.mzk 5 16,533 12-12-2019 10:23 PM
آخرین ارسال: _a_safari_
  ایده های ناب از ما برنامه نویسی از شما رنسانس فکر 0 441 09-18-2018 12:18 PM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 644 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  کمک برای راه اندازی خط تولید ظروف یک بار مصرف smagoli 12 65,693 12-05-2017 06:54 PM
آخرین ارسال: rostame_k
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 33,965 11-18-2017 11:07 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده دارم هیچی پول ندارم boy.farda 3 1,429 09-21-2017 03:44 AM
آخرین ارسال: boy.farda
  شعبده بازم ، ولی راه درآمد نداره!!! Magic Man73 2 726 08-18-2017 01:55 PM
آخرین ارسال: mahan99
  ایده برای کوچه شلوغ sadegh_mp2 2 1,462 04-19-2017 06:53 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  31 میلیون تومن دارم . به نظر شما چه بیزنسی خوبی میشه راه انداخت ؟ mahyarSAMSUNG 13 3,885 04-13-2017 10:06 AM
آخرین ارسال: komeilmajidi
  ایده هایی برای تولید نرم افزار و کسب درآمد کامیار کاظمی 18 16,267 04-10-2017 04:18 PM
آخرین ارسال: niazpayam
  نیاز به شریک کاری جهت ایده عالی emertat 4 2,035 04-09-2017 11:55 PM
آخرین ارسال: سنندجی
  درخواست ایده واسه شروع کار با 80 میلیون 584gsm 6 3,247 02-28-2017 05:33 PM
آخرین ارسال: shahram1019
  110 متر دفتر کار مبله (پاسداران) از من ایده و کار مناسب از شما mey 0 875 01-15-2017 02:32 PM
آخرین ارسال: mey
  شریک و همکار برای راه اندازی آتلیه عکاسی askari.mahdi 5 2,971 12-19-2016 03:14 PM
آخرین ارسال: mseydfazel
  شریک برای ایده فوق العاده و برند سازی قوی alifarzam 3 1,945 08-13-2016 01:20 PM
آخرین ارسال: alifarzam
  شریک و یا همکار برای راه اندازی سایت خبری به چند زبان و کسب در آمد jamezar5 3 1,332 07-22-2016 07:44 AM
آخرین ارسال: Agha nader
  ایده دارم برای پاتوق گردشگرا در اصفهان mehdi_61 4 1,973 06-09-2016 12:45 AM
آخرین ارسال: akbar.haghighi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS