ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یکی از خیابانهای تهران ...
زمان کنونی: 05-05-2024, 01:26 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: m-jalalvand
آخرین ارسال: ناظم ارشد
پاسخ: 32
بازدید: 5443

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 2.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یکی از خیابانهای تهران ...
10-14-2013, 06:44 AM
ارسال: #21
RE: یکی از خیابانهای تهران ...
آقای سلمان پور به استحضارتون برسونم کل قرآن همین کتاب آسمانی ما مسلمانان پر هست از مطالب سیاسی و حتی دعوت شده به سیاستمداری اون وقت شما میگید ما میخوایم به موفقیت برسیم و کار به کار سیاست که در نگاه قرآن مساوی است با صداقت کاری نداریم.
مگر بدون عمل به دستورات قرآن میشه به موفقیت واقعی رسید اگر میشود بسم الله. طبق معمول هم که باید موضوع بسته بشه چون توی این دوره و زمونه حرف از دین هم زده بشه به جای این که گفته بشه مخالف افکار من صحبت نکن میگن سیاسی صحبت نکن.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: محسن قلي زاده , Fela.Want
10-14-2013, 08:13 AM
ارسال: #22
فرهنگ به پول نیست فرهنگ به اینه که زیر تابلو توقف ممنوع و خط عابر پیاده پارک نکنی‌ !!!![تصویر: 86139_794.jpg]
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , yu3f , goldmen , sir-mahyar , 3ObHaN , Elixir , Fela.Want , blacknight19 , iranboy , pooria026
10-14-2013, 09:23 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-14-2013 09:26 AM، توسط sir-mahyar.)
ارسال: #23
(10-14-2013 08:13 AM)karaj نوشته شده توسط:  فرهنگ به پول نیست فرهنگ به اینه که زیر تابلو توقف ممنوع و خط عابر پیاده پارک نکنی‌ !!!![تصویر: 86139_794.jpg]

یعنی خدایی این بحث اینهمه منحرف شد دم تو گرم

عجب نکته باحالی گفتی Yosef.gif

از همه ی دوستان خواهش دارم بحث رو سیاسی و دینی نکنن

برادر من اقای هاشمی من کاری به اینکه شما چی می گین و بقیه چی میگن هر کی باید سیاست مدار باشه ندارم

اگه یک بار قوانین رو خونده باشین میگه هر گونه بحث سیاسی و عقیدتی ممنوع

4) ارسال بحث های انحرافی، سیاسی، مذهبی و عقیدتی و نقد هر گونه از این موارد جزء مباحث این انجمن نیست، لطفا از این مباحث خودکاری کنید.

نکته:بحث های اعتقادی ممنوع است.مگر در موارد خاص که خود مدیران نظارت مستقیم دارند.قبل از ایجاد اینگونه مباحث با مدیریت انجمن کامیار کاظمی هماهنگ کنید.تاپیکهایی که بدون هماهنگی مدیریت ایجاد شود،بسته میشوند

قوانین

پس به خاطر بهم نریختن قوانین لطفا بس کنید

ممنون

احترام به قوانین نشانه ی شخصیت اعضاس

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: karaj , 3ObHaN , Elixir , Fela.Want , blacknight19 , iranboy , Delta.H
10-14-2013, 12:10 PM
ارسال: #24
مهیار بابا برو اون جرثقیل رو بردار بیار قربونت برم ، نوشته حمل با جرثقیل 12_002

حالا یه توضیحاتی من در مورد این عکس بدم ، این عکس رو آقایی به نام سامان گرفته که بهترین شکارچی خودرو های ناب ایرانه ، خودشون یه سانتافه تیونینگ شده بسیار خوشگل دارن . این اقا هر پنجشنبه جمعه راه میوفته میره اینور اونور شروع میکنه به عکس گرفتن

اینم سانتافه زیبا ایشون سمت راست تصویر Yosef.gif
[تصویر: 03831526182518141691.jpg]

میگه وقتی میخواستم این عکس زیبا رو بگیرم نگهبان دم پاساژ ایجازه نزدیک شدن به خودرو ها رو نداد که مجبور شدم مقداری سر کیسه رو شل کنم
یه چندتا عکس دیگه از این فراری زیبا :

[تصویر: 41050377389414451359.jpg]

[تصویر: 18100708943271390201.jpg]

[تصویر: 55683115704169910395.jpg]

[تصویر: hzooum9jls446rbm3lsj.jpg]

[تصویر: 1rz0ejpq1teclovaqdo.jpg]

[تصویر: 014ze6beshylkdyblke.jpg]

[تصویر: kip2x0awum4bwq5cygu.jpg]
[/b]

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: sir-mahyar , goldmen , Elixir , karaj , Fela.Want
10-14-2013, 12:17 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-14-2013 12:19 PM، توسط sir-mahyar.)
ارسال: #25
(10-14-2013 12:10 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  مهیار بابا برو اون جرثقیل رو بردار بیار قربونت برم ، نوشته حمل با جرثقیل 12_002

حالا یه توضیحاتی من در مورد این عکس بدم ، این عکس رو آقایی به نام سامان گرفته که بهترین شکارچی خودرو های ناب ایرانه ، خودشون یه سانتافه تیونینگ شده بسیار خوشگل دارن . این اقا هر پنجشنبه جمعه راه میوفته میره اینور اونور شروع میکنه به عکس گرفتن

اینم سانتافه زیبا ایشون سمت راست تصویر Yosef.gif
[تصویر: 03831526182518141691.jpg]

اوووووووووووووووووووووووووف به این میگن یه خیابون درست حسابی

ماشین فقط المانی 12_002

[تصویر: hzooum9jls446rbm3lsj.jpg]

فراری باید 458 ایتالیا باشد... فراری که 458 نباشد فراری نیست Yosef.gif

تشکر شده توسط: 3ObHaN , Elixir
10-14-2013, 01:05 PM
ارسال: #26
آخرین حرف من توی این تاپیک:

1.توی دنیایی که پر شده از فقر وظیفه ی من هم فقیر شدن یا فقیر موندنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2.a.اون آدمی که گرونترین ماشین دنیا رو سوار میشه حتی اگه دزدی هم کرده باشه حقشه واسه دزدی فکرکرده نقشه کشیده استرس کشیده و تاوانش رو هم یا این دنیا یا اون دنیا پس میده..
2.b.اون آدمی که گرونترین ماشین دنیا رو سوار میشه.....
(از نوشتن ادامش منصرف شدم..موفق و پیروز باشید..)

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: goldmen , 3ObHaN , mjdehghani , sir-mahyar
10-14-2013, 01:54 PM
ارسال: #27
(10-14-2013 12:41 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  شرمنده ها اقای دهقانی عزیز ، شوما بزرگ مایی اما من 100 درصد با نظر شوما مخالفم . البته توضیحاتی که میدم کلیه و نظرات منه ، امیدوارم دلخوری پیش نیاد

نکته اول ) هرکس مسئول زندگی خودشه . دارندگی و برازندگی ، من یه بار به دنیا میام پس دوست دارم لوکس زندگی کنم و برای اینکار تلاش میکنم . نمیشه از کسی خرده گرفت که چرا 8 میلیارد ماشین سواره
نکته دوم ) هیچ فرقی بین منی که از زندگیم زدم ، از سرنوشت و تقدیرم تبعیت نکردم ، خلاف جریان آب شنا کردم و تلاش کردم تا زندگی و سرنوشت و تقدیر خودم رو بسازم با اونی که جلو اولین مشکل کم اورد و به قول برایان ترسی ، از قانون مصلحت پیروی کرد و کارهای آسون ولی زودگذر رو به کارهای سخت ولی پولساز و آینده ساز ترجیح داد وجود نداره ؟
نکته سوم ) ثروت به فرهنگ هیچ ربطی نداره . وقتی تو تو زندکیت دیدی ، فراری دیدی ، مازراتی دیدی ، پول دیدی ، دختر دیدی ، دانشگاه های مطرح دنیا رو دیدی ، فقر دیدی ، ثروت دیدی ، شکست دیدی ، پیروزی دیدی ، فرهنگ دیدی دیگه هرچقدر حریص و ندید پدید باشی کم کم برات عادی میشه . دیگه نیازی به فخر فروشی نداری ، وقتی 10 نفر دورت هستن که هر کدوم حداقل اندازه تو ثروت دارن ، دیگه نیازی نداری بیای به من کارگر فخر بفروشی ؟
نکته چهارم ) یه سری بزنیم به ثروتمند ترین افراد و معقوله ی کارآفرینی .
پی یر امیدیار 37 هزار تا کارمند داره ، بیل گیتس 97 هزار تا کارمند داره ، امانسیو اورتگا صاحب زارا 120 هزار تا کارمند داره ، آقای بابک زنجانی 17 هزار تا کارمند داره ، جان والتون صاحب والمارت دو میلیون نفر کارمند داره ، سرگی برین و لری پیچ از همکارای اقا کامیار با اون هواپیما خوشملشون هم 43 هزار نفر کارمند دارن و غیره . میخوای تا صبح میتونم لیست 400 نفر ثروتمند فوربس رو در بیارم دونه دونه تعداد کارمنداشون رو بگم . یه سرچ هم بزنی از وضع زندگیشون و تعداد خونه و ماشین و هواپیما و کشتیشون با خبر میشید . کارمندها با یه حقوق بخور و نمیر کار میکنند تا ما ثروتمند تر شیم . هر یک میلیونی که به یک کارگر میدی باید حداقل 10 برابر برای تو سود داشته باشه . پس نیازی نیست من مابه التفاوت فراری با یه ماشین 200 میلیونی رو بدم بابت کارآفرینی وقتی که همون 8 میلیارد رو هم از طریق کارآفرینی به دست اوردم .
نکته آخر ) من همیشه ارزو میکنم تا بیشتر داشته باشم . هرچی بیشتر داشته باشم اول سهم زندگی خودم رو بر میدارم و بعد سهم شرکت و سرمایه گذاریم رو و در نهایت سهم بذل و بخشش . ثروتمندان می بخشن و من دوست دارم هرچه بیشتر داشته باشم تا بتونم بیشتر ببخشم . در مورد مسئله بخشش رابرت کیوساکی تو کتاب پدر فقیر و دارا توی دو سه صفحه خیلی جالب توضیح داده .
بیاین از امروز این دیوار های ذهنی رو در مورد ثروت بشکونیم . ثروت خیلی خوبه ، زندگی خوب ، ماشینی که تو 3 ثانیه 100 کیلیو متر رو پر میکنه خیلی خوبه ، خونه 20 اطاق خوابه خیلی خوبه ، هواپیما شخصی خیلی خوبه . پس باید به اینا برسیم نه اینکه کسایی که اینا رو دارن به فخر فروشی و به فرهنگی و بعضا به دزدی و حرام خوری محکوم کنیم و این خیلی بده .
موفق هستید موفق تر باشید .
ممنون سبحان جان . دلخوری چرا من معمولاً رک حرف می زنم پس می شه نتیجه گرفت که خودم هم جنبم بد نیست .
من کلاً با این پروسه که مردم رو وادار به زندگی کردن برای خود بکنی مخالفم .مردم نوکر و برده من نیستن ،دوران برده داریه نوینه می دونم ولی من با برده داری مخالفم . یه زمانی از کشورهای دیگه برا برده داری می بردن و یه لقمه نون بخور نمیر می دادن و بیگاری میکشیدن ولی الان از مردم همون کشور استفاده میکنن و به جای لقمه نون . یه حقوق بخور نمیر می دن . باید کار آفرین و کارگر باشه تا ثروت آفرینی بشه ، این قضیه مثل شراکته و شما حق نداری تو شراکت به شریکت اجحاف کنی و بیشتر از حق خودت برداری . تو هر معامله ای اینجوریه .
فرهتگ درست لازمه ثروته
راستی من با بذل و بخشش مخالفم . مثلاً کمک به کودکان آفریقا ، اینا که رو الماس و طلا نشستن پس کمک می خوان برای چی ؟ اینجا قضیه همون برده داریست و عوام فریبی آخرش . فقیر رو درست می کنن و بعد یه آب ودون بخور و نمیر می دن بهشون
موفق باشی

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , Fela.Want , maral 777
10-14-2013, 01:59 PM
ارسال: #28
(10-14-2013 09:23 AM)sir-mahyar نوشته شده توسط:  
(10-14-2013 08:13 AM)karaj نوشته شده توسط:  فرهنگ به پول نیست فرهنگ به اینه که زیر تابلو توقف ممنوع و خط عابر پیاده پارک نکنی‌ !!!![تصویر: 86139_794.jpg]

برادر من اقای هاشمی من کاری به اینکه شما چی می گین و بقیه چی میگن هر کی باید سیاست مدار باشه ندارم

4) ارسال بحث های انحرافی، سیاسی، مذهبی و عقیدتی و نقد هر گونه از این موارد جزء مباحث این انجمن نیست، لطفا از این مباحث خودکاری کنید.

نکته:بحث های اعتقادی ممنوع است.مگر در موارد خاص که خود مدیران نظارت مستقیم دارند.قبل از ایجاد اینگونه مباحث با مدیریت انجمن کامیار کاظمی هماهنگ کنید.تاپیکهایی که بدون هماهنگی مدیریت ایجاد شود،بسته میشوند

قوانین

ممنون

آقا مهیار عزیز من جواب شما رو نمیدم ولی میتونی تو اینترنت سرچ کنی ببینی من راست میگم یا نه؟اگر توی انجمن نباید حرف از سیاست و اعتقاد در اقتصاد زد از افراد به ظاهر کار آفرین و در پشت پرده در خدمت سازمان های جاسوسی و سهامدار و صاحب شرکتهای آدمکشی و تروریستی هم نباید صحبت کرد.
در آخر این رو خدمت شما عرض کنم که احترام به قوانین الهی نشانه ی شخصیت است.
10-14-2013, 03:10 PM
ارسال: #29
(10-14-2013 01:54 PM)mjdehghani نوشته شده توسط:  
(10-14-2013 12:41 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  شرمنده ها اقای دهقانی عزیز ، شوما بزرگ مایی اما من 100 درصد با نظر شوما مخالفم . البته توضیحاتی که میدم کلیه و نظرات منه ، امیدوارم دلخوری پیش نیاد

نکته اول ) هرکس مسئول زندگی خودشه . دارندگی و برازندگی ، من یه بار به دنیا میام پس دوست دارم لوکس زندگی کنم و برای اینکار تلاش میکنم . نمیشه از کسی خرده گرفت که چرا 8 میلیارد ماشین سواره
نکته دوم ) هیچ فرقی بین منی که از زندگیم زدم ، از سرنوشت و تقدیرم تبعیت نکردم ، خلاف جریان آب شنا کردم و تلاش کردم تا زندگی و سرنوشت و تقدیر خودم رو بسازم با اونی که جلو اولین مشکل کم اورد و به قول برایان ترسی ، از قانون مصلحت پیروی کرد و کارهای آسون ولی زودگذر رو به کارهای سخت ولی پولساز و آینده ساز ترجیح داد وجود نداره ؟
نکته سوم ) ثروت به فرهنگ هیچ ربطی نداره . وقتی تو تو زندکیت دیدی ، فراری دیدی ، مازراتی دیدی ، پول دیدی ، دختر دیدی ، دانشگاه های مطرح دنیا رو دیدی ، فقر دیدی ، ثروت دیدی ، شکست دیدی ، پیروزی دیدی ، فرهنگ دیدی دیگه هرچقدر حریص و ندید پدید باشی کم کم برات عادی میشه . دیگه نیازی به فخر فروشی نداری ، وقتی 10 نفر دورت هستن که هر کدوم حداقل اندازه تو ثروت دارن ، دیگه نیازی نداری بیای به من کارگر فخر بفروشی ؟
نکته چهارم ) یه سری بزنیم به ثروتمند ترین افراد و معقوله ی کارآفرینی .
پی یر امیدیار 37 هزار تا کارمند داره ، بیل گیتس 97 هزار تا کارمند داره ، امانسیو اورتگا صاحب زارا 120 هزار تا کارمند داره ، آقای بابک زنجانی 17 هزار تا کارمند داره ، جان والتون صاحب والمارت دو میلیون نفر کارمند داره ، سرگی برین و لری پیچ از همکارای اقا کامیار با اون هواپیما خوشملشون هم 43 هزار نفر کارمند دارن و غیره . میخوای تا صبح میتونم لیست 400 نفر ثروتمند فوربس رو در بیارم دونه دونه تعداد کارمنداشون رو بگم . یه سرچ هم بزنی از وضع زندگیشون و تعداد خونه و ماشین و هواپیما و کشتیشون با خبر میشید . کارمندها با یه حقوق بخور و نمیر کار میکنند تا ما ثروتمند تر شیم . هر یک میلیونی که به یک کارگر میدی باید حداقل 10 برابر برای تو سود داشته باشه . پس نیازی نیست من مابه التفاوت فراری با یه ماشین 200 میلیونی رو بدم بابت کارآفرینی وقتی که همون 8 میلیارد رو هم از طریق کارآفرینی به دست اوردم .
نکته آخر ) من همیشه ارزو میکنم تا بیشتر داشته باشم . هرچی بیشتر داشته باشم اول سهم زندگی خودم رو بر میدارم و بعد سهم شرکت و سرمایه گذاریم رو و در نهایت سهم بذل و بخشش . ثروتمندان می بخشن و من دوست دارم هرچه بیشتر داشته باشم تا بتونم بیشتر ببخشم . در مورد مسئله بخشش رابرت کیوساکی تو کتاب پدر فقیر و دارا توی دو سه صفحه خیلی جالب توضیح داده .
بیاین از امروز این دیوار های ذهنی رو در مورد ثروت بشکونیم . ثروت خیلی خوبه ، زندگی خوب ، ماشینی که تو 3 ثانیه 100 کیلیو متر رو پر میکنه خیلی خوبه ، خونه 20 اطاق خوابه خیلی خوبه ، هواپیما شخصی خیلی خوبه . پس باید به اینا برسیم نه اینکه کسایی که اینا رو دارن به فخر فروشی و به فرهنگی و بعضا به دزدی و حرام خوری محکوم کنیم و این خیلی بده .
موفق هستید موفق تر باشید .
ممنون سبحان جان . دلخوری چرا من معمولاً رک حرف می زنم پس می شه نتیجه گرفت که خودم هم جنبم بد نیست .
من کلاً با این پروسه که مردم رو وادار به زندگی کردن برای خود بکنی مخالفم .مردم نوکر و برده من نیستن ،دوران برده داریه نوینه می دونم ولی من با برده داری مخالفم . یه زمانی از کشورهای دیگه برا برده داری می بردن و یه لقمه نون بخور نمیر می دادن و بیگاری میکشیدن ولی الان از مردم همون کشور استفاده میکنن و به جای لقمه نون . یه حقوق بخور نمیر می دن . باید کار آفرین و کارگر باشه تا ثروت آفرینی بشه ، این قضیه مثل شراکته و شما حق نداری تو شراکت به شریکت اجحاف کنی و بیشتر از حق خودت برداری . تو هر معامله ای اینجوریه .
فرهتگ درست لازمه ثروته
راستی من با بذل و بخشش مخالفم . مثلاً کمک به کودکان آفریقا ، اینا که رو الماس و طلا نشستن پس کمک می خوان برای چی ؟ اینجا قضیه همون برده داریست و عوام فریبی آخرش . فقیر رو درست می کنن و بعد یه آب ودون بخور و نمیر می دن بهشون
موفق باشی

ممنونم از این درک و فهم بالا .
ببینید اقای دهقانی ، من هم کاملا با شوما موافقم . یک سیستم وقتی پیشرفت میکنه که رئیس و مرئوس در عین حفظ حد و حدود ، با هم شریک باشند .
یه سیستم خوب سیستمیه که توش حقوق کار به خوبی رعایت بشه . وقتی من به کارگرم بیش از سایر شرکت ها حقوق بدم ، وقتی بیشتری برای استراحت و تجدید قوا بدم ، به موقع پولش رو پرداخت کنم و غیره ، مسلما این فرد دیگه سرش هم بره از من نمیگذره . چون جای دیگه مثل من پیدا نمیکنه پس با جون و دل کار میکنه انگار که داره واسه شرکت خودش کار میکنه . و اگر روزی حد و حدود رو رعایت نکرد و پاش رو از گیلیمش بیشتر دراز کرد ، میدونه که من حق و حقوقش رو کامل تر از هرکس دیگه ای دادم پس میتونم راحت اخراجش کنم .
وقتی یک جزء سیستم از خوب فراتر بره و به عالی برسه ، روی سود من ، روی تاثیری که روی اجتماع میزاره ، روی فرهنگی که تو جامعه پدید میاد و غیره تاثیر مثبت خواهد گذاشت
ببینید تو این دنیا از هر دستی بدید از همون دست میگیری ، اگر به کسی سود برسونی خودت سود میکنی و اگر به کسی ضرر برسونی خودت ضرر میبینی و حتی اگر نه به کسی سود برسونی نه ضرر کسی هم با تو کار نداره . و علاوه بر اون هرکسی نمی تونه ثروتمند بشه ( توجه کنید پولدار بودن با ثروتمند بودن فرق داره ) همونطور که هرکس نمی تونه ورزشکار المپیکی یا پروفسور فیزیک بشه .
پس یه عده باید کارمند باشن ، یه عده باید خویش فرما باشن ، یه عده باید صاحب کسب و کار باشند و یه عده ای هم باید ثروتمند و سرمایه گذار باشن .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: sir-mahyar
10-14-2013, 04:10 PM
ارسال: #30
(10-14-2013 01:59 PM)سیدمهدی هاشمی نوشته شده توسط:  
(10-14-2013 09:23 AM)sir-mahyar نوشته شده توسط:  

قوانین

ممنون

آقا مهیار عزیز من جواب شما رو نمیدم ولی میتونی تو اینترنت سرچ کنی ببینی من راست میگم یا نه؟اگر توی انجمن نباید حرف از سیاست و اعتقاد در اقتصاد زد از افراد به ظاهر کار آفرین و در پشت پرده در خدمت سازمان های جاسوسی و سهامدار و صاحب شرکتهای آدمکشی و تروریستی هم نباید صحبت کرد.
در آخر این رو خدمت شما عرض کنم که احترام به قوانین الهی نشانه ی شخصیت است.

گفتم من هیچ کاری به این حرفا ندارم و اصلا صلاح نمیبینم با شما دهن به دهن شم و ادامه بدم

وقتی توی انجمن مینویسین وظیفه تونه قوانینی رو که موقع ثبت نام قبول کردین رعایت کنین

تمام

ادامه ندین لطفا

تشکر شده توسط: 3ObHaN , iranboy
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 143 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,824 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 935 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 730 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  حمل بار از دبی MR683 0 289 02-04-2017 01:14 PM
آخرین ارسال: MR683
  دعوت از دوستان همدانی dara 35 6,263 11-29-2016 12:06 AM
آخرین ارسال: vh.sa
  چه کنم کنم ، بعد از 22 سال عمر! TigNevesht 21 1,966 11-19-2016 02:18 PM
آخرین ارسال: jamalooo
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,337 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour
  يك سوال جالب از دوستان اقاي ايـــده 25 5,477 10-20-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: Benhour
  استقبال از ایده دوستان saba01 7 1,834 08-10-2016 02:09 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  کدوم روش برای واردات از همه بهتر است؟ rezaeee 1 1,012 06-19-2016 10:40 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  نظر خواهی از اساتید jabari 2 516 05-05-2016 10:30 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  واردات از ترکیه navid_1988 8 1,579 11-30-2015 10:43 AM
آخرین ارسال: MEHRAN_SOOZER
  جا و سرمایه 100تومنی ازما ایده و فعالیت از شما karafarin 2 1,855 06-13-2015 01:08 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  چگونه از یک جمع چندصد نفری بهره ببریم cooch 0 693 05-09-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: cooch
Shocked میزبانی از یکدیگر در شهرمان cooch 3 477 05-09-2015 03:26 PM
آخرین ارسال: cooch
  كسب درامد از قران حرام است يا حلال؟؟؟ اقاي ايـــده 30 6,332 04-26-2015 02:09 PM
آخرین ارسال: myroseflower
  کسب درآمد از مسافران نوروزی shahid-a 4 2,219 03-01-2015 03:30 PM
آخرین ارسال: shahid-a
Rainbow ماهم شروع کردیم (واردات جوراب از ترکیه ) gh4315 13 4,838 11-27-2014 04:40 AM
آخرین ارسال: parsa_star
  برخی از آموزه های مهندس شعبانعلی MARYAR 24 3,685 11-22-2014 06:22 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS